Çankaya Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

Çankaya Elektrikçi Ustası Elektrik Uydu Arıza Tamir Servisi Ankara

Acil Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Çankaya ilçemiz oldukça geniş bir halk kitlesine sahip bir çok insanın yaşadığı Çankaya, Türkiye Cumhuriyeti’nin İç Anadolu Bölgesimizde, Ankara iline bağlı olup en gözde ilçeler arasında yerini alır. Ankara ilinin orta kesiminde bulunmakta olan ilçe, Ankara’nın başkent olmasıyla birlikte Türkiye’nin yönetim merkezi durumuna gelmiş durumda her geçen gelişmeye devam eden ilçeler arasındadır. 

Çankaya ilçemizde Elektrikçi Su Tesisatı Ustası ve tüm Ankara’nın bütün ilçelerinde hizmet veren servisimiz her an bir elektrik arızası, uydu arıza ve tamiri ya da su tesisatı sıhhi tesisat arızalarında yanınızda hemen her saat haftanın her günü yardımınıza koşmaktadır. Gerek sıhhi tesisat arızası gerekse elektrikle ilgili arızalar her zaman karşımıza çıkabilir ve bu durumu uzman kişilerce çözümlenmesini isteriz.

Bizlerde tam da müşterimizin isteği doğrultusunda hiç zaman kaybetmeden ve müşterinin ve sevdiklerinin hayatını tehlikeye atabilecek bütün elektrik kaçakları olsun elektrik arızaları olsun veya uydu kurulum ve uydu arızalarında hemen yanınızda bulunmaktayız. Servis ağımız geniş ve 4 adet gezici servis aracımız ile aradığınız gün içinde hemen tamir için profesyonel ekibimiz ustaları ile hemen gereken tamiri gerçekleştirmekteyiz. 

Çankaya Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

Sıhhi Tesisat İşleri

Çankaya da hizmet veren teknik tamir servisimiz Su Tesisatı,  Kanal Açma işleri ve Cihazla Su Kaçağı Bulma  servisi olarak tüm su kaçağı tespitleri çok daha ucuz fiyatlarla kırmadan ve dökmeden detaylı kamera sistemleri ile nerede kaçak varsa nokta atışıyla kaçak tespiti görüntülendikten sonra su kaçağı tamiri hiç bir yerin kırılmadan ve fazla masraf çıkartılmadan çözülür. 

Su tesisatı işleri arasında klozet sifon arızaları ve tıkanıklıklarında, tüm kanal açma işleri dedenjörler ile su tesisatı kaçaklarınız kameralı su kaçağı bulma cihazları ile güvenli ve garantili olarak kırmadan ve dökmeden tertemiz ve masrafsız yapılır. Lavabo ve gider tıkanıklıkları, petek yer değişimi ve petek tesisatı kurulumu, kanal açma işleri özenle ve itinayla yapılır. 

Çankaya Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

Çankaya nın tüm semtlerinde ve mahallesinde hizmet verdiğimiz bütün Diafon arızalarında Sigorta Pano işlerinde ve Avize Montajı ya da İnternet Hattı döşeme tamiri ve yine görüntülü ve görüntüsüz diafon hizmetinde hiç bir sorun yaşamadan ve noksansız tamiri için servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 nolu iletişim numarasından arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. 

Elektrikçi Oran Ankara Servisimize güvenle profesyonel ustalarımıza diyafon, sigorta işleri, avize montajı ve interneti binadan eve çekme işlemlerini garantili olarak yaptırabilme imkanı bulursunuz.

Diyafon arızalarını önemsemeliyiz eğer görüntülü bir diyafon mevcut ve eğer yaptırılmazsa ev veya işyerimiz güvenliği zor duruma gelir. Çünkü görüntülü diyafon sayesinde gelen kişileri önceden görürüz ve eğer istenmedik ve zararlı kişilerse önceden tedbirimizi alarak kapıyı istediğimize açabilir istenmedik durumlarda kapıyı açmayabiliriz. 

Ankarada Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası ihtiyacında hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe