Keçiören Alarko Kombi Servisi 444 9 587

Acil Kombi ve Petek Temizleme Servisi için hemen Arayın

444 9 587

Alarko, İstanbul merkezli bir holding kuruluşudur ve uzun zamandır ısıtma ve soğutma alanında hizmet sunmaktadır.. Alarko ismi; AL alım ve satım AR araştırma ve geliştirme, KO komple tesisler kurma anlamına gelen kelimelerin türevleriyle birleşim yaparak verilmiştir.

Alarko, ısıtma ve soğutma alanında sürekli yeni cihazlar üreten ve insanların kullanımına sunan bir firmadır. Ürettiği ürünler kaliteli ve dijital standartlara uygun şekilde üretimi sayesinde insanlardan yoğun talep görmektedir.

Keçiören de kombi tamir hizmetini devam ettiren tüm ve haftanın her günü yerinde tamir ihtiyacını karşılayan servisimizi arayarak en kısa zaman içinde hizmet alabilirsiniz.   Kombi ve petek temizleme servisimizi 444 9 587 numaralı telefondan arayarak servis kaydı bırakarak teknik tamir servisi ustamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.  

Keçiören Alarko servisi petek temizliğinin sağlıklı ve konforlu ve tasarruflu kombi kullanımı ve kombi arızalarının daha önceden önüne geçebilmek için gereklidir.

Keçiören Alarko servisi tamir ustası uzun süredir kombi bakımı ve petek temizleme alanında hizmet vermekte ve sürekli ekibini yenileyerek gelişmektedir. Kombi onarımı için gerekli en iyi tamir ustası ile en yakın yerden servis imkanı hizmetini devam ettiren servisimiz ustaları her tür kombiye en uygun müdahaleyi gerçekleştirir. Müşteriye en yakın yerden servis imkanı vererek müşterinin yüzde yüz memnuniyeti garantisiyle hizmet verilir.

Keçiören Alarko teknik servis ustası ve teknik ekibi yeterli ekipmanı ile en kaliteli ve en iyi teknik servis imkanı ile petek temizleme firmaları arasında bulunur. Petek temizliğinde asla petekleri sökülmeden ve hiçbir yer kirletilmeden temizliği yapılır bunun yanı sıra su tesisatı ustası ile de peteklerin döşemesi ve bağlantısı veya peteklerde su sızıntısı ve kombi tamiri her tür kombi arızası için servisimizi güvenle arayabilir ve tamir hizmeti isteyebilirsiniz.

Keçiören Alarko servisi her zaman kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve noksansız ve eksiksiz kaliteli hizmeti veren servisdir. Siteler Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi adlı makalemize de göz atarak hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Keçiören Petek Temizleme ve Kombi Bakımı

Keçiören de hizmetini devam ettiren Petek temizleme servisi her zaman rutin aralıkla petek temizliği yapılmasını tavsiye eder.. Petek temizleme herkesin yapabileceği bir iş değildir. Petek temizliğini bilmeyen ve bu işten anlamayan kişilerce yapılan hizmetten bir fayda göremezsiniz. Ayrıca bazen kendi yöntemlerimizle peteklerin havasını alarak petek temizliği yapıldığı sanılır ancak bu da petek temizliği için iyi bir yöntem olmaz.

Kombiden en iyi bir ısınmayı alabilmek için peteklerin yılda en az bir defa temizliği ile kombi daha rahat çalışır kombi bakımı sayesinde hem de daha az enerji tüketimi ile daha fazla ısınma elde edilir.

Petek tesisatı içinde sürekli bekleyen su zamanla tortulara ve kireçlenmeye ve su geçiş hatında tıkanmaya sebep olan ve bu tıkanma sonucunda ise petekler ısıyı veremez, peteğin bir bölümü ısınıyor bir bölümü ısınamıyorsa peteklerin çoktan temizlik zamanı gelmiştir. Arçelik Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi adlı yazımızı da ziyaret edebilir hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Kombi bakım tamir servisleri

Keçiören Alarko Kombi Servisimiz kombinin düzenli rutin aralıkla temizliğinin yapılmasını tavsiye eder. Kombi temizliği yılda bir kez düzenli olarak yapılırsa kombi daha verimli ısıtır. Kombinin bakımı yapıldığı taktirde kombi daha tasarruflu çalışır ve daha az arıza gösterir ve en asgari doğal gaz tüketimi sayesinde de bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Kombide su bulunmadığı zaman kombinin su basıncı düşer. Kalorifer devir daim yapan suyu bitmiş demektir. Kaloriferin devre su basıncı 1,5- 2 bar seviyesinde olmalıdır. Kombinin sigorta atmış ve ya kapalı kalmış olabilir. Kombiye gaz sağlayan vana kapalı kalmış olabilir. Kombi gaz alamayıp çalıştırılıyorsa ikaz verir, kırmızı ışık yanar. Kombi ön panelinde yaz/kış konum anahtarı doğru konumda olmalıdır.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

• Kombinin tesisat filtresi çıkarılıp tozdan arındırılır
• Kombi bacalı ise baca çekişi kontrolü yapılıp limit sensörü kontrol edilmelidir.
• Kombi yoğuşmalı bakım sırasında yoğuşma su haznesi temizliğinin yapılması gerekir.
• Kalorifere su akışını sağlayan hat yolunda çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği yapılır.
• Kombi Yanma odasının kombi brülörünün temizliği yapılır
• Genleşme tankının kontrolü yapılır ve bar basıncı gereken düzeyde ayarı yapılır.
• Radyatörden kombiye giden dönüş yolundaki pislik tutucuların kontrolü yapılarak temizliği sağlanır.
• Kombinin su sızdırma testleri yapılır ve su sızdırmaya neden olacak parçalar gözden geçirilir
• Elektrik ile elektronik bağlantının kontrolü yapılır.
• Kombinin tüm parçalardaki oksitlenmenin kontrolü yapılır. Oksitlenen parçalar temizliği yapılır veya gerekirse değiştirilir.

Ankara da kombi ve petek temizliği hizmeti verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe