Çayyolu Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

 Çayyolu Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 

Acil Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Çayyolu semti Çayyolu olarak ya da diğer bir ismi ile eskiden kullanılan ismi Kutuğun Köyü adıyla anılan , Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı son zamanlarda çok fazla gelişerek çok gözde semtler arasında yerini alır.   

Çok önceden yaklaşık 400 yıllık bir köy diye bilinerek anılırken, Ankara Büyükşehir Belediyesinin Çayyolu sınırlarını belirlemesiyle yeni bir gözde semt haline gelmiş ve sürekli gelişim göstermesi sonucu Ankara nın çok önde giden ve ilgi çeken ve bir o kadar da nüfusuna ev sahipliği yapan semtimiz haline gelmiştir.  

Çayyolu semti Çankaya ilçesine 14 km mesafe uzaklığa sahip olup  Çankaya nın gözde semti arasında yerini alır. Çayyolu semti Ankara merkeze uzaklık mesafesi 17 km uzaklıktadır. 

Çayyolu semtimiz bu kadar gelişmekte olup yine birçok nüfusu da beraberinde barındırmakta bu semtimizde yaşayan çoğu kişinin tabi ki elektrik ve su tesisatı ve sıhhi tesisat işleri de bir o kadar arıza göstermekte ve uzman ustalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Elektrik ve su tesisatı ve tüm arıza ve problemlerinde servisimizi hiç çekinmeden haftanın her günü aradığınız gün içinde hizmet imkanı bulabilir ve güvenle hizmet alabilirsiniz. 

Çayyolu Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

Çayyolu semtimizde hizmet sunan Sıhhi Tesisat işleriyle uğraşan servisimiz Su Tesisatı, Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma işlerini itinayla yapan servisimiz her an hizmetinize koşmakta ve tüm işlemlerinizi garantili yapmaktadır. 

Ayrıca cihazla su kaçağı tespiti sayesinde duvarlardaki kabarmaların ya da sızıntının  önüne kolayca geçilebilir ve daha az masraf yaparak kolayca tüm sızıntıların önüne geçilmekte siz ve komşularınızın su kaçakları kolayca tesbiti mümkün olmaktadır. 

Sıhhi tesisat ve su ve kanal açma işlerini itinayla yapan servisimiz su kaçağı bulma cihazıyla hiç bir yeri kırmadan ve dökmeden hiç bir yeri kirletmeden çok daha az tamir fiyatı ile her zaman güvenli ve garantili su kaçağı tespiti yapılır ve kısa sürede çözüm üretilerek akıntı ve sızıntıların önüne geçilir. 

Çayyolu Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

Çayyolu Diafon arızalarında görüntülü ve görüntüsüz diafon arızası, elektrik pano işleri, avize montajı, tüm internet bağlantısı işlerinde güvenle ve hızlı ve katiteli hizmeti alabilmek için hemen servisimizle itribata geçerek profesyonel ekibimiz ustalarını adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Görüntülü diafon sistemi sayesinde evinizde ve apartmanınızda daha fazla güvenlik sağlanacak daha güvende olacaksınız.  Eskiden sesli diafon sistemi ile kapıyaa gelen kişiyi kimlik sorup öğreniyor ve buna göre kapıyı açıyorduk ancak gelen kişinin gerçekten adını söyleyen kişi olup olmadığını bilemiyorduk.

Kapıyı çalan ve diafonla konuşulan kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verecek bir kişi olup olmadığını tespit etmemize imkanı yoktu.

Günümüz teknolojisi ile görüntülü diafon sistemi sayesinde kapıyı çalan kişinin hem sesini hem de görüntüsünü görme imkanı bulmakta ve sevdiklerimizin can güvenliği sağlanmaktadır. 

Ankarada Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası için hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe