Kayseri Grundig Servisi

Acil Beyaz Eşya tamiri için hemen Arayın

Kayseri Grundig Beyaz Eşya Tamir Servisi

444 28 46 

Kayseri Beyaz Eşya tamir bakım servisi

Kayseri Türkiye nin önemli şehirlerinden biri olup en kalabalık 14. şehir olarak Türkiye  sıralamasında yerini almaktadır. 2016 yılından bu yana 1.358.950 nüfusa sahip olmakla birlikte birçok nüfusu içinde barındırır. Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar olmak üzere 16 ilçeden oluşmaktadır.

Grundig firması, özellikle büyük savaş yıllarında dünyanın büyük radyo üretim firması olarak ismini duyurdu. 1945 yılında Max Grundig tarafından Almanya da kurulan şirket, ilk etkinliğini Almanya’daki lamba üreticisinin ürününü test ederek başladı.

Ürettiği televizyon ve radyo ile tüm dünyada kendini tanıtan Grundig Intermedia GmbH, 1945 yılında Almanya’da kuruldu. 2007 yılında, Fortune 200’de yer alan Koç Holding’e bağlı lider beyaz eşya üreticisi olan Arçelik A.Ş., Grundig Intermedia GmbH’yi satın almıştır.

Grundig firması,  küçük ve büyük ev aletleri ile eğlence elektronik alanında dünyanın bir numaralı üreticisinden biri. Ürün yelpazesini beyaz eşya sektöründe de büyüterek 2013’te çok çeşitli tüketici elektronikte Avrupa’nın tek markası haline geldi.

Nürnbeg merkezinde satış, pazarlama ve endüstriyel tasarım, kaliteli ürün üretitimi ile teknoloji ve müşteri hizmeti alanında 140 kişilik bir iş gücü var. Ayrıca, dünya çapında 65’ten fazla ülkede 1600 kişi Grundig bünyesinde çalışıyor. 2011 yılında Alman Futbol Ligi’nde ilk resmi teknoloji ortağı haline gelen Grundig, 2013 yılında Nürnberg Stadyumu için isim hakkına sahip oldu.

Grundig büyük bir firma olup birçok ürün üreterek her tür ihtiyaca uygun beyaz eşyayı piyasaya sürmüştür. Beyaz eşyalarımız günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız beyaz eşyalar her zaman kullanıldığı için cihazların parçalarındaki aşınmalar ve deforne olması nedeniyle zaman zaman sorunlar oluşur. 

Beyaz eşyanız arızalandığında kendi yöntemlerimizle ciddi arızalar oluştuysa düzelmesi mümkün değildir. Ancak ilk aşamada belli kontrollerin sağlandıktan sonra  hala bir düzelme olmuyorsa mutlaka bir teknik tamir servisine başvuru yapmanız gerekir. 

Kayseri Grundig Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesinde düzenli bakım yaptırmak, hem kıyafeti daha temiz yıkanmasını sağlarken makinenin uzun süre bozulmadan kullanımı mümkündür. Makinenin bakıma yapıldığı halde hala çamaşır makinesi uzun süre kullanım sonrası arıza gösterebilir. Bu arızalar için doğru çözümler üretilebilir. Sıkma işlemi devre dışı bırakılmış olabilir.

Sıkma düğmesi ya da butonu kontrol edilerek sıkma işlemini devre dışı kalıp kalmadığına bakarak kontrol edilmesi gerekir. Her sıkma işlemi öncesi çamaşır makinesi suyunu boşaltır. Eğer boşaltma pompasında ya da boşaltma hortumunda tıkanma varsa sıkma işlemi gerçekleşmez.

Boşaltma pompası veya hortumu düzgün bir biçimde çalışıp çalışmadığının kontrolü yapılarak şayet pompaya takılan yabancı cisim varsa çıkarın. Boşaltma hortumunun çıkarılarak içinde biriken suyu boşaltmayı sağlayın.

Çamaşır makinesi yüklenen çamaşır miktarında programın yükleme kapasitesi fazla olabilir. Bu durumda çamaşır makinesi yıkama yaparken aşırı sarsıntılı çalışır ve yıkama programı aniden durabilir. Çamaşır makinesi kullanım kılavuzunda belirtilen kapasitenin üstünde yükleyip yüklemediğinizi kontrolünü sağlayın.

Yıkama sırasında giysiler yıpranıyor ve yırtılıyorsa bu durumda, tambura yabancı madde takılması nedeniyle bu sorun ortaya çıkar. Makine içindeki kaçan yabancı maddeyi tamburdan dikkatlice çıkarın. Makinede düzelme gerçekleşmediyse hiç vakit harcamadan Kayseri Grundig Çamaşır Makinesi Tamircisini arayarak servis kaydı bırakmanız yeterlidir.

Aradığınız aynı gün içinde hizmet imkanı bulabilir ve kaliteli ve garantili hizmeti güvenle alabilirsiniz. Hizmetimizi veren ustalarımız her zaman en hizmeti verebilmek için özel eğitimlere tabi tutularak gelişen teknolojiye yenik düşmemek için garantili hizmet sunarlar. Hizmet verilirken yapılan işin her zaman arkasında durulur. Yapılan işe 1 yıl garanti süresi verilir.  Keçiören Demirdöküm servisi içinde servisimizi her zaman arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

Kayseri Grundig Buzdolabı Tamiri Servisi

Buzdolabı tamir hizmetini uzun yıllardır Kayseri de devam ettiren Kayseri Grundig Buzdolabı Tamiri Servisi kaliteli hizmetini uzman ustaları ile cihazınızda hiç bir sorun kalmayacak şekilde tamirini gerçekleştirir. Beyaz eşya tamiri için servisimizi aradığınızda teknik tamir servisi ustası sizi geri arayarak yapılan tamir hizmeti hakkında  ve fiyat bilgisi verdikten sonra müşteriden tamir için onay alınırsa gereken tamir işlemi uygulanır. 

Buzdolabı zaman zaman soğutmayı yapmaz, bazen alt bölüm soğutmazken bazen buzluk bölümünde derin dondurucu görevini yerine getiremez. Buzdolabının ana bölümü olan derin dondurucu bölümü motorda bir arıza söz konusu olursa buzdolabında soğutma olmaz. Ayrıca buzdolabının kapağının uzun süre açık bırakılması veya sürekli kapağın açılıp kapatılması buzdolabı gazının boşalmasına neden olur. 

Buzdolabına alabileceğinden fazla yiyecek ve malzeme yerleştirmek veya konulan malzemenin düzgün yerleştirilmemesi durumunda yine buzdolabı içerisindeki fazlaca malzemeyi hızlı şekilde soğutmaya geçecektir. Bu durumda ise motor olması gerekenden fazla çalışacağı için motorun yorulması söz konusu olur. Bu şekilde fazla çalışan motor çok fazla çalıştığı için buzdolabı yiyecekleri dondurur. 

Buzdolabının her altı ayda bir kez fişinin çekilerek dinlendirilmesi ve genel iç temizliğinin yapılması gerekir. Ayrıca kapak fitillerinin aşınıp aşınmadığının kontrolünü yapmanızda fayda vardır. Çünkü eğer kapak fitili eskidi veya aşınma olması halinde buzdolabı dışardan hava alır ve soğutmayı azaltır. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamircisi ihtiyacınızda beyaz eşya tamirini hiç kesintisiz hizmet verir.

Kayseri Grundig Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Bulaşık makinesi arızaları arasında, Bulaşık makinesi düğmeleri neden çalışmıyor derseniz, Bu sorunun ana sebebi  elektronik bir sorundan oluşuyor olabilir. Bu durumda ise, makineyi yeniden başlatmakta fayda vardır.

Bulaşık makinesi açma kapama düğmesi basılı tutularak bulaşık makinesi kapatılır. Makineyi tekrar çalıştırmadan birkaç saniye bekletin ve açma kapama düğmesine tekrar basın. Makinenin fişini prizden çekerek ve birkaç saniye içinde tekrar takarak makinenin tekrar düzelip düzelmediğinin kontrolü sağlanması gerekir. 

Bulaşık makinesi suyu düzgün bir şekilde tahliye edemiyor olabilir. Bu durumda, program lambası yanıp söner ve ikaz verir. Makinenin kurulum esnasında boşaltma hortumu sıkışmış mıdır kontrolünü yapın. 
Makine suyu boşaltmama nedeni makinedeki su tesisatında su giderinin tıkanmış olması olabilir. Hortumun  yerinden çıkarılarak dışarıya atılmasını sağlayın. Klima bakım tamir servisi olarak da servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi, eğer düzgün su almıyor olabilir. Makine su almazsa yıkamayı durdurur. Bulaşık makinesinin kireç veya kumla tıkanmış olup olmadığının kontrolü yapılması gerekir. Tıkanıklık varsa su giriş hortumunu biraz gevşeterek filtrenin temizliğini sağlayın. 

Bulaşık makinesi seçilen programda çalışmıyorsa, makine en çok kullanılan program hafızasını fonksiyonuna kaydettiği için en çok kullanılan program hafızada kalır. Makine her çalışmaya geçtiğinde bu program tekrar edilir. Program değişimi yapmak için P düğmesine basılarak istediğiniz programı seçerek ve bulaşık makinesi kapağını kapatabilirsiniz. 

Makinenin fişini prizden çekerek ve birkaç saniye bekleyerek yeniden takabilirsiniz.  Bulaşık makinesi suyu gerektiği gibi boşaltmıyor olabilir. Bu durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlar. Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkıştırılıp sıkıştırılmadığını kontrol edin. Petek temizleme kombi bakım servisi olarak da servisimizi her tür beyaz eşya arızasında arayabilirsiniz. 

Kayseri Grundig İşyeri Buzdolabı Tamircisi

İşyeri buzdolabı veya sanayi tipi buzdolabı gibi genel soğutma arızası, motor arızaları, buzdobının fazlaca dondurması veya buzdobının eritme yaparak her şeyin bozulması, buzdolabı motorunun gürültülü çalışması, motor fanının çalışmaması veya buzdolabının gereğince ve yeteri kadar soğutmayı sağlamaması, motorun gürültülü çalışması gibi arızalar oluşursa hiç tereddüt etmeden Kayseri Grundig İşyeri Buzdolabı Tamircisi servisini arayarak profesyonel ekip ustalarından gereken tamir hizmetini hiç zaman kaybetmeden alma imkanı bulabilirsiniz. 

İşyeri tipi ve tüm sanayi tipi buzdolabının yanı sıra meze buzdolabı, pasta buzdolabı, market buzdolabı, cola buzdolabı gibi tüm endüstriyel buzdolabı için tamir hizmeti verilir.

Buzdolabı tamir teknik servisi ustaları işini bilerek ve nasıl müdahale edeceğini önceden tespit ederek gereken hizmeti noksansız ve eksiksiz verecektir. Servis için gelen teknik tamir tamircisinden tamir işlemi sonrası mutlaka servis fişi almayı unutmayın.

Servis fişi almak sonradan oluşabilecek arızanın yeniden oluşması halinde hizmetin tekrarı için servis fişi gerekir. Servis fişinde firma bilgisi ve nasıl bir tamir hizmeti uygulandığı bilgisi bulunmaktadır. Ayrıca servisimiz her zaman garantili hizmet sunmaktadır. Tamir hizmeti aldığınız hizmet için ve eğer bir parça değişimi olduysa yine parça içinde 1 yıl parça garantisi verilir. Yapılan işin arkasında durulur. Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmeti ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kayseri Beyaz eşya Tamir hizmeti verilen  İlçeleri
• Akkışla
• Bünyan
• Develi
• Felahiye
• Hacılar
• İncesu
• Kocasinan
• Melikgazi
• Özvatan(Çukur)
• Pınarbaşı
• Sarıoğlan