Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri 444 28 46

Vestel Buzdolabı Kart Tamir/ Değişim Fiyatları

Buzdolabı bir yaşam için olmazsa olmaz kullanılan cihazlardır. Beyaz eşyalar özel sistem ve donanımla çalıştıkları için elektronik kartları cihazın beyni olarak görebiliriz. Bu kart arızaları bazen elektrik akımlarının düzensiz oluşması yüzünden bazende sistemsel sebeplerden dolayı arıza durumu görülmektedir. Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri servisi olarak buzdolabında oluşacak her türlü arıza için kalıcı sağlam çözümler sunuyoruz. Ayrıca kombi arızaları kart tamiri yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Buzdolabı kart tamiri uzman bilir kişiler tarafından yapılması gereken mühim bir iştir. Elektronik devre tamiri nasıl yapılır? Elektronik kart tamiri nasıl yapılır? Devre tamiri yapmak için ne gerekli? Her konuda olduğu gibi elektronik kart ve devre tamiri için bilgi ve tecrübe gerekir. Alanında uzman ekibimiz ile her tür arıza ve tamiri garantili olarak yapıyoruz. Uzman kişi işinin ehli kontrol kalemi yardımı ile bir elektronik cihaz açıldığında olağan arızaya yeni bir arıza eklemeden cihazı açıp aynı şekilde kapatılması gerekir. Bu işlem yapılırken vida artırılmaması gerekir. Ne kadar az vida artırılırsa işi yapan kişi işinde o kadar uzman olduğu anlamına gelmektedir.

Tamire Başlamadan Önce Elektronik Kartı Kontrol Edilmesi yapılacak işler için sıralamanın mühim olduğunu hatırlatmada fayda var. Kart tamirinde dikkat edilmesi gereken ikinci adım ise kartı tamire başlamadan, temizlemeden hatta hiçbir işlem yapmadan önce kartı incelemektir. Her ne tamir ederseniz edin bence önceliğiniz olması gerekiyor. Elektronik kartı incelerken şu sorulara cevap aramamız sonrası için yapılacak işlemler hakkında size yol gösterecektir. Kartta sıvı teması var mı, bizden önce biri karta müdahale etmiş mi, eğer etti ise ne yapmış, kart kısa devre yada kısa devreye sebep olabilecek bir şey var mı? yanmış-şişmiş-patlamış bir eleman mevcut mu? Bu sorulara karta işlem yapmadan önce cevap vermemiz kartı tamire başlamadan önce yol gösterecek ve fikir verecektir.

Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı soğutma teknolojileri sayesinde yiyeceklerimiz ve içeceklerimiz uzun süre bozulmadan muhafaza edilmektedir.Buzdolabı markaları farklı olsa da her birinin ortak işlevi çalışma prensipleri çok benzerlik göstermektedir. Isı transferleri sayesinde kabinden alınacak sıcak hava dışarıya tahliye edilmektedir. Buzdolabına konan nesne her ne ise kabın içinde ki ısıdan daha yüksek olduğu için soğumaya geçerek nesnenin ısısı da soğuk havaya karışır. Buzdolabı kapağı açılırken zorlanma olursa sebebi içi soğuk olan buzdolabının içerisinde ki basıncın dışarıda ki basınca göre düşük olmasıdır. Lastikte ki mıknatıslar ve körükler sayesinde bu direnç azalmaktadır.

Vestel Buzdolabı Tamir Servisi olarak buzdolabınızda ki tüm sorunlar için aynı gün servis desteği sunularak arıza için hızlı ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Buzdolabı içerisinde gözle görülmeyen akışkan bir madde bulunur. Bu madde kompresör yardımız ile kabin içinde dolaştırılır. Isı aktarma özelliğine sahip olduğundan dolayı gaz ve sıvı halde bulunmaktadır. Buzdolabı içerisinde ki havanın derecesi ayarlandıktan sonra ısı kaybı olacağı için buzdolabı soğumaya başlayacaktır. Siemens Buzdolabı elektronik kart tamir servisi yazımızda önemli içerik yazımız bulunmaktadır.

Buzdolabında kompresör bu basınç ile bu soğutucu maddeyi sıkıştırarak arkasında ki dönel borulara iletilen soğutucu madde içerisinde dolaşım olmasına sebep olur. Basıncı ve ısısı yükse olan bu madde borulardan geçerken ısıyı dışarıya aktarır. Bu işlemin verimli olması için buzdolabının arkasının duvara yaslanmış olması gerekir. Özetle buzdolabı içerisinde dolaşan akışkan madde sayesinde ısıyı dışarı atarak içerisindeki soğuk havayı muhafaza etmesidir. Buzdolabında ki her türlü sorun için anında hızlı ve garantili servis desteği sunan Vestel Buzdolabı Tamir servisimizi istediğiniz her zaman 444 28 46 numaradan iletişim kurabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Kart Tamir Servisi

Buzdolabı soğutma ve dondurma dolapları olmadan besinlerin gıda malzemelerini saklayan uzun süre bozulmadan muhafaza edilen tek yerdir.  Buzdolabı kullanımı insanın yaşamını olumlu yönde etkilediği için yaşanılan her yerde buzdolabı kullanımı mecburi kullanımı zorunlu cihazlardır. Buzdolabı soğutucu dondurucu dolaplar sadece besinleri saklamak amacı ile kullanılmaz tıp alanında da bazı özel ilaçların muhafaza altında tutulması için gerekli bir cihazdır. Buzdolabında ki arızların nereden kaynaklı olduğu hakkında bilgi sahibi olmayan ama sıradan fikir sahibi olduğunu söyleyen servis ve şahıslara güvenmeyin.

Samsung Buzdolabı Kart Tamir servisimiz de Buzdolabı kart tamiri ve değişimleri yanı sıra motor ısınması veya çok gürültülü çalışması buzdolabında ki karlama olması, buzdolabı buzluk kısmındaki gaz boşalması gaz dolum ücretleri Samsung buzdolabı motor değişim fiyatları, buzdolabı alt soğutuyor üst soğutma yapmıyor mu? Bu ve diğer tüm buzdolabı ve derin dondurucu arızaları ve bakımları gaz dolum işlemleri ve motor değişim onarımları için alanında uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Buzdolabının kullanıldığı yerde birkaç saat kullanılmaması sorun olmayabilir. Ama bu saat 4 saat ve üzerine çıktığında içinde bulunan tüm gıdalar hızla çözülmeye başlar,ve tüm besinlerin et süt sebze meyve her bir besin tat ve kokusu birbirine karışarak bozulmalara ve kötü kokular gelmeye başlar. Buzdolabının yeterli soğutup soğutmama neticeleri için uzmandan veya yetkili servisten destek alınız. 3 & 4 Kapılı, Gardırop Tipi, Üstten Donduruculu, Alttan Donduruculu tüm buzdolabı bakımı tamiri için uzman teknisyenlerimiz ile garantili hizmetler sunuyoruz. Aynı zaman da Electrolux Whirpool servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Siemens Buzdolabı Kart Tamir Servisi

Her beyaz eşyanın işlevsel özellikleri benzerlik gösterse de beyaz eşyada bir çok farklı marka görmek mümkündür. Köklü ve sağlam geçmişe sahip Siemens markası Siemens beyaz eşya servisine ihtiyaç duyduğunuzda Siemens Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Siemens Buzdolabı Kart Tamir Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahibiz. Siemens buzdolapları ve derin dondurucular, Siemens ocaklar ve davlumbazlar, Siemens çamaşır ve kurutma makineleri, Siemens bulaşık makineleri, Siemens ısıtıcılarınız için teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Bir elektronik karta dokunmadan önce alınması gereken bazı önlemler vardır. Bunlara elektrostatik deşarj önlemleri denir ve kısaca ESD harfleri ile gösterilmektedir. İnsan vücudunda bulunan statik yük elektronik malzemelerin bozulmasına sebep olacak kadar yüksektir. Özellikle programlı malzemeler statik yükten en çok etkilenen malzemeler barındırmaktadır.

Elektronik kart tamirleri için uzman bilir kişiler tarafından yapılması can ve mal güvenliği esasından oldukça mühimdir. elektrikle çalışan tüm cihazlar az yada çok risk taşıdığından dolayı kullanırken kullanım özelliklerine uyum gösterilmesi arıza ve bakım zamanlarında da zaman geçirmeden doğru zamanda doğru yerlere bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasında yarar vardır. Siemens Servisi isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Beko Buzdolabı Kart Tamir Servisi

Buzdolabı soğutucu dolaplar sayesinde tüm besin maddeleri uzun süre muhafaza edilmektedir.En iyi markalar arasında olan Beko markası dünyada en iyi markalar arasında ilk sırada yer almaktadır. En fazla tercih edilen marka olması köklü sağlam geçmişe sağlam dayanıklı olmasına bağlıdır. Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı motor arızası, buzdolabı motor değişim fiyatları, Beko buzdolabı su akıtıyor, buzdolabı kart tamiri Beko buzdolabı kart değişim ücretleri ve diğer tüm buzdolabı ile alakalı sorunlar için Beko buzdolabı Kart Tamir Servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Elektrikli eşyalar için özel bir bakım ve kullanım özellikleri gerekir. Bu kurallara uyulması beyaz eşyaların daha uzun süre verimli kullanılmasını sağlayacaktır. Bazı durumlarda buzdolabı kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar yada sistemsel arıza durumlarından dolayı beyaz eşya arızaları görülmektedir.

Beko Buzdolabı Kart Tamircisi olarak yerimizde başta Beko olmak üzere tüm buzdolabı marka ve modelleri için garantisi geçmiş çoğu yetkili servisten yüksek fiyat aldığını yerlerden çok daha makul hesaplı fiyatlarla sizlere buzdolabı bakımı tamiri hakkında memnuniyet garantisi işlemler yapıyoruz. Buzdolabı contası tamiri, Buzdolabı kapı contası tamiri, Buzdolabı kapak contası tamiri, Buzdolabı delik tamiri, Buzdolabı delinmesi tamiri, karlanma şikayetleri gaz dolum fiyatları hakkında kapsamlı bilgi vefiyat için bizi arayın. Sanayi buzdolabı tamircisi olarak servisimizi her zaman arayabilir iş yeri dolap tamiri ve bakımı için de bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Kart Tamir Servisi

Buzdolabı soğutmama sorunları, buzdolabı sesli gürültülü çalışma sorunları, buzdolabı motordan ses gelme pervane sesi sorunları, buzdolabı içinden kötü koku gelme problemleri buzdolabı karlama şikayetleri, buzdolabı gaz kaçağı sorunu veya gaz dolum ücret fiyat bilgisi için haftanın her günü uzman kadromuz ile sizler için garanti kalite ve güven esasına bağlı hizmet sunuyoruz. 

Regal buzdolabı altı soğutmuyor, regal buzdolabı arızaları, Regal çamaşır makinesi resetleme nasıl yapılır?  Regal buzdolabı kart tamir/değişim fiyatları, rulman fiyatları, regal çamaşır makinesi su almıyor, regal buzdolabı kapak contası fiyatı, regal buzdolabı derin dondurucu arızası, Regal buzdolabı kaç derece olmalı, Regal mini buzdolabı derece ayarı ne olmalı, Regal buzdolabı kapak yönü değiştirme fiyatları, Regal buzdolabı kapı lastiği fiyatları, Regal buzdolabı 450 lt arıza tamiri, Regal buzdolabı motoru fiyatı, Regal buzdolabı neden karlanma yapar? Regal Servisi olarak bizleri Regal marka tüm cihazların bakım ve tamiri için arayabilirsiniz.

Ankarada Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Vestel Buzdolabı Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar geneli hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri