Balıkesir Bosch Servisi Telefon Numarası 444 28 46

Bosch Beyaz Eşya Tamiri için Hemen Arayın

444 28 46

Balıkesir Bosch Beyaz Eşya Tamircisi

Balıkesir Bosch beyaz eşya servisi

Bosch firması, Stuttgart, Almanya merkezinde kurulan bir elektronik ve mühendislik firması olarak beyaz eşya ve daha bir birçok ev eşyası üretimini devam ettirmektedir. Bosch ayrıca dünyada en büyük otomotiv parçası üreticisi olarak kendini gösterir.

Beyaz eşya servisi tamircisi beyaz eşya arızasında Balıkesir Bosch Servisini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Yılların verdiği deneyimle her konuda uzman ekibimiz servisi telefon numarasından aradığınız gün içinde zaman kaybetmeden gelerek her türlü soruna çözüm üretir.

Bosch Şirket Grubu Robert Bosch tarafından 1886 da Stuttgart’ta kurularak günümüze kadar geniş ürün yelpazesi ile beyaz eşya kullanıcısına üründe çeşitlilik ve kaliteli ürünleriyle üretimini devam ettirerek bugüne kadar sürekli kendini geliştirerek kullanıcısından yoğun ilgi görmüştür.
Balıkesir ilimiz, Türkiye’nin kuzeybatısında yer alan bir il olup hem Marmara Denizi ne hem de Ege Denizi’ne sahil şeridine sahip şehirdir. Balıkesir komşu illeri ise batıda Çanakkale, güneybatısında ise İzmir, güneyinde Manisa, güneydoğusunda Kütahya ve doğusunda Bursa bulunmaktadır. İlin başkenti yine Balıkesir’dir.

Balıkesir, Marmara ve Ege Deniz kıyısında bulunan ve ülkemizin en kalabalık şehir sıralamasında on yedinci sırada yerini alır. Balıkesir in yirmi tane ilçesi bulunmaktadır. Tarihi anlamda oldukça zengin bir geçmişe sahip Balıkesir şehri gezilecek ve görülecek özel şehirler arasındadır.

Deniz kıyısındaki konumuyla yaşayan nüfus oranı da bir o kadar artmaktadır. Balıkesir de yaşayan nüfusun çoğunun beyaz eşya kullanabilceğini düşünürsek kullanılan beyaz eşyaların da bir o kadar tamir ve bakıma ihtiyacı olur.

Bosch beyaz eşyalar her mekanımızda sürekli kullandığımız ve yıllarca kullanımı sonucunda ise elektronik parçalardaki yıpranmalar ve aşınmalar sebebiyle cihazda birçok arıza meydana gelebilmektedir.

Balıkesir buzdolabı tamir servisi

Balıkesir Bosch Buzdolabı Tamiri Servisi

Bosch marka buzdolabı arızaları arasında gelen şikayetler genelde soğutma yapmıyor, alt bölüm soğutmuyor, üst bölüm soğutmuyor, buzdolabı motoru sesli çalışıyor, buzdolabı motoru yandı, buzdolabı gaz dolum fiyatı, buzdolabı buzluk delindi gazı kaçtı, buzdolabı motoru hiç durmadan çalışıyor gibi daha farklı arızalar için tamir talebinde bulunulmaktadır.

Buzdolabı Tamircisi Buzdolabının sorunlarının daha az olmasını isteyen kullanıcının buzdolabını her yıl düzenli fişini çekerek biraz dinlendirerek bakımını yapması ve cihazın fazla tıka basa doldurmadan düzenli yerleşimini yapması işe yarayacağını belirtir.

Buzdolabı genelde bakıldığında gereksiz ve uygunsuz yerleşimler sonucu buzdolabının hava gözlerinden havayı alamaması ve durum böyle olduğunda buzdolabının motorunun içindeki yüklü yiyeceği soğutmaya ve dondurucu bölümünde donma işlemine daha da hızlandırması sonucunda buzdolabı motorunun gereğinden fazla çalışmasıyla birlikte motorun fazla ısınması sebebiyle moturun yanması veya motordan garip ve yüksek seslerin gelmesine neden olunur. Bu durumda buzdolabı motoru iflas eder ve moturun yenilenmesi gerekebilir.

Ayrıca buzdolabı kapağının uzun süre açık bırakılması veya kapağın tam temas etmeden kapatılmasıyla dışarıdan hava alan buzdolabının gazının boşalması gibi sebepler buzdolabında soğutmada zayıflama sorunlarına davetiye çıkarır.
Bosch beyaz eşyalar gün geçtikçe gelişen ve dijital hale gelen ürünlerdir. Dijital hale gelerek gelişen cihazlar daha hassas kullanım gerektiren cihazlar olduğu için cihazın kullanım talimatlarına uyularak kullanmak beyaz eşyanın daha uzun yıllar sorunsuz kullanımını gerçekleştirir.
Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların daha az görülebilmesi için daha beyaz eşyanız arıza göstermeden önce gerekli bakımlarının yaptırılarak oluşabilecek arızaların tespiti yapılır ve bakımı yapılan cihaz daha yüksek performansta çalışmayı sağlar.

Balıkesir çamaşır makinesi tamircisi

Balıkesir Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisi

Bosch çamaşır makinesi arızası ve tüm sorunlarında Balıkesir Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisini gerekli telefon numarasından arayarak her türlü arıza için servis talebinde bulunabilir ve aynı gün servis imkanı ile kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Çamaşır makineleri yaz kış demeden her evin ve mekanın ihtiyacı ürünler arasındadır ve sürekli kullanımı sonucunda çeşitli istenmeyen arızalar meydana gelebilir. Çamaşır makinesindeki genel arızalar arasında çamaşır makinesi gürültülü yıkama yapıyor, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi suyu almıyor, makine suyu tahliye etmiyor, çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, makinenin kazanı düştü veya çamaşır makinesi körük lastiği yırtıldı su sızdırıyor gibi sıkça karşılaşılan arızaların oluşması kaçınılmaz sondur.

Buzdolabı çamaşır makinesi tamircisi camaşır makinesi arıza gösterdiğinden hemen güvenli ve kaliteli tamir hizmeti sunan bir firma araştırması yapmalı ve garantili hizmet sunan tamirciden yardım isteğinde bulunmalısınız. Çamaşır makinesi arızası durumunda tamir için aradığınızda gelen ustalardan tamir sonunda mutlaka servis fişi almanızı önemle tavsiye ederiz. Servis fişi tamir edilen cihazda sonradan arızanın tekrarı oluşması durumunda yeniden hizmetin tekrarı için gerekli bir belgedir.
Çamaşır makinesi eğer koku yapıyorsa öncelikle çamaşır makinesinin giderinin temizliği gereklidir ve makinede yıkama yaptıktan sonra çamaşırları çıkarttıktan sonra bir müddet kapağının açık bırakılması işe yarayacaktır.

Çamaşır makinesi suyu almıyor ise öncelikle makinenin suyunu aldığı çeşmenin ve vananın açık olduğunun kontrolü yapılması gerekir. Bazen vana kapalı olduğu için makine su alamayabilir. Ancak vana açıldığı halde suyu alamıyorsa teknik servis tamircisinden destek almanız gerekir.

Balıkesir Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Balıkesir bulaşık makinesi tamircisi

Bosch bulaşık makinesi arızasında güvenle Balıkesir Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisini arayarak tamir hizmet talebinde bulunabilir ve her marka bulaşık makinesi için tamir imkanı verilmektedir.

Çamaşır bulaşık makinesi tamiri servisini bulaşık makineniz çizerek yıkıyor, bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor, bulaşık makinesi durulama yapmıyor, bulaşık makinesi neden deterjan almıyor, bulaşık makinesi soğuk su ile yıkama yapıyor, bulaşık makinesi lekeli yıkıyor, bulaşık makinesi suyu almıyor, bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor diyorsanız aramanız gereken tek adres Balıkesir Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisi olmalıdır. Servisimizi arayarak aynı gün hizmeti kaliteli ve garantili alabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde en çok oluşan arızalardan biride makinenin suyu almaması veya deterjanın çözünmeden kalmasıdır. Makinenin suyu alamama ve deterjanın hiç parçalanmadan çıkma sorununun birçok sebebi olabilir. Bulaşık makinesinde bazı bozuk parçalar makinede sorun oluşmasına neden olabilir.

Su giriş valfi ki bu parça bozulursa makine suyu almaz. Bu sebeple eğer bulaşık makinesi suyu almıyorsa ilk yapmamız gereken su giriş valfinin kontrol etmemiz olmalıdır.

Bulaşık motoru pompa motoru, makinenin içindeki suyu boşaltma ile görevlidir. Ancak pompa moturu kısa devre yaptığı zaman veya herhangi bir sebeple hata gösterirse bulaşık makinesi arıza verebilir.

Bulaşık makinesi emniyet sivici her marka ve modelde bulunmaz; fakat emniyet sivici bulunan bulaşık makinesi su arızasında emniyet sivicinin mutlaka kontrol edilmesi gereklidir. Zira su almama sorunu, emniyet sivicinin bozulmasına işaret olabilir. Emniyet sivici değişimini ancak teknik servis değiştirebilir, arıza halinde mutlaka bulaşık makinesi Bosch markasına uygun hizmeti verebilen en iyi ve kaliteli teknik servis desteği almanızı tavsiye ederiz.

Bulaşık makinesi musluğu su almıyorsa ilk yapılması gereken musluğu kontrol etmek olacaktır. Bulaşık makinesi bağlı bulunduğu su hortumu ucundaki musluğun kapalı veya bozuk olması halinde sular kesilmiş veya siz bunu fark etmemiş olabilirsiniz. Bu nedenle teknik servis çağırmadan önce mutlaka musluğu kontrol etmeniz gerekir.

Balıkesir Bosch İşyeri Sütlük Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Bosch servisi iletişim Balıkesir de hizmetini sürdüren İşyeri Sütlük ve her tür sanayi tipi buzdolabı, market buzdolabı, meze buzdolabı, cola ve meşrubat buzdolabı, soğutucular gibi her tip buzdolabına kesin ve kalıcı çözümler üreterek hizmet veren servisimiz her zaman güvenli hizmet sunmaktadır.

Eğer buzdolabı çalışmıyorsa, buzdolabı üzerindeki kontrol lambasından cihaza elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalı; elektrik geliyorsa buzdolabının ön bölümündeki açma kapama elektrik anahtarı açık konuma getirilir. Buzdolabının sigortası atmışsa çalışmaz bunu kontrol ederecek anlayabilirsiniz.

Sanayi tipi Buzdolabı  Tamircisi buzdolabının enerji girişindeki fişi prize tam oturmadıysa yine elektrik almadığı için çalışmayacağını belirtir. Buzdolabı soğutucu termostatı soğutma kontrol düğmesi açık olması gerekir. Buzdolabı kondanseri olan sıcak gaz defrost panelinin duvar kısmından açık olup olmadığına bakın, hava sürkilasyonu açık olmasına özen gösterin.

Endüstriyel tip buzdolabında E1 Arızası Neden Oluşur

Endüstriyel buzdolabının termometreli dijital termostatı olanlarda elektronik ekranda çıkan E1 hatası nedir?

E1 arızası ortam sıcaklığını ölçen sıcaklık hissedici ucunun prob, sensör kopuk yada kısa devre veya arızalı olup olmadığını gösterir. Buzdolabında nadiren dijital termostat arızası oluşabilir. E1 hatası veren Buzdolabı termostat probları yenisiyle değişimi yapılabilir veya tamirciyi arayarak E1 arızası veren buzdolabı probunun değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

E1 hatası veren buzdolabı haricinde; tezgah buzdolabı arızası, şişe dolabı arızası, soğuk meze dolabı onarımı ve diğer soğutucu cihazlar için tamir bakım servis hizmeti hemen servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.