Samsun Arçelik Servisi Telefon İletişim Numarası 444 28 46

Arçelik beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 28 46

Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi/Servisi

Beko buzdolabı kart tamir servisi

Samsun, Türkiye’de büyükşehir statüsüne sahip otuz ilinden bir tanesidir. Karadeniz Bölgesi’nin Orta Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır ve 1.335.716 kişilik büyük nüfusu ile bölgenin en yüksek, Türkiye’nin  on altıncı sırada yer alan en yüksek nüfusuna sahip ilidir.

Arçelik şirketi, Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezinde bulunan büyük beyaz eşya ve dijital ürünlerin üretildiği büyük bir beyaz eşya üretici şirketidir. Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafınca Sütlüce’de kurulan o günden bu  yana bir çok beyaz eşya üretimine imzasını atmış beyaz eşya üreticisidir.

Arçelik beyaz eşya tamirine gerek duyduğunuzda hemen Arçelik Beyaz Eşya Tamircisini  444 28 46 Telefon numarası iletişim telefonundan ulaşım sağlamanız yeterli olur. 

Arçelik, bünyesinde üretimi yapılan ürünler Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık Makinesi, Soğutucu ve derin dondurucu, klima ve kombi gibi daha bir çok dijital ve her geçen gün ilerleyen teknolojiye uygun en iyi beyaz üretimini yapan Arçelik her kullanıcıya uygun ve birçok ihtiyaca uygun cihazların üretimini yılların verdiği tecrübe sayesinde yapmaktadır.

Arçelik beyaz eşya ürünleri her zaman her alanda tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve en iyi kaliteyle üretimin yapılan ve memnuniyetle kullandığımız cihazlarımızdır. Beyaz eşyalar ancak zaman kullanıldıkça bir zaman sonra bazı parçalardaki yıpranma ve cihazın sürekli kullanımı sonucunda meydana gelen sorunlar belirmektedir. Beyaz eşyalardaki sorunların en aza inmesini istiyorsak ve mutlaka en iyi tamir ustasından tamir almaya özen göstermemiz gerekir.

Samsun Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz eşyalar insanların yaşamını daha kolay hale getiren ve daha konforlu yaşamı sağlayan cihazlardır. Beyaz eşyalar günlük yaşamda her alanda rutin işlerin daha çabuk ve zamandan da tasarruf sağlayarak en iyi kullanımı sağlar. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızanın daha az oluşması bakımından cihazın belirtilen talimatlara uyularak kullanılması ve cihazın yıllık düzenli bakımdan geçmesi beyaz eşyanın daha uzun süre aynı yüksek performansta çalışmasını sağlar.

Beyaz eşyalar uzun süre kullanıldıklarında parçalarda yıpranma ve beyaz eşyanın bazı parçalarında arıza görülmesi çeşitli problemin oluşası da gayet doğaldır.  

Beyaz eşyaların kullanım talimatına uygun şekilde kullanımı yapılması ve düzenli bakımının yapılmasıyla cihazın daha uzun süre sorunsuz çalışması için gereklidir. Beyaz eşyanızda bir sorun varsa öncelikle beyaz eşyada bazı kontrolleri sağlamalı ancak bizim müdahalemizle düzelmeyeceğini anladığımızda hiç vakti harcaman en iyi tamir servisi ustalarından hizmet alabilirsiniz.

Beyaz eşyalar gün geçtikçe gelişmekte ve daha dijital hale gelmektedir. Daha dijital hale gelen ürünler daha hassas hale gelen cihazın daha çok arıza vermesi de kaçınılmaz sondur. Çünkü dijital ürünler çok amaçlı ve kolay kullanımı sağlamasının yanı sıra daha hassas şekilde üretildikleri için daha dikkatli kullanım ister.

Beyaz eşyanızda bir arıza görüldüğünde iyi bir tamir servisiyle çalışmak ve yeterli teknik yeterliliğe  sahip ve işinin ehli profesyonel ustalara emanet edilmesi uygundur. Ayrıca Beyaz Eşya Tamir Servisi adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi Telefon İletişim Numarası

Regal buzdolabı tamir teknik servis

Arçelik buzdolabı arızasında güvenle arayacağınız Buzdolabı Tamir servisini gerekli iletişim telefon numarasından aramanız yeterli olur. Beyaz eşyanızda bir sorun meydana geldiyse hemen servisimizin teknik tamircisinden en kaliteli hizmeti en kısa sürede en kısa zamanda servisimizin profesyonel tamir ekibiyle müşterinin araması halinde öncelikle müşteriyle telefonla arayarak beyaz tamir fiyatı hakkında bilgi verir ve müşteri eğer tamir fiyatını ve tamiri uygun bulursa müşterinin adresine gidilerek beyaz eşya tamiri gerçekleşir.

Buzdolabının çalışmasını etkileyen ve buzdolabının arızanın oluştuğu bölge buzdolabının buzluk bölümünde gelişir. Buzlukta buzdolabı motor fanı yer alır. Buzdolabı buzluk bölmesi fazla yiyecek konulması buzdolabının kendini aşırı soğutmaya geçmesine ve buzluk bölümünde fazla karlanma ve buzlanma yapmasına neden olur.

Buzdolabı fazla yiyeceğin konulmasıyla çalıştığı zaman buzdolabı motoru aşırı çalışmaya maruz kalır. Böyle çalışmasının sonucundaysa buzdolabı motoru bir müddet sonra fazla çalıştığı için ısınmasının sonucunda motorun yanması ve tamamen çalışmayı durması gibi sorunlar oluşur.

Buzdolabı motorunun yanması, soğutamaması, çok sesli ve gürültülü şekilde çalışması, buzdolabı gazı boşalma ile soğutma yapamaz hale gelmesi ve eritme yapması veya fazla buzlanmaya ve karlanmaya başlar.

Buzdolabına yerleştirilen yiyecek ve malzemenin düzensiz konulması ile hava gözleri tıkanır ve buzdolabı motoru hava alamadığı için motor ısınmaya başlar. Bu nedenle buzdolabına yeterli miktarda ve düzgün yerleşim sağlanması buzdolabının kullanım ömrünü artırır. Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi  buzdolabı ve beyaz eşya tamirini garantili olarak yapar.

Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Tamir Servisi

Arçelik bulaşık makinesi tamircisi

Arçelik çamaşır makinesi diğer beyaz eşyaar kadar günlük yaşantımızda büyük bir yer eden zamandan tasarruf ederek en iyi tüm temizlik işlemlerini kolayca kısa sürede yerine getiren cihazdır. Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Çamaşır cinsine uygun program kullanılmamış olabilir. Çamaşırların üzerindeki bakım etiketlerini kontrol ederek çamaşırların cinsine uygun bir program seçin veya ilave olarak zaman programlarını kullanın.
  • Lif filtresinin gözenekleri tıkanmış olabilir. Filtreyi ılık suyla yıkayın.
  • Filtre çekmecesi tıkanmış olabilir. Filtre çekmecesindeki sünger ve filtre bezini temizleyin.

Arçelik Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesinde kullanımından kaynaklanan yanlış deterjan kullanımı veya düzensiz bulaşık yerleşiminden dolayı arızalar meydana gelmektedir.

Arçelik bulaşık makinesi, ilk kurulduğu  günden itibaren hassasiyetli kullanım isteyen ve birçok sorununda olduğunu göz önüne alırsak kullanım kılavuzuna uyularak kullanılması önemli bir konudur.

-Arçelik Bulaşık makinesi neden temiz yıkamıyor?

– Arçelik Bulaşık makinesi niçin gürültülü çalışıyor?

– Arçelik Bulaşık makinesi kapağı neden kapanmıyor?

– Arçelik Bulaşık makinem suyu neden tahliye etmiyor?

-Arçelik Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor?

Arçelik bulaşık makinesinde oluşan arızalar arasında yine bulaşık makinesinin bulaşıkları iyi yıkamama ya da bulaşık  makinesinin bulaşıkları çizerek yıkaması veya bulaşık makinesinin deterjanı almaması gibi sorunlarla karşılaşılır. Bulaşık makinesinin düzensiz yerleşimi ve uygun deterjan kullanımı yapılmaması veya bulaşık makinesinin suyu alamaması gibi sorunlar karşımıza çıkar. Bulaşık makinesinde bir arıza görüldüğünde önce yapmanız gereken teknik bazı çözümler deneyebilir ancak arızaya kendi yöntemimizle giderilmiyorsa mutlaka iyi bir bulaşık makinesi tamircisinden yardım almanız şarttır. Ayrıca Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinesine yerleştirilen tabak ve tencereler düzgün biçimde çatal ve kaşığın düzgün yerleştirilmesi önemlidir. Eğer bulaşıklar makine pervanesine takılırsa ve pervane dönemezse içindeki bulaşıklara su alamadığı için yıkama yapamaz.

Bulaşık makinesi kullanırken deterjan seçimine dikkat edilmelidir. Yanlış kullanılan deterjan mesela tablet deterjan bazen parçalanmaz ve tam dağılmadığı için bulaşıklar üzerine bulaşır ve deterjanın parçalanmadan yıkama gitmeden yıkama sonunda ise hijyenik yıkamayı gerçekleştiremez. Arçelik Beyaz Eşya Servisi hizmetimizde kaliteli ve en uygun fiyatlarla tamir hizmeti sunmaktadır. 


Arçelik İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

İş yeri dolap tamircisi

Arçelik sanayi tipi işyeri tipi buzdolabı, sütlük dolabı, market tipi dolabı, şarküteri ve meşrubat buzdolabı, cola buzdolabı, meze dolabı, kasap dolabı gibi her tür işyeri tipidolaplarına gereken tamir ve bakım hizmetini veren Profilo İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı tamircisi en etkin çözümlerle tüm arızaların önüne geçer. Her çeşit sanayi tipi buzdolabı tamiri için servisimizi güvenle arayarak hizmet alabilirsiniz.

İşyeri tipi yani tüm endüstriyel cihazların arızasında güvenle servisimizi arayarak aynı gün hizmet imkanı bulabilirsiniz. İşyeri tipi buzdolabı ve soğutuculardaki çalışma sistemi de aynen diğer buzdolabındaki sistem gibi çalışır.

Buzdolabı motorunda gürültülü seslerin çıkması, buzdolabının soğutmasındaki sorunlar, buzdolabının motorunun durmadan çalışması, buzdolabı fanının çalışmaması, buzdolabının eritme yapması, karlanma ve buzlanma sorunlarının hepsinin çözümü iç teknik servisimiz tamircisini çağırarak profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Beyaz eşya ve buzdolabı gibi her tür arızada vakit kaybetmeden servisimizi gerekli iletişim numarasından aradıktan kısa bir zaman sonra gelen profesyonel ekip ustalarından tamir işlemi bittikten sonra servis fişi almanızı tavsiye ederiz.

Servis fişi yapılan tamir işinin ispatı hükmündedir. Eğer tamir gören cihaz sonradan aynı yerden arızası tekrarlaması durumunda hizmetin tekrarını isteyeceğiniz zaman gerekli olur. Her tür arızada uzman elektronik tamir ustaları gereken müdahaleyi en kısa sürede en yakın yerden servis imkanıyla sunar. Beyaz Eşya Tamircileri tamir servisi her zaman en iyi hizmeti uygun ücretle hizmet verir.