İvedik Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Keçiören 444 28 46

İvedik Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

Acil Kombi Bakım ve Petek Temizleme Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Yenimahalle ilçemizin tüm semtlerine ve başta İvedik semtimizde hizmet veren Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme hizmeti almak isterseniz servisimizin 444 28 46 no lu telefonundan arayarak servis kaydı bırakmanız yeterli olur. 

İvedik Kombi Bakım Servisleri ve Petek Temizleme Servisimiz her daim zamanında ve güvenilir hizmet için aradığınız gün içinde ve haftanın her günü aralıksız hizmetini sürdürmektedir. 

Kombi her mevsim kullandığımız ve sürekli kullanım sonrası fazlaca arıza gösteren cihazlarımızın başında gelmektedir. Kombinin daha uzun ömürlü kullanımı ve verimli kullanımını sağlamak isterseniz muhakkak bakım ve temizliğini düzenli yaptırmanızı önemle rica ederiz. Bir önceki yazımız olan Mamak Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kombi bakımı yaptırmadığınız taktirde kombi tam anlamıyla sağlıklı çalışmayı sağlayamadığı gibi gereksiz biçimde enerji tüketimi yapacak ve hatta kısa zamanda büyük arızalar bile oluşturacak anlamına gelmektedir. Kombi bakımı yapılmaması durumunda ise yeterli ısınma sağlanamayacak ve kombi daha külfetli masraflı problemler oluşturduğu gibi kışın bize zehir olacak ve düzgün ısınmayı sağlayamadığımız gibi belki de kışın o günlerinde yine bir çok üşütme sonucunda bir sürü hastalığa da davetiye çıkacaktır. 

İvedik Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır

İvedik Petek Temizleme servisimiz petek temizliğinin önemine değinmekte ve petek temizliğinizi en az yılda 1 kez yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Petek temizliği peteklerin daha iyi ısıtması ve ayrıca kombinin de çalışırken zorlanmaması açısından önemlidir. Kirlenen petekler yeterli ısıtmayı sağlayamayacağı gibi yine kombinin de çalışırken zorlanmasına etken olacaktır. 

Petek temizliği çok kısa süre içinde yapılır ve en uygun fiyatlarla petek temizleme hizmeti verilir. Petek temizleme işlemi 1-1,5 saat kadar kısa bir zaman içerisinde özel petek temizleme cihazı ile son petekten  vakumlama yöntemi ile hiçbir petek yerinden söküm yapılmadan ve ortada hiçbir pisliğe maruz kalınmadan içerisine kimyasal kireç ve toksitlenmeyi önleyici  ilaçlar salınması ve peteklerin içindeki tüm tortu ve çamurlu su klozete vakumlama sistemi ile makinelerle yapılmaktadır.

Petekler tamamen içerisindeki pis su vakumlama yapılarak atıldıktan sonra peteklerin zarar görmemesi için içerisine koruyucu ilaç enjekte edilerek peteklerin hem daha iyi ısı yayması sağlanır ve her hangi bir zarar görmemesi içinde petek içine özel koruyucu ilaç konularak yine petekler koruma altına alınır. 

İvedik Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Yenimahalle İlçemizin İvedik semtinde hizmet veren Kombi bakım servisi kombi bakımının önemine değinmekte ve her zaman kombi bakımı sayesinde daha uzun ömürlü kombi kullanımı sağlanarak ve daha iyi ve verimli çalışma için muhakkak kombi bakımına dikkat etmeniz gerektiğini belirtmektedir. 

Kombi bakımını her yıl düzenli aralıklarla yılda bir kez yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Kombi bakımı sayesinde kombi daha iyi çalışacak ve kombinin olası daha büyük arıza çıkarmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Kırkkonaklar Klima Bakım/Tamir Servisi adlı yazımızı da ziyaret etmenizi öneririz. 

Kombi nasıl temizlenmelidir ve nelere dikkat edilmelidir?  Tesisat filtresi çıkarılarak kirden arındırılır. Kombi bacalı tipte bir kombiyse baca çekişinin kontrol edilmesi ve limit sensörü kontrolü yapılmalıdır. Eğer kombi yoğuşmalı bir kombi ise bakımı yapılıyorsa yoğuşma su haznesi kontrolden geçirilir.

Kalorifere su gitmesine yardımcı olan hat yolunda bulunan ve çamur ayrıştıran filtrenin temizlenmesi gerekir. Yanma odasındaki kombi brülörü temizlenmelidir. Genleşme tankı sağlam mı değil mi kontrol edilir ve bar basıncı olmasının yine 1,5 ayarında yani gereken bar seviyesine uygun ayar yapılır.

Peteklerden kombiye dönüş yolundaki pislik tutucular kontrol edilmeli ve  temizliği yapılmalıdır. Kombinin su sızdırmazlığının kontrolü yapılır ve buna sebep olabilecek parçaların da elden geçirilmesi sağlanır.

Kombinin elektrik ile elektronik bağlantı kontrolü yapılır. Ek parçalarındaki oksitlenme oluşumu kontrol edilir ve oksitlenme söz konusu ise Oksitlenen parça temizlenir ve ya değişimi sağlanır. klima taşıma ücreti 2019 adlı makalemizi de ziyaret ederek firmamız ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

İvedik Petek Temizleme Fiyatları

İvedik Petek Temizleme servisinden petek temizleme fiyat bilgisi almak isterseniz hemen servisimizi arayarak profesyonel ustalardan bilgi alabilirsiniz. En iyi fiyatlarla hizmet için servisimizi arayın.

Siz ve sevdiklerinizin rahatını ve konforunu düşünüyorsanız ve güzel ve sıcacık bir kış geçirmek için petek ve kombinizin temizliğinizi ihmal etmeyiniz. Petek ve Kombi bakım fiyatları daha maliyeti düşük olacak iken bakım yapılmaması halinde karşınıza daha büyük masraflı arızalar çıkacaktır. 

Ankarada Kombi ve petek temizleme fiyatları hakkında hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe