Vaillant Zonguldak ve Ereğli Merkez Servisi

Ereğli Zonguldak Vaillant Tamir Servisi

444 28 46

 Vaillant marka ısıtma ve soğutma sistemiyle ilgili cihazlar ve sıcak su veren ürünleri geliştiren bir şirket gurubudur. Ereğli Zonguldak Vaillant Tamir Servisi klima ve kombi için tamir hizmetini Zonguldak ilimizin Ereğli İlçesi dahil tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.

Vaillant Şirketi dünya çapında bir çok kişiyi istihdam etmektedir ve yıllık yaklaşık 2,5 milyar avro ciro ederek kendini sürekli büyüten firmalar arasındadır. Bu kazancı ile Vaillant Grubu Avrupa’daki sektörde en büyük şirketler arasına rahatlıkla bulunmaktadır. 

Vaillant kombi ve klima bakım ve tamirinde her zaman garantili hizmet veren Vaillant Zonguldak ve Ereğli Merkez Servisi kombi ve klimada en yüksek seviyede maksimum ısıtma soğutmayı sağlaması için gerekli işlemlerin tamamını garantili ve güvenli hizmet kapsamında yapmaktadır. 

Kombinin en yüksek performansta çalışabilmesi için rutin temizliğin ve bakımın her yıl düzenli yapılması gerekir. Yıllık bakımına dikkat ederek kombi ve klimada daha az enerji sarfiyatı yapılarak daha verimli ısınma sağlanır. 

Kombi bakımında yapılması gerekenler öncelikle kombinin vanası kapatılır, kombinin gaz kaçağı testi, su kaçak testi, gaz yanma odalarının kontrolü, blorür ve eşanjörün kontrolü temizliği, kombi içi bakır borular ve bütün kombi elektronik parçalarının itinayla temizliği sağlanmalıdır. Kombi içindeki parçalar eğer kombi rutubetli bir ortamda yer alıyorsa kombi parçalarının arızalanmasına neden olur. 

Kombi bar seviyesi kontrolü yapılmalıdır ki, kombi bar seviyesi 1,5-2 derece seviyede bulunması normal seviye düzeyidir. Kombide bar basıncının düşmesiyle birlikte kombi F 37 hatasını gösterir, kombi barında yüksek basınç oluştuysa bu durumda kombi F 40 hatası gösterecektir.

Kısaca belirtilmesi gereken kombi bar basıncının ne yüksek ne de düşük olmaması gerekir. Aksi halde kombi çalışmaz hatta kombide bar basıncının yükselmesiyle birlikte kombi su sızdırmaya başlar. Su sızdırma nedeniyle kombi barı düşebilir. Klima kombi bakım fiyatları için servisimizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Vaillant Zonguldak ve Ereğli Kombi Tamir Servisi

Zonguldak ve Ereğli de hizmet veren Vaillant Kombi Tamir Servisi her marka cihazın tamir ve bakım işlemlerini kaliteli ve garantili tamir hizmeti vermektedir.

Kombi bakımı yaptırarak yıl boyu daha az enerji kullanarak daha verimli ısınma sağlanır ve kış boyu rahat ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Kombi bakımını kış gelmeden sonbahar ve yaz ayında yaptırmak daha avantajlı fiyatlardan faydalanabileceğiniz gibi ayrıca tamir ve bakım da hiç zaman kaybetmeden gecikme yaşamadan daha uygun fiyatla detaylı hizmet alma şansını yakalarsınız. 

Kombiniz bazı zamanlar hiç çalışma yapmaz bu durumda kombiyi resetleme yaparak kombi ana kartında hafıza karışıklığını giderebilir ve kombinin daha düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Resetleme sonrası kombi FH göstergesi belirir. Bu FH göstergesi kombinin kendini yenilemeye ve sıcaklık derecesini düzene koymaya çalıştığının göstergesidir. Kombi resetinden sonra FH göstergesi görülürse 1-2 dakika beklenirse kombi kendini normal yanma seviyesine getirecek ve hiç bir sorun kalmadan çalışmayı başlatarak normal çalışma düzenine geçecektir. 

Kombiler zamanla tozlanma ve kombi tesisatı içindeki kirlenmeler nedeniyle veya kombinin bar seviyesinin düşmesi ya da kombi barı yükselmesi gibi nedenlerden dolayı kombide su sızıntısı, kombinin çeşitli hata kodları vermesi ile kombi çalışmaz  hale gelebilir. Kombinin daha düzgün ve randımanlı çalışabilmesi için temizlik ve bakımını ihmal etmeyin. Protherm kombi servisi olarak her tür kombiye bakım tamir çözümleri üretir.

Kombi bakımında esas olan kombinin bakımı ve temizliğinden ziyade kombideki gaz kaçağı kontrolleri ve tüm elektronik parçaların kontrolü sayesinde daha sonra oluşabilecek arızaların önüne geçebilir ve can ve mal güvenliğinizi de sağlamış olursunuz. 

Ereğli Zonguldak Vaillant Klima Tamir Servisi

Vaillant Klima Tamir Servisi her tür klima çeşidine hizmet vermekte olup cihazların her arıza ve sorununda yeterli teknik ekipmanla ve profesyonel ustalar eşliğinde çözümler sunar. 

Vaillant Klimalar yaz kış demeden kullandığımız ve iklimsel hava sıcaklığını düzenleyen yaz aylarında sıcak ortamı serinletirken kış ayında soğuk havayı ısıtmaya yarayan çok amaçlı cihazlar arasında yerini alan yaşam kalitemizi bir üst seviyeye taşıyan her evin ve iş yerinde kullanılması gereken üründür. 

Klima bazı zamanlar gereken ısıtma veya soğutma işlevini gerçekleştiremez. Klimada oluşan arızaları arasında fanlar çalışmıyor olabilir, klima gazı bitmiş olabilir, klima su sızdırabilir veya buz parçacıkları atabilir. 

Klima oluşan enteresan arızalar oluştuğunda hiç vakit kaybetmeden klima bakımı ve tamirinden anlayan klima alanında tecrübe edinmiş uzman teknik servis ekibinden yardım almak gerekir. 

Klima bakımı yaptırmak ve filtresinin her yıl değişimini sağlamak her zaman klimanın maksimum seviyede ısıtma ve soğutma işlevini gerçekleştirmesini sağlar.

Klimanın temizliğini yaptırmadığınız takdirde klima bulunduğu ortamdaki havayı temizlemesi gerekirken tüm tozları dışarı atarak sağlık sorunlarına sebep olabilir. Klimanın her yıl düzenli tozlarının alınması ve filtre değişimi yapılması şarttır. 

Ayrıca klima bakımı yaptırdığınız taktirde klima daha iyi ısıtma ve soğutma konforuyla birlikte tasarruflu kullanım sağlar.

Klima temizlik ve bakımı sayesinde temiz ve ferah nefes alabiliriz. Hem de klimanın çalışma düzeyi maksimum seviyede çalışarak en konforlu ısınma ve soğutmanın yanı sıra bakım sayesinde klimada daha az sorun görülür. Hatta klimada oluşabilecek çoğu arızaya önlem alınarak yüksek masraflı tamir ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız.  Arçelik klima bakım ücreti içinde servisini arayarak kısa zamanda hizmet imkanı bulursunuz.

Ereğli Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombinin daha rahat çalışmasına yardımcı olan temiz bir petek tesisatı sistemiyle mümkündür. Kombi ve petek tesisatı birbiriyle bağlantılı çalışan bir düzen içinde kuruludur. 

Eğer petek tesisatında kirlenme veya zamanla biriken çamurlaşma ve balçıklaşma nedeniyle tıkanan bir petek tesisatıyla çalışan kombi çalışırken zorlanır. Petek tesisatındaki tıkanmalar kombinin rahat ve düzgün şekilde ısı yayılmasına engel teşkil eder. 

Petek temizliği zamanın geldiğini, peteklerin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyorsa veya petekler hiç ısı yaymıyor ise peteklerde ciddi ve detaylı bir temizliğin ve bakımın yapılması gerektiğini anlarız. 

Petek tesisatındaki tıkanma nedeniyle kombi fazlaca doğal gaz tüketimi yaptığı halde gereken derecede konforlu ısınma oluşmaz. Bu durumda kombi yeterli ısı geçişlerini yapamadığı gibi zorlanır ve bir süre sonra arıza verebilir. Ayrıca tıkanmış petek tesisatı nedeniyle yeterli ısınma elde edilemediği gibi ay sonu yüksek faturalar gelir ve ekonomik yönden de bizi sarsar. 

Petek ve kombi temizliği yapıldıktan sonra doğal gaz faturası direkt düşer ve konforlu ve sıcacık bir kış geçirmeyi hak etmiş oluruz. 

Petek temizleme işlemi iki saat gibi kısa süre içinde özel petek temizleme cihazıyla vakumlama yaparak petek tesisatında biriken pis suyun tamamen boşaltımı sağlanır. Petek temizlik işlemi bittikten sonra peteklerin içine özel koruyucu kimyasal konularak petekler koruma altına alınır. 

Ereğli Zonguldak Vaillant Kombi Bakım Fiyatı

Kombi bakım fiyatları kombinin türüne ve markasına göre değişim göstermektedir. Kombi bakımı yapılırken kombinin uzun süre kullanılmış olması veya kombi petek tesisatı uzun zaman temizlik bakımı yapılmadıysa daha fazla emek ve bakım ve temizliğin detaylı yapılması gerekir. 

Kombi bakımı fiyatı yaz ve sonbahar aylarında yaptırılması fazla yoğun talep olmadığı için daha düşük fiyatlarla temizlik yapılacaktır.

Kış ayında daha fazla talep gören kombi ve petek temizliği fiyatları yoğun talep gördüğü için ve ısınmaya daha fazla ihtiyaç duyduğumuz için kış ayında fiyatlar artabilir. Bunun sebebi ise yine kış mevsiminde uzun süre kombi kullanımı yapılmakta tabi ki bu durumda kombinin arıza göstermesi kaçınılmaz bir durum olacaktır. 

Kombi bakım kampanyalarından ve en iyi kombi fiyatıyla bakım yaptırmak istiyorsanız kış gelmeden soğuklar artmadan kombi bakımı yaptırmak daha avantajlı kombi fiyatından yaptırabilmenizi sağlar.  Ankara klima gaz dolumu ve bakım montajı içinde servisimizi arayarak tamir bakım hizmeti alabilirsiniz. 

Vaillant Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi bakımı yapılmadan önce, sıcak suyun ve kalorifer yanma durumunun kontrolü sağlanır. Kombinin su sızdırmazlığı su kaçak durumu kontrolü yapılır. Ardından kombi içi açılarak ve tozlanma varsa tozlanma kontrolü sağlanır.

Kombide tozlanma çoksa, kombideki tozların tamamı temizlenmelidir. Kombi yanma odasındaki brülörün temizliği yapılır. Sonra kombi içindeki elektronik bağlantıların hat kontrolleri yapılır.

Kombinin baca fanı kontrol edilerek temizliği yapılır. Ardından, genişleme tankının kontrolü sağlanır ve kombi bar basınç seviyesinin ayarı yapılır. 1,5 – 2 bar seviyesinde olmalıdır. Kombinin kalorifer dönüş hattındaki filtrenin temizliği yapılır. Kombi havası alınarak işlem tamamlanır. Bosch beyaz eşya klima kombi servisi  müşterisine en kaliteli hizmeti sunar.

Zonguldak ve Ereğli Vaillant kombi klima servis hizmeti verdiğimiz bölgeler;

• Beycuma(Kasımlar)• Çatalağzı
• Gelik
• Göbü
• Karaman
• Kilimli
• Kozlu
• Merkez Köyler
• Muslu
• Rüzgarlı
• Site
• Sivriler
• Yeniçarşı

ASMA MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAŞTARLA MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALCA MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇAYDAMAR MAHALLESİ
ÇINARTEPE MAHALLESİ
DİLAVER MAHALLESİ
ELVAN MAHALLESİ
HAYAT MAHALLESİ
İNAĞZI MAHALLESİ
İNCİVEZ MAHALLESİ
KADI MAHALLESİ
KARAELMAS MAHALLESİ
KARAMANLAR MAHALLESİ
KASIMLAR MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
MİTHATPAŞA MAHALLESİ
MURATLI MAHALLESİ
ON TEMMUZ MAHALLESİ
SATIKLI MAHALLESİ
TASMACI MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
TERAKKİ MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YEŞİL MAHALLESİ

Eregli Mahalleleri

Çaylıoğlu
• Gökçeler
• Gülüç
• Kandilli
• Karadenizereğli
• Merkez Köyler
• Ormanlı

AKARCA MAHALLESİ
ARMUTÇUK MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BALI MAHALLESİ
BEKYERİ MAHALLESİ
BELEN MAHALLESİ
BELENYENİ MAHALLESİ
BÖLÜCEK MAHALLESİ
ÇENGEL MAHALLESİ
DAĞLAR MAHALLESİ
ELMA TEPE MAHALLESİ
GEYİKBELİ MAHALLESİ
GÖKÇELER MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜLDERE MAHALLESİ
HAMZAFAKILI MAHALLESİ
KAVAKLIK MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KESTANECİ MAHALLESİ
KIRMACI MAHALLESİ
KIŞLA MAHALLESİ
KIYICAK MAHALLESİ
KİRMANLI MAHALLESİ
KOCAALİ MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KÖSELER MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MURTAZA MAHALLESİ
MÜFTÜ MAHALLESİ
ORHANLAR MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
ÖREN MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
SARIKAYA MAHALLESİ
SARIKOKMAZ MAHALLESİ
SEYİT AHMETLİ MAHALLESİ
SİNİTLİ MAHALLESİ
SÜLEYMANLAR MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
TOPÇALI MAHALLESİ
UZUNÇAYIR MAHALLESİ
UZUNMEHMET MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ