Bursa Asansör Firmaları

Acil Asansör Tamir ve Bakımı için hemen servisimizi Arayın

444 95 87

Bursa Eşya Asansörü Tamir Servisi

Bursa Asansör Müşteri Hizmetleri Merkezine 24/7 bazda erişim sağlar. Bursa Asansör olarak kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabiî ki ilk yapacaklarımızın içerisinde olmalıydı.

Bursa Asansörleri olarak tecrübe ve bilgimiz ile siz seçkin müşterilerimize eksiksiz hizmeti vermeyi amaç edindik.

Bursa Asansör olarak süreç yaptığımız her alanda vermiş olduğu taahhütleri kusursuz ve zamanında yerine getiren, kalite standardını daima birinci sınıf tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan bir firma olmaktan onur duyarız .

Bursa Asansör, asansörlerinizin servis işini belirlenen zaman ve iş planı doğtultusunda ekonomik fiyatlandırma, uygun ödeme seçenekleri ve ulsal ve uluslararası standartlarda yapmaktadır. Bursa Asansör olarak, Tek standardımız MÜKEMMELLİK’tir. Bursa Asansör olarak kabin ağırlıkları100 kg (1 Kişi) ve 2500 (33 Kişi) içerisinde taşıma kapasitesine ve 0,6 m/s ile 2,5 m/s içerisinde hızlarda üretilen asansör bakımlarını yapmaktayız.

Bursa Asansör Mobil Cihaz Uygulaması ile, dışarıda veya uzakta olsanız dahi tüm bakım hizmetleri ile ilgili gelişmeler alanında bilgilendirilirsiniz. Bursa Asansör olarak misyonumuz kaliteli hizmet ve teknolojik ürünleri, projelere kusursuz çözümleri ve yenilikleri tek bir çatı altında sunmaktır.

Asansör ve yürüyen merdiven alanında ülkemizin ve Bursa önde gelen firmalarından biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle “önce insan ve güvenlik” prensibiyle çalışıyoruz. Bursa Asansör olarak verdiğimiz bakım hizmetleri, asansör sistemlerinizin düzenli izlenmesi, mekanik parçaların yağlama yoluyla bakımlarının yapılması ve varsa arızaya neden olabilecek parçaların bildirilmesini kapsar. Bursa Asansör bakım servisi tüm asansör tamiriniz için en iyi hizmeti vermektedir.

Bursa Asansör olarak mükemmel ekibimiz ile asansörlerinizin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapıyoruz. Bursa da Bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektedir. Bursa Asansör olarak ilkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize kusursuz hizmeti vermeyi gaye edindik.

Bursa Asansör Tamir Bakım Fiyatları

Yılda 1 kere yapılması yasal zorunluluk faaliyet alanında olan asansör muayenesi sonrası, asansörlerin eksik raporlarının firmamıza ulaştırılması neticesinde Bursa asansör revizyon için binanız asansörünüze en uygun ve kaliteli parçaların kullanılacağı ve firmamız garantisindeki asansör modernizasyonu firmamız güvencesinde yapılacaktır. Kalite standardını daima profesyonel tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Bursa Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Çalışanlarımızı teşvik ve motive eden ve Bursa Asansör çalışmak için harika bir yer haline getirmemizde yardımcı olan bir dizi tam mükafat unsurunu sunmaktan gurur duyuyoruz. Bursa Asansör olarak ihtiyacınız olan problemsiz hizmet ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan firmamızla yapacağınız her türlü işlemden memmun kalmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Bursa Asansör olarak deneyimli ekibimiz ile asansör montaj hizmeti de vermekteyiz.

Bursa Asansör’ün kadrosu her türlü mühendislik faaliyetlerini profesyonelce verebilecek düzeydedir. Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, Bursa Asansör Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir. Bursa Asansör Sistemleri asansörün en çaba gerektirmeyen biriminden en karmaşık yönüne kadar her tip asansörün arıza ve tamiratını yapabilmektedir.

Bursa geneline verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı,yetenekli faaliyet alanında uzman ve faaliyet alanında uzman ve deneyimli,ekibimizle, sizlere çağdaş teknoloji ile hizmet sunmaktan Bursa ASANSÖR olarak geçmişten gelen tecrübemizle 31 YILDIR her zaman yanındayız.

Firmamız Bursa Asansör olarak sizin güvenliğiniz ve firma imajınız her şeyden önce gelmektedir. Bursa Asansör olarak size ve sizin firmanıza daima kaliteli ve şık asansörlerimizle hizmetinizde olacağız. Bursa Asansör Firması olarak veröiş olduğumuz hizmet sonrası sizlere sadece asansörü güvenle kullanmak kalacak. Firmamız Bursa asansör bakımı boyutunda rakiplerinden müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet neticesinde her zaman daha öndedir. 

Bursa Asansör olarak asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün özel ve özel çalışması için elimizden geleni yapmaktayız. Bu güne kadar sayısız projeye imza atan firmamız , özellikle Bursa asansör çözümlerinde sektöründe lider firmalardan birisi olmuştur.

Bursa Asansörleri olarak asansör hizmetlerinizi hassas durumda karşılamak için yıllardır özveri ile çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Bursa Asansör olarak Çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. Bursa Asansör olarak her bölgelere hizmet vermekteyiz. Bursa Asansör, iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi değerlendirir ve asansör montajının her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri vererek bir sonraki evreye sorunsuz bir yapıda geçmeyi kendisine görev bilir.