Ankara Bahçelievler Klima Servisi 444 9 587

Klima tamiri bakım ve montajı söküm için hemen arayın

444 9 587

Ankara Bahçelievler Klima Teknik Tamircisi

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Bahçelievler semtinde klima bakımı, klima tamiri, klima montajı ve klima tamiri ustası için en iyi tamir ve bakım hizmetinden garantili istek talebinde bulunmak isterseniz her zaman garantili hizmet kapsamında en iyi tamir hizmeti için servisimiz 444 9 587 numaralı telefon numarasından arayarak klima tamir ve bakım talebinde bulunabilir.

Klima her mevsim kullanılan ve her zaman en iyi iklimlendirme özelliği ile yaz, kış demeden sürekli kullanılan soğutma ve ısıtma sistemli cihazdır. Klimanın daha iyi kullanımı ve uzun ömürlü kullanım için her daim bakım şarttır.

Klima bakımı yaptırmadan kullanmak klimanın daha fazla enerji sarfiyatı ile ve yeterli verimlilikte çalışamamasına sebebiyet vermektedir. Klima zamanla tozlanma sebebi ile yeterli hava temizliği ve sirkülasyona yapamaz hale gelir. Klimanın en iyi şekilde çalışabilmesi için her altı ayda bir filtre temizliği ve genel bakımının yapılması uygundur.

Klima tamir bakım ve montaj, söküm işlerini en iyi tamircisi ve en yakın yerden servisi ile müşterinin aradığı gün içinde yerinde tamir imkanıyla en iyi tamir hizmetini en hesaplı klima tamiri fiyatı, klima sök tak, klima taşıma ücreti için hemen servisimizi arayarak profesyonel ustaların size geri arayarak aynı gün tamir hizmetinden güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda Arçelik Servisi Batıkent başlıklı içerik yazımızı sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.

Ankara Bahçelievler Klima Tamir Bakım Montaj Fiyatı

Ankara Bahçelievler klima tamir servisi klimanın tüm temizlik ve bakım hizmetini en iyi tamir ve bakım fiyatı ile yapmakta ve eğer klimada bir parça değişimi söz konusu olursa mutlaka orjinal yedek parça kullanımı ile ayrıca yapılan hizmet içinde 1 yıl hizmet garantisi verilir.

Klima bakımı fiyatı klimanın tür ve çeşidine veya klimada oluşan arızaya veya klimanın değişilen ve aşınan bir parçası var ve bu parçalarda değişim söz konusu ise bu durumda tamir ve bakım fiyatları farklılık gösterir.

Her yıl düzenli klima bakımı yaptıran kullanıcı daha uzun süre klimayı arızasız ve en iyi enerji tüketimi sağlayarak uzun ömürlü kullanabilir. Klima bakımı yapılmadığı sürece klima içinde dolan tozlar her çalışma sonunda etrafa yayacağı bakteriler nedeniyle sağlığı kötü yönde etkiler. Bu durumda klimanın kullanımı zararlı hale gelir. Aynı zamanda Baymak Klima Servisi Ankara başlıklı içerik yazımızı sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.

Klima Bakımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Klimanın en çok hava filtresinin bakımı yapılması istenir. Bunun yanı sıra periyodik olarak teknik servisinde yapılması gereken kontroller bulunur. Klima bakımı ile ilgili; kullanıcının ve klima servisinin neler yapması gerektiği konusunda detaylı bilgi verilir ve klimaya nasıl müdahale edileceği klima bakım ve temizlik fiyatı belirtilir. Klima bakımı için arayan müşteriye teknik tamir servisinden en kısa sürede dönüş sağlanarak gerekli detaylı bilgi verilerek fiyat belirtilir ve müşteri bu bilgiler doğrultusunda eğer klima bakımı veya onarımı için onay verirse servisimiz ustası adrese giderek gereken müdahaleyi en kısa zamanda gerçekleştirir.

Klima temizliğine başlamadan önce hava filtresi ön panelindeki yuvaya yerleştirilir. Filtrenin haftalık temizlenmesi gerekir. Filtre temizliği yapılmadığı zaman hava sirkülasyonu engellenir ve evaporatör yüzeyi karlanmaya ve soğutma ve ısıtma veriminde düşme yaşanır.

Ön panelini hafif ıslak deterjanlı bez yardımıyla silebilirsiniz. Kullanılacak beze, tiner yada parlatıcı kimyasal kesinlikle kullanmamaya dikkat edilmelidir.
Hava filtresinde temizlik yapılacaksa, klimanın filtresi musluk altına tutularak yıkanabilir. Elektrik süpürgesi yardımı ile temizlenebilir.
Sıcak su ile yıkanacaksa eğer su sıcaklığı 50 °C üstünde olmaması uygundur aksi halde filtreye zarar verir.

Filtrelerin asla çitilenmemesi gerekir. Bu şekilde yapılırsa aşınabilir. Filtreler güneşte kurutulmaması gerekir zarar görebilir. Filtrenin asılarak kurutulması da uygun değildir. Klimanın kesinlikle filtresiz çalıştırılmaması gerekir.

Klima bakım ustalarının klima temizliği için belirlenen klima bakım fiyatı 100-150 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Klima bakım fiyatları 
için 444 9 587 telefon numarasını arayarak klima bakım tamir merkezini arayarak güncel klima bakım fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilir ve profesyonel klima bakım ustalarından teknik yardım isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Kombi Bakım Tamir Servisleri başlıklı içerik yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.