Çankaya Beko Servisi Ankara 444 28 46

Beko Servisi Ankara Çankaya

Acil Beyaz Eşya Tamiri için hemen Arayın

444 28 46

Beyaz Eşya Servisi Tamiri Beko Servisimiz Ankara nın tüm ilçe ve semtleri dahil olmak üzere öncelikli olarak Çankaya daki bütün semt ve mahallelere hizmetini sunmaktadır. Beko Servisi Çankaya için beyaz eşya tamiri için servis kaydı bırakabilir ve servisimiz teknik ustalarından fiyat bilgisi alabilirsiniz. Servisimizi aradığınız gün içinde en yakın süre içinde hizmet alabilir ve ustalarımızdan aldığımız fiyat doğrultusunda diğer firmalarla aramızdaki fiyat farklarını görebilirsiniz. 

Çankaya Beko Servisi Ankara firmamız her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için devamlı olarak kendini geliştirmekte teknik anlamda sürekli olarak teknolojiye ayak uydurabilmek için sürekli eğitimler almakta bütün beyaz eşyalarınızın problem ve sorunlarına en etkin çözümleri üretmektedirler.

Beyaz eşyalarımız günlük yaşam şartlarını kolaylaştıran ve sürekli yenilenen ayrıca sürekli dijital hale gelen cihazların bozulma riskleri arttığı için yine daha çok arızanın oluşması söz konusu olduğu için her zaman düzenli bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyulan cihazlardır. 

Beyaz eşyalarımızın düzenli aralıklarla bakım yaptırılması ihmal edildiği zaman görürüz ki cihazlarda daha sık arızalanma söz konusu olur. Ayrıca bakım ve temizlik cihazların daha verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Beyaz eşyalarımızın talimatlara uygun kullanılması da yine beyaz eşyaların daha dayanıklı ve daha uzun süre kullanabilmemize yardımcı olur. 

Dikmen Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz Eşya Tamir Servisi Dikmen Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi her tür beyaz eşyaya en uygun çözümler üretir ve nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilir.

Uzman ve tecrübe sahibi ustaları sayesinde en uygun donanımlarla hizmet veren firmamız her zaman beyaz eşyalarınıza etkin çözümler üreterek gerek buzdolabı gerek çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima ve kombi v.b. birçok beyaz eşya için hiç bir cihaz ayırt etmeden tamir ve bakım hizmeti verilir. 

Beyaz eşyalarımızın doğru kullanımı şart ve kuraldır. Mesela buzdolabını hepimiz kullanıyoruz ve buzdolabı doğru kullanımı için muhakkak senede bir kere fişinin çekilerek dinlendirilmesi ve buzluk kısmı ve diğer bütün bölümlerinin temizliğinin sağlanması gerekir. Ayrıca buzdolabı kapağının uzun süre açık bırakılması buzdolabının gazının boşalmasına ve zaman içinde soğutmama sorunlarına neden olur. 

Çamaşır makineleri yıkama yapılmadan önce özellikle çamaşır makinesinin alabileceği kilogram üzerinde fazla çamaşır konulmamalı ve çamaşır makinesi yıkama yapılırken zorlanmamalıdır. Ayrıca çamaşır makinesi çalışmadan önce muhakkak vanaların kontrol edip gerekli tazyikli suyun makineye gitmesi sağlanmalıdır. 

Bulaşık makinesinin bulaşıkların düzgün şekilde yerleştirilmesi yine bulaşık makinesi çalıştırılmadan önce vana kontrolünün su tazyikinin doğru ulaşıp ulaşmadığının kontrolü yapılmalı ayrıca bulaşıklar düzgün yerleştirilerek yine pervanelerin bulaşık makinesinin çalışmasına engel oluşturacak durumlardan kurtarılması şarttır. Bulaşık makinesinin yine gider süzgeç bölümünün düzenli olarak temizliği de sağlanması daha uzun ömürlü kullanıma yardımcı olur.

Balgat Beko Çamaşır Bulaşık Makinesi Servisi Ankara

Balgat Beko Çamaşır Bulaşık Makinesi Servisi Ankara nın tüm ilçe ve semtlerine hizmetini sürdürmektedir. Çankaya nın güzide semtleri arasında Balgat semtimiz de başta hizmet veren Beko teknik tamir servisimiz çamaşır ve bulaşık makinesi tamir servisimiz her zaman en etkin çözümlerle hizmet verir. 

Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor? Çamaşır makinesi neden durulamıyor? Çamaşır makinesi niçin deterjan almıyor? Çamaşır makinesinin tamburu dönmüyor? Çamaşır makinesi kazan dönmüyor? Çamaşır makinesi bilya rulman arızası ne kadar? 

Bulaşık Makinesi Servisi Tamircisi Bulaşık makinesi pervaneleri neden dönmüyor? Bulaşık makinesi kapak kapanmıyor? Bulaşık makinesi iyi yıkamıyor? Bulaşık makinesi bulaşıkları neden çiziyor? gibi tüm sorun ve arızalarınız için servisimiz güvenle arayarak en kısa sürede hizmet almanız mümkündür. 

Sokullu Beko Buzdolabı Tamir Bakım Servisi

Sokullu Beko Buzdolabı Tamir Servisi her daim garantili hizmet vermekte ve tüm Sokullu semtimiz başta olmak üzere Çankaya nın tüm ilçe ve semtlerine, mahallerine hizmet verir.

Buzdolabı servisi Çankaya da uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız sürekli kendini yeniler ve her tür buzdolabı ve derin dondurucu için en iyi tamir için hizmetini vererek memnun müşteri bırakmak ister. 

Garantili hizmet kapsamında yapılan buzdolabı ve beyaz eşya tamiri yapıldıktan bir müddet sonra cihazın yeniden aynı arızayı göstermesi halinde ise hiç bir yeni ücret talebinde bulunmadan yeniden hizmet verilir ve eğer bir parça değişikliği söz konusu ise 1 yıl parça garantisi imkanı sunulur. 

Ankarada Çankaya Beko servisi beyaz eşya tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa 
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe