Kayseri Bosch Servisi

Kayseri Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi

444 28 46 

Kayseri Bosch kombi bakım servisi

Robert Bosch GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli olan bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısı olarak piyasaya girmiştir. Şirket Robert Bosch tarafınca 1886 yılında Stuttgart kentinde kurulmuştur. Robert Bosch tarafından Türkiye’de ilk defa 1910 tarihinde kurulmuş olup bir temsilcilik ile faaliyete başlamıştır.

Bosch’un Türkiye’de temsilcilik faaliyetine geçmesiyle birlikte 1917 tarihinde Almanya-Türkiye arasındaki yakın bağ kurulmak amacı ile İstanbul’da Dostluk evi inşa edilmesine karar verilir. Bu ev; Türkleri Almanya hakkında bilinçlendirmek ve onların kültürünü tanıtmak amacı ile içinde; konferans, sinema, müzik, sergi salonları, derslikler, okuma odakları bulunan bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kayseri, Türkiye’nin önemli bir ili ve şehir sıralamasından en kalabalık 14. şehirdir. 2016 yılındaki ölçümlere göre 1.358.950 nüfusa sahip büyük bir kenttir. Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar olmak üzere 16 ilçeden meydana gelen önemli şehirler arasında yerini alır.

Bosch yıllarca kendini geliştirmiş ve çeşitli beyaz eşya üretimiyle bütün tüketici tarafından yoğun talep alarak günümüze kadar sürekli kendini geliştiren ve ürün çeşitliliği ile kullanıcısından sürekli rağbet görmektedir. Bosch cihazları kaliteli ve gelişmiş üretimiyle sürekli müşterinin ilgisini çekmektedir.

Birçok Bosch ürünü piyasaya sürüldüğünden bu yana değişik alanlarda beyaz eşya üreterek herkesin kullanabileceği cihazları kullanıma sunmaktadır. Beyaz eşyalar zaman içinde devamlı kullanımı sonrası çeşitli arızalar ve sorunlar da meydana gelmektedir. 

Kayseri Bosch Buzdolabı Derin Dondurucu Teknik Servisi

Kayseri Beko buzdolabı tamircisi

Kayseri ilimizde hizmetini devam ettiren Bosch Buzdolabı Derin Dondurucu Teknik Servisi teknik tamir ekibi uzun yıllardır profesyonel hangi beyaz eşyaya nasıl müdahale edeceğini ve en etkin çözümleri üreterek cihazda bir arıza kalmayacak şekilde hizmet verir. 

Beyaz eşyalarımız günümüzde sürekli kullanılmakta ve yaşam standardımızı artırmakta ve her zaman hem zamandan tasarruf sağlayarak işlerimizi daha kolay hale getiren cihazlardır. 

Beyaz eşyalarımızdan yine buzdolabı her mevsim yiyeceklerin ilk günkü gibi tazeliğinde bozulmadan uzun süre saklayabilmeyi sağlayan ve kullanırken dikkat edilmeden gelişi güzel kullanılırsa çeşitli arızaların görüldüğü beyaz eşyalardandır. 

Buzdolabı bazı zamanlarda soğutmada arızalar gösterir, buzdolabı buzluk kısmı çalışırken buzdolabı alt soğutma bölümü yeterli soğutmayı yapamaz. Buzdolabı gürültülü ve sesli çalışabilir, buzdolabı motoru durarak veya hiç durmadan çalışabilir. Her şekilde eğer buzdolabında düzgün gitmeyen her durumda ve arızada servisimizi güvenle 444 28 46 numaralı telefondan arayarak hizmet alabilirsiniz.  Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmeti ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kayseri Bosch  Çamaşır makinesi Tamir Servisi

Kayseri çamaşır makinesi tamiricisi

Çamaşır makinesinin her tür arızası için Kayseri Bosch  Çamaşır makinesi Tamir Servisi ni iletişim numarasından arayarak servis kaydı vermeniz halinde en kısa sürede tecrübeli ustalar size geri dönüş sağlayarak tamir fiyatı hakkında genel bilgilendirme yaptırtan sonra eğer müşteriden tamir için onay alırlarsa aynı gün hizmet imkanı verilmektedir. 

Çamaşır makinesinin sıkma yapmıyor, deterjanı almıyor, sıkma esnasında sallanarak adeta yürüyor, çamaşır makinesi sıkma esnasında çok gürültülü çalışıyor, çamaşır makinesi fazla sıkma yaparak giysileri yıpratıyor veya suyu boşaltamıyor yada çamaşır makinesi kazan dönmüyor, suyu almıyor gibi her türlü sorun için servisimizi güvenle arayarak en iyi ve kaliteli hizmeti alma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Çamaşır makinesindeki yüksek sesli çalışma bazen düzgün bir zemine konumlanması veya çamaşır makinesindeki kazan arızaları nedeniyle çamaşır makinesinde arızalar meydana gelebilir. Çamaşır makinesi suyu boşaltamıyorsa yine çamaşır makinesinin pompa arızası söz konusu olabilir. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamircisi ihtiyacınızda beyaz eşya tamirini hiç kesintisiz hizmet verir.

Çamaşır makinesinin gereksiz ve alabileceği kilogram üstünde giysiyle doldurarak yıkama yine çamaşır makinesinin körük lastiği aşınması ve yırtılmasıyla son bulur. Çamaşır makinesinin kazan arızası veya çamaşır makinesinin sıkma sorunları ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız çamaşır makinesine gereğinden fazla giysi ile doldurmayınız. 

Çamaşır makinesi suyu almadığında veya suyu boşaltmadığı zaman makineye giden vana ve musluk kontrollerini yapınız. Eğer hala kontrol ettiğiniz halde bir düzelme olmadıysa hemen teknik tamir servisini çağırarak teknik tamir ustalarını arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Kayseri Bosch  Çamaşır makinesi Tamir Servisi ustaları adresinize gelerek tamir hizmetini yaptıktan sonra hizmet sonrası servis fişini almayı ihmal etmeyin.  Servis fişi yapılan hizmetin bir ispatı olup tamir sonrası daha sonra aynı yerden bir problem söz konusu olursa hizmetin tekrarı için gerekli olacaktır.  Dikmen petek temizleme kombi bakım servisi olarak da servisimizi her tür beyaz eşya arızasında arayabilirsiniz. 

Kayseri Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makinesi her gün kullanılan tüm kirli bulaşıkların hijyenik ve en iyi şekilde yıkanmasını sağlar. Bulaşık makinesinde zaman zaman arızalar gözlenebilir. Bulaşık makinesi açılıyor; fakat yıkama programı başlamıyorsa, Bu sorunun asıl sebebi, elektronik bir arıza sebebiyle kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, makineyi yeniden başlatmak gerekir.

Bu durumda makinenin açma kapama düğmesine basılarak bulaşık makinesi kapatılır. Makineyi tekrar yenide başlatmadan önce birkaç saniye bekleyerek ve aynı düğmeye tekrar basılır. 

Bulaşık makinesinin fişi prizden çekilir ve birkaç saniye sonra tekrar takılır. Bulaşık makinesi bazen suyu tahliye edemez ve boşaltmaz. Bu durumda, program lambası yanıp sönerek sinyal verir. Öncelikle makinenin kurulumu sırasında boşaltma hortumu sıkışıp sıkışmadığı kontrolü sağlanması gerekir. 

Makinenin kurulumunu yapan teknik servis ustası su boşaltımı hortumun başlığını çıkartmamış olabilir, bu durumda ilk önce çamaşır makinesine giden su vanalarının kontrolünü sağlayın. Hortumun su tesisatındaki yerin su çıkışına düzgün şekilde bağlandığının kontrolünü sağlayın.
Makineye giden su tesisatında bulunan su çıkış bölümü tıkanmış olabilir. Bu durumda da yine hortumu su çıkış yerinden çıkararak kalan suyu boşaltın. Bulaşık makinesi, düzgünce su almıyor olabilir. Suyu tam alamayan makine yine durur.

Makinenin su giriş hortumunun filtresi kum veya kireçten dolayı tıkanmış olabilir, su vanasına bağlı olan su giriş hortumu gevşetilerek ve filtrenin temizliğinin yapılması işe yarayacaktır. Cevizlidere klima bakım tamir servisi olarak da servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Kayseri İşyeri tipi Sanayi Buzdolabı Arızaları

  Buzdolabı üzerinde bulunan kontrol lambası buzdolabına elektrik gelip gelmediği kontrolünü yapınız; varsa buzdolabı ön bölümündeki açma kapama elektrik anahtarı açık konuma getirilir.

Buzdolabının sigortası atmış olabilir, buzdolabı sigortasının kontrolünü yapınız. Buzdolabı enerji giriş fişinin prize tam yerinde sabit midir kontrolünü yapınız. Buzdolabı soğutmayı sağlayann kontrol düğmesini açık olup olmadığının kontrolü yapılır.

Buzdolabı kondanseri sıcak gaz defrost paneli duvarının açık olmasına ve hava sürkilasyonu açık olup olmadığının kontrolü sağlanması gerekir.

İşyeri sanayi tipi buzdolabında çokca rastlanan sorunlardan biride E1 arızasıdır. E1 ortam sıcaklığı  ölçen sıcaklık hissedici ucun kopuk yada kısa devre veya arızalı olduğu gösterir.

Buzdolabı elektronik ekranında E1 hatası görüldüğünde; ortamdaki sıcaklık hissedici sensörün, prob ucu kısa devre veya kopuk olup olmadığı kontrolü yapılarak arıza varsa değişimi yapılmalıdır. Dikmen klima bakım tamir servisi içinde servisimizi her zaman arayarak servisimizi arayabilirsiniz. 

Arızalı E1 hatası veren buzdolabı dijital termostat probu ancak uygun sensör ile değiştirilebilir. E1 hatası gösteren Buzdolabı termostatı probları yenisi ile değişimini yaptırmak için hemen teknik servisimizi arayarak E1 arızası gösteren buzdolabı probu değişimini isteyebilirsiniz.

E1 hatası veren buzdolabı haricinde; tezgah tipi buzdolabı tamiri, meşrubat dolabı tamiri, soğuk meze dolap tamiri ve diğer tüm soğutucu cihazların tamiri bakımı teknik tamir ve servis hizmetini teknik servisimizin gelişmiş teknolojisinden faydalannarak en iyi ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Soğutucu Derin Dondurucu Tamir Servisi

Bosch derin dondurucu veya soğutucu cihazlar tüm yiyecekleri ilk günkü  tazeliğinde tutmaya yarayan ve her yaz kış için hazırlık yaptığımız onca yiyeceği dondurma ihtiyacını gören buzdolabı ve dondurucular sağlıklı modern hayatın şeklinin bir gereklilik haline getirmektedir.

Bu nedenle Bosch, uzman teknik tamir servisleri her çeşit buzdolabı ve derin dondurucu için en etkin çözümleri en iyi ekipmanlar işliğinde sunmakla kalmayarak aynı zamanda buzdolabı veya derin dondurucu arızaları için anında ve zamanında hızlı biçimde tamir çözümleri sunarak gerekli çözümleri sunar. Keçiören Demirdöküm servisi içinde servisimizi her zaman arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Her zaman en iyi teknik çözümleri üreten tamir servisi en kaliteli hizmeti en iyi tamir fiyatlarıyla sizlerin her koşulda yardımına koşmaktadır. 

Kayseri Beyaz eşya Tamir hizmeti verilen  İlçeleri
• Akkışla
• Bünyan
• Develi
• Felahiye
• Hacılar
• İncesu
• Kocasinan
• Melikgazi
• Özvatan(Çukur)
• Pınarbaşı
• Sarıoğlan
• Sarız
• Talas
• Tomarza
• Yahyalı
• Yeşilhisar