Zonguldak ve Ereğli Ariston Servisi

Ereğli Zonguldak Ariston Beyaz Eşya Tamir Servisi

444 28 46

Ereğli Zonguldak beyaz eşya tamir servisi Ariston marka cihazlar dışında her markaya en iyi ekipmanla ve profesyonel ustasıyla garantili hizmet sunmaktadır. 1930 tarihinde Aristide Merloni tarafından İtalya’nın Marche bölgesinde “Industrie Merloni” şirketi kurulmuş, ağırlık ölçümü cihazları üretilmiştir. Yoğuşmalı kombi, hermetik kombi, elektrikli termosifon, klima, ısı pompalı termosifon, duvar tipi yoğuşmalı kazan, yoğuşmalı yüksek kapasiteli yer tipi kazanlar, solar sistem, ısı pompaları, oda termostatı, gibi birçok ürünü üretmiştir.

Ayrıca Ariston Hotpoint güvencesiyle çok fazla çeşidiyle beyaz eşya ürünü de bulunmaktadır. 1960 li yılda elektrikli su ısıtıcısı üretimine başlamıştır. 1980 li yılda su ısıtma sektöründe yerini sağlamlaştırma amacıyla kombi üretimine başlamıştır.

1990 lı yıllarda Çin ve Rusya da faaliyete geçen global bir marka olma yolunda çalışmasına devam etmiş ve 2000 li yılda Global genişleme Amerika’dan Asya’ya kadar süregelmiştir. 2011 yıllarında ilk defa Arisyon global reklam kampanyası ile gerçekleşmiştir.

Karadeniz in Ereğli ilçesi, Zonguldak il sınırı içinde yer alan bir ilçedir. Türkiye’nin kuzeyindeki, Karadeniz Bölgesi alanında yer alır. Zonguldak Ereğli nin Yüzölçümü 782 km²dir. İlçelerine bağlı 3 beldesi ve 93 köyü bulunmaktadır. 

Beyaz eşya tamiri için en etkili çözümlerle tecrübeli teknik ekibiyle hizmet veren Ereğli Zonguldak beyaz eşya tamir servisimiz garantili hizmet altında müşterinin servisimizi araması doğrultusunda müşteriye ekibimiz ustaları arayarak tamir ve bakım hizmeti hakkında detaylı bilgi ve tamir fiyat bilgisi verirler ve daha sonra müşteriye nasıl tamir yapılacağı hususunda bilgi verildikten sonra müşterinin hizmeti isteyerek onaylaması ile birlikte tamir hizmetini sunar. 

Beyaz eşya tamiri veya bakımı yapıldıktan sonra servisimizden gelen teknik ekip ustasından yapılan iş için servis fişi verilir. Servis fişi alınan tamir hizmeti sonrası daha sonra cihazda aynı yerden arıza oluşması durumunda yeniden hizmetin tekrarını isteyebilmek için gereklidir. Hizmet alan tüm müşterilerin servis fişi almasını tavsiye ederiz. 

Ereğli Zonguldak Ariston Çamaşır Makinesi Tamircisi

Ariston marka ürünler dahil tüm markalara hizmet veren Ereğli Zonguldak Ariston Çamaşır Makinesi Tamircisi Ariston marka çamaşır makinesi başta olmak üzere her marka ürünlerin tamirini yapmaktadır. Çamaşır makinesi arızaları daha çok kullanım hatalarından veya çamaşır makinesine gereğinden fazla çamaşırın konularak yıkatılmasından kaynaklanır. 

Çamaşır makinelerinin belli kapasiteden fazla kilogram ölçüsüne göre giysi ile yıkatılması gerekir ve yıkama programları giysilerin çeşidine ve türüne göre uygun seçimlerde yıkama yaptırmak hem giysilerin yıpranmadan yıkanmasını sağlarken hem de çamaşır makinesine gereğinden fazla yüklenmeden daha rahat yıkama yaptırılır. 

Eğer aşırı fazla çamaşırla yıkama yaptırmak ve cihazın kapasite aşımında hem sıkma yüksek ayarda olacak hem de makinenin kazan düşmesi, kazanın dönmemesi veya sıkışık şekilde yıkama yaptırma sonrası makinenin körük lastiğinde aşınma ve çamaşırların yıpranmasıyla sonuçlanabilir. 

Çamaşır makinesi suyu almıyorsa öncelikle çamaşır makinesi su geliş vanalarının ve çeşme kontrolünün yapılması eğer hala almıyorsa teknik bir ekibin gelerek müdahale etmesi beklenir. Çamaşır makinesi suyu tahliye edemiyorsa yine makinenin pompalama sorunu olabilir yine teknik tamir servislerinin gelerek  cihaza müdahale etmesi gerekir.  Çankaya Ariston servisi olarak da siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. 

Çamaşır makinesinin kömürü bitti, çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, çamaşır makinesi suyu tahliye etmiyor, çamaşır makinesi suyu almıyor, çamaşır makinesi kazan düştü, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor gibi daha bir çok problem için Ereğli Zonguldak Ariston Çamaşır Makinesi Tamircisi ni arayarak servis imkanı bulabilirsiniz. 

Ereğli Zonguldak Ariston Buzdolabı Tamiri Servisi

Buzdolabı arızalarında her zaman hızlı ve garantili teknik ekip müdahalesiyle uzman ustalar eşliğinde hizmet veren Ereğli Zonguldak Ariston Buzdolabı Tamiri Servisi gerekli tamir ve bakım hizmetini hiç vakit kaybetmeden müşterinin servisi aramasından sonra hizmet için müşteri adresine giderek gerekli hizmeti detaylı vermektedir.

Buzdolabının ana çalışma bölümü olan buzluk bölümünde genel olarak buzdolabının çalışmasını sağlayan mekanizma vardır.

Buzdolabının buzluk bölümüne de yine fazlaca yiyecek ve malzeme konulması ve buzdolabının hava gözlerinin tıkanması sonucunda buzdolabı gerekli havayı alamayıp motorunu fazlaca yüklenen yiyeceği soğutma işlemine geçecek ve çok fazla durmadan çalışması sonucunda ise  motor bir zaman sonra kendini durduracaktır. Motorun fazla çalışmasıyla birlikte buzdolabındaki yiyecekler donmaya başlar ve buzdolabında buzlanmalar meydana gelir. 

Buzdolabının daha uzun süre aynı performansta çalışması için buzdolabına gereğinden fazla yiyecek yüklemeyin ve buzdolabı hava gözeneklerinin tıkanmasına neden olabilecek gereksiz ve düzensiz yerleştirmeye dikkat etmeniz gerekir.

Buzdolabının soğutmamasına neden olan yine buzdolabının gazının boşalmasına sebep olan kapağın fazla açık kalması veya kapağın tam kapanmaması sonucu dışarıdaki sıcak hava temasıyla gaz boşalmasıyla birlikte buzdolabı soğutma sorunları ortaya çıkar.  Keçiören Bosch servisi olarak da servisimizi arayarak hizmet alabilir aynı gün servis imkanından faydalanabilirsiniz. 

Ereğli Zonguldak Ariston Soğutucu Derin Dondurucu Tamir Servisi

Ariston Derin dondurucu ve Soğutucu tamir servisi her zaman dipfriz ve tüm derin dondurucunun genel bakımını yaptırarak daha uzun süre kullanabiliriz. Derin Dondurucu ve soğutucularda da yine sistem aynen buzdolabı gibi çalışmaktadır. Soğutmama sorunları gazının boşalması veya motor fanlarındaki çalışmama sebebiyle meydana gelmektedir.

Derin dondurucu veya soğutucunun kapaklarının aşınması veya kapakların uzun müddet açık kalması sonucunda gaz boşalmasına neden olur. Buzdolabı her açıldığında dışarıdan hava aldığı için içindeki ürünleri daha fazla soğutmaya başladığı için daha fazla motorun çalışmasına neden olunur.

Buzdolabı ve derin dondurucunun kalbi olan çok fazla malzeme doldurulması veya malzemenin düzensiz şekilde yerleştirilmesi sonucunda da yine soğutmada güçlük yaşar. Derin dondurucu ve soğutucularda yapılan düzensiz malzeme yerleşimi ile cihazın hava gözleri kapanırsa bu durumda cihaz daha fazla dondurmaya geçer.

Bu şekilde fazlaca çalışmaya geçmesi sonucunda ise buzdolabının motoru daha fazla ve durmadan çalışma gösterir. Bu şekilde çalışan cihazın motoru sürekli çalıştığı için ısınır ve motordan çıt çıt sesler gelmeye başlar. Fazlaca çalışmaya geçen motor ısınır ve motorun yanması ile birlikte tamamen cihaz çalışmayı keser.

Bu sebeple cihazların düzgün şekilde malzeme yerleştirmeye ve gereğinden fazla yiyeceği tıka basa doldurmamaya dikkat etmemiz gerekir. Ayrıca dondurucu ve derin dondurucuların yılda bir defa fişinin çekilerek motorun dinlendirilmesi iç temizliğinin yapılması önemlidir.  Keçiören Altus servisi adlı makalemize bakarak hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve beyaz eşya servisimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Ereğli Zonguldak Ariston İş yeri Buzdolabı Tamircisi

İş yeri dolap tamiri zonguldak

Ereğli Zonguldak ta hizmet veren servisimiz işyeri tipi buzdolabı, sanayi tipi buzdolabı, şarap buzdolabı, sütlük buzdolabı, pasta dolabı, meze dolabı, cola dolabı, kasap buzdolabı gibi her çeşit endüstriyel cihazların tamir ve bakımını en iyi fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Yenimahalle Beko servisimize ninde linkine tıklayarak hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Tüm sanayi tipi buzdolabına garantili ve güvenli çözümler sunan servisimiz ustaları her zaman nasıl bir müdahale edeceğini bilerek  ve cihazda hiç bir sorun kalmayacak şekilde hizmet vermektedir. 

İşyeri tipi buzdolabı ve market tipi buzdolabı tüm endüstriyel cihazlar tüm iş sahibinin ihtiyaç duyduğu ve bir çok yiyecek ve içeceğin en iyi şekilde saklamamıza yardımcı üründür. Her tür ve çeşit iş yeri buzdolabına en uygun çözümler üretilir ve en iyi ekipmanlarla ve uzman ustalarımız sayesinde tamir ve bakım işleri kaliteli ve güvenle yapılır. 

Ereğli Zonguldak Ariston Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesi arızaları arasında bulaşık makinesi suyu almıyor, bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor, bulaşık makinesi bulaşıkları çizerek yıkıyor, makine deterjanı almıyor, makine alttan su sızdırıyor, bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor arızaları için güvenle servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Ereğli Zonguldak Ariston İşyeri Buzdolabı Tamircisi Teknik tamir servis ustaları her zaman Ariston marka bulaşık makinesi dışında her marka cihaza tamir hizmeti sunmaktadır. 

Bulaşık makinesi bazen yıkama yapmaz veya pervanesi dönmez bu durumda ilk yapmamız gereken bulaşıkların düzgün konulup konulmadığına ve pervanelere takılmamasına dikkat etmemiz gerekir. Bazı zamanlarda makine tablet deterjanı parçalamıyorsa bu durumda yine sıvı deterjan tercihinde bulunabilirsiniz.

Bazen bulaşık makinesi puslu ve buğulu yıkama yapar bu durumda ise yine parlatıcı ve tuz eksikliği var mıdır kontrolünün yapılması gerekir. Tüm bunlara rağmen hala aynı problemler devam ediyorsa hemen teknik tamir servisi ustalarını arayınız. Ayrıca Çankaya Ariston servisi olarak da siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. 

Zonguldak ve Ereğli Ariston beyaz eşya klima servis hizmeti verdiğimiz bölgeler;

• Beycuma(Kasımlar)• Çatalağzı
• Gelik
• Göbü
• Karaman
• Kilimli
• Kozlu
• Merkez Köyler
• Muslu
• Rüzgarlı
• Site
• Sivriler
• Yeniçarşı

ASMA MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAŞTARLA MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALCA MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇAYDAMAR MAHALLESİ
ÇINARTEPE MAHALLESİ
DİLAVER MAHALLESİ
ELVAN MAHALLESİ
HAYAT MAHALLESİ
İNAĞZI MAHALLESİ
İNCİVEZ MAHALLESİ
KADI MAHALLESİ
KARAELMAS MAHALLESİ
KARAMANLAR MAHALLESİ
KASIMLAR MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
MİTHATPAŞA MAHALLESİ
MURATLI MAHALLESİ
ON TEMMUZ MAHALLESİ
SATIKLI MAHALLESİ
TASMACI MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
TERAKKİ MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YEŞİL MAHALLESİ

Eregli Mahalleri

Çaylıoğlu
• Gökçeler
• Gülüç
• Kandilli
• Karadenizereğli
• Merkez Köyler
• Ormanlı

AKARCA MAHALLESİ
ARMUTÇUK MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BALI MAHALLESİ
BEKYERİ MAHALLESİ
BELEN MAHALLESİ
BELENYENİ MAHALLESİ
BÖLÜCEK MAHALLESİ
ÇENGEL MAHALLESİ
DAĞLAR MAHALLESİ
ELMA TEPE MAHALLESİ
GEYİKBELİ MAHALLESİ
GÖKÇELER MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜLDERE MAHALLESİ
HAMZAFAKILI MAHALLESİ
KAVAKLIK MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KESTANECİ MAHALLESİ
KIRMACI MAHALLESİ
KIŞLA MAHALLESİ
KIYICAK MAHALLESİ
KİRMANLI MAHALLESİ
KOCAALİ MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KÖSELER MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MURTAZA MAHALLESİ
MÜFTÜ MAHALLESİ
ORHANLAR MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
ÖREN MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
SARIKAYA MAHALLESİ
SARIKOKMAZ MAHALLESİ
SEYİT AHMETLİ MAHALLESİ
SİNİTLİ MAHALLESİ
SÜLEYMANLAR MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
TOPÇALI MAHALLESİ
UZUNÇAYIR MAHALLESİ
UZUNMEHMET MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ