2020 KOMBİ BAKIM FİYATI VE ÜCRETİ 444 2 846

KOMBİ BAKIM FİYATLARI ve ÜCRETİ 2020

Hemen Arıza Kaydı Yada Güncel Kombi Bakım Fiyatlarımızı Ögrenmek  için Bizi Arayın...

Kombi Bakım Fiyatlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Güncel Bilgilerimizi Verelim.

444 2846

kombi bakım ücreti 2019
2019 kombi bakım fiyatları

2020 sezonu için ortalama kombi bakım Fiyatları/ücretleri Normal kombi Yıllık Bakım Fiyatı 70 TL

Yoğuşmalı kombiler için 120 lira olarak belirlenmiştir.

Servis Ücretleri ortalama 40 TL dir.

Bazı bölgeler için servis ücreti zorunlulugu yoktur. Yani Ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır.

444 28 46 Telefon numarası ile çağrı merkezine ulaşarak detaylı bilgi ve hangi bölgelerde servis ücreti alınmadığını öğrenmeniz mümkün.

Kombi Yetkili servisi ile Özel Kombi servisi nedir? Arasindaki fark nedir?

Yetkili Kombi Servisleri Belli bir markaya bağlı, o markanın hüküm ve şartları altında çalışan servislerdir. Kombi Tamir Fiyatları Özel Servislere göre daha yüksektir. Yüksek olmasının en önemli sebebi araç filosu ve belli sayıda teknik eleman istihdam yanı bulundurmak zorunluluğu nedeniyle cüzzi karlarla iş yapmazlar. Çünkü iş bulma kaygısı yaşamazlar. Marka iş garantisi vermektedir.

Özel Kombi Teknik Servisleri Yetkili servislere göre tamir fiyatları bakım fiyatları çok daha uygundur. Bunun En Önemli Sebebi çok büyük iş silkilasyonunun olmamasıdır. Yeri Gelir Aynı işi 50 lira kar ilede yapar 150 lira kar ilede yapar. Müşteri özel servisle çok sıkı pazarlık yaparken, Yetkili servis elemanı ile pazarlık yapmak mümkün değildir. Nasılki Marketteki kasıyer ile pazarlık yapılamayacağı gibi.

Günümüzde Yetkili Servisler özel servislere göre çok daha fazla iş yapmaktadır. Bunun en önemli sebebi yetkili olsun, pahalı olsun sonrasında başım ağrımasın mantığıdır.

Oysa yetkili servislerin FAİŞ fiyatlarına mahkum olmadan aynı hizmeti özel servislerden daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Sadece şu 3 hususta dikkatli olun.

1- Çağırdığınız servisten servis fişi değil fatura isteyin. (fiyatımıza kdv dahil değil diyecek +kdv alırız desede 50 liralık da olsa +kdv sini vererek fatura alın bulunsun) KORSAN SERVİSLER fatura kesemediğinden korsan servise bulaşmazsınız. Beyaz Eşya-Kombi Servis Dolandırıcıları yazımız okumanızı tavsiye ederiz.

2- Servis Fişi (fatura) Almadan Kesinlikle Ödeme Yapmayın. (servis fişinde adresi sabit hattı olmayanlara karşı çok dikkatli olun) Üzerimde Kalmadı sonra bırakırım, yarın bırakırım, dönüşte bırakırım diyen servise getir fişi al parayı deyin.

3- İnternetten usta bulurken Google Adwors reklamlarından değil. Aradığınız kelime sonucunda arama sonuçlarında üst sıralara gelmiş siteleri seçerek servis cağırın. Çünkü bu sektörde yoğun rekabet olduğu için siteleri üst noktaya getirmek kolay değildir. Üst sıralara gelen sitenin sahibi müşteriye kolay kolay dolandırmaz. iyi bir site yılda yüzlerce işin kapısını açar. Bu tür site sahibi olan teknik servis bir işi için 300-500 lira için dolandırıcılık yapacak hali yok.

Yıllı Kombi Bakımının Yanında petek temizliği yaptırmak çok önemli. Petek Temizliği ve Petek Temizleme Fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bu yazımıza bir göz atın.

petek radyatör temizleme servisi
petek temizleme fiyatları

Doğal gaz çok eskilerden beri bilinen bir enerji kaynağıdır. Bundan 3000 yıl kadar önce, Çin’de tuz üretiminde  enerji kaynağı olarak doğal gaz kullanıldığı bilinmektedir.  Ayrıca M.Ö. 50’de Roma’da UestaTapınagı’ndaki ask tanrıçası heykelinin doğal gazdan elde edilen alev ile sürekli aydınlatıldığı bilinmektedir. M.S.150’de Çin Sichuan’da tuzun çökertilmesi işleminde, yakıt olarak kullanılmak için yer altı rezervuarlarından sızan dogal gazın bambu borularla tasındıgı kayıtlara geçmiştir. Marco Polo gezileri sırasında Bakü’deki Zoroastrinatestapınagında yüzyıllardan beri yanmakta olan dogalgaz alevlerini tespit etmisti. Doğal gaz ilk olarak modern üretim ve tüketim tekniklerine A.B.D.’de rastlanılmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kombi ilk olarak Johann Vaillant tarafından icat edilmiştir. Isıtma ve soğutma alanlarında lider çalışmalarını geliştiren Johann Vaillant günümüzde belki de kombi kullanıcılarına oldukça faydalı olan bir cihaz sunmuştur.ilk olarak şohben yani sıcak su ısıtmasını bulan Johann vaillant daha sonra kombiyi icat etmiştir.

Kısa sürede büyük bir gelişme yaşamış ve  soyadından esinlenerek  vaillant kombiyi icat etmiş ve günümüze kadar ulaşmış. Hala satışı devam etmekte olan icadı çok da iyi hizmet vermektedir. Bir çok yetkili ve teknik servislerle günümüze ulaşmıştır. Hemen hemen her marka günümüzde kombi yapmaktadır. demirdöküm, vaillant , eca, baymak , ferroli, beko, Arçelik,Vestel, Alarko, ariston ,beretta, buderusbosch gibi bir çok kullanılan kombi markaları vardır.

Günlük hayatta  çok fazla günün her saati kullandığımız kombiler, özellikle  kış aylarının gelmesi ile daha fazla kullanılmakta ve ısınmamızı sağlamaktadır.  Doğalgazın yaygın hale gelmesi ile birçok yenilik olmuş ve bunlar gelişmekte olan ülkemizde de yerini almıştır.suan hemen hemen her evde ve yaşamımızın her alanında doğalgaz vardır.

Doğalgazın bu denli önemli olduğu da günlük ihtiyaçlarımızdan bellidir. Kış aylarında  neredeyse her evin  pişirme, ısınma , ve banyo gibi temel ihtiyaçlarınıı karşılar.  Kombinizin veya Binalarınızdaki kombilerinizin sağlıklı ve uzun yıllar boyunca çalışması adına bakımlarının düzenli olarak yapılması gereklidir.

Kış aylarında oluşabilecek arızaların önlemlerinin alınarak kış gelmeden önce bu bakımlarının yapılması için kombi firmaları tarafından da tavsiye edilmektedir.Kombinizin yüksek güçte  ve doğalgaz faturasının bütçemizi sarsmamasını istiyorsak kış gelmeden kombi bakımının yapılması gerekiyor.düzenli kombi bakımları aynı zamanda kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor. 

Kombi bakımını masraf olarak görememeliyiz. kombiler multi  metal ürünlerdir. Demir, bakır  ve sarı madenden oluşur. Bu nedenle kombi çalışşa bile bu iyi gittiği anlamına gelmez. Zamanla bu ürünle de paslanma gerçekleşir. Bu yüzden kombi bakımı ve temizliği en az yılda 1-2 kez yapılmalıdır. Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkarcagını, kışın daha hesaplı ve güvenli şekilde ısınmak isteyenlerin işi alanında uzman kişilere teslim etmeleri gerektiğini de hatırlatırım.

Bu işlemi kombi servisleride  yapmakta teknik servisi  yada kombi tamircileride en iyi şekilde yapmaktadırlar.  Kombilerden daha iyi verim almak için kombi servis firmaları ile görüşülüp hem fiyat hem de içerik ile bilgi her daim alınabilir.  Kombilerde bir çok marka yer almaktadır. İster bosch, ister ferroli, ister eca, ister demirdöküm, ister baymak  daha sayacağım bir sürü kombi var hangisi olursa olsun periyodik olarak bakımları yapılması gerekir. En kaliteli markada olsa temizlik ve  bakım olmadan malesef ürünler uzun ömürlü olmuyor. Bu bakımların fiyatları da durumlara göre değişkenlik gösterir.kombi  Servislerinin  uyguladığı fiyat farklıdır. Teknik eleman teknik servislerin uyguladığı ücret  farklıdır.kombi bakımına karar verdiğinizde servis telefonlarından , web sitelerinden  , tamir  servislerinden veya teknik servis iletişim olarak  ilgili telefonlardan arayarak  bilgi  alabilirsiniz. Fiyatlar  alınan  hizmet ve uygulanan yöntemlere göre değişkenlik göstermektedir.

Kombi bakımında Yapılan İşlemler;

– Kombi bakımında önce, sıcak su ve kalorifer yanma gücüne bakılır.

-Baca ve baca grubu bağlantılarının kontrol/ temizliği yapılmalıdır.

– Kombinin su sızdırmazlık ve radyotör devresi  durumu kontrol edilir.

– Kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma  ve pis tanecikler çok fazlaysa, tozlar temizlenir.

– Kombi içerisindeki elektrik  ve hatları kontrolü yapılır.

– Kombi baca fanı kontrolü yapılır..

-Üç yollu vana kontrol ve temizliği yapılmalıdır.  

-Elektrik voltaj, su basınç ve gaz basınç değerlerinin ölçümü de yapılmalıdır.

– Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenip ve kontrolü yapılır.

kombi tamiri
kombi bakım servisleri

Yaşam alanımıza İlk kez aldığımız yeni  kombiler mutlaka yetkili servis tarafından montajı kurulmalıdır ki garantisi başlar.teknik servisler ise garantisi bitmiş ürünün yapımı için gelir ve bozulan değişen parçanın orjinalini takarlar ve 1 yıl da garanti verilir. fakat  daha sonra temizlik ve bakım işlemleri yapılacağı zaman ise teknik açıdan yetişmiş elemanlar tarafından da yapılabilir. Öyle ki, bu durum müşterinin kendisine kalmıştır.

En iyi en yakın güveneceği bir tamircide bu işlemi yapar. Servis te yapar, ustalar da yapar, teknik servisler de yapar. Evinize gelen servis ekiplerinin yetki belgesi olup olmadığına bakılmalıdı. Bakım sırasında neler yapılacağı uygulayacağı yöntemler konusunda bilgi verilmelidir. Kombi bakımı okadar basit bir işlem değildir. Herkez bu bakımı yapamaz.

Herkese de kombi emanet edilmez. Günümüzde tezgaha altı dediğimiz dükkanı olmayan tam kalifiye olarak yetişmemiş kişiler de sırf para kazanmak içinn bu işi yapabileceğini düşünmekteçherkeze kombi emanet edilmemelidir. Tamire gelen elemanların dükkanı olması yaa bir serviste çalışması şarttır.

İşi bilmeyen insanlar  kişiler sizlere avantajlı uygun fiyat söyleyerek etki altına alıp sizlere ve cihazlarınıza daha fazla zarar verip arızalı olmayan parçaları da bozup sizi maddi açıdan sıkıntıya koyabilir. bu gibi durumlar oldukça önem gerektiren durumlar arasın da yer almaktadır.Kombi Bakımlarını zamanın da  yaptırmanız sizlerin yararına olacaktır.

Kombi bakım ve onarım  fiyatları oldukça uygun olup bütçenizi yakmıyor ve sizleri kesinlik ile zor durum da bırakmadan yapmış olduğumuz hizmetlerdir. Ve geleceğe önelik daha uzun zaman ve süreçlerde kullanacağınız sizin ve bütçenizin yararına olacak bir yatırımdır.

kombi arıza servisi
kombi ustası kombi servisleri

Kombi bakımını aksatırsak yaptırmazsak bunun sonucunda oluşacak durumlardan bahsetmek istiyorum. Ani bozulmalarla karşılaşılır ve bunun neticesinde  büyük arıza maliyetleri oluşur, Normalden fazla doğal gaz tüketilir, yanma ayarları bozulabilir. Daha çok para vermemize sebep olur. Yaşadığımız yer ısınmaz yada daha az ısınır. Daha kötü sonuçlar da doğurabilir.bakımları yapılmazsa  İlk taktırdığımız günkü verimi ve kaliteyi bulamayız. Gün geçtikçe kalitesi düşer.

Son olarak özetleyecek olursak kombilerde ; Bakım işlemi uzmanına yaptırılmalıdır. Bakım sadece kombinin temizliği değildir aynı zamanda genel kontrolüdür. Oluşabilecek arızaların da tespit edilmesi, gerekir ise müdahalenin yapılmasıdır. Uzman yardımı alırsanız sorun yaşamazsınız, işlemler eksiksiz yapılır.

Yeni alınan cihazlar ve 1 yıllık cihazlara bakım yapılmasına gerek yok. kombi bakımı en az  yılda 1 kez, TESİSAT BAKIMI  3 yılda bir kez önerilir. Gelecek kışa yakın kombinize bakım yaptırabilirsiniz.

Bakımlar düzenli ve belli aralıklarda yapılırsa alacağınız randıman ve verim düzeyi  artar, cihazın ve tesisatın kullanım ömrü de uzar. Her cihaz farlı her markanın ürünleri farklı olsada içerik olarak ihtiyaçlarımızı karşılaması olarak baktığımızda hemen hemen genel olarak  tüm kombiler ve ihtiyacı karşılaması aynıdır.

Kombi Tamir Merkezi  Tamiri, Yıllık Bakımını Yaptığımız Kombi Tamircisi ve servisi hizmeti verdiğimiz bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Kombi Bakımın Yanında mutlaka petek temizleme işlemide yaptırın. Hem Az Fatura öder, Hemde çok ısınırsınız.

peteklerin altı ısınmıyor
petek temizleme gereklimi?
İstanbul’un 39 ilçesine Kombi bakımı fiyatlarında en iyi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir.Bayrampaşa,Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Süleymaniye
Osmangazi
Bağlarçeşme
Çınar Mahallesi
Balıkyolu
TalatpaşaKüçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey MahallesiBağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar MahallesiPendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Ankara’nın 9 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalleİzmir’in 22 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz.Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen,

bosch kombi bakım ücreti 2019
bosch 2019 kombi bakım fiyatları

Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Bursa’nın 5 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya

Antalya’nın 7 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı

Kocaeli’nin 12 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konya’nın 3 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir 2 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Odunpazarı, Tepebaşı

Adana 4 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin’de 6 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Ayrıca Aydında Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: ; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint

Yuvam Klima Bakım Onarım Montaj Abidinpaşa Şubesi
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

Antalya Asansör Bakım Tamir Revizyon Hizmetleri
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

One Comment