Çukurambar Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

Çukurambar Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 

Acil Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Çukurambar Ankara’nın Eskişehir yolu ile arasında ve Konya yolu’nun kesişiminde, yüzüncü yıl arkasında bulunan bir semt olmakla beraber yine Çankaya nın seçilmiş semtleri arasında yerini almış bir semt haline gelmiştir. 

Eskiden bir gecekondu mahallesi olarak anılsa da yeni imar planları sayesinde hızla gelişme gösteren ve apartman ve büyük AVM ve işyerinin bolca bulunduğu çok muhteşem görünüme sahip gökdelenlerin de inşası ile gözde semtler arasına girmiştir. 

Tabi ki bu kadar yapılaşma ve geniş bir inşaat söz konusu olması sebebi ile daha çok elektrik ve ya su tesisatı arızası meydana gelebilmektedir. Bir çok nüfusa ve genişleyen kitleye yardım için servisimiz her daim hazır ve yardım için elinden gelen gayreti gösterir. 

Elektrikçi ustası ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası için istediğiniz zaman elektrik işleri su ve sıhhi tesisatındaki tıkanıklık, elektrik tesisatı ile ilgili tüm işlemler, pano ve yine aydınlatma hizmeti alabilmek için servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 no lu telefondan arayarak arıza kaydı bırakabilir ve aranan gün içinde yardım alabilirsiniz. 

Gerek su tesisatın da gerekse elektrik tesisatı arızası her an meydana gelebilmekte ve her an bir su tesisatçısına ya da elektrikçi ustasına ihtiyaç duyduğunuzda hemen teknik servisimizle irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede yardımınıza gelinir. 

Çukurambar Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

Çukurambar gibi son zamanlarda çokça gelişme göstermiş semtimizde müşterilerinin bütün sıhhi tesisat ve kanal açma ya da cihazla su kaçak tespiti ve su kaçağının bulunarak en kısa sürede yapılabilmesi için servisimiz her daim hizmetinize hazır ve yaptığı işi garantili yaparak yaptığı işin arkasında durarak her hangi bir sorun giderildikten sonra yeniden bir arıza söz konusu olursa hiç bir ücret istemeden yapılan işlem eksiksiz tamamlanır. 

Ev ve iş yerinde herkesin karşılaştığı su kaçağı büyük bir sorun haline gelen ve muhakkak yapılması gereken yapılmadığı taktirde daha büyük masraflara neden olan bir sorundur. Tamir edilmemesi halinde duvarlar kabaracak tavan sararması fayansların kalkması kötü koku oluşmasına sebep olur. 

Yıllardır devam eden su tesisat ve kaçak tespitini en güzel en güvenli ve en ucuz şekilde garanti vererek çözümlüyoruz. 

Çukurambar Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

Çukurambar da diafon sigortası, pano avize montajı ve internet hat çekilmesi, görüntülü ve görüntüsüz diyafon arızalarınızda her an hizmetinize hazır profesyonel ustalarımızla çözüm üretmekteyiz.

Müşterimizin daima memnuniyeti çerçevesinde garantili hizmet vererek her zaman güvenini kazanmak ve bir daha elektrik arızası veya diyafon arızalarında hiç düşünmeden aramaları için kaliteli malzeme ve hizmet sunmaktayız. Demetevler Elektrikçi  servisimizde ayrıca hizmetine devam etmektedir. 

Ankarada Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe