AEG Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı AEG Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Konak-Bayraklı AEG Beyaz Eşya Servisinden tamir hizmeti için 444 2 846 numaralı iletişim telefondan arayarak servis kaydı bıraktığınız durumda size en kısa zamanda profesyonel ustalarımız tarafından dönüş yapılacak ve gerekli beyaz eşya tamiri için fiyat bilgisi ve tamir hakkında detaylı bilgi verilecektir. 

Konak ve Bayraklı ilçemizin tamamına hizmet veren ve tüm İzmir ilçelerinin hepsi de dahil olmak üzere beyaz eşya tamir hizmeti sunan servisimiz AEG marka beyaz eşyalarımız dışında tüm marka beyaz eşyalarınız içinde hizmet imkanı verir. 

AEG Beyaz Eşya Konak ve Bayraklı ilçemizdeki servisimiz her zaman yaptığı işin arkasında duran ve tamir hizmeti sonrası olası oluşabilecek tamir sonrası bir aksaklık ve yeniden aynı yerden arıza söz konusu olursa hiç bir yeni tamir fiyatı belirtilmeden ve eğer değiştirdiği bir parça varsa yine yapılan iş ve değiştirilen parça için 1 yıl parça garantisi verilmektedir. Bir önceki yazımız olan Electrolux Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi makalemizi de okuyarak servisimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı AEG Buzdolabı Servis

AEG Buzdolabı Tamir servisi Konak ve Bayraklı ilçemizde uzun yıllardan bu yana her çeşit ve her marka buzdolabı için detaylı tamir hizmetini gerekli donanımlarla güvenli ve garantili sunar. Buzdolabı hassas ve her zaman günlük yaşamımızda kullandığımız cihazlar arasındadır. 

Konak Bayraklı AEG Buzdolabı Tamir Servisi İzmir tüm ilçelerinde her çeşit buzdolabı için gerekli hizmeti sunmaktadır. Buzdolabı günlük yaşamımızda kullanılan ve sürekli kullanıldığı için de özen ve dikkat isteyen ve kullanım koşullarına ayrıca temizlik ve bakımına dikkat edilmesi gereken cihazdır. 

Buzdolabı kullanırken her yıl fişinin çekilerek temizliğinin yapılması ve kullanım şartlarına uygun kullanımı sayesinde buzdolabında daha az arıza oluşacaktır.  Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi sitemizide takip edebilirsiniz. 

Konak-Bayraklı AEG Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Konak Bayraklı AEG Çamaşır Bulaşık Makinası Servisi her marka çamaşır ve bulaşık makinesi için uygun çözümler üretmekte ve her zaman en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermektedir. Çamaşır ve bulaşık makinesinin hangi problemi olursa olsun her zaman servisimizi arayarak aynı gün içinde hizmet imkanı alabilirsiniz. 

Servis ağımız geniş ve her zaman kaliteli ve garantili hizmet kapsamında hizmet verilerek çamaşır ve bulaşık makinesi tamiri daima yapılan işin arkasında durularak sonradan yeniden aynı yerden arıza oluşursa servisimiz yeni servis ücreti talebinde bulunmadan hizmetin tekrarını yapmakta ve hiç bir müşterisinin mağduriyeti söz konusu olmamaktadır. Balgat Klima Bakım Tamir Servisi Çankaya servisimizin makalesine bakarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı