Buzdolabı Tamir Fiyatları 444 28 46

Buzdolabı Tamiri Bakımı için hemen arayın

444 95 87

Buzdolabı Tamircisi / Servisleri

Buzdolabı tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi için hemen buzdolabı tamir servisi en iyi tamircisini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak en yakın zaman tamir hizmeti ve bakım yaptırabilmek için uzman teknik tamir ustalarından bilgi edinebilir ve en iyi tamir servisiyle çalışma imkanı bulabilirsiniz.
Buzdolabı teknik tamir servisi ustaları her zaman profesyonel hizmet veren ve her zaman en iyi eğitimleri alarak buzdolabına gerekli müdahaleyi en iyi şekilde gerçekleştiren servisler olarak en kaliteli hizmeti en iyi şekilde müşteriyi memnun ederek bir daha tamir ve bakım ihtiyacı olduğunda hiç tereddüt etmeden servisimizi güvenle arayabilmesi sağlanır.
Buzdolabı günlük yaşamımızda sürekli kullanılan ve devamlı kullanımı sonrasında ise parçalarındaki yıpranmalar ve bakıma ihtiyaç duyulan ve eğer bakım ve tamirini iyi bir teknik servise yaptırmazsak arızanın daha da büyümesine sebep olunabilir.
Buzdolabının yıllık düzenli olarak temizlenmesi ve fişinin çekilerek bir müddet dinlendirilmesinde yarar vardır. Buzdolabı tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi için teknik servisimizin çağrı merkezinden arayarak en kısa sürede genel tamir veya bakım fiyatı bilgisi edinebilir ve diğer firmalarla aramızdaki fiyat farkını görebilirsiniz.

Buzdolabı Derin Dondurucu Tamircisi

Buzdolabı ve derin dondurucu tamir servisinde en iyi tamir hizmetini verebilen buzdolabı derin dondurucu tamir servisini gerekli iletişim numarasından arayarak en yakın yerden servis imkanıyla en iyi hizmet veren teknik tamir servisi hizmeti için teknik servisimizi 444 28 46 numaralı iletişim hattından arayarak arıza kaydı bırakabilir ve aynı gün içinde hizmet imkanı için tamir hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı ve derin dondurucu teknik tamir servisini buzdolabında oluşabilecek her türlü arızaya en etkin çözümü uzman teknik tamir servisi elemanlarıyla müşterisinin tamir isteğinden kısa bir müddet sonra geri dönüş yaparak en kısa zamanda en yakın yerden servis imkanı vererek en iyi teknik tamircisiyle tamir hizmetini kaliteli ve güvenli biçimde sunar.
Buzdolabının soğutmama sorunu, buzdolabı motorunun arızası, buzdolabı gaz boşalması ve buzdolabı motorunun yanması, buzdolabı kompresör arızalarında her tür tamir ihtiyacında teknik tamir eksiksiz ve noksansız hizmet veren profesyonel hizmet sunan uzman teknik servis ustalarıyla en iyi tamir için servisimizi her zaman arayarak yardım alabilirsiniz.

Buzdolabı Arızaları arasında , buzdolabı çalışamıyor, buzdolabı çalıştığı halde soğutamıyor, buzdolabı motoru niçin çalışmıyor? Buzdolabı soğutucu bölmesi neden terleme yapıyor? Buzdolabı neden buzlanma yapıyor?, buzdolabı kapağı kapanmıyor ne yapılması gerekir vb. tüm buzdolabı arızasında güvenle servisimizi gerekli iletişim numarasından arayarak yardım almanızı tavsiye ederiz.

Buzdolabı Çalışıyor Neden Soğutmuyor

Buzdolabının soğutmama nedeni, buzdolabı kapağının düzgün kapanmamış olmasından kaynaklanabilir. Buzdolabı gazı bitmiş olabilir. Buzdolabının dondurucu bölmesinin sıcaklığı düşmüş olabilir. Buzdolabının su tahliye kanalı tıkanmış olabilir. Rezisdanstan biri veya birkaçı arıza göstermiş olabilir.

Buzdolabı gaz sayesinde soğutma işlemini yapabilir ve bu yüzden kapıların düzgün kapatılması gereklidir. Çünkü buzdolabı kapağı açık kalırsa buzdolabı gazını boşaltabilir.

Buzdolabı kapağını kapatıldığı halde soğutma yapmıyorsa buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümü sıcaklık ayarı uygun hale getirilerek veya rezistans arızalandıysa teknik destek ve tamir için teknik servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 numarasından arayarak tamir isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Vestel Beyaz Eşya Servisi adlı  yazımızda da hizmetler hakkında en iyi bilgiyi alabilirsiniz.

İlk yapılması gereken buzdolabındaki sıcaklık ayarının uygun dereceye getirilerek kompresörün doğru çalışıp çalışmadığının kontrolü yapılır. Hala çalışmıyorsa buz çözme sistemi devreye girmemiş olabilir.
Bu buz çözme işlemi otomatik buz devresinde cihazda rutin aralıkla gerçekleşir. Yaklaşık yedi dakika arayla buzdolabını kontrol etmelisiniz eğer hala çalışmıyorsa teknik bir sorun oluşmuş olabilir. Hemen teknik tamir servisimizle irtibata geçmeniz ve tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı termostat ayarının en uygun seviyede dondurucu ve soğutucu bölümü için en iyi dereceye getirerek çalıştırınız. Eğer hala buzlanma sürüyorsa buzdolabının kapağı fişi çekilmiş şekilde iki gün açık biçimde bekletilmesi gerekir. Hala tüm müdahaleye rağmen arıza devam ediyorsa teknik destek almak için hemen teknik tamir servisimizi arayınız.

Buzdolabı ses çıkarıyorsa bir çok nedeni vardır. Bu arazılar arasında motorun bozulmuş olması, fanın bozulması, buzdolabı içindeki ara kanal rezistans parçası bozuk olabilir veya basit arıza olarak bilinen fanının kirlenmiş olması, dolabın yerindeki dengesizlik olmasından kaynaklanıyor olabilir. Buzdolabı havası ısınmaya başladıkça buzdolabı içini soğutabilmek için harcanan enerjide orantılı şekilde artacaktır. Bu sorun arıza gibi görünse de başka bir yerinden de kaynaklanmış olabilir. Bunun için siz yine de tedbir almalı ve buzdolabı teknik servisimizi arayarak tamir için iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabı Tamir Fiyatları

buzdolabı tamircisi

Buzdolabı tamir ve bakım fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz teknik tamir servisimizin çağrı merkezini arayarak en yakın sürede hizmet imkanı bulabilir ve diğer firmalar arasındaki fiyat farkını da kıyaslama imkanı bulabilirsiniz.

Buzdolabı arızası fiyatları buzdolabında oluşan hasar durumuna veya buzdolabındaki meydana gelen parçalardaki arıza duruma göre fiyat farkları meydana gelir. Ayrıca  Beyaz Eşya Tamircisi Arıza Tamir Servisi adlı yazımızıda okuyarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Buzdolabınız arızalandığında önemli olan en iyi tamir servisini seçmek olacaktır. Detaylı bilgi için hemen servisimizi arayarak teknik yardım alabilir ve aynı gün tamir ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Buzdolabı birçok yiyeceği soğutmayı sağlayarak daha fazla buzlanma yaparak motorunun hiç dinlenmeden çalışması sonucu her şey buz tutarak ve buzlanma oluşturur. Buzdolabının aşırı motor çalıştırması sonucunda ise buzdolabının motoru bir zaman sonra iflas eder. Buzdolabı motoru yanar yada hiç çalışama yapamaz.

Buzdolabı Tamiri için uzman olan personel sayesinde buzdolabı onarım ve bakımını en kaliteli şekilde yaptırmaktayız.

 Buzdolabı her gün devamlı olarak çalıştırılan elektronik cihazımız arasında yerini alır. Buzdolabı sayesinde uzun süre yiyeceklerin ilk günkü tazeliğinde saklanabilmesi ve sağlıklı yiyecek tüketimi açısından buzdolabı günlük yaşamımızda sürekli kullanmamız gereken bir cihazdır.

Buzdolabına Düzenli Bakım Neden Gerekir

Buzdolabı sayesinde en yakın süre içinde buzdolabının düzenli bakımını yaptırmalı ve buzdolabının rutin kontrolleri sayesinde daha az arıza meydana gelmesi sağlanır. Buzdolabı sorunları olarak genelde karşı karşıya kalınan sorunlardan biride Buzdolabının soğutmaması yani buzdolabının gazının eksilmesidir. Bu sebeple periyodik düzenli aralıkla gaz kontrolü yaptırılması yararınıza olacaktır. Teknik tamir servisimiz gazı biten buzdolabı ile alakalı en iyi Buzdolabı Gaz Dolum Fiyatlarını müşteriye sunan ve ve her verilen hizmet için garanti veren tüm yaptığı işlerin arkasında duran güvenli firma kalitesiyle her zaman en iyi hizmeti sunmak için elinden gelen gayreti göstermektedir.

 Beyazeşya Buzdolabı Servisi  için buzdolabı arızalarında hiç zaman kaybetmeden güvenle arayabileceğiniz ve buzdolabı arızaları için en etkin çözümleri sunabilecek profesyonel ustasıyla en iyi tamir hizmetini alabilmek için servisimizin çağrı merkezini arayarak en kısa sürede hizmet almak için hemen arayarak aynı gün tamir imkanı bulabilir ve en iyi tamir fiyatlarıyla buzdolabında hiç bir eksik kalmayacak şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Buzdolabı Arızası Hangi Bölümden Kaynaklanır

Beyaz Eşya Tamir Servisi

Buzdolabı dayanıklı beyaz eşya olarak yerini almasına rağmen bir o kadar hassas beyaz eşya grubunda olup kullanım aşaması ve bakım tamiri işlemi için profesyonel hizmet sunan en iyi tamir hizmeti ile buzdolabında bir eksik ve noksan olmayacak şekilde tamir hizmetini isteyebilir ve buzdolabının daha düzgün çalışması için en iyi tamir servisiyle çalışmanız ile mümkündür.

Buzdolabı alt kısmı veya buzdolabı hiç soğutma yapmıyor ise; Buzdolabının soğutma yapmıyor diyebilmek için pek çok sebep olup beraberinde en çok rastlanan arıza oluşan kompresör parçası buzdolabı motorunun yanmasına yada hiç çalışmamasına neden olur. Buzdolabı motoru çok çabuk arızalanmayan ancak parçasında herhangi bir sorun olduğunda ise arızanın belirmesine veya bilinçsiz kullanım nedeniyle, en çok tamire ihtiyaç duyulan parçalardandır. Buzdolabı Servis Ücretleri için servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Buzdolabı fan motorunun donmasıyla birlikte sürekli çalışma yapması ile motorun yanma riski artacaktır. Bu sebeple buzdolabı kapağının açık kalması, buzluk bölümü çok doldurulması gibi sorunlar soğutmayı engeller ve hemen buzdolabı fişinin çekilerek, 1 gün boyunca bütün kapaklarının açılarak bekletilmesi gerekir. Buzluk kısmındaki yerleşimin yanlış yapılması halinde gereken düzenin sağlanarak düzeni yerleşim yapılmalı ve tekrar fişi takılarak çalışmaya geçirilmelidir. Bütün kontrole rağmen buzdolabı soğutamıyorsa buzdolabı tamir servisi ekibini arayarak tamir hizmeti isteğinde bulunmanız gerekecektir.

Buzdolabı Gazı Boşalırsa Hangi Sorun Oluşur

Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabınızın üst bölümü, üst buzluk kısmının kesinlikle tıka basa doldurmadan ve buzdolabı ru yorulmadan çalıştırılması şarttır. Buzdolabı gereğinden fazla yiyecek ile dolduysa muhakkak boşaltılıp ve düzgün yerleşim düzeni yapılarak buzluk bölümünün korunması gerekir. Çünkü soğutma daima buzluktan gerçekleşir ve alt kısma bu sayede soğutma sağlanır. Gereğinden fazla dolan buzluk kısmı cihazın yeterince hava almamasına neden olacağı için soğutmayı alt kısma iletemez. Soğutma olmadığında ise buzdolabı arkasında buz kütleleri meydana gelir ve buzdolabı gereken soğutmayı yapamaz.

Ankarada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBULBeyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Tamiri onusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.