Keçiören Beyaz Eşya Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

Beyaz Eşya Servisi Keçiören 

Acil Beyaz eşya tamiri servisi için hemen Arayın

444 28 46

Ankara nın güzide semtleri arasındaki Keçiören ilçemizin tüm ve semt ve mahallerine hizmet veren servisimiz her zaman en kaliteli hizmeti en yakın yerden servis imkanı ile tüm beyaz eşya arızalarının tamiri için servisimizi 444 28 46 no lu telefondan aramanız halinde kısa zamanda adresinize ulaşım sağlanarak hizmet verilir de hizmet veren beyaz eşya tamircisi ustaları ile Keçiören teknik tamir servisi tüm marka beyaz eşyalarınıza uygun çözümler üreterek her zaman en doğru müdahaleleri gerçekleştirir. 

Regal Beyaz Eşya Servisi Keçiören ilçemizde hizmet veren servisimiz büyük bir nüfusa hitap eder. Beyaz eşyalarımızın her çeşit ve türüne uygun ve ayrıca tüm markalara hiç ayırt etmeden hizmet veren servisimiz daima kaliteli hizmet anlayışı içinde çalışarak sürekli olarak garantili hizmet sunar. 

Beyaz eşyalarımız gün geçtikçe sürekli gelişmekte ve sürekli yenilenmekle birlikte her zaman daha dijital hale gelen ve günümüz günlük yaşamında devamlı olarak kullandığımız cihazlarımız arasında yerini alır. Beyaz eşyalarımız hayatımızı kolaylaştırmak ve ayrıca zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır.

Ayrıca buzdolabı mesela günlük yiyeceklerimizin bozulmaması sağladığı gibi ayrıca ilk günkü gibi tazeliğini koruyarak her zaman taze ve sağlıklı olarak kalmaktadır. Yine çamaşır makinesi olsun ya da bulaşık makinesi olsun hepsi de günlük yaşamımızda büyük ihtiyaç haline gelen cihazlardır. 

Bağlum Buzdolabı Tamir Bakım Servisi

Bağlum da hizmet veren buzdolabı servisimiz her zaman en iyi tamir ustası ile ve en yakın yerden servis imkanı ile birlikte garantili hizmet sunar. Keçiören ilçemizin tüm ilçe ve semtleri dahil Bağlum semtimizde hizmetini sürdürmektedir.

Bağlum ilçemiz oldukça geniş nüfusa sahip ve sürekli gelişen semtlerimiz arasındadır. Ayrıca Keçiören büyük bir nüfusunu da yine bünyesinde barındırmaktadır. Tabiki bu nüfusumuzun yoğun yaşadığı Bağlum semtimizde de yaşayan insan nüfusu kadar yine bir o kadar da beyaz eşya kullanıcısı bulunmaktadır. 

Beyaz eşya servisi Buzdolabı servisimizde buzdolabı ve derin dondurucu arızaları için en iyi tamir hizmeti verilmekte ve eğer tamir esnasında parça değişimi söz konusu oldu ise yine 1 yıl parça garantisi de beraberinde verilmektedir.

Şayet tamir edildi cihazınız ve tamir edilen buzdolabında yeniden tamir edilen yerden aynı arıza yineledi ise hiç bir yeni ücret talebi yapılmadan hizmet tekrarı yapılır. Tabiki hizmet tekrarı yaptırabilmek için de servis fişi almanız şart ve gereklidir. Çünkü servis fişi yapılan işin ispatı olacaktır.  

Buzdolabı arızaları arısında mesela buzdolabının kapak arızaları, buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, buzdolabı buzluk bölümü soğutmuyor, buzdolabı gaz dolum fiyatı ne kadar, buzdolabı fanları neden çalışmıyor, buzdolabı motoru neden çok ses yapıyor gibi birçok sorunun ve arızanın tamamen giderilmesi servisimizi arayarak servis kaydı bırakmanız halinde en kısa zamanda çözüme ulaşır. 

İncirli Beyaz Eşya Tamir Servisi

Keçiören ilçemizin yine İncirli semtinde hizmet veren servisimiz her zaman bütün Keçiören ilçelerinin tamamına hizmet vermektedir. İncirli semtimizde hizmet veren beyaz eşya tamir servisimiz bütün markaların tamirini en kısa sürede garantili yapmaktadır. 

Beyaz eşyaların doğru kullanımı ve talimatlara uygun kullanımı sayesinde beyaz eşyalarımız daha uzun süreli kullanılır. Ayrıca beyaz eşyalarımızın yıllık düzenli bakım yapılması durumunda da yine daha sağlıklı kullanım sağlanır. 

Eğer beyaz eşya tamirinden anlamayan ya da fason olarak çalışan firmalara emanet ederseniz bu durumda hem cihazınız tam anlamıyla tamir olamaz hem de bir daha arıza çıktığında bu firmayı bulmanız sıkıntı olur. Verilen hizmet kalite olmayacağı gibi cihazınız belki küçük bir arıza varken daha fazla masraflı arızalara sebep olunabilir. 

Etlik Çamaşır Bulaşık Makinesi Servisi Ankara

Etlik Çamaşır Bulaşık Makinesi Servisi Ankara nın tüm ilçe semtlerine hizmetini sürdürmekte ve en iyi profesyonel ustalarla çalışmaktadır.

Profilo Beyaz eşya servisi Ustalarımız her zaman Çamaşır ve bulaşık makineleri için en doğru müdahaleleri yaparak cihazda hiç bir arıza kalmayacak şekilde hizmet vermekte ve kaliteli parça değişimi ile birlikte parça değişimi söz konusu olursa yine 1 yıl parça garantisi de vermektedir. 

Beyaz eşyalar hassas cihazlardır ve eğer düzgün kullanılmaz ya da gerekli bakım ve temizlik yapılmazsa masraflı arızalar oluşturur. Beyaz eşyalarınızın tamirini muhakkak işinde uzman ve profesyonel ustalara yaptırmanızı önemle rica ederiz.

Ankarada beyaz eşya tamiri ve bakımı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa 
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe