Nilüfer Beyaz Eşya Servisi 444 28 46

Beyaz Eşya Tamiri Bakımı için hemen arayın

444 95 87

Beyaz eşya buzdolabı Derin dondurucu tamircisi

Nilüfer En İyi Beyaz Eşya Tamir Servisi

Nilüfer ilçemiz Bursa nın önemli ve gelişmiş ilçesi arasında yerini alan önemli ilçelerdendir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar göstermektedir ki Nilüfer de Neolitik Çağ dan Orta Kalkolitik çağının ortasına kadar önemli bir yerleşim yeri olarak üstün ve önemli bir şehir olduğunu orta koymuş ve kendini ispatlamıştır. Nilüfer deki ilk mahalle olan Ertuğrul, Çalı ya bir köy olarak bilinmektedir.

Bursa yeşiliyle, hiç durmadan akan çeşmesiyle meşhur ilçe için şiirler yazılmış, destanlar söylenmiştir.  Tarih boyunca göçlerin yaşandığı Bursa ili önceden olduğu gibi günümüzde de Türk toprağının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bursa Yunan işgaline uğradığında TBMM kürsüsü kara bir örtü ile işgalden kurtuluşuna kadar örtülmüştür. Günümüzde nüfus ve gelişmişlik açısından İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin arkasından dördüncü sırada yerini alır.

Nilüfer ilçemiz Bursa ilimizin son zamanlarda en hızlı kentleşmeye giden ilçedir. Nilüfer in hangi hızla büyüme kaydettiğini görmek isterseniz bundan on yıl öncesinin nüfusuna bakmak yeterlidir.

Haliyle bu nüfusun artışı ve Nilüfer de yaşayan nüfusun da bir o kadar beyaz eşya kullandığını düşünürsek Nilüfer de yaşayan bir çok yaşayan nüfusun insanları sürekli beyaz eşya kullanmakta ve bu beyaz eşyaların yine sürekli kullanım sonunda beyaz eşyalarda parçanın aşınması ve cihazdaki parçaların yıpranma sonucunda arıza vermesi de gayet doğaldır.

Beyaz eşyaların en uygun şekilde tamiri ve en iyi beyaz eşya tamir yapan yerler arasında yerini alan Nilüfer En İyi Beyaz Eşya Tamir Servisi sayesinde beyaz eşyalarının hiç birinde bir arıza kalmayacak şekilde tamir mümkündür.

Beyaz eşyaların arıza göstermesinden ziyade bu cihazlara müdahale edecek firmaların profesyonel hizmet verebilmesi ve gerekli yetkinliğe sahip olarak işini bilerek uzman çözümler üreten servislerle çalışabilmek önemlidir. Aksi halde beyaz eşyanın tamirini yaptırayım derken cihazın tamamen bozulması veya hiç işe yaramaz hale gelerek kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmaz sondur.

Beyaz Eşya Servisi Tamir için harcanan zaman ve düzgün hizmet alınmadığı için beyaz eşyanın tamamen bozulmasına kadar gidebilir. Nilüfer ilçesinde 25 mahalle bulunur Bunlar sırasıyla Ahmet Yesevi, Alaaddin bey, Altınşehir, Ataevler, Balat, Barış, Beşevler, Cumhuriyet, Çamlıca, Demirci, Ertuğrul, Esentepe, Fethiye, Gümüştepe, Işıktepe, İhsaniye, Karaman, Konak, Kültür, Minareliçavuş, Odunluk, Özlüce, Üçevler, Ürünlü ve Yüzüncü Yıl’dır.

Nilüfer Buzdolabı Derin Dondurucu Tamircisi

Nilüfer de hizmet sunan buzdolabı ve derin dondurucu tamir servisleri arasında en iyi tamir hizmetini sunan buzdolabı derin dondurucu tamircisini arayarak en yakın yerden servis imkanı ile en iyi hizmet veren teknik tamir servisi hizmeti için servisimizin 444 28 46 numaralı iletişim numarasında arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve aynı gün hizmet imkanı için tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Nilüfer ilçemizde hizmet veren buzdolabı ve derin dondurucu servisi buzdolabında En Yakın En İyi Beyaz Eşya Tamircisi oluşan her türlü arızaya en etkin çözümleri uzman teknik tamir servisi ustalarıyla müşterinin tamir talebinden kısa bir müddet sonra geri arayarak en kısa zamanda en yakın yerden servis imkanı sunarak en iyi tamircilerle hizmetini kaliteli ve güvenli şekilde sunmaktadır.

müşterinin memnuniyeti odaklı hizmet veren Buzdolabının soğutmama, buzdolabı motor arızası, buzdolabı gaz boşalması ve buzdolabı motorunun yanmamı, buzdolabı kompresör arızalarının hepsi için tamir hizmetini veren profesyonel yeteneklere sahip uzman servis ustaları ile çalışan servisimiz her zaman garantili tamir çözümleri üretir.
Buzdolabı Arızaları, buzdolabı çalışmıyor, buzdolabı çalıştığı halde soğutmuyor, buzdolabı motoru neden çalışmıyor, buzdolabı soğutucu bölmesi terleme yapıyor, buzdolabı buzlanma neden yapar, buzdolabı kapısı kapanmıyor vb. sorunlarınızda güvenle servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Buzdolabı Çalışıyor Ancak Neden Soğutmuyor

Buzdolabının soğutmaması nedeni arasında, buzdolabının kapısı düzgün kapanmamış olabilir. Buzdolabı gaz kaçağı yapmış olabilir. Soğutucu ve dondurucu bölmesin sıcaklığı düşmüş olabilir. Buzdolabının su tahliye kanalı tıkanmış olabilir. Rezistansta biri ya da birkaçı arıza vermiş olabilir.
Buzdolabı gazı sayesinde soğutma işlevini yapar ve bu yüzden kapıların düzgün kapatılması gerekir. Çünkü buzdolabı kapıları açık kalmasından dolayı buzdolabı gaz kaçağı yapmış olabilir.

Kapıları kapattığınız halde soğutmuyorsa buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümünün sıcaklık ayarı düzgün hale getirilerek veya rezistans arızalanmış olma ihtimali olursa teknik destek için teknik tamir servisi çağrı merkezini 444 28 46 numaralı iletişim numarasında arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz.
İlk önce buzdolabındaki sıcaklık ayarı uygun hale getirilerek kompresör yine de çalışmıyorsa buz çözme sisteminin devreye girmemiş olabilir.
Bu durumun otomatik buz devresinde cihazda periyodik şekilde gerçekleşir. Yaklaşık yedi dakika içinde buzdolabını kontrol ediniz eğer çalışmıyorsa teknik bir sorun meydana gelmiş olabilir. Hemen teknik tamir servisimizle irtibata geçerek tamir ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi Buzdolabı termostat ayarını dondurucu ve soğutucu bölümü için uygun hale getirerek çalıştırınız. Eğer hala buzlanma devam ediyorsa buzdolabının kapısı fişi çekilmiş halde iki gün açık biçimde bekletilmeli ve arıza hala devam ediyorsa teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Buzdolabı ses çıkarıyorsa bir çok sebebi vardır. Bunlar motorun bozulmuş olmasıfanın bozulması, buzdolabı içindeki ara kanal rezistans parçası bozuk olabilir veya basit arıza olarak bilinen fanının kirlenmiş olması, dolabın yerindeki dengesizlik olmasından kaynaklanıyor olabilir. Buzdolabı havası ısınmaya başladıkça buzdolabı içini soğutabilmek için harcanan enerjide orantılı şekilde artacaktır. Bu sorun arıza gibi görünse de başka bir yerinden de kaynaklanmış olabilir. Bunun için siz yine de tedbir almalı ve buzdolabı teknik servisimizi arayarak tamir için iletişime geçebilirsiniz.

Nilüfer Çamaşır Makinesi Teknik Tamir Servisi

Çamaşır bulaşık makinesi tamiri yapan servisler Günümüz şartlarında kullanılan çamaşır makinesi oldukça işlevsel çözümler üreten teknolojiye sahip cihazlardır. Bazen çamaşır makinelerinde hiç beklenmedik arızalar oluşabilir.

Çamaşır makinesinin düzenli şekilde bakım yaptırmak, hem kıyafetlerinizi daha temiz yıkamayı sağlar hem de makinenin uzun zaman bozulmadan kullanılması sağlanır. Bakım yapılmasına rağmen çamaşır makinesi sorun çıkarabilir. Bu arızalar bilerek doğru çözümler üretilebilir.

Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözüm Yolları Nelerdir

çamaşır makinesi tamir servisi

Çamaşır makinesi su almıyorsa,  şebeke musluğu kapalı kalmıştır. Su giriş hortumunda bükülme olabilir. Su giriş hortumu kontrolü yapılarak düzeltilmelidir. Su giriş hortumu tıkalıysa açılmalıdır. Su giriş hortumu filtresi temizlenmelidir.

Makinenin kapısı tam kapanmıyor olabilir. Makinenin kapısını kontrol ederek örtülmesi sağlanmalıdır. Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyorsa, boşaltma hortumu tıkanmış yada bükülmüş olabilir. Boşaltma hortumu kontrol edilerek Tıkanmışsa temizlenmelidir. Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizlenmelidir. Pompa motoru arızalanmış olabilir. Yenisiyle değiştirilmelidir.

Çamaşır makinesi servisi Çamaşır makinesi titreşim yapıyorsa, çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir. Ayakları düzenlenmelidir. Çamaşır makinesi sert bir yere dayanıyorsa bundan kaynaklanabilir. Çamaşır makinesi kapasitesinin üstünde çamaşır konulmuş ve çamaşırlar dengesiz yerleşim yapılmış olabilir.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyorsa, makine tambur yatağı rulmanı arızalı olabilir. Motor ile kasnaktaki kayış çıkarılmalı ve tambur el ile döndürülmelidir,  eğer gürültü yatak rulmanından kaynaklanıyorsa yatak keçe ve rulmanı değiştirilir. Tambur yatak gövdesi gevşemiştir.

Tambur yatağı kontrolünden sonra yatak civatası gevşediyse sıkılır. Yıkama motoru rulmanı arızalı olabilir. Kazanla tambur arasına bir cisim kaçmış olabilir kaçan cisim çıkarılması gerekir. Rezistans çıkıp, tambura sürtünüyor olabilir, ısıtıcı kontrol edilerek ve yerinden çıkmışsa yerine takılması gerekir.

Nilüfer Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesi tamircisi

Bulaşık makinesi sayesinde evde akşam yemekten sonra tüm bulaşıkları itinayla hijyenik yıkamayı sağlayan cihaz bulaşık makinesi dünyanın en iyi icadından biridir.

Bütün bulaşıkları kısa sürede bu kadar kusursuz yıkayan ancak bir anda her şey değişerek bulaşık makinesi arıza verebilir. Elbette yaşanması hiç istenmeyen bu durum eğer sizin de karşınıza çıkarsa ne yapacağınızı, sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız hemen teknik tamir servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Bulaşık makinesi için en çok görülen arızalardan biri makinenin su almama ve deterjan çözümüyle olduğu gibi kalması gibi sorunlar oluşabilir. Bulaşık makinesi neden aniden bozulur ve niçin su almıyor olabilir?

Su almama nedeni ve deterjan olduğu gibi kalıyorsa birçok sebebi olabilir. Bulaşık makinesi kimi parçaları da bu arızaya sebep olabilir. Bulaşık makinesin özensiz ve düzensiz yerleşim yapılması, bulaşık makinesinin yıllık genel temizlik ve bakımının yapılmaması, bulaşık makinesindeki su almama veya suyu boşaltamama gibi birçok sorun için hiç tereddüt etmeden teknik tamir servisinin profesyonel hizmet veren uzman teknisyen ustalarından tamir talebinde bulunarak en kısa sürede en yakın yerden servis imkanı ile en iyi tamir hizmetini alabilir ve aynı gün içinde hizmetten faydalanabilirsiniz.

BURSA Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler