Regal Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Regal Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Konak-Bayraklı Regal Beyaz eşya servisi her zaman garantili ve güvenli hizmet kapsamında Regal marka başta olmak üzere tüm marka beyaz eşyalarınız için detaylı hizmet vermektedir. 

Servisimiz her zaman yaptığı işin bilincinden ve profesyonel ekibiyle yılların verdiği deneyime dayanarak ve her daim yaptığı işin arkasında durarak garantili ve kaliteli hizmetini haftanın her günü devam ettirir. 

Konak Bayraklı ilçemizin tüm mahallelerine hizmet sunar beyaz eşya servisimiz bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve klima ve kombi dahil olmak üzere bütün marka beyaz eşyalar için en yakın yerden servis imkanı ile her zaman en iyi tamir ustaları ile hizmet verir. 

Beyaz eşya tamir servisimizin servis ağı oldukça geniş ve gezici 5 adet aracı ile her zaman en yakın yerden müşterinin aramasının ardından kısa sürede adresine ulaşım sağlar ve beyaz eşya tamir servisimizi 444 28 46 numaralı iletişim hattında arayarak servis kaydı bırakmanız halinde sizi arayarak fiyat ve yapılacak tamir detayı hakkında bilgilendirme yapacaktır.  Bir önceki yazımız olan Konak-Bayraklı İndesit Beyaz Eşya Servisi nide ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Regal Buzdolabı Servis

Konak-Bayraklı Regal Buzdolabı Servisi her marka buzdolabı için bütün arızalarına çözüm üretebilmekte ve her zaman en iyi tamir servisi olarak her daim garantili ve güvenli hizmet sunmaktadır. 

Buzdolabı deyip geçmeyin buzdolabı yaz kış demeden sürekli kullanmamız gereken ve her zaman günlük yiyeceklerimiz olsun veya uzun yiyeceklerimizi ilk günkü gibi tazeliğinde saklayarak bozulmamaları için kullandığımız ve günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız cihazlardandır. 

Buzdolabının sürekli bu şekilde kullanılması da doğal olarak sürekli bir çok arızanın çıkmasına neden olmaktadır. Buzdolabının arıza gösterme nedenleri arasında buzdolabı kapağının sürekli açık kalması ve uzun süre kapatılmaması ya da yine buzdolabının kapak lastiklerinin aşınması veya buzdolabı gazının bitmesi sonucu soğutmada problemler yaşanır. İvedik Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi hakkında da bilgi alabilmek için zayaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Buzdolabınızın daha az arıza göstermesini istiyorsanız muhakkak kullanım şartlarına uygun kullanımı sağlanmalı ve buzdolabının düzenli bakımı ve temizliğine dikkat edilmelidir. 

Konak-Bayraklı Regal Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Konak-Bayraklı Regal Çamaşır/Bulaşık Makinası Servisi her zaman tüm çeşit çamaşır ve bulaşık makinelerine uygun şekilde tamir imkanı vermekte ve garantili ve her zaman kaliteli malzeme seçenekleri ile 1 yıl parça ve yapılan işin garantisini vererek çalışmaktadır. Çamaşır makinesinde birçok hasar meydana gelmektedir. Bu arızalar arasında bilya ve rulman arızası, sıkma yapmama, yumuşatıcı veya deterjan gözünün tıkanması sonucu yumuşatıcı veya deterjan almada güçlük çamaşır makinesinin kazanının dönmemesi sebebiyle sıkma ve yıkama işlevini kaybetmesi gibi ya da körük lastiğinin eskimesi sonucu makinede su sızdırma veya su giderinin tıkanması ve kirlenmesi nedeniyle alttan su kaçırma gibi birçok sorunla karşı karşıya kalırız. Çankaya kombi tamir ve bakım servisi hakkındada bilgi almak ve hizmetlerimizi anlamak için hemen ziyaret edin.

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı