Yalova Vestel Servis Telefonu 444 28 46

Yalova Vestel Beyaz Eşya Tamircisi

444 28 46


Marmara Bölgesi nin güneydoğusunda bulunan Marmara Deniz kıyısındaki Yalova 1995 de İstanbul dan ayrılmış, Bursa ya bağlı Armutlu, Kocaeli ne bağla Altınova, Kaytazdere ve Subaşı ilçeleriyle birleşmiş ve il statüsüne geçmiştir.

Türkiye nin kuzeybatısında yer alan Yalova Kocaeli ve Bursa ile komşu olmuştur. Yalova altı ilçeden meydana gelir. Yalova ilçeleri Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık, Termal ve Yalova merkez olarak oluşmaktadır.

Vestel, 1984 te başlayan faaliyetini 1994 ten itibaren Zorlu Holding e bağlı olarak sürdüren bir şirkettir. Vestel beyaz eşya üretim tesisi Manisa da yer alır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alana kurulan Vestel City, tek lokasyon olarak üretimini yapan en büyük endüstri kompleksinden biridir.

Vestel kurulduğu günden itibaren beyaz eşya sektöründe kendini ispatlamış ve sürekli kendini geliştirerek bir çok alanda beyaz eşya üretimi yaparak insanların hizmetine sunmuştur. Vestel, yıllardır gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve her geçen gün hızla ilerleyen teknolojiye uygun şekilde beyaz eşya üreterek her kesime hitap eden beyaz eşya üretimiyle insanların her türlü beyaz eşya ihtiyacını karşılayan büyük bir markadır.

Vestel beyaz eşyalar yaşam boyu kullandığımız ve her zaman en geniş ürün üretimi yelpazesi ile kendini geliştiren ve her kullanıcıya uygun tasarımlar yaparak sürekli teknolojik ürünlerini geliştirmiştir. Vestel beyaz eşyalar her geçen gün gelişmesinin yanında beyaz eşyalar her yıl daha dijital hale gelerek yenilenmektedir.

Digital hale gelen bu cihazlar ise daha hassas ve daha çabuk hasar görebilen ürünlerdir. Bu durumda tabi ki beyaz eşyalardaki aksamalar ve çıkan arızaların tamiri için de en iyi tamir ustalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Beyaz eşyalar üretildiği günden bu yana hiç durmadan çalışması sonucu tabiki cihazdaki parçalar bir müddet sonra aşınır ve çeşitli sorunlar da bu durumda meydana gelir. Beyaz eşyaların arıza göstermesi oldukça doğal ve herkesin başına gelen bir durumdur. Ancak önemli olan cihazların arızalarını yaptırmak istediğinizde hangi firmayla çalışarak hizmet isteyeceğiniz ve hizmetin kalitesi önemlidir. Cihazları gelişi güzel önünüze gelen her firmaya yaptırmak akıl karı değildir.

Yalova Vestel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesi tamircisi


Günümüzde kullanılan Vestel çamaşır makinesi kullanımı oldukça işlevsel çözüm sunabilen teknolojik üründür. Fakat bazı zamanlarda arıza göstermektedir.
Çamaşır makinesi düzenli şekilde bakımını yapmak, hem kıyafeti daha temiz ve hijyenik yıkamayı sağlar hem de makinenin kullanım ömrü uzar ve bozulmadan uzun süre kullanıma yardımcı olmaktadır. Düzenli bakım ve temizliğe rağmen çamaşır makinesi zamanla arıza gösterebilir. Bu arızaların nereden geldiğini bilerek doğru çözüm üretmek önemlidir.

Çamaşır makinesi suyu almıyorsa, yapmamız gereken musluk kontrolü ve su giriş hortumunu bükülmüş olup olmadığının kontrolü yapılması gerekir.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyorsa, su boşaltma hortumundaki tıkanma veya hortumun kıvrılmış olması söz konusu olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol yapılması gerekir. Pompanın filtresi tıkanmış olabilir. Bu durumda pompa filtresinin temizliği gereklidir.
Çamaşır makinesine suyu alır almaz boşaltıyorsa, su tahliye hortumunun ucu, makineden çok alçakta veya çıkmış olabilir. Makine su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmesi gerekir.

Çamaşır makinesi sallanarak çalışıyorsa, çamaşır makinesi ayakları ayarlanmalı ve düzgün bir zemine kurulması gerekir. Çamaşır makinesi çok gürültülü çıkararak çalışıyorsa, tambur yatak rulmanı arızalı olabilir. Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmeti ile ilgili bilgiye ulaşabilirsin

Makine motoru ile kasnak arasındaki kayış çıkarılır, tamburun elle döndürülmesi ile bakılarak, eğer gürültü yatak rulmanından geliyorsa yatak keçe ve rulmanı değiştirilmesi gerekir.

Tamburun yatak gövdesi gevşemiştir. Tamburun yatağı kontrol edilmesi uygundur. Yatak civatası gevşemişse sıkılması uygundur. Motoru rulmanı arızalı olabilir. Motora kayış takılmadan çalıştırabilirsiniz. Eğer ses motor rulmanından geliyorsa motor rulmanı değiştirilmesi gerekir. Yalova Bosch servisi  olarak hizmetimiz devam etmektedir.


Yalova Vestel Buzdolabı Tamiri Servisi

Yalova buzdolabı tamircisi


Buzdolabı günümüzde her ev ve işyerinin ihtiyacı olan ve yaz kış demeden her zaman kullandığımız cihazdır. Buzdolabı zamanla sürekli kapağının açık bırakılması veya kapak fitillerinin eskimesi sonucu kapağın tam temasının gerçekleşmemesi gibi sorunlar sebebiyle buzdolabında gaz boşalması olabilir.

Buzdolabındaki gazın boşalmasıyla birlikte buzdolabında soğutmada sorunlar meydana gelir. Buzdolabındaki gazın boşalmaması için dolabın kapağının açık kalmamasına ve sık aralıklarla açılıp kapatılarak gazının kaçması engellenebilir.

Buzdolabı kullanıcısı çoğu zaman buzdolabının alabileceğinden fazla malzeme ile tıka basa gelişi güzel yiyecek koyarak buzdolabının hava gözlerini tamamen tıkar. Bunun sonucunda ise yine buzdolabında motorun hiç durmadan çalışması hali oluşur.


Hiç ara vermeden çalışan buzdolabı motoru ısınır ve sürekli durmadan çalışan motor sebebiyle ise dolaptaki bütün yiyecekler donmaya başlar. Bu gibi durumlarda ise çoğu zaman buzdolabı motoru yandı veya motordan yüksek sesler geliyor şikayetleri gelir kullanıcıdan. Bu sebeple buzdolabının düzgün şekilde yerleşim yapılması ve hava gözlerinin tıkanmaması büyük önem taşır. Ankara klima gaz dolumu ve bakım montajı içinde servisimizi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz.


Yalova Vestel İşyeri Buzdolabı Tamircisi


Yalova da hizmetini devam ettiren Vestel işyeri ve sanayi tipi endüstriyel buzdolaplarındaki çalışma durumu da yine normal buzdolabındaki sistemle aynı şekilde çalışır. Buzdolabındaki gaz boşalması, buzluk ve buzdolabındaki kapakların iyi temas etmeyerek hava alması veya fazlaca yiyeceğin dolaba bastırılması sonucu cihazlarda arıza daha çok meydana gelir.


Vestel İşyeri Buzdolabı Tamircisi işyeri buzdolabı, sütlük buzdolabı, market buzdolabı, meze ve meşrubat buzdolabı, cola dolabı, kasap buzdolabı, pasta buzdolabı gibi daha bir çok sanayi tipi cihazların tamirini en iyi şekilde tamirini yapmaktadır. Buzdolabının arızasını artıracak kapağının sık örtülüp açılması, buzdolabı motorunun olması gerekenin dışında fazla çalışmaya maruz kalması gibi sorunlar buzdolabı gazının boşalmasına ve soğutmama sorununun başlıca nedeni olmaktadır.


Teknik servis ağımız geniş ve her tür endüstriyel buzdolabı arızasında en etkin çözümler sunarak yerinde ve zamanında hizmetini sürdürmektedir. Arıza meydana geldiğinde servisimizi gerekli Vestel Servis telefonu 444 28 46 numarasından arayarak servis kaydı bırakmanız halinde kısa sürede profesyonel ustalar adresinize zaman kaybetmeden gelerek eksiksiz ve noksansız hizmetini yerine getirir. Bosch beyaz eşya klima kombi servisi  linkine tıklayarak en kaliteli hizmeti aynı hizmet imkanıyla bulabilirsiniz.


Yalova Vestel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Bulaşık makinesi günümüzün her alanında ev, işyeri ve tüm okul ve bürolarda kullanılabilen ve işlerimizi kolaylaştırmasının yanında kısa sürede tüm bulaşıkları hijyenik şekilde yıkayarak zamandan da tasarruf elde etmemize yarayan gelişmiş beyaz eşyadır.
Bulaşık makinesi çoğu zaman sürekli kullanıldığı için gerek parçalarındaki aşınma ve eskime sonrası makinede suyu almama, suyu tahliye etmeme, makinenin durulama yapmaması, makinenin yeterli temizliği sağlamaması, makinedeki bulaşıkların lekeli çıkması veya bulaşıkların aşınması gibi hiç beklenmeyen arızalar hepimizin başına gelmektedir.
Bulaşık makinesindeki yıkama sorunları genelde makideki yanlış yıkama programı veya yanlış deterjan seçimleri sonucunda bilinçsiz kullanım ile ortaya çıkan arızalardır.

Bulaşık makinenizde bir sorun meydana geldiğinde önce gerekli kontrolleri yapmalı ancak hala bir sonuç alamıyorsanız hiç vakit kaybetmeden Yalova Vestel Bulaşık makinesi tamir servisi ustalarını Vestel servis telefonundan arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

Servisteki tüm ekibimiz hiç zaman kaybetmeden adresinize ulaşım yaparak hiçbir sorun kalmadan en iyi ve kaliteli tamiri gerçekleştirir.
Bazen bulaşıkların özensizce yerleştirilmesi ile bulaşıkların pervanelere takılmasıyla pervaneler makine içindeki bütün bulaşıklara yeterli suyu veya deterjanın ulaşmaması ile birlikte bulaşıklar yeterli hijyene ve temizliğe ulaşmadan lekeli ve puslu şekilde yıkama sonlanır. Kombi klima beyaz eşya tamir servisi   her türlü beyaz eşya tamiriniz için güvenle arayabileceğiz en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Hizmette kalite ve garantili hizmet kapsamında müşterinin aradığı gün içinde hizmet imkanı verilir.

Servisteki tüm ekibimiz hiç zaman kaybetmeden adresinize ulaşım yaparak hiçbir sorun kalmadan en iyi ve kaliteli tamiri gerçekleştirir.
Bazen bulaşıkların özensizce yerleştirilmesi ile bulaşıkların pervanelere takılmasıyla pervaneler makine içindeki bütün bulaşıklara yeterli suyu veya deterjanın ulaşmaması ile birlikte bulaşıklar yeterli hijyene ve temizliğe ulaşmadan lekeli ve puslu şekilde yıkama sonlanır. Kombi klima beyaz eşya tamir servisi  her türlü beyaz eşya tamiriniz için güvenle arayabileceğiz en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Hizmette kalite ve garantili hizmet kapsamında müşterinin aradığı gün içinde hizmet imkanı verilir.

 
Bu nedenle bulaşıkları yerleştirirken düzensiz yerleştirme yapılmamalıdır. Bulaşık makinesinde kapak sorunu varsa bu durumda yine makine kapağı örtülmeden makine yıkamaya geçemez.
Bulaşık makinesinin daha az arıza göstermesi ve sorunsuzca çalışabilmesi için bilinçli kullanıcı olmalı ve en uygun program ayarında ve en iyi deterjan, parlatıcı ve tuz seçimini iyi yapmalıyız. Aksi halde yoğun yıkama gerektiği durumda ekonomik program ayarında yıkama yaptırmak veya kötü deterjan kullanımı ile makineye hem zarar vererek hem de yeterli hijyeni sağlamadan yıkama ile uğraşmak zorunla kalınır. Arçelik klima bakım ücreti içinde servisimizi arayarak kısa zamanda hizmet alabilirsiniz.

Yalova  Vestel Beyaz eşya tamiri için hizmet verilen İlçeleri
• Altınova
• Armutlu
• Çınarcık
• Çiftlikköy
• Merkez
• Termal