İvedik Klima Bakım/Tamir Servisi Keçiören 444 28 46

İvedik Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisi

Acil Klima Bakım/Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

İvedik Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisini günün her saati 444 28 46 no lu telefondan arayabilir ve çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Klima ev ve işyerinden kamu ve özel şirketlere kadar her yerde her markada klima görebiliriz. Sıcak yaz günleri kapalı mekanlarda bizi rahatlatan klimalar ayrıca soğuk kış günleri verdiği sıcak hava ile de ısıtma görevini yerine getirir. Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz Gölbaşı Klima Bakım Tamir Servisi de hizmetini devam ettirmektedir. 

Klima markası olarak pek çok klima markası bulunur. Bu markaların çoğu farklı şekillerde çalışmakta ve hepsi de farklı dinamiklerle çalışmayı sağlamaktadır. 

İvedik Klima Bakım Fiyatları/Ücreti

İvedik Klima Bakım Fiyatları için servisimizi arayarak yardım alabilir ve diğer firmalarla aramızdaki klima bakım fiyatı ve klima bakım ücreti hakkında fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde olsalar dahi çıkan arızalar genelde aynıdır.  İvedik Klima Bakım Tamir servisi olarak bize her gün klima arızası için sürekli arıza şikayeti yapılmakta,  bütün marka ve modele uygun tamir için uzman ekibimiz ile bu arıza şikayetlerini hızla hızla çözüme ulaştırmaktayız. Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi sitemizide takip edebilirsiniz. 

Klima arızasının en çok iç ünite filtresindeki kirlenme meydana gelmiş olabilir. Eğer sorun filtrenin kirlenmiş olması ise temizlenmesi muhakkak gereklidir. İç veya dış ünite içinde hava sirkülasyonuna engel olan bir takım nesneler olması klimanın iyi çalışmaması neden olur, filtrenin temizlenerek muhakkak temizliğinin yapılması gereklidir. 

İvedik Klima Sök Tak Montaj Servisi

İvedik Klima Sök Tak Montaj Servisi her zaman en iyi klima montajı ve klima söküm (de montaj) işlerini itinayla ve garantili olarak yapar. Klima sök tak ve klima montaj işlerinizi daima işini bilen ve bu işte uzman profesyonel kişilere yaptırmanız büyük önem taşır. Aksi halde klimanızı söküm ve montaj esnasında arızalanmasına neden olunabilir. 

Klima markası veya modeli fark etmeden bazı arızalar birbirine benzer türdendir. Bu arızaların ortadan kalkması için ise tedbir alınması gereklidir. Örneğin klimanın temizlik bakımını hiçbir suretle aksatmamanız gerekir. Filtre temizliği için filtreyi azami 15 günde bir çıkarıp temizlenmelidir. Filtreyi elektrikli süpürge ile de temizleme yapılabilir. 

İvedik Klima Servisleri / Tamircisi

İvedik Klima Servisleri / Tamircisi için her zaman 444 28 46 nolu telefondan arayarak arıza kaydı bıraktığınız halde servisimiz ustaları kısa sürede en iyi klima tamircisi olarak hizmet verilir.

Klima arızasında 4 yollu vana veya çek valflerinde bir sorun olabilir. Bununla beraber tesisat borusunda kaçak vardır ki bu da yetersiz soğutmaya neden olabilecektir. Klimanın verim alınamama nedenleri arasında genelde bu şekilde olur. Klima arızasının nerede olduğunu ancak profesyonel ustalarımızın kontrolü sonrasında anlaşılabilir. klima taşıma ücreti 2019 adlı makalemizide ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Klima arızası arasında biri iç, dış ünite, kompresör fanlarının tam anlamıyla çalışıyor ancak ne soğutmayı yapabiliyor ne de ısıtmayı yapamıyorsa klima neden ısıtmıyor ya da klima neden soğutmuyor? derseniz Bu sorunun cevabı farklı farklı klima arıza nedeni olabilir. 

Ankara da Klima Bakım/Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe