Klima Bakımı Fiyatları 2019

Klima Bakım Ücreti/Fiyatı 444 28 46

Acil Klima Bakımı ve Tamiri için hemen Arayın

444 28 46

Klima Bakım Fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi almak ve en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla garantili hizmet imkanı için hemen servisimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak servis kaydı bırakmanız durumunda en kısa sürede sizin aradığınız aynı gün içinde hizmet imkanı bulabilirsiniz. 

Klima bakım hizmetinin yanı sıra klima montajı, klima söküm, klima sök tak ve klima yer değişikliği, klima gaz dolumu, klima temizliği hizmeti için de servisimizi hiç tereddüt etmeden hizmet alabilmek için arayabilirsiniz. 

Klima bakım ve tamir ustaları işinin ehli ve her tip ve her tür marka klimaya uygun tamiri anında çözüm üreterek çözüme ulaştırır. Klima teknik tamir servisi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. 

Klima bakımı her yıl yaptırılması gereken önemli bir konudur. Klimanın bakımının düzenli yaptırılması sayesinde klimanız daha düzgün ve sağlıklı çalışacak ve daha az arıza meydana gelecektir. 

Klima gaz dolumu ücreti ne kadar? Klima neden soğutmuyor? Klimanın iç ünitesinden niçin su sızıntısı olur? Klima bakım fiyatı ne kadar? Klimanın fanları neden çalışmıyor? gibi tüm problemleriniz için bu arızaların giderilmesi için teknik servisi arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde kısa sürede size dönüş yapılacak ve en yakın yerden servis imkanı verilerek servis imkanı sunulur. 

Klima zaman içinde sürekli çalışma sonrası tüm filtreleri ve gözenekleri tıkanır. Hem yazın sıcaklarda hem de kış aylarında o soğuk günlerde bizleri koruyan çok amaçlı cihaz özellikle evlerdeki konforu artıran klimalar düzenli biçimde bakımları gerçekleştirmek klimanın daha uzun zaman kullanılabilmesi açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Klima bakımı hangi aralıklarla yapılmalı? Birçok kişi klima bakımını ihmal ediyor olsa da gerçekte klimanın daha sağlıklı şekilde kullanılması açısında bakım zamanına ve bakım yapacak usta ve firmalara dikkat ve özen gösterilmelidir.
Klima bakımı işinin ehli profesyonel kişi ve ustalarca gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Klima bakımı esnasında cihazın tüm değerleri kontrol edilmekte ve iç temizliği sağlanmaktadır. Klima bakımını ne zaman yapılacağının bilinmesi çok önemlidir.
Kış ortasında ya da yaz ortasında bakım yaptırmak herhangi bir fayda sağlaması mümkün olmaz ve bakım esnasında klimanın kullanılamaması da problem oluşturur. Bu sebeple klima bakımı hangi aralıklarla yapılmalı denildiğinde en uygun zaman evdeki klima için yılda en az iki defa yapılması özellikle de kış ve yaz mevsimleri başlamadan önce yapılması uygundur. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacak ve sorunsuz bir biçimde çalışması için kullanım öncesi bakım ve temizlikten geçmesi gerekir.

Klima bakım esnasında ne gibi işlem uygulanır? Klima bakımında ilk olarak klimada basınç değeri kontrolü yapılır. Sonra elektrik tesisatı kontrolü sağlanır. Cihazın tüm bağlantısı dikkatlice kontrol edildikten sonra fan pervanelerin temizliği sağlandıktan sonra da eğer gerekirse hava filtresi değişimi sağlanır. Bu nedenle klima bakımı işinin ehli kişilerce klima servisi tarafından yapılması uygundur.

Klima Bakımı Montajı ve Klima Söküm Servisi 

Klima bakımını yapan teknik tamir servisimiz ayrıca klima sök tak ya da klima montaj ve klima de montaj işlerinizi özenle yapılmaktadır.

Klima tamirinde olduğu kadar yine klima söküm ve montaj sırasında da klimaya müdahale çok özenle ve işinin ehli ustalarca yapılması çok önemlidir. Çünkü eğer kombinin söküm ve montajı yapılırken herhangi bir parçası zarar görürse bu durumda klimada büyük çaplı arızalar meydana çıkacaktır. 

Klimanın montajı yada yer değişimi yapılacak klimanın de montajı kesinlikle kullanan kişi tarafında yapılmamalıdır. Klima montajı alanında yılların verdiği tecrübeye sahip firmamız, klima montaj ve de montaj işlerinde en çok tercih edilen firma arasındadır. Çünkü, klimanın montajı önemli bir konudur, son derece bilgi ve uzmanlık gerektiren işlemdir.
Klimanın montajı yapılırken için evde belirlenen montajı yapılacak konumun da dikkat edilmesi gereken bir hususdur.
Klimanın hava kanalları doğru bir şekilde montajlanırsa ve dışarıya açılan kanallar da güvenilir şekilde ve doğru olarak ayarlanması da yapılarak, işinde uzman ustaların bilgi birikimi sayesinde olmaktadır.

En doğru klima montajı, klimanın hava giriş çıkışını engel olmayacak şekilde montaj yapılmalıdır. Klimanın söküm ve montaj işlemi için rahat çalışılabileceği bir alana kurulması da son derece önem taşır. Klima tamir servisi ve montaj, de montaj için alınacak hizmette, firmanın en iyi hizmet veren firma olmasına dikkat edilmeli ve montaj ve söküm yapacak ustanın bilgi sahibi ve profesyonel ustalardan seçilmesi, hem bütçeniz hem de sağlık bakımından da avantajlı olacaktır.
Klima dış ünite montajı hangi marka klima ve model olursa olsun, kurulum yapan firma tarafından belirtilen ücret, müşteriyi memnun edecek ücretle belirlenmiş ve her zaman hesaplı fiyatlarla hizmet sunulur.
Klima taşıma, klima sökme ve takma son derece titizlik ve temiz çalışma sürdüren uzman ustalarımız, cihaza ait parçalara zarar görmemesi için, çok hassas bir çalışma yürütür.

Klima söküm ve montaj fiyatları ve diğer servis fiyatları hakkında bilgi almak için 444 28 46 numaramızdan çağrı merkezimizle iletişime geçerek, gereken bilgileri alabilir ve en uygun ücretlerle montaj ve bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Garantili ve güvenli çalışma sürdüren firmamız her türlü arıza ve montaj ve de montaj işlemi için gerekli bilgiye ve en yetkin ustalara ulaşabilmek için servisimizle irtibata geçmeniz yeterlidir.
Klima montaj ve de montaj sökme işleri için servisimizi iletişim numaralarından arayarak çağrı merkezimize ulaşabilir, güvenilir ve uzman teknik ekibimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Size ucuz klima montajı fiyatı ile birlikte garantili hizmeti en uygun klima montaj fiyatlarıyla sunabiliriz.

Klima Sök Tak Fiyatları Ücretleri

Ankara genelinde hizmet veren firmamız tüm klima çeşitleri için teknik servis hizmetimiz devam etmektedir. Her tür klima tipine uygun duvar tipi, salon tipi, tavan tipi ve tüm klima çeşitlerine uygun klima bakımı uygulanmaktadır.

Ayrıca klima yer değişikliği işlemi için de teknik tamir ve bakım servisimizi 444 28 46 nolu iletişim numarasından arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Klima de montaj montaj işlemi ile klimayı bir yerden söküp başka bir yere taşıyabilir.

Klimanın verimli bir biçimde ısıtma ve soğutma işlevini yapamıyor ya da farklı problemler yaşıyorsanız teknik tamir servisimizi 444 28 46 numaralı telefondan ulaşıp arızalı klimanızın arızasını bildirerek kısa sürede klimadaki tüm sorunlara çare bulabilirsiniz.
Çağrı merkezinde bulunan elemanlar servis kaydı oluşturması halinde en kısa zamanda uzman teknik ustalarımız belirtilen adrese gidilerek klima ile ilgili tüm arıza ve montaj ve de montaj işleri ile ilgilenecektir.
Ankara da hizmet veren Klima Servisi olarak Ankara genelindeki tüm semt ve ilçelere hizmet veren teknik servis hizmeti sunmaktayız. Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle dahil olmak üzere Ankara’nın bütün ilçe ve semtlerine teknik servis hizmeti sunulur.
Klimanın montajı nasıl yapılır; iç ünite klima montajı, dış ünite klima montajı, klima elektrik bağlantısı ve kullanılan malzeme detayı açıklanarak müşteriye hizmet verilir.

beylikdüzü kombi servisi

Klima montajında bakır boru, klimanın iç ünitesi ile dış ünitesi arasındaki gaz akışı bakır boru sayesinde sağlanır.
Bakır boru izolasyonu ise bakır boru sıcaklık, nem gibi istenmeyen dış etkenlerden korumanın yolu için ise izolasyon maddesi kullanılır. Bakır boru izolasyonu geçirilerek kullanılır. Bakır boru izolasyonu 50 metrelik rulolar halinde kullanılarak sağlanır.

Klima montaj fiyatı, tek bir ürün için geçerli olmakta birden fazla klima montajı fiyatlanması için çağrı merkezimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak bilgi alabilir ve kayıt bırakabilirsiniz.
İç ve dış ünitesi arasındaki boru mesafesi en az 5 metre olması gerekir. Kısa mesafeli tesisat, klima montaj hatası kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirmeye alınır.
Klima enerji besleme hattı montaja dahil değildir. Klima söküm ve montaj işlemi aynı gün yapıldığı klima söküm ve montaj fiyatları uygulaması yapılır. Farklı zamanda yapılması söz konusu olursa ayrı ayrı fiyat belirtilir.
Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler müşterinin mesuliyetinde olup ayrıca fiyat oluşur. Montaj sırasında çıkan arıza, gaz şarjı, bakım montajı bedeli dahil olmaz.
Ayak ve ara tesisat bedeli bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon gibi ürünler montaj bedeline dahil olmaz.

Klima montaj, de montaj ve tüm klima işlemleriniz için her zaman hiç kesintisiz hizmet için teknik tamir servisimizle irtibata geçebilirsiniz. En iyi tamir ustaları ile en iyi ve garantili hizmeti alabilmek için hemen sizde servisimizden faydalanın.