Esenyurt Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Acil Kombi Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

İstanbul Esenyurt ta kombi bakımı yapan servisimiz sonbahar mevsimine özel kombi bakımı kampanyaları başlatmıştır. Kombi bakımı kampanyalı fiyatı 75 lira gibi uygun fiyata yaptırmak için kombi bakım servisini gerekli iletişim telefon numarasından arayarak kampanyalardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. 

Kampanyalı kombi bakımı fiyatlarından faydalanmak için soğuklar kapıya dayanmadan kış gelip çatmadan en uygun zaman yaz ayı ve sonbahar aylarını tercih etmeniz gerekir.  Çünkü kış ayı geldiğinde kombiler daha fazla çalışmaya başlayacak ve kombilerde farklı yerlerden arızalar meydana gelecek veya bakıma ihtiyaç duyulacaktır. 

Kombi bakımı yapılırken kombi  gaz vanaları kapatılır, kombi içindeki suyun tahliye edilmesi sağlanır. Kombinin hava basıncı kontrol edilir. Blörür ve yanma odaları, baca kontrolleri, gaz sızdırmazlığı, filtre temizliği, su sızdırma testi yapılır. Tüm elektronik parçalar tek tek çıkarılarak temizliği yapılır ve tekrar sökülen temizlenen parçalar geri yerine takılır.

Kombi gaz yanma odalarının kontrolü yapılır. Kombi basınç kontrolü yapılarak en uygun seviye olan 1,5 derece bar seviyesine getirilir. Bar seviyesi düşüklüğü veya yüksek olması kombinin su sızdırmasına neden olur.

Kombinin bütün temizlik ve bakım işlemi tamamlandıktan sonra kombinin boşaltılan suyu geri takviye edilir ve kombi petek ve su ayarlarına getirilerek düzgün çalışıyor mu testleri yapıldıktan sonra eğer tüm ayarlarda yeterli çalışma gerçekleşiyorsa yapılan işlemin başarılı olduğundan emin olarak kombi sahibine teslim edilir.  Siteler Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi adlı makalemize de göz atarak hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Kombi Bakımı Yaptırmak Neden Önemlidir

Kombi bakımı en az yılda bir kere yaptırılması gereken kombi bakımını ihmal etmeniz kombinin daha fazla yakıt tüketmesine, kombinin hiç beklenmedik arızalar çıkarması, kombinin yeterli ısıyı sağlamaması, kombi petekleri ısıtmaz kısacası bakım yapılmayan cihazın arıza verme oranı artar. 

Kombi bakımı sayesinde kombinin temizliğinden ziyade gaz kaçağı su sızdırmazlığı baca kontrolleri sayesinde can ve mal güvenliğiniz sağlanmış olur. Kombi bakımı önceden oluşabilecek arızaların tespiti ve önlem alabilmeniz açısından önemlidir. Bakımı yapılan kombinin kullanım süresi uzar ve daha verimli ısınabilmeyi sağlamasının yanında fazla yakıt sarfiyatından kurtulmuş olursunuz. 

Kombinin bakımı geciktirmeden yaptırmak yüksek faturalardan sizi kurtardığı gibi konforlu ve sıcacık bir kış geçirmenizi de sağlar. Kombinin uzun süre kullanılmasının sonunda bir takım arızalar oluşturması gayet doğaldır. Kombide fazla arıza olmasın diyorsanız kombinin düzenli bakımını yaptırmanız yeterlidir. 

Kombi bakım kampanyalarını da kaçırmak istemiyorsanız yine kış gelmeden yaz ve sonbahar aylarında yaptırarak daha iyi fiyatlarına temizlik ve bakım yaptırabileceğiniz gibi detaylı hizmet alabilirsiniz. Özellikle kış aylarının gelmesiyle kombi kullanımının daha çok artması nedeniyle kombi bakım ya da tamiri artmakta ve hizmet alırken gecikmeli hizmetler alabilir veya kampanyalardan yararlanabilme imkanı bulamazsınız. Kombi bakımı kampanyaları özellikle kış ayı haricinde sonbahar aylarında yapılmaktadır. Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi adlı makaleyi de okuyarak hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kombi Teknik Tamir Servisi

Kombi Teknik Tamir Servisinizi seçerken de profesyonel hizmet veren tecrübeli ve işinin ehli ustalarla çalışmaya dikkat ediniz. Kombi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Kombi bakımı temizliği özel itina ve beceri gerektirir. Bu işten anlamayan kişilerin müdahale etmesi değil kombinizin daha iyi çalışması kombinin bozulmasına kadar gidebilir. Ayrıca verilen hizmette harcanan paranız boşa gider. 

Güvenli ve garantili hizmet sunan yeterli yetkiye sahip en iyi firmalarla ve ustalarla çalışmak yararınıza olacaktır. Teknik tamir servisimiz garantili ve kaliteli hizmetini verirken bizi aradıktan sonrası tamir bakım için gelen ustalar size servis fişi vermektedir. Servis fişi sayesinde daha sonra yeniden aynı  yerden oluşabilecek arıza için yeni bir ücret istenmeden hizmetin tekrarını alabilirsiniz. 

Kombi bakımı yapılırken Fan motoru temizlenir ve yağlanır. Genleşme tankı havası ölçülerek gaz basıncı uygulanır. Gaz basıncı yeterli olmasaydı kombi barı yükselir. Bu durumda kombi bakımında kombi gaz basıncı normal değilse kombi kombi genleşme tankı temizliği yapılır. Gaz yanma odasındaki büjiler temizlenir. Bujiler iyi çalışmazsa ateşleme yapılmaz. Ana ejanjör temizlenir. Kombi filtresi temizlenir. Kombi filtresi pis olursa muhakkak petek temizliği de yapılması gerekir. Gölbaşı Klima Bakım Tamir Servisi de hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde devam ettirmektedir. 

İstanbul da Kombi Bakımı Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu