Siemens Özel Servis 444 28 46

Siemens Beyaz Eşya Tamir Servisi

Global Network of Innovation” sloganıyla 1847 yılından beri insanlara hizmet veren Siemens, Avrupa’da yer alan teknoloji holdingi olarak bilinmektedir. Şirketin kuruluşu yeri Almanya-Berlin’dir. Kurucuları Werner Siemens ve Johann Georg Halske olarak bilinmektedir. Türkiye’nin ilk elektrik santrali olan Silahtarağa’da Siemens & Halske cihazları kullanılmıştır. 1940 yılın Türkiye’deki büyük yatırım ağını elektrik sektöründe değerlendirmiştir. 1997 senesinde ilk renkli ekran telefonunu tasarlamıştır.

Siemens aydınlatma, beyaz eşya, ev aletleri, otomasyon, ulaştırma, yangın sistemleri, güç üniteleri, yapı teknolojileri ve su teknolojileri gibi alanlarda üretimler yapmaktadır. Türkiye de en çok sanayi de tıp ve ev eşyası olarak kullanılan Siemens marka sağlamlığı muazzam kalitesi uzun ömürlü kullanım sağlaması sayesinde bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Siemens servisi 444 28 46 telefon numarasından istediğiniz zaman servisimizi arayabilirsiniz. Buzdolabı arızaları çamaşır makinesi arızaları, bulaşık makinesi arızaları, klima bakımı arızaları montaj de monte ve gaz fiyat bilgileri için bizleri her durumda arayabilirsiniz.

Yaşadığımız yerde her alanda beyaz eşya kullanımı günümüzde epey yaygınlık göstermiştir. Beyaz eşya kullanımı ve üretimi dengeli düzeyde ilerlemesi gerekir. Beyaz eşyalarda kullanım sürekli devam ettiğinden dolayı arıza durumları veya çalışma verimliliğinde azalmalar görülmektedir. En çok tercih edilen beyaz eşya markası olması kalitesi sağlamlığı dayanıklılığı ürün özellikleri görsel görünümlerine kadar bir çok etken Siemens markasını tercih etmede sıralanmaktadır.

Siemens Klima Bakım Tamir Montaj Ücretleri/ Servisi

Klimaların ısıtma ve soğutma özelliğinden dolayı yaz ve kış avantajları oldukça yararlıdır. Sessi çalışma özelliği bulunduğu her ortama uyumlu çalışma kapasitesi ve görünümü sayesinde ev iş yerleri okul hastane sinema tiyatro özetle insanların olduğu tüm kapalı alanlarda klima çok kullanışlı olduğundan yaşamda rahat ve kaliteli hayatın devamlılığı niteliğinde de kullanılmaktadır.

Klimaların uzun süre kullanılması yada uzun süre kullanılmaması klimalarda çalıştırmada sorunlar görülebilir. bu sorunlar klima soğuk isterken sıcak üflemesi yada tam tersi klimanın sesli çalışması klimanın istenilen verimde çalışmaması yetersiz sıcaklık veya soğuklukta çalışması, klimanın su akıtması vs. gibi durumların yaşanması klimada ki bakım temizliğin genel onarım durumlarının vaktinin geldiğinin belirtisidir.

Klima alınırken kullanılacak yerdeki yerin genişliği yüksekliği konumu ve alan mesafesi son derece önemlidir. Klimanın ısıtma/ soğutma işlevlerini eksiksiz yerine getirmesi için düzenli bakımları ve gerektiği zaman tamirleri alanında uzman personeller tarafından detaylı olarak yapılması klimanın uygun şekilde montajı demontajı düzenli yapıldığından emin olunuz. Klimaların sağlığa zararı dokunmaması ve uzun süre sağlıklı kullanım durumları için bakım temizlik işlerinin uzman ellerden yapılması ve kullanım özelliklerine kullanan kişilerin uyum göstermesi gerekir.

Her kullanılan eşya gibi klimalarda zaman zaman performans kayıpları yaşanabilir. u durum cihazın kullanım ömrü ile de veya kullanım durumlarından da kaynaklanabilir. Klima kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan biri Siemens klimanın ve teknik servisin kalitesizliği ile ister istemez karşı karşıya kalırız. Siemens klima bakım ve montaj ücretlerinin çok abartılı ve pahalı olması da klima kullanıcılarının en sık rastlaştığı durumdur. 

Klima bakımlarına ayrılan bütçe ile ilerde daha büyük maliyetlere sebep olacak arızaların önüne geçebilirsiniz. Siemens vrf klima bakım fiyatları, Siemens klima turuncu ışık ne anlama gelir? Siemens klima run ne demek? Siemens klima neden çalışmaz, Siemens klima neden koku yapar, Siemens klima nasıl temizlenir? Siemens klima nem alma modu nedir?  Siemens klima neden soğutmuyor? Bu ve klima hakkında diğer tüm sorunlarınız için servisimizi pazarları dair her gün arayabilirsiniz. Bundan bir önce ki yazımız olan servisi yazımızı okumak isterseniz yazının üzerinde ki linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca Siemens Servisi Keçiören Ankara simli makalemizi okumak için yazının üzerindeki linke tıklayabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı soğutucu dolaplar derin dondurucu nofrost dolaplar her insanın mutlaka ihtiyacı olan herkesin kullanacağı bir cihaz olduğu için  hayat boyu kullandığımız eşyaların başında yer almaktadır. Buzdolabı olmadan yiyecek ve içeceğimiz tüm besinleri muhafaza etme durumu imkansız olacağı için  buzdolabı kullanımı hayatın  yaşamın devam ettiği olduğu her yerde vardır.

Elektronik cihazlar uzun ömürlü dayanıklı olarak üretilmişse de zaman içinde kullanım ömürlerini tamamlar, yada uzun süre bakımsız veya arızalı durumda iken uzun süre kullanmak yada o şekilde bırakmak beyaz eşyaya ağır ve kalıcı hasarlar oluşmasına sebep olmaktadır. Buzdolabı besinlerimizi soğutarak yada dondurarak uzun süre muhafaza ettiği için buzdolabı bozulma durumları buzdolabı yeterli miktarda soğutmama veya dondurmama sorunları kullanıcısını rahatsız eder.

Siemens Buzdolabı Tamir servisimizde garantisi geçmiş tüm buzdolabı arızaları uzman personellerimiz tarafından profesyonel şekilde tamamlanmaktadır. Siemens buzdolabı arızası, Siemens buzdolabı alarm off  bakımı tamiri, Siemens buzdolabı alarm neden öter? Siemens buzdolabı arıza kodları nedir? Siemens buzdolabı dondurucu ışığı yanıp sönüyor,
Siemens buzdolabı dondurucu kapağı kapanmıyor mu? Siemens buzdolabı ho arızası tamiri, Siemens buzdolabı hiç durmadan çalışıyor mu? Siemens buzdolabı motor çalışmıyor,

Siemens buzdolabı motor sesi neden olur? Siemens buzdolabı motor temizliği nasıl yapılır? Siemens buzdolabı motoru fiyatları, Siemens buzdolabı neden soğutmuyor, Siemens buzdolabı neden ısınır, Siemens buzdolabı neden alarm veriyor, Siemens buzdolabı nasıl temizlenir? siemens buzdolabı resetleme nedir ve nasıl olur? Siemens buzdolabı tatil modu nedir? Siemens buzdolabı tamiri sorunlarınız ve diğer tüm buzdolabı şikayetleriniz için  Siemens Buzdolabı Tamircisi servislerimizde tüm buzdolabı soğutucu dolaplar dondurucu tamiri için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Aynı zaman da Zonguldak Ereğli buzdolabı tamircisi isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Siemens Çamaşır Makinesi Kurutma Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesi bir hayatın zorluğunu omuzlarımızdan alan elde yıkamayla beden ve ruhsal yorgunlukların yanı sıra elde manuel olarak yapılan her işlem fazla enerji ve su israfına sebep olmaktadır. Beyaz eşyaların her biri insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veren cihazlar oldukları için beyaz eşya kullanımı alımı satımı her zaman iç ve dış pazarda önemli yerde olmuştur.

Çamaşır makinesi şüphesiz tüm zamanların en iyi icadı olmuştur. Hayatı çok fazla kolaylık ve rahatlık getirdiği yadsınamaz bir gerçektir.  Ama yinede çoğu kişi için çamaşır yıkamak çok sıkıcı gelmektedir. Günümüzde son model teknolojik cihazların olması ile seçim ve kullanımlarda farklılık ve değişimler görülmektedir. Ayrıca Siemens buzdolabı çamaşır makinesi isimli makalemizden önemli bir içerik bulunmaktadır okumanızı tavsiye ediyoruz.

Siemens çamaşır makinesi amortisör tamiri, Siemens çamaşır makinesi deterjan almıyor, Siemens çamaşır makinesi durulamaya geçmiyor, Siemens çamaşır makinesi e34 hatası,Siemens çamaşır makinesi e57 hatası,
Siemens çamaşır makinesi e03 hatası, Siemens çamaşır makinesi e29, Siemens çamaşır makinesi e10 46 arızası ve diğer arıza durumları içinde Siemens Çamaşır Makinesi Kurutma Makinesi Tamir servisimizi 444 28 46 numaradan her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siemens Derin Dondurucu Tamir Servisi

İşinde kalite ve güven olana her şey en çok tercih edilen ürünlerdir. Beyaz eşyaya olan talep her zaman ön planda yüksek olduğu için beyaz eşyaların her geçen gün daha yeni daha gelişmiş tür ve modelleriyle karşılaşırız. Farklı özellikleri benzer özellikleri kişiden kişiye alınırken farklılık gösterebilir. Gıda maddelerinin her biri için uzun süre bozulmadan saklamaktadır. Siemens beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşyaların bakım tamir işleri alanında uzaman teknikerler tarafından yapılır.

Buzdolabı bir insanın yaşadığı her yerde olmazsa olmaz kullanılması gereken eşyaların başında gelir.  Buzdolabı kullanım amacından dolayı durmaksızın çalışması gereken cihazlardan oldukları için arıza durumu yada yavaş çalışması kullanan kişiler tarafından istenilmeyen bir durumdur. .Siemens Derin Dondurucu Servisi olarak yapılan tüm işlere bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Siemens buzdolabı rezistansı arızası, Siemens buzdolabı resetleme nedir nasıl yapılır? Siemens buzdolabı soğutmuyor mu? Siemens buzdolabı sensör arızası tamiri, Siemens buzdolabı sensör arızası, Siemens buzdolabı termostat arızası, Siemens buzdolabı tamiri konusunda uzman sertifikasına sahip uzman kadromuz ile sizlere her bakımdan kalite ve garanti desteği sağlıyoruz. 

Siemens Derin dondurucu Servisimiz marka tüm model soğutucu dolapları meze dolapları şarküteri dolap arızaları, şarap dolap arızası, sütlük dolabı arızaları, meşrubat dolap arızası, kola dolabı arızası, et dolabı arızası, içki dolabı çiğ köfte dolabı arızası, dondurma dolabı arızası, buz makinesi tamiri içinde arayarak fiyat ve detay alabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

En iyi beyaz eşya markaları arasında gelmiş geçmiş uzun yıllardan beri ürün kalitesi ve özellikleri sayesinde markasını ve kullanıcı sayısını genişleten Siemens her geçen gün iç ve dış beyaz eşya pazarında gelişme ve genişleyerek beyaz eşya piyasasında önemli bir edinmiştir.  Beyaz eşyaların hayatımızdaki yorucu ve zaman alıcı işlerinde en büyük destekçi yardımcısı olduğunu bilmeyen yoktur. Dayanıklı sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlarlar.

Siemens bulaşık makinesi deterjanı eritmiyor, Siemens bulaşık makinesi e23 hatası, Siemens bulaşık makinesi e09 arızası, Siemens bulaşık makinesi güzel yıkamıyor mu? Siemens bulaşık makinesi başlamıyor, Siemens bulaşık makinesi cl hatası veriyor, Siemens bulaşık makinesi conta arızası, Siemens bulaşık makinesi dil ayarı, Siemens bulaşık makinesi deterjan almıyor mu? Tüm beyaz eşya sorunlarınız için bizi arayın. Bunun yanı sıra Bulaşık Makinesi Tamircisi isimli makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankarada Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Siemens Özel Beyaz Eşya Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.