Franke Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Franke Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Konak-Bayraklı Franke Beyaz eşya tamir servisi her daim garantili ve güvenli hizmet vermekte ve Franke marka başta olmak üzere bütün marka beyaz eşyalarınız için hizmet sunmaktadır. 

Konak ve Bayraklı ilçemizin tüm mahallerine ve semtlerine hizmet vermekte olup servisimize arıza kaydı bırakmak için servisimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak en kısa zamanda hizmet imkanı bulabilirsiniz. 

Beyaz eşya tamir servisi olarak teknik servisi iletişim numarasından arayarak servis kaydı bırakmak için beyaz eşya tamir servisimizi aradığınızda isim, hangi ilçeden aradığımız, hangi cihazın arıza gösterdiği ve  telefon numaranız istenerek 1-2 dk gibi kısa bir sürede arıza kaydınız oluşturulup ve size en yakın yerden profesyonel teknik ekibimiz ustaları ile en kısa sürede önceden arayarak hem fiyat bilgisi verilecek ve eğer uygun görürseniz adresinize gelerek tüm sorunlar giderilecektir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Size en yakın semtten ulaşım yaparak bütün sorunlara çözüm üretilir. Bir önceki yazımız olan Regal Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi makalemizi de okuyarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Franke Buzdolabı Servis

Konak ve Bayraklı ilçemizdeki Franke Buzdolabı tamir servisimizi buzdolabı gaz bitmesi sonucu soğutmuyor, motorunun fazla çalışarak tüm yiyecekleri dondurması ya da bütün dolabın eritmesi, buzdolabının alt bölümünün soğutup üst bölümünde hiç soğutma sağlanamaması durumlarında bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve sizlere en kısa sürede gelmemizi sağlayabilirsiniz. 

Bütün sorunlarınız çözüme ulaştırılacaktır. Tüm beyaz eşyalarımız hayatımızı kolaylaştırmakta ve konforlu yaşam imkanı bularak yaşam kalitemizi yükseltmektedir. 

Bu sebeple cihazlarımızın düzenli bakım ve temizliklerini yaptırmamız beyaz eşyalarımızın  kullanım ömrünü artırmakta ve daha verimli kullanımı sağlamaktadır. Beyaz eşyalarımız kötü kullanırsak hassas cihazlar olduğu için daha çabuk bozulmaktadır. İzmir Kombi Bakımı Petek Temizleme Fiyatları adlı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz. 

Konak-Bayraklı Franke Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

İzmir ilimizin Konak ve Bayraklı ilçesi başta olmak üzere tüm İzmir ilçe ve semtlerine hizmetini devam ettiren servisimiz her marka çamaşır ve bulaşık makinesi tamiri için en iyi tamir fiyatlarıyla ve güvenle hizmet sunar. 

Konak ve Bayraklı Franke Çamaşır Bulaşık makinesi servisi ustalarımız müşterisine güler yüzlü ve kibar bir biçimde tamir için 5 adet servis aracıyla müşteri adresine ulaşım yaparak öncelikle arıza tespitini yapar.

Arıza tespiti yaptıktan sonra müşteriye ne kadar tamir masrafı çıkacağı söylenir ve müşteri kabul ederse  yerinde müdahale edilebilecek bir tamir söz konusu ise yerinde müdahale yapılmakta ya da parça temini gerekiyorsa parça temini sağlanarak ve atölyeye götürülerek parça değişimi içinde yine 1 yıl parça garantisi verilerek hizmet en iyi biçimde sunularak bitirilmektedir.  Karşıyaka Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi ni de hizmetlerimiz hakkında bilgi için hemen yazımızı ziyaret ediniz. klima taşıma ücreti 2019 adlı makalemizi de ziyaret ederek firmamız ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı