Samsun Electrolux / Whirlpool Servisi 444 2 846

Beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 28 46

Samsun Samsun Electrolux / Whirlpool  Beyaz Eşya Tamircisi

Samsun Electrolux / Whirlpool  Beyaz Eşya Tamircisi beyaz eşya tamircisi

Samsun Electrolux / Whirlpool  beyaz eşyaların üretimini uzun süredir yapmakta olup her tür kullanıma özel üretimler yaparak insanların ihtiyacını karşılayan ve tüketicinin tüm beyaz eşya ihtiyacına uygun üretim yapılarak kaliteden de ödün vermeden en iyi ve kaliteli üretimiyle yıllardır üretim sağlamaktadır.

Electrolux / Whirlpool  ürünündeki çeşitlilik sayesinde tüketici tarafından yoğun kullanım talebi gören ve her zaman kaliteli ve ürün çeşitliliği ile müşterinin dikkatini ve ilgisini çekmeyi başarmış ve müşteri tarafından kabul görmüş özel üretim beyaz eşya cihazlarıyla gayet kullanımı kolay ve şık görünümüyle müşteriden yoğun talep almıştır.

Electrolux / Whirlpool  Beyaz eşya arızasında en iyi hizmeti güvenle ve kaliteli hizmet kapsamında alabilmek önemlidir. Eğer beyaz eşyada bir sorun oluştuğunda tamir için doğru teknik eleman seçimi yapamazsanız işiniz zorlaşacak veya düzgün bir hizmet almaktan da mahrum kalırsınız.

Electrolux / Whirlpool  Beyaz eşyalar sürekli kullanılması ve her kullanıldığı gün ise beyaz eşyanın parçasının eskimesi veya zamanla kullanım sonrası meydana gelen tamir ihtiyacı oluşur.

Beyaz eşyalar özenle ve dikkatli kullanılırsa cihazların daha uzun süre aynı yüksek performansta ve hata vermeden çalışmasına yardımcı olur. Aksi halde kötü ve kullanım şartlarına uyulmadan ve beyaz eşyaya yeterince özen gösterilmeden kullanılması ise cihazın daha çabuk arıza vermesine sebep olacaktır. Beyaz eşya tamiri bakımı cihazın daha uzun süre kullanımını sağlar ve daima daha az sorunla karşılaşmak mümkün hale gelir.

Samsun Electrolux / Whirlpool  beyaz eşya üretiminde her çeşit ve her amaca uygun model üretimi ile ihtiyaca göre üretime sürülen ve sürekli gelişen beyaz eşyalar sayesinde insanların beyaz eşyaya karşı kullanım talebi artar ve her amaca uygun beyaz eşyaya rağbet artar. Her tür beyaz eşya arızası olduğunda hemen  Beyaz eşya tamiri için beyaz eşya teknik tamir servisimize her alanda beyaz eşya tamiri için tecrübeli ustalarca garantili hizmet ve güvenli servis hizmeti verilir.

Beyaz eşyalar her alanda uygun kullanımıyla ve günlük yaşamımızdaki tüm işleri daha kolay yerine getiren ve her geçen gün beyaz eşya kullanımına talebin arttığı ve artan talebi karşılayabilmeye çalışan beyaz eşya üreticisi bu talebi en iyi şekilde yürütebilmek için daha gelişmiş beyaz eşya üretimini daha da geliştirmektedir.

Electrolux / Whirlpool  Buzdolabı Tamircisi

Samsun Electrolux / Whirlpool  buzdolabı tamir teknik servis

Electrolux / Whirlpool  buzdolabı devamlı kullanılan ve sürekli kullanım sonucunda bazı arızaların oluşması söz konusudur. Beyaz eşyalar hiç kullanım kuralına uygun bakım yapılmadan ve özensiz kullanımı cihazın daha fazla sorun çıkarmasına ve daha fazla sorunla karşı karşıya kalırız.

Beyaz eşya tamircisi buzdolabın en iyi şekilde tamiriyle ilk günkü gibi çalışmayı en iyi şekilde sorun kalmadan tamiri gerçekleşir ve profesyonel ustalar tarafından tamir görmesi önemlidir. Aksi halde hem zaman kaybı yaşadığınız gibi gereken arıza istenildiği ölçüde verilemez ve bu durumda cihaza gereken tamir tam yapılamadığı için bir düzelme olmadığı gibi tamir için verilen parada boşa gider.

Buzdolabının genelde oluşan sorunları arasında soğutma arızası, buzdolabı motorunun yanması, buzdolabı motorundan gürültü gelmesi, buzdolabı rezidans sorunu, buzdolabı eritme yapıyor, buzdolabı hiç soğutmuyor gibi bunun genel nedeni ise buzdolabı gazı boşalması veya buzluk bölümünde oluşan delinmeler sebebiyle de buzdolabı gazı boşalabilir.

Buzdolabında gaz boşalması sebepleri nelerdir, buzdolabı kapağı sık aralıkla açılması, buzdolabı kapağının iyi örtülmemesi, fitillerin yapışmadan kapanmaması yada buzdolabında bazen buzluk kısmındaki delinme sonucunda gazının boşalması sebebiyle soğutamaz hale gelir.

Buzdolabı servisi  buzdolabının uzun zaman en iyi çalışmayı gösterebilmesi için yıllık düzenli aralıkla temizliğinin yapılması ve cihazın kullanım şartlarına uygun şekilde kullanımı sağlanmalıdır. Buzdolabı kullanılırken cihaza gerektiğinden fazla yiyecek konulmasından ve yerleşim yaparken düzenli biçimde malzeme yerleştirmek cihazın daha iyi çalışmasını sağlar.

Electrolux / Whirlpool  buzdolabında görülen arızalar buzdolabında karlanma yada buzlanmanın oluşması ve bu tür sorunların sık görülen arızalardan olmasıdır. Buzdolabı aşırı karlanma veya buzlanma genel o olarak buzdolabının herhangi bir yerden ısı alması sonucunda buzlanma ve karlanma oluşur.

Buzdolabı kapak lastiğinin eskimişse lastiklerin yenilenmesiyle ile bu sorun yok olur. Ayrıca buzdolabı gazının boşalması karlanma yada buzlanmaya neden olur. Buzdolabı Teknik tamir servisi en iyi tamir hizmeti için gereken tüm techizatı sağladığı gibi ustalarını sürekli eğitimler vererek cihazın en iyi şekilde tamiri yapılır.

Buzdolabında yeteri kadar soğutma olmuyorsa bu kesinlikle teknik servise başvurulması gereken bir sorundur. Buzdolabının kompresörü devre dışı kalmış veya enerji devresinde sorun var demektir.

Buzdolabında bir soğutmama arızası yaşıyorsanız öncelikle Teknik tamir servisimizin Çağrı Merkezi  arayarak arıza kaydı yaptırarak ve teknik tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Samsun Electrolux / Whirlpool  Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Electrolux / Whirlpool  bulaşık makinesi tamir servisi uzun zamandır tamir hizmetini devam ettirmekte olup her marka buzdolabı için en iyi tamiri ve bakımı yapar ve her yaptığı işlemde kaliteli ve başarılı teknik servis hizmetiyle birlikte eğer bulaşık makinesinde değişim yapılacak bir parça varsa yine orjinal yedek parçalar kullanarak cihazın en iyi tamiri gerçekleşir. Bulaşık makinesi için gelen servis elemanlarımız tamir işlemini bitirdikten sonra gelen tamir ekibinden servis fişi almayı unutmayın. Servis fişi yapılan işin güvencesi ve daha sonra cihazda oluşabilecek arızanın yeniden oluşması halinde cihaza yeni bir ücret istenmeden bakılabilmesi ve hizmetin tekrarı için gereklidir.

Teknik tamir servisimizin başarılı olmasının  genel nedeni işinde deneyim sahibi ve kaliteli hizmet kapsamında tecrübeli teknik ekibimiz ustaları ile müşteriye göstermiş olduğu yüksek standartlı teknik tamir hizmetidir.

Bulaşık makinesinde görülen ve genelde şikayet konusu olan bulaşık makinesinin iyi yıkama yapmıyor, iyi durulamıyor, bulaşıklar lekeli ve puslu çıkıyor, bulaşıklar yeterli yıkamayı sağlamıyor sorunlarıyla karşı karşıya kalınır.

Bulaşık makinesinde yıkamada bir sorun yaşıyorsanız öncelikle bulaşık makinesinde düzgün deterjan kullanıyor musunuz veya bulaşık makinesi suyu yeterli tazyikle alabiliyor mu gibi konulara dikkat etmeniz gerekir.

Her türlü kontrole rağmen hale İndesit bulaşık makinesi arızayı sürdürüyorsa hemen teknik tamir servisimizi ayarak teknik servis ustalarının adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Teknik tamir servisimiz İndesit marka, ısıtıcı ve soğutucu şofben ve  her çeşit beyaz eşya  türü ürünler için bakım, tamir ve montaj her tür teknik tamir hizmetini güvenle ve garantili hizmet kapsamında sunar.

İndesit Çamaşır Makinesi Teknik Tamir Servisi

Samsun çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır bulaşık makinesi tamiri yapan servisler  her zaman garantili hizmet kapsamında Samsun Electrolux / Whirlpool çamaşır makinesi arızalarında en etkin çözümlerle garantili hizmetiyle çamaşır makinesindeki tüm arızalara tamir hizmetini kesintisiz sürdürmektedir.

Çamaşır makinesindeki arızaların asıl sebebi makinenin yanlış kullanımları ve ya çamaşır makinesine alabileceğinden fazla giysiyle adeta bastırarak yıkama yaptırılması veya yıkayamayağı sert cisimleri yıkama yaptırmaya çalışmak çamaşır makinesinin kazanına zarar verir.

Çamaşır makinesi aşırı yüklenmeyle birlikte yıkama yaptırılmaya çalıştığınızda ise çamaşır makinesinin kazanı zarar görür. Makine sıkmaya geçtiğinde ve yıkama esnasında aşırı yüksek ses çıkarır ve sıkma yaparken ise ciddi zorlanmalar yaşar.

Çamaşır makinesinin düzgün program seçimleri yapılarak uygun programlarda ve yıkama yapabileceği ürünler ile yıkama yaptırılması gerekir.

Samsun Electrolux / Whirlpool  Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Endüstriyel dolap tamiri

Samsun Electrolux / Whirlpool  marka her çeşit ve tür sanayi tipi buzdolabı, market buzdolabı, sütlük buzdolabı, cola buzdolabı, meze dolabı, şarküteri ve meşrubat buzdolabı v.b. endüstri amaçlı kullanılan sanayi tipi her tür buzdolabı çeşidine tamir hizmeti verilmektedir.

Buzdolabı arızaları diğer buzdolaplarında olduğu gibi sanayi tipi buzdolabındanda aynı tür arızalar meydana gelir. Buzdolabındaki gazın boşalması sonucu soğutma sorunu, buzdolabı motorundaki yanmalar, buzdolabının motorunun sesli çalışması veya buzdolabının hiç soğutma yapmadan ve eritme yaparak çalışması gibi her çeşit arızada hiç tereddüt etmeden garantili hizmet veren sanayi tipi buzdolabı tamircisini güvenle arayarak teknik tamir yardımı isteyebilirsiniz.

Tamir talebinin yaptıktan sonra ise aynı gün içinde hizmet imkanı bulabilir ve garantili hizmet kapsamında değişilen yedek parçaya veya yapılan işe bir yıl garanti süresi ile güvenle hizmet isteğinde bulunabilirsiniz.

Servisten gelen teknik servis ustalarının tamiri sonunda lütfen servis fişini almayı unutmayın. Servis fişi almanız tamir ettirdiğiniz ürünün nasıl bir tamir işlemi yapıldı, işlem ne zaman gerçekleştiği hususunda ispat niteliğinde olacaktır.

Her tür beyaz eşya ve buzdolabı arızasında çağrı merkezimizi arayarak tamir talebinde bulunabilir ve kesintisiz garantili hizmetten yararlanmak için gerekli 444 28 46 numaralı iletişim numarasından aramanız yeterlidir.