Buderus Kombi Bakım Ücreti 444 28 46 Buderus Servisi

Buderus Kombi Bakım Ücreti Teknik Tamir Servisi

Acil Kombi bakım Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

kombi arıza servisi
Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Bakım Ücreti hakkında bilgi almak için servisimizi arayarak tecrübeli ve profesyonel ekibimizden bilgi alabilirsiniz.  Buderus kombi dışında her marka kombinin bakım ve temizliği itinayla yapılmakta olup, her zaman güvenli ve garantili hizmet verilir. Kombi tamir servisimiz her çeşit ve tür kombi için yoğuşmalı, bacalı, hermetik tip kombi tamirini ve bakımını yapmaktadır.

Buderus Kombi bakımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Kombi niçin gereklidir? servisimiz tüm bu sorunların önüne geçerek en iyi hizmet almanız için sürekli eğitimler alarak hizmet vermektedir.

Buderus Kombi bakımında dikkat edilecek hususlar sırasıyla, öncelikle tesisat filtresi çıkarılarak tozdan ve kirden tamamen arındırılır. Kombi bacalıysa baca çekişinin kontrolü yapılarak limit sensörü kontrolü sağlanmalıdır. Kombi Yoğuşmalı kombi ise ve bakımı yapılıyorsa yoğuşma ve su haznesinin elden geçirilmesi gerekir.

Kombinin iyi çalışması için peteklere su gitmesini sağlayan hat yolundaki  çamur ayrıştıran filtrenin temizliği muhakkak yapılmalıdır.  Kombi Yanma odasında kombi brülörü temizliği yapılır. Kombinin Genleşme tankının sağlam olup olmadığı kontrolü yapılır ve bar basıncının olması gerekli seviyede olması gereken seviyede ayarı yapılır. Electrolüx Servisi de her zaman garantili ve kaliteli hizmet sunar. 

Buderus Kombi temizlik ve Bakımı Nasıl Yapılır

Buderus kombi peteklerden kombiye dönüş yapan yolundaki pislik tutucuların kontrolü yapılarak temizlenmesi gereklidir. Kombinin su sızdırmazlığının kontrolü yapılarak ve sızdırmazlığa neden olan parçaların elden geçirilmesi gerekir.

Kombinin tüm elektrik ile elektronik bağlantısının kontrolü yapılmalıdır. Ek parçalarındaki oksitlenme varsa bunun tamamen arındırılarak bir daha oluşumu kontrol edilir. Oksitlenen parça varsa temizlenir veya değiştirilmesi gerekir. Kombinin tüm parçalarının elden geçirilmesin sonrası kombide göreceksiniz ki daha arıza oluşacak ve daha verimli ısınmayı elde edeceksiniz. Kombinin düzenli aralıklarla temizliği daha konforlu kış geçirmenize ve peteklerin de daha iyi vermesine yardımcı olur. 

Buderus Kombi tamir ve bakımı için servisimizi 7/24 arayarak hizmet almak için 444 2 846 numaralı iletişim telefonundan arayarak profesyonel ustalardan kombi tamiri ve bakımı hakkında fiyat bilgisi alabilir ve en yakın servis imkanı ile aynı gün hizmet imkanı bulunur. Sharp Servisi Dikmen Cevizlidere Ankara adlı makalemizi de takip ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ankara da Kombi Bakım/Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe