Zonguldak ve Ereğli Vestel Servis Telefonu Numarası

Ereğli Zonguldak Vestel Teknik Servisi

444 28 46

Vestel markası, Vestel Elektronik Sanayi  Ticaret A.Ş. tarafınca üretimi yapılan genel marka. Regal Vestel in yan ürünü olup, Rusya’da satışı yapılan Türk markasıdır. FINLUX, Fin tüketici elektroniği markasının ürünüdür.

Vestel Şirketler Grubu 18 tanesi yurt dışında bulunan toplam 28 şirketten meydana gelir. Dünya standardına uygun üretim anlayışıyla  geniş beyaz eşya üretimiyle sadece ülkemizde değil küresel piyasada da ekonomik pazara yön veren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyadaki teknoloji ihracında Türkiye’nin bir simgesi ve gururudur.

Vestel, teknolojik üretimi ve gelişmiş tasarımıyla beyaz eşya çeşitliliği ile 155 ülkeye yaptığı ihracat ile elektronik beyaz eşya sektöründe 21 yıldan bu yana ülkemizin ihracat şampiyonudur.

Vestel şirketler gurubu 16 bin kişiden fazla istihdamıyla, teknoloji geliştirme yetkinliğine sahip ihracattan aldığı büyük pay ile Türkiye ekonomisine büyük gücü temsil etmektedir, Avrupa TV pazarında da 2. sırada bulunup beyaz eşya üretimi dünya pazarında 5. sırada yer alır.

Yine Türkiye’deki TV pazarında lider olup, beyaz eşya pazarının ilk üç üreticisinden biridir. Vestel, Avrupa’da en modern teknolojiyi takip eden üreticisi arasında en üst sıralarda yerini alır. Vestel, üretimini Manisa’da bulunan, Avrupa’nın en büyük fabrikası olan Vestel City’de gerçekleştirmektedir.

Ereğli Zonguldak Vestel Teknik Servisini her tür beyaz eşya tamiri için 444 28 46 numaralı telefondan arayarak servis kaydı bırakarak hizmet alma imkanı bulabilirsiniz. Beyaz eşyalarda oluşabilecek tüm arızalar için en iyi ekipman ve uzman ustalarıyla kısa zamanda hizmet vererek müşterinin tüm sorunlarına kesin çözümler üretir. Bosch beyaz eşya klima kombi servisi  müşterisine en kaliteli hizmeti sunar.

Ereğli Zonguldak Vestel Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşyalar zamanla uzun kullanımı sonrasında cihazın elektronik parçalarının eskimesiyle birlikte cihazlarda arızalar meydana gelmektedir. Beyaz eşya arızaları için Ereğli Zonguldak Vestel Beyaz Eşya Tamir Servisi ni iletişim numarasından arayarak arıza kaydı bırakmanız halinde servisimiz profesyonel ustaları size geri dönüş sağlayarak beyaz eşya tamir fiyatı hakkında bilgi verir ve eğer sizden tamir için onay alırsa adresinize gelerek cihazda hiç bir noksan eksik kalmayacak şekilde tamir hizmeti verilir. 

Beyaz eşyalar günlük yaşamda sürekli kullandığımız ve olmaz olmaz cihazlardır. Beyaz eşyalar her alanda kullandığımız ve işlerimizi kolaylaştıran zamandan tasarruf sağlamamıza yardımcı ürünlerdir.

Beyaz eşya sektörü gün geçtikçe ilerlemekte ve her geçen cihazlar gelişerek daha dijital hale gelmektedir. Her geçen gelişerek daha dijital ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Ancak dijital ürünler daha hassas ve daha düzgün kullanım gerektirmektedir. 

Beyaz eşyanın düzgün kullanımı ve gereken yıllık bakımlarının yapılması her zaman daha uzun süre aynı performansta çalışabilmesine ve en yüksek düzeyde kaliteli kullanımı sağlamaktadır. Cihazlar arızalandığında öncelikle kendi yöntemlerimizle bazı kontrollerini sağlamalı hala elimizden bir şey gelmiyorsa muhakkak teknik servis desteği almanız gerekir.

Ereğli Zonguldak Vestel Beyaz Eşya Tamir Servisi nden gelen servis ustaları  tamir hizmeti aldıktan sonra servis fişi almayı unutmayın. Servis fişi alarak yapılan hizmet hakkında detaylı bilgi bulunur. Eğer sonradan cihazda aynı yerde bir arıza yeniden meydana gelirse hizmetin tekrarı yeni bir tamir ücreti ödemeden hizmetin tekrarını isteyebilirsiniz. Altus beyaz eşya servisi  çamaşır makinesi arızasında tamiri için hemen arayabilirsiniz.

Ereğli Zonguldak Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

Ereğli Zonguldak ta hizmet sunan Buzdolabı Tamiri Servisi nde, buzdolabında gaz bitmesi sonucu buzdolabının soğutmaması, buzdolabı alt bölüm soğutuyor üst bölüm soğutmuyor, buzdolabı buzluk kısmı soğutmuyor, buzdolabı fanları çalışmıyor, buzdolabından yüksek ses geliyor gibi şikayetlerin hepsine etkin çözümler üreterek profesyonel ustalar ile hiç bir arıza kalmayacak şekilde tamiri yapılır. 

Buzdolabının soğutma sorunu buzdolabındaki kapak sorunları veya buzdolabının uzun süre açılıp kapatılması ve dışarıdan sıcak havanın içeriye dolması sonucu gazı boşalır ve soğutma azalır. Ayrıca buzdolabı fişi yılda bir kez çekilerek buzdolabı motoru dinlendirilir ve genel temizlik ve bakımı yapılarak daha uzun süre kullanım sağlanır.

Buzdolabı temizliği düzenli yapılması gereken bir işlemdir. Buzdolabı temizliğini nemli bir bez yardımıyla ve önünüze gelen deterjanlar yerine daha doğal mesela karbonat veya sirke ile temizliğini yapabilirsiniz. Bu şekilde hem buzdolabındaki kötü kokularada çözüm bulmuş olunur. 

Buzdolabının genel arızası buzdolabının derin dondurucu bölümünde oluşan arızalar nedeniyle meydana gelir. Buzdolabının gelişi güzel ya da tıka basa doldurulması ile birlikte buzdolabı gerekli havayı alamadığı için tıkanır. Ayrıca fazla malzeme ile doldurulunca tüm malzemeyi bir anda dondurmaya geçmek ister.

Bu şekilde hızlı bir soğutmayı sağlamayan çalışan buzdolabı motoru bir müddet sonra çok çalışma nedeniyle ısınma gösterir. Çok fazla ısınan motor fazla enerji sarfettiği gibi bu sırada içindeki buzdolabı alt bölümündeki yiyeceklerde donmaya başlar. Buzdolabı bir zaman sonra motorunda ani durmalar ve hiç ısınmama ya da motorun yanması gibi arızalar kaçınılmaz son olur. Vestel Klima beyaz eşya televizyon servisi ni güvenle arayarak en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Ereğli Zonguldak Vestel Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesi yaz kış demeden sürekli kullanılan kirli çamaşırların özellikle yaz aylarında terleme sorunundan dolayı daha sık kullanılmasıyla ve zamanla makinenin çalaşan parçalarının deforne olması sonucu makinede sorunlar oluşur. 

Çamaşır makinesi sıkma yapamıyor,  çamaşır makinesi sıkma esnasında sallanıyor, çamaşır makinesi çok sesli çalışıyor, çamaşır makinesi alttan su sızdırıyor, çamaşır makinesi bilyası dağıldı, çamaşır makinesi rezizstans yani ısıtma sorunu için Ereğli Zonguldak Vestel Çamaşır Makinesi servisizi arayarak teknik tamir hizmetini alabilirsiniz.  

Çamaşır makinesinin çok sık sorun vermeden çalışmasını istiyorsanız çamaşır makinesini gereğinden fazla çamaşırla doldurarak yıkama yaptırmak hem kazan düşmesi gibi soruna hem de kazanın zorlanarak dönmesine sebep olabilir ayrıca çamaşır makinesi aşırı yük ile sıkma esnasında zorlanarak çalışır ve makine körük lastiği aşınır ve yırtılmalar sonrası su sızdırmaya neden olur. 

Çamaşır makinesi kapağını her kullanım sonrası bir müddet açık bırakılarak içindeki nemin kuruması ve nem ve buharın dışarı atılması için gereklidir. Belli aralıklarla çamaşır makinesinin temizliğinin yapılması oluşabilecek arızanın önüne geçilerek makinenin daha uzun zaman kullanılabilmesini sağlar. Beyaz Eşya Servisi uzman teknik ekibiyle garantili hizmet vermektedir.

Ereğli Zonguldak Vestel İşyeri Buzdolabı Tamircisi

derindondurucu zonguldak zeki teknik İşyeri tipi buzdolabı ya da sütlük buzdolabı ve diğer her tür sanayi tipi buzdolabı ve soğutucular için de servisimiz en iyi ve kaliteli hizmetini en teknisyen ustalar eşliğinde tüm tamir ve bakım işlerini itinayla sürdürmektedir. 

İşyeri buzdolabı biraz daha hassasiyet isteyen ve herkesin tamir edebileceği bir tür değildir. İşyeri buzdolabı fan motorundaki arızalar ile fanların hiç çalışmaması, işyeri buzdolabı gazının tükenmesi, motorun yanması veya motordan çok gürültülü seslerin gelmesi gibi her tür şikayetinizi Ereğli Zonguldak Vestel İşyeri Buzdolabı Tamircisi ni gerekli telefon numarasından arayarak servis kaydı bırakmanız yeterlidir. 

İşyeri ve sütlük buzdolabı çeşidinin yanı sıra kasap buzdolabı, meze buzdolabı, meşrubat buzdolabı, sanayi tipi buzdolabı, market buzdolabı, cola buzdolabı, pasta buzdolabı v.b. daha birçok çeşit cihaz için en kalıcı ve en iyi tamir çözümleri ile her müşterinin aradığı güvenli ve garantili hizmet desteği verilir. 

Yapılan her iş sonrasında verilen servis fişi sayesinde hizmet verilen iş için ve eğer değişim yapılan bir parça oldu ise 1 yıl garanti verilir. Hizmetteki kalite ile her zaman memnun müşteri anlayışı içinde çalışan teknik tamir servisimiz hiç bir eksik kalmayacak şekilde hizmetini sürdürmektedir.  Zonguldak ve Ereğli Arçelik Teknik Servisi / Tamircisi  adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ereğli Zonguldak  Vestel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

bulasik makinesi servisi zonguldak vestel

Bulaşık makinesi kullanımı da yine dikkat ve özen gerektiren bir beyaz eşya türüdür. Bulaşık makinesindeki yanlış düzenleme ve gelişi güzel çarpık bir bulaşık yerleştirme sonucunda bazen pervane dönerken takılarak çalışmayabilir bazen de bulaşıkların iyi ve yeterli yıkanmamasıyla sonuçlanabilir. 

Bulaşık makinesini düzenlerken pervanelere hiç bir şekilde takılmayacak şekilde düzenleme yapmaya ve uygun deterjan seçimine dikkat etmeniz büyük önem taşır. Ayrıca bulaşıkların kirlilik durumuna göre yoğun yıkama veya ekonomik yıkama programını seçerken de dikkatli seçimler yapılması önemlidir. 

Bulaşık makinesi arızası arasında bulaşıkların lekeli yıkaması, bulaşıkların durulanmadan veya çizilerek çıkması, bulaşıkların deforne olması veya hiç yıkanmadan pis şekilde çıkması, bulaşık makinesi kapak arızası gibi sorunlar oluşabilir. 

Bulaşık makinesindeki kötü yıkama için program ve uygun deterjan seçimlerine dikkat ettiğimiz halde hala sorun devam ediyorsa hiç vakit geçirmeden Ereğli Zonguldak  Vestel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi ni arayarak tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Samsung tamir servisi olarak da servisin makalesine tıklayarak hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zonguldak ve Ereğli Vestel beyaz eşya klima servis hizmeti verdiğimiz bölgeler;

• Beycuma(Kasımlar)• Çatalağzı
• Gelik
• Göbü
• Karaman
• Kilimli
• Kozlu
• Merkez Köyler
• Muslu
• Rüzgarlı
• Site
• Sivriler
• Yeniçarşı

ASMA MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAŞTARLA MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALCA MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇAYDAMAR MAHALLESİ
ÇINARTEPE MAHALLESİ
DİLAVER MAHALLESİ
ELVAN MAHALLESİ
HAYAT MAHALLESİ
İNAĞZI MAHALLESİ
İNCİVEZ MAHALLESİ
KADI MAHALLESİ
KARAELMAS MAHALLESİ
KARAMANLAR MAHALLESİ
KASIMLAR MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
MİTHATPAŞA MAHALLESİ
MURATLI MAHALLESİ
ON TEMMUZ MAHALLESİ
SATIKLI MAHALLESİ
TASMACI MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
TERAKKİ MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YEŞİL MAHALLESİ

Eregli Mahalleri

Çaylıoğlu
• Gökçeler
• Gülüç
• Kandilli
• Karadenizereğli
• Merkez Köyler
• Ormanlı

AKARCA MAHALLESİ
ARMUTÇUK MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BALI MAHALLESİ
BEKYERİ MAHALLESİ
BELEN MAHALLESİ
BELENYENİ MAHALLESİ
BÖLÜCEK MAHALLESİ
ÇENGEL MAHALLESİ
DAĞLAR MAHALLESİ
ELMA TEPE MAHALLESİ
GEYİKBELİ MAHALLESİ
GÖKÇELER MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜLDERE MAHALLESİ
HAMZAFAKILI MAHALLESİ
KAVAKLIK MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KESTANECİ MAHALLESİ
KIRMACI MAHALLESİ
KIŞLA MAHALLESİ
KIYICAK MAHALLESİ
KİRMANLI MAHALLESİ
KOCAALİ MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KÖSELER MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MURTAZA MAHALLESİ
MÜFTÜ MAHALLESİ
ORHANLAR MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
ÖREN MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
SARIKAYA MAHALLESİ
SARIKOKMAZ MAHALLESİ
SEYİT AHMETLİ MAHALLESİ
SİNİTLİ MAHALLESİ
SÜLEYMANLAR MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
TOPÇALI MAHALLESİ
UZUNÇAYIR MAHALLESİ
UZUNMEHMET MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ