Yalova Vestel Servis Telefonu Numarası 444 28 46

Acil Beyaz Eşya tamiri için hemen Arayın

Yalova Beyaz Eşya Tamircisi

444 28 46

Yalova şehri, Türkiye’nin kuzeybatısında bulunan, Marmara Bölgesi nde güneydoğu kesiminde yer alan bir şehirdir. Yalova nın kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi bulunurken, doğusunda ise Kocaeli ve güneyinde ise Bursa Orhangazi-Gemlik ve Gemlik körfezi bulunmaktadır.
Vestel markası, 1984 de başlayan faaliyetini 1994 ten beri Zorlu Holding çatısı altında sürdüren bir şirket grubudur.

Vestel üretim tesisi Manisa da yer alır. Manisa’da 1,1 milyon m2 alana kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretimini yapan en büyük endüstri kompleksidir.

Vestel Şirket Grubu; beyaz eşya, bilgi teknolojisi ve elektronik sektörü faaliyetinde bulunacak üretim ve pazarlama şirketine sahiptir.
Birçok Ar-Ge yatırımı gerçekleştiren kendi teknolojisini kendi üreten konuma gelen Vestel, internet TV, Plazma TV, Replay TV gibi tek Vestel, özelliği Avrupa’nın en gelişmiş ülkeleri arasında olan; Almanya, İngiltere ve Fransa nın yüzde yirmi pazar payına sahip olup, dünya üzerindeki bu oranı %5’i oranını gösterir.

Vestel iç pazarı başarısının yanında dış pazarda da başarısı devam eden Vestel, özellikle 2000 yılında gerçekleştirilen 548 milyon dolarlık ihracat şampiyonu olarak hem binlerce kişiye istihdam olanağı sunan hem de ülkemize büyük bir ihracat potansiyelini sağlar.

Vestel çeşitli beyaz eşya üretimi ile her kişinin kullanabileceği beyaz eşya ihtiyacına cevap veren ürün çeşitliliği ile her alanda kendini ispatlamış geniş yelpazeli çalışan ve her geçen gün kendini geliştiren firmalar arasında yer almaktadır.

Vestel beyaz eşyalar da diğer ürünler gibi zaman zaman sorunlar oluşturmakta ve bu sorunların ana sebebi ise cihazların uzun süre kullanımı sonrası cihazın parçalarının eskimesi veya zaman içinde yıpranmasıyla bazı aksamaların oluşmasından kaynaklanır.

Beyaz eşyalar günlük yaşamımızda her an her zaman ihtiyaç duyduğumuz ve hem işlerimizin kolaylaştırırken hem de zamandan tasarrufu sağlayabildiğimiz çok amaçlı özel üretimler olarak piyasaya sürülmektedir.
Beyaz eşya üreticisi cihazları herkesin ihtiyacını düşünerek ve günün koşullarına ayak uydurarak her geçen gün daha orijinal ve dijital ürünleri geliştirmeye devam etmektedir.

Beyaz eşyaların en iyi şekilde kullanımı için asıl gerekli olan şart ise cihazların istenilen talimat kurallarına uygun kullanımı cihazların daha uzun zaman sorunsuzca kullanımını sağlamaktadır. Adana Seyhan Bosch servisi  garantili ve profesyonel ustalarıyla haftanın her günü kesintisiz hizmet vermektedir. 

Yalova Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

Beyaz eşyaların en iyi şekilde ve ilk günkü gibi hiç sorunsuz çalışmasını istiyorsanız cihazların düzenli aralıkla rutin bakım ve temizliğini yapmanız ve cihazların en uygun programlarda ve en iyi düzenleme şeklini sağlayarak ve cihazların en uygun konumlara yerleştirilmesini sağlayarak daha düzgün ve verimli çalışması sağlanabilir.

1997 de kurulan ve beyaz eşya alanında 1999 da buzdolabı üretmeye başlayan Vestel Beyaz Eşya üreticisi, bugün Türkiye’de ilk 3 e Avrupa’da ise en büyük 5. beyaz eşya üretimi yapan firma arasında yerini alır.
Vestel Beyaz Eşya üretimi, Manisa’da toplam 411,6 bin m² kapalı alanda bulunan üretim tesisinde buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, pişirici cihazlar, klima ve termosifon üretimini yapmaktadır.

Beyaz eşyalar herkesin ihtiyacı ve cihazların kullanımıyla hayat şartları kolay hale gelmekte ve hiç zahmetsizce insan gücüne gerek kalmadan işlerin kısa zamanda yapılabilmesi için gerekli cihazlardır. Cihazlar insanların zamanına zaman katmakta ve daha uzun sürede yapılabilecek onca işi daha kolay ve kısa sürede günlük işlerini yapmasını sağlayan çok amaçlı ve düşünülerek yapılmış ve piyasaya sürülmüş cihazlardır.

Beyaz eşyalar sürekli kullanıldıkça içindeki parçaların aşınması sonucu bazı arızalarla karşı karşıya kalınmaktadır. Beyaz eşyanın arıza göstermeden önce kullanım talimatlarına uyularak kullanılması ve cihazın uygun programlara göre ayar yapılarak kullanımı ve her yıl rutin bakımı ve temizliğinin yapılmasıyla cihazın daha uzun süre hiç sorunsuz kullanımını beraberinde getirir. Zonguldak Ereğli ECA servisini hizmet verdiğimiz her yerde garantili ve kaliteli hizmet verilmektedir. 

Yalova Buzdolabı Derin Dondurucu Tamir Servisi

Vestel Buzdolabı derin dondurucu cihazlar yaşamımızın her alanında ev ve büro veya marketlerde sürekli kullanılan ve her zaman her mekanın ihtiyacı üründür.

Vestol buzdolabının genel arıları arasında buzdolabının eritme sorunu, buzdolabı motorunun çok sesli çalışması, buzdolabı motor yanması, buzdolabının sigortayı attırması, buzdolabı fan motorunun çalışmaması, buzdolabının her şeyi tamamen dondurması, buzdolabı motorunun buzlanması, buzdolabı gazının boşalması, buzdolabı buzluk bölümünün delinmesi, buzdolabının soğutma sorunları gibi daha bir çok arıza her buzdolabı kullanıcısının başına gelen arızalar arasındadır.

Buzdolabındaki tüm arızalara sebebiyet veren buzdolabının soğutma sorunları veya motorunun çalışmamasına ve arızalanmasına sebep olan ana neden buzdolabının soğutmasını engelleyen kapağının uzun süre açık kalarak gazının boşalması sonucu soğutma arızaları, buzdolabının kapak arızaları ile yine buzdolabının dışarıdan sıcak havayı içeri alması ve yine gazın boşalması sonucu soğutmada zayıflama gibi arızalar oluşmaktadır.

Vestel Buzdolabının ana merkezi olan buzdolabının buzluk bölümü buzdolabı çalışma performansını etkileyen ve cihazın motorunu ve soğutma ve buzlanmada sorunlara neden olan bölümdür. Buzdolabının buzluk bölümü çok fazla aşırı malzeme ile doldurulması sonucunda cihaz içindeki fazlaca yüklü yiyeceği bir anda hepsini dondurma işlemine geçmeye çalışır. Buzdolabındaki anormal şekilde motorun fazla ve hiç durmadan çalışmadan çalışmasına sebep olan aşırı yükleme sorunundan kaynaklanmaktadır. Buzdolabının daha verimli çalışması ve daha az sorunla karşılaşmak istiyorsanız buzdolabının yıllık düzenli temizliğini yaparak fişini yılda bir kez çekerek dinlendirmelisiniz.

Aşırı şekilde yüklenen buzdolabı motoru fazlaca ve hiç durmadan motorun çalışması sonucunda motor çok ısınır ve motor yanabilir ve bir müddet sonra ise motorun hiç çalışmaması veya soğutmama ya da tam aksine buzdolabındaki tüm yiyeceklerin donmasına sebep olur. Kayseri Beko servisi olarak da Kayseri bölgesinde garantili hizmetten faydalanabilirsiniz. 

Yalova Bulaşık Makinesi Teknik Tamircisi

Vestel Bulaşık makinesi kullanımı sayesinde kısa sürede birçok bulaşığı bir arada tertemiz ve hijyenik yıkamayı gerçekleştiren bir üründür.

Bulaşık makinesi bazı zamanlarda deterjanı alamaz, bulaşık makinesi pervaneleri dönmez, bulaşık makinesi suyu alamaz veya suyu tahliye edemez, bulaşık makinesi gereken yıkama programında yıkama yapamaz, bulaşık makinesi tüm bulaşıkları tahrip eder, makine çizerek ve deforne ederek temizlik yapar ve çoğu kişinin şikayeti olan bulaşıklar lekeli ve puslu yıkama yapar gibi birçok şikayetle tamir ihtiyacı duyulan cihazlar arasında bulunur.

Bulaşık makinesine bulaşıkları dizerken tabak ve tencerenin pervanelere takılmayacak biçimde intizamla yerleştirilmesi gerekir. Aksi halde eğer bulaşıklar düzensiz yerleştirme yapılırsa bu durumda tabaklar bulaşık makinesi pervanesine takılarak yeterli yıkamayı yapamaz. Bu sebeple bulaşık makinesine konulan bulaşıkların düzeni önemlidir.

Bulaşık makinesi iyi durulamıyor veya bulaşık makinesi iyi yıkayamıyor diyorsanız tam gereken yıkama programında yıkama yaptırmıyor olabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesi yeterli suyu almıyor gibi sorunları olabilir. Bu durumda da yine ilk yapılması gereken makineye giden muslukların ve suyun tazyik durumunun kontrolü gerekir.
Tüm kontrollere ve özen gösterilmesine rağmen hala bir düzelme olmuyorsa hemen Yalova Bulaşık Makinesi Teknik Tamircisini 444 28 46 Servis Telefonu Numarasından arayarak hizmet alabilirsiniz. Polatlı bosch beyaz eşya klima servisi olarak da servisimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Vestel Yalova Çamaşır Makinesi ve Çamaşır Kurutma Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız tabi ki bu kadar sık kullanımı sonunda ise belirli arızaların oluştuğu hassas beyaz eşyalar arasındadır.

Çamaşır makinesi koku yapıyor, çamaşır makinesi durulamıyor, çamaşır makinesi suyu almıyor veya suyu boşaltamıyor, çamaşır makinesi kazanı düştü, çamaşır makinesi rulman ve bilya arızası, çamaşır makinesi kömürü bitti, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi giysileri yıpratıyor gibi tüm problemlerinizde güvenle Yalova çamaşır ve çamaşır kurutma makinesi tamir servisini gereken servis telefonundan arayarak kısa zamanda hizmet alabilirsiniz.

Yalova Vestel İşyeri ve Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

İşyeri tipi sütlük buzdolabı, sanayi tipi buzdolabı ve tüm market tipi soğutucular, kasap ve şarküteri buzdolabı, market buzdolabı, meze ve meşrubat buzdolabı her tür endüstri alanında kullanılan sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu arızasında Yalova Vestel İşyeri ve Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisini Vestel Servis Telefonu Numarasından arayarak servis kaydı bırakmanız yeterlidir.
Servis ağımız geniş ve 5 adet servis aracı ile kısa zamanda adresinize gelerek en iyi ve kaliteli servis imkanı sunulur. Demirdöküm kombi klima servisi olarak da servisimizi her zaman arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Yalova  Bosch Servisi Numarası 444 28 46 İlçeleri
• Altınova
• Armutlu
• Çınarcık
• Çiftlikköy
• Merkez
• Termal