Sanayi Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Sanayi Endüstriyel Buzdolabı Tamircisi

İş yeri dolapları iş yerinin ticari amacı için kullanılan oldukça önemli bir yerdedir. Sanayi tipi buzdolapları iş yerinde ki en mühim nitelikte cihaz olduğundan dolayı bakım ve tamirleri için işinin ehli uzman kişilerden destek alınması gerekir. Sanayi Endüstriyel Buzdolabı Tamiri Kasap Tipi Buzdolabı Servisi,Sebze Buzdolabı, Et Buzdolabı, Paslanmaz Bar Tipi Şişe Soğutucu Buzdolabı Tamiri , Buzdolabı Servisi hizmetlerimizi adreslerinize getirmeye devam ediyoruz.

Elektrikli eşyaların hepsi için özel bir bakım ve kullanım talimatları gerekir. Bu kurallara uyulması beyaz eşyaların daha uzun süre verimli çalışmasını sağlayacaktır.  Bazı durumlarda buzdolabı kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar yada sistemsel arıza durumlarından dolayı beyaz eşya arızaları görülmektedir. Endüstriyel buzdolabı bakımı tamiri için her aşama her yol çok önemlidir.

Sanayi tipi Endüstriyel Buzdolabı Tamir yerimizde tüm buzdolabı marka ve modelleri için garantisi geçmiş çoğu servisten yüksek fiyat  aldığını yerlerden çok daha makul hesaplı fiyatlarla sizlere buzdolabı bakımı tamiri hakkında memnuniyet garantisi işlemler yapıyoruz. Buzdolabı contası tamiri, Buzdolabı kapı contası tamiri, Buzdolabı kapak contası tamiri, Buzdolabı delik tamiri, Buzdolabı delinmesi tamiri

Sanayi tipi Buzdolabı motoru tamir edilir mi? Endüstriyel Buzdolabı motoru tamir fiyatları, Arçelik buzdolabı tamir fiyatları, Vestel buzdolabı tamir fiyatları, Bosch buzdolabı tamir fiyatları, Buzdolabı gaz kaçağı tamiri fiyatı, Arçelik buzdolabı fan tamiri, Frigidaire buzdolabı tamiri ve diğer tüm sanayi tipi endüstriyel buzdolabı tamirleri için servisimizden tam kapasite desteği alabilirsiniz. Ayrıca İş yeri sanayi tipi buzdolabı tamircisi makalemizde önemli içerik yazımız bulunmaktadır, okumanızı tavsiye ederiz.

İş Yeri Meşrubat/ Meze/ Et Dolap Tamircisi

Sanayi tipi buzdolabı tamircisi servisi olarak Ülkemizin birçok noktasından buzdolabı bakımı tamiri motor tamiri değişimleri husunda en hesaplı ve en iyi kalitede servis desteği sağlıyoruz. Ticari işletmeler için kalite hız kavramı zamanında hizmet görsellik vs. işler işletme açısından kar amacı için oldukça önemlidir. Endüstriyel soğutma alanında kullanılan tüm soğutma ekipmanlarının tamiri, bakımı, yedek parça desteği sağlayan firmamız Endüstriyel mutfak servisleri olarak hizmet verdiği ürünler şu şekilde sıralanabilir.

Sanayi tipi buzdolabı tamiri, Pasta teşhir buzdolabı servisi, Sütlük buzdolabı tamiri, Market tipi buzdolabı derin dondurucu, Şişe soğutucu buzdolabı, Sütlük, Et yaşlandırma dolabı, Tavuk dolabı, peynir dolabı, Meze dolabı, Balık dolabı tamiri, kola dolabı tamiri, kola dolabı tamiri, çiğ köfte dolap tamiri, gibi her model buzdolaplarınızın arızalarında adreslerinize geliyor ve yerinde tamir, bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İş Yeri Meşrubat/Meze Et/ Dolap Tamircisi Endüstriyel buzdolabı teknik servisi olarak birçok farklı markanın tamiri, bakımı, servisi konusunda uzman servis ekibimiz ile piyasanın en çok kullanılan ürünleri olan aşağıdaki markaların ve diğer tüm buzdolabı marka ve modellerinin tamirini yapmaktayız.

Fagor Buzdolabı, Edesa Buzdolabı, Empero Buzdolabı, İnoksan Buzdolabı, Kayalar Buzdolabı, Öztiryakiler Buzdolabı, Umg Buzdolabı, Frenox Buzdolabı, Ndustrio Buzdolabı, Maksan Buzdolabı, Classeq Buzdolabı, Elextrolux Profesyonel Buzdolabı, Crystal Buzdolabı gibi markalar dahil tüm buzdolabı modellerinin tamir servisi için Bizlere ulaşabilirsiniz. Buzdolabı tamircisi olarak tüm model her marka buzdolabı bakımı tamiri motor tamiri ve değişimleri uzman bilgisi dahilinde garantili olarak yapılmaktadır.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Bulaşıkların yıkanması herkes için sevimsiz gelen işler sınıfındadır. Elde yıkama yöntemleri hem zamanımızın çoğunu alırken hemde gereksiz enerji harcanmasına sebep olmaktaydı. Sanayi tipi bulaşık Makinesi Tamir Servisimiz de  Endüstriyel soğutma ısıtma alanında eğitimli teknik servis elemanlarımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. İş yerleri sınırsız /sınırlı çok sayıda ki kişiye hizmet etmek zorunda olduğu için endüstriyel sanayi tipi elektronik cihaz kullanımı gerekli kılınmıştır.

Kafe restoranlarda kullanılan bardak yıkama makinesi endüstriyel sanayi tipi bulaşık makinesi tamir servisi olarak hizmet veren teknik servisimiz her marka ve model sanayi tipi bulaşık makinesi bardak yıkama makinesi tamirini garantili olarak yapmaktadır.

Sanayi tipi Bulaşık Makinesi Tamir Servisi olarak Firmamız Fagor bardak yıkama makinesi, Empero bardak yıkama makinesi, Edesa bardak yıkama makinesi, Alpeninox bardak yıkama makinesi, Asber bardak yıkama makinesi, İnoksan bardak yıkama makinesi, Hilta bardak yıkama makinesi, Öztiryakiler ve classeq bardak yıkama makinesi teknik servisi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zman da yararlı olacağını düşündüğümüz Grundig AEG beyaz eşya klima servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Soğutma Sistemleri Tamir Servisi

Soğutma kabini soğuk hava deposu tamiri konusunda uzman ve profesyonel eğitimli bilir kişiler tarafından deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Endüstriyel Buzdolabı Soğutma Sistemleri Tamir Servisi olarak arızasına öncelik olarak hızlı garantili ve kesin çözüm sunmak son derece önemlidir. Soğutucu dolaplarda ki arızalar soğutma işlevinin yeterli olmaması veya düzenli olmaması durumlarında içerisinde ki gıdalar çok kısa sürede bozulabilir. Bu nedenle tamir hizmetini kurumsal uzman yetkili servislerden almayı tercih ediniz.

Soğuk Hava Deposu Tamiri Türkiye de birçok semt ve ilçelere kapsamında verdiğimiz hizmetlere hız kesmeden devam ediyoruz. Hepimizin bildiği gibi Soğuk Hava Deposu ürünlerin depo raf ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Özellikle tarımsal hayvansal ürünler, su ürünleri, unlu mamuller, medikal ve ürünler gibi erken bozulma riski olan tüm ürünler ilk aşamasından, son aşamasına kadar bozulmadan korunmaları gerekmektedir.

Bunun için imdadımıza soğuk haca depoları sayesinde gıdadan sağlığa ihtiyacımız olan bir çok ürünü uzun süre bozulmadan muhafaza etmemiz sağlanmıştır. Soğuk Hava Deposu Tamiri olarak olarak Soğuk Hava Deposu kapsamında sizlere elimizden gelen tüm hizmeti en ince ayrıntısına kadar sizlere sunuyoruz. İşimizdeki güven emeğimiz kalite gücüne bağlı kalarak çalışmaktayız. Her tip iş yeri dolap arızalar için bizleri güven içerisinde arayabilir fiyat ve detay alabilirsiniz. Derin dondurucu Tamiri isimli yazımızda önemli içerik yazımız bulunmaktadır. Okumanızı tavsiye ediyoruz.

Meşrubat İş Yeri Dolabı Motor Tamir Fiyatları

İş yeri dolap arızaları zaman zaman karşılaştığımız durumlardır. İş yerleri için önemli bir yeri olan bu dolaplar sorunsuz sağlıklı çalışması için düzenli kullanmak yanı sıra bakım ve arıza durumlarının da doğru zaman da doğru yetkili uzman servisler tarafından yapılması gerekir. İçecek dolapları Meşrubat dolapları kola dolabı, içki dolabı ve diğer tüm sanayi endüstriyel dolap arızaları için alanında uzman servisimizle haftanın her günü hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Meşrubat İş Yeri Dolabı Motor Tamir Servisimizde motor tamir fiyatları ve motor değişim fiyatlarımız markaya modele göre değişme göstermektedir. Sizinde bildiğiniz gibi her modelin her marka iş yeri dolabının parça fiyatları kalitesi farklılık göstermektedir. Servisimizde yapılan her iş için ‘‘servis fişi” fatura belgeler ibraz etme zorunluluğu vardır. Yapılan her hizmet için garanti güvence niteliği taşıyan bu belge ile olası arıza tekrarı yada başka sorun veya tamir işleriniz için hak talep etmenize yarayacaktır. Buzdolabı çamaşır makinesi tamirci servisi olarak sizlere kaliteden ödün vermeden en iyi hizmetleri almanız için elimizden gelen tüm imkanları sizler için sunuyoruz.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesi günümüzde ev ve iş yeri otel hastane gibi yerlerde en sık kullanılan eşyadır. Her gün veya gün aşırı kullanılan eğer ticari işletmelerde kullanılıyorsa aralıksız sorunsuz verimli çalışma performans içinde çalışması her kullanan kişinin beklentisidir. Çamaşır makinesi günümüzde ki ve geçmiş zamanda ki ihtiyacımıza en iyi buluşlarından birisidir.Çamaşır makinesi olmadan bir gün geçirilebilir. İlla ki kirlenen çamaşırlar temizlenme gereksinimi mecburi olacağından çamaşır makinesinin uzun süre yokluğu veya çalışmaması herkes için büyük sıkıntı oluşturacaktır.

Çamaşır makinesi  sıkma esnasında aşırı ses yapması hareket etmesi yürümesi, çamaşır makinesi bilye dağıtması, çamaşır makinesi kazanın dönememesi, çamaşır makinesi pompa arızası, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi suyunu tahliye etmiyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi 

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak beyaz eşya servisi olarak tüm çamaşır makinesi arızaları için en son model malzemeler ve alanında uzman kişiler tarafından bakım onarımları yapılmaktadır. Günümüzde beyaz eşya bakımı tamiri bilgi deneyim tecrübe gerektiren bugün tamamen bilinçli kişilerin yapacağı bir iş haline gelmiştir. Bunun yanı sıra ayrıca buzdolabı motoru tamir edilir mi? yazımızda önemli içerik yazımız bulunmaktadır.

Beyaz eşyalarınızı bakımı ve tamiri için bize emanet ederken kesinlikle uzman ellerde olduğunu ekibimizle kurduğunuz iletişim ve servis sonrası aldığınız hizmetten çok geçmeden anlayabilirsiniz. Önemli Not: Evinize veya iş yerinize gelen servisin servis fişi fatura belge bırakmasına dikkat ediniz. Bırakmayan servis veya kişilerden adres ve telefon bilgilerinin kayıtlı olduğu bir servis fişi yada fatura istemeyi hatırlatın. bu sizin servis sonrası oluşabilecek risk ve arızalar için güvence garanti oluşturacaktır.

Ankarada Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Sanayi Buzdolabı Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar geneli hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri