Beko Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Beko buzdolabı tamiri için hemen arayın

444 28 46

Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beko markası, 1977 yılından itibaren Arçelik distribütörlük görevini Atılım a devreden Beko Ticaret, 1983 yılı itibariyle güçlü tecrübe birikimiyle Beko markası adıyla Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyetini yürütmeye başlamıştır.
Beko çok çeşitli beyaz eşya ve buzdolabı üretimiyle tüm kullanıcının ihtiyacına cevap verebilen en kaliteli hizmeti en iyi şekilde üreterek her kesim insan için en iyi beyaz eşya üretimini gerçekleştirmektedir.

Beko Arçelik buzdolabı servisi beyaz eşya ve buzdolabı günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız ve hayat koşullarını kolaylaştıran ve her zaman zamandan da tasarruf sağlayarak bilinçli tüketici olarak en iyi kullanımı gerektirir.

Buzdolabı ve beyaz eşyalar her zaman günlük yaşamımızda en iyi şekilde kullanılarak uzun süre aynı performansta çalışabilmesi için cihazların rutin bakımına özen gösterilmeli ve cihazın kullanım şartlarına uygun kullanımı ise buzdolabı veya beyaz eşyanın uzun süre bozulmadan çalışmayı sağlamasına yardımcı olur.

Beyaz eşya ve buzdolabı gibi ürünler her zaman uzun süre kullanım sonunda parçalarındaki aşınmalar ve bir takım arızalanmalar sebebiyle sorunlar meydana gelebilir. Cihazın arıza göstermesinden ziyade buzdolabı veya beyaz eşyanın doğru kişilere emanet edilerek tamir hizmetini en iyi hizmet veren tamircilerden hizmet alabilmek önemlidir.

Konserve şirketi olarak kurulan Beko sonrasında General Elektrik ten bayilik alıp ampul satışı sektörüne girmiştir. Ampul satışıyla birlikte Vehbi Koç sanayileşme çalışmalarında uzmanlaştı ve daha kuvvetli bir alt yapı ile Arçelik şirketini de kurdu. Beko Türkiye’de gücünü iyice geliştirip 1983 yılından itibaren beyaz eşya satışına başladı. Uzun süre Anadolu’da satışına devam eden Beko 1990 yılı itibariyle yurt dışı ihracı yapan büyük firma haline gelmiştir.

Beko Buzdolabı Teknik Servisi/Tamircisi

Beko buzdolabı tamircisi

Beyaz eşya servisi tamircisi , 1950 li yılında Türkiye’deki sanayileşme süreci yeni yeni canlanmaya başlamış ve Vehbi Koç döviz getirebilecek bir şirket açma planı kurmaya çalışmasına girmiştir. Bu düşünce üzerine Vehbi Koç bir salça üreticisi olarak bilinen Bejerano ile ortaklık kurdu. İsimlerin ilk iki harfi alınarak Bejerano ve Koç isminin birleşimi Beko adı altında birleşerek Beko şirketini 1954 yılında kurmuşlardır.

Beko buzdolabı ve beyaz eşya tamir servisi her zaman en kaliteli hizmetini en iyi tamircisiyle en iyi ve en yakın servis imkanı sunarak garantili hizmet kapsamında en kısa sürede hizmet veren en iyi teknik servis olarak hizmetini uzun yıllardır devam ettirmekte ve yılların verdiği tecrübe sayesinde en iyi tamir ustasıyla en iyi hizmeti güvenli ve garantili olarak sunmaktadır.

Beyaz eşya ve buzdolabı üreticisi olarak Beko şirketi her zaman kaliteden ödün vermeden ve müşterinin ne istediği bilen ve her zaman teknolojiye uygun şekilde hizmetini devam ettirmeyi kendine bir vizyon olarak kabul etmiş ve her zaman en iyi hizmeti en kaliteli servis ustasıyla ve en iyi tamircisi ile profesyonel ustalar eşliğinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman her türlü buzdolabı için en iyi tamir çözümlerini üretmektedir.

Beko Buzdolabı En İyi Tamir Servisi

Beko en iyi buzdolabı tamir servisi

Buzdolabı tamircisi Buzdolabı üretisici her zaman iyi tamir servisi olma yolunda ilerlemekte ve her zaman en kaliteli hizmeti en iyi ekipmanlar ile müşterisine sunmakta ve buzdolabında her türlü arızada müşterinin yardımına koşmaktadır.
Buzdolabı soğutma yapmıyor? Buzdolabı gaz dolum fiyatı? Buzdolabı motoru hiç çalışmıyor? Buzdolabı fan motoru çalışmıyor? Buzdolabı alt bölüm hiç soğutmuyor? Buzdolabı üst bölüm çok donduruyor? Buzdolabı neden soğutmuyor? Buzdolabı gazı neden boşalır? Buzdolabı motoru neden sesli çalışır? gibi her türlü arızada güvenle teknik tamir servisini arayarak buzdolabı tamiri için yardım alabilirsiniz.

Buzdolabı Çalışıyor Ancak Neden Soğutmuyor

Beko buzdolabı Tamircisi Buzdolabında soğutmama sorunu sık sık rastlanılan bir arızadır. Buzdolabı zaman içinde ilk günkü soğumayı kaybeder ve hatta soğutmayı hepten keser. Buzdolabındaki besinlerin bozulmadan saklanabilmesi için buzdolabı her ev ve işyerinin olmazsa olmaz beyaz eşyaları arasında yeriri alır. Buzdolabındaki soğumayı kaybeden yiyecekler kısa zamanda bozulur. Buzdolabında soğutmama sorununun birçok sebenbi bulunur.

Buzdolabının soğutmama sorunu, buzdolabında kokuya veya buzdolabı motorunun her çalıştığında yüksek ses çıkarmasına yol açar. Soğutmama sorununun birçok sebebi bulunur. Buzdolabı elektrik devresinde, buzdolabı kapağındaki temassızlık veya fazla açık bırakılması ve sık aralıkla açılıp kapanması sebebiyle veya buzdolabı içindeki boru sisteminde meydana gelen bir sorundan kaynaklanabilir. Buzdolabının soğutmama arızası teknik tamir servisi ile çözülebileceği gibi kendi yöntemimizle yapabileceğimiz ön kontroller ile de çözülebilir.

Buzdolabı Soğutmama Sorunu Nasıl Giderilir?

Beko buzdolabı tamir servisi

Buzdolabınızdaki soğutma problemi yaşanıyorsa, içini tamamen boşaltmanız gerekir. Buzdolaobının fişini çekip ve 4 saat süre ile bu şekilde bekletmeniz gerekir. Bu sırada buzdolabının kapağı açık bırakılır. 4 saat sonra buzdolabı fişini takılıp soğutup soğutmadığı kontrol edilir. Buzdolabı çalışma esnasında kapak ve kapak lastiği mutlaka kontrol edilmeli ve eğer buzdolabı lastiğinde her hangi bir aşınma veya yıpranma varsa mutlaka yenilenmesi ve buzdolabı kapağından içeriye hava alımının kesilmesi gerekir.

Buzdolabı elektronik kart tamiri servisi eğer buzdolabı lastikleri esnemiş dışarıdan hava alıyorsa bu durumda soğutmanın azalması ve tüm yiyeceklerin erken bozulmasına neden olur. Lastiklerin esnek olup olmadığının dolap kapağını kapatmadan arasına bir kâğıt yerleştirerek, Kâğıdı kolaylıkla çekiliyorsa, lastiklerin değişme zamanı çoktan gelmiş demektir. Buzdolabının soğutma sorunu üst fanı içinde oldukça önemlidir. Üst fan buzdolabının kapattıldıktan sonra iç kısmında yer alan düğmeye basın. Eğer hiç ses gelmiyorsa buzdolabı fanı çalışmıyor anlamına gelir, bu durumda hemen teknik servisini çağırmanız gerekir.

Beko Buzdolabının Soğutmasını Engel olan Arızalar Nelerdir?

Beko buzdolabı neden soğutma yapmıyor

Buzdolabında soğutma sorunu yol açan arızalardan biriside buzdolabı filtresi tıkanmış olabilir. Kompresörün arızalanması, arka bölümde bulunan evaporatörün üst kısmında kar yapması ve buzlanma, rezidansın yanması, zamanlayıcı zamanında çalışmıyor veya birden duruyorsa da buzdolabında tamir ihtiyacı gereken sorun mevcut demektir. Bunun dışında gaz borusundaki gaz sızıntısı ve diğer borularda tıkanma oluşması durumunda da soğutmayı engeller. Bu gibi arıza durumlarda teknik tamir servisini hemen 444 28 46 numaralı servis numarasından arayarak en yakın yerden servis imkanı ile hiç vakit kaybetmeden tamir hizmetini en güvenli hizmet veren servisimizden alabilirsiniz.

Buzdolabı Bakımı Nasıl Yapılır Buzdolabı Bakım Niçin Gereklidir?

Her tür buzdolabının daha uzun zaman kullanılması için belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyulur ve bu bakımın rutin aralıkla yapılması şarttır. Bakımı ve temizliği yapılmayan buzdolabı kısa bir zaman içinde arıza yaşanmasına neden olur. Bu sebeple buzdolabı açısından özen gösterilmesi gerekir ve hiç ihmal edilmeden bakımın yapılması şarttır. Buzdolabı bakımı yapılmasıyla bir çok arızanın önüne geçilir ve yakın zamanda meydana gelebilecek arızaların önceden tespiti sayesinde gerekli önlemler alınabilir.
Beko buzdolabının eğer buzluk kısmında buz tutuyorsa, buzların mutlaka temizlenmesi gerekir. Buzdolabında oluşan buzlar, kesici aletler ile kazınmamalı eğer bu şekilde buzların temizlenmesi yapılmaya çalışılırsa buzdolabının buzluk bölümünde yıpranma hatta delinmeler söz konusu olmaktadır. Tabiki bu durumda buzdolabında gaz boşalmasına sebep olunur ve gaz boşalımı sonunda ise buzdolabı hiç soğutma yapamaz hale gelir.
Buzdolabı içinde özel plastik buzdolabı buz kesicileri kullanılarak veya buzdolabı fişi çekilip eriterek temizlemesi tercih edilmelidir. Buzdolabı içine akan sıvılar, buzdolabında arızalanmaya neden olur. Bu sebeple iç kısmının mutlaka temiz ve kuru tutulması gerekir.

Buzdolabında Neden Buz Kütlesi Oluşur

Beko buzdolabı tamircisi

Buzdolabı servisi telefon numarasına ulaşabilmek için gerekli tamir için hemen servisimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Buzdolabında incecik bir buzlanma dahi meydana gelse bu büyük sorununa yol açar. Buzdolabı içinde oluşan buz kütleleri temizlenmediği zaman, buzlar zamanla buzdolabı içinde yer alan termostat alıcısında yanmaya neden olabilir. Termostat alıcısının yanmasıyla, buzdolabı ısısının fark edilmemesine neden olur. Bu durum nedeniyle soğutmama sorunu meydana gelir. Buzdolabı içinde ısınsa dahi olsa fark etmezsiniz. Bu sebeple gıdalar buzdolabında çabucak bozulabilir. Bu sebeple buzluk kısmının düzenli olarak kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. İnce bir tabaka dahi oluşan buzlanma hemen temizlenmesi gerekir.

Bu sayede buzdolabının buzluk bölümündeki buzlanmadan kurtarılmasıyla buzdolabının motoru da koruma altına alınmış olur. Çünkü buzluk bölümünde oluşan buzlar fanları direk etkileyecek bir müddet sonra fan motorunun çalışmamasına neden olacaktır. Buzdolabı fan motoru çalışmaması halinde ise buzdolabının ana çalışma bölümü olan motor zarar görecek hatta motorda yanmalara dahi sebep olunacaktır.

Buzdolabı genel olarak çalışmayı bu ana buzluk bölümünden gerçekleştirir. Buzluk bölümündeki her hangi bir aksama sonucunda ise buzdolabında sorunlar meydana gelir. Sizde buzdolabının daha uzun süre sorunsuz kullanmak istiyorsanız düzenli bakımını yaptırmanızı tavsiye ederiz. İstanbulda Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar,  İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler 

Antalya da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada  Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın  Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,