Bursa Odunlu Mh. Çamaşır & Bulaşık Makinesi Servisi Tamircisi Z. Teknik 444 95 87

Bursa Odunlu Mh. Çamaşır Makinesi Tamircisi

Arıza Kaydı İçin

444 95 87

Bursa Odunlu Mh. Çamaşır Makinesi Tamircisi
Bursa Odunlu Mh. Çamaşır Makinesi Tamircisi
 

Bursa Odunlu Mh. Bulaşık Makinesi Tamircisi

Arıza Kaydı İçin

444 95 87

Bursa Odunlu Mh. Bulaşık Makinesi Tamircisi
Bursa Odunlu Mh. Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bursa Servisi bölgenin ihtiyacı olan servis ve bakım açığını adeta bir örümcek ağı gibi saran hizmet birimleri ile kontrol altına almıştır. Bursa usul servisi tam donanımlı atölyesi, sertifikalı teknisyenleri ve şehrin her yanına dağılmış servis araçları ile garanti çözümün özel adresidir. Bursa Beyaz Eşya Servisi ismi ile sektördeki yerimizi uzun yıllardan bu yana yapmış olduğumuz tamir hizmetlerimizdeki başarılarla sağlamlaştırdık.

Başta Bursa olmak üzere tüm büyük illerimize mükemmel boyutda sunduğumuz hizmet ağımız genişlemektedir. Bursa Servisi bünyesinde görev alan tüm ustalar en ince detayı düşünerek ve kesin sonuca ulaşacak yapıda tamirat yapmakta ve bu sebeple kat-i sonuca ulaşmaktadır.

Bursa Beyaz Eşya Servis faaliyetleri vaziyetinde arızayı gidermek için bir parça değişikliği söz konusu ise, değişmesi gereken parça bir yıllık garanti faaliyet alanında değiştirilmektedir. Yedek parça değişimi ve bakım onarım çalışmalarımızın Bursa Servisi güvencesinde gerçekleştiğini vurgulamış olalım. Bölgenin en köklü firması olan Bursa servisi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Bursa beyaz eşya servisi, işimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Bursa Servisi teknolojik anlamda kendisini sürekli geliştiren, yeni keşiflerin ve buluşların takipçisi olan, bunları da bünyesinde ilk uygulayan firmaların başında gelir. Bursa Servisi olarak yedek parça ihtiyacı ortaya çıktığında, cihaz sahibinin onayı ile markaya göre fabrika çıkışlı yedek parçalar tercih etmekteyiz. Soğutması az olan yada yeterince soğutma görevini yerine getiremeyen Buzdolabı ürünleri için Buzdolabı Servisi Bursa geneline hizmet vermektedir. Bursa beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor. Bursa Servisi bünyesinde olduğu gibi bakım ve onarım işlemlerinde, tamir ve benzeri işlerde, servis hizmetinin en iyisi, her zaman için tercih edilmelidir.