Zonguldak ve Ereğli ECA Servisi

ECA Teknik Servisi Zonguldak ve Ereğli

444 28 46

1955 yılında kurulan firma, bir Türk markasıdır. Elginkan Topluluğu’na ait olan firma, banyodan ısıtma sistemlerine kadar pek çok alanda üretim ve satış gerçekleştirmektedir. Isıtma – soğutma sektöründe uzmanlaşan ve bu alandaki öncü firmalardan biri haline gelen E.C.A;  klima ve kombide yüksek kalite, düşük enerji harcama ve çevreye dost üretimleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ve uygun çözümler sunmaktadır. 

Kombi markaları arasında sağlam ve dayanıklılık bakımından en çok tercih edilen markalar arasında ECA  yıldan yıla markasını ürün çeşitlerini büyüterek müşterilerine geniş bir hizmet olanağı sağlamıştır. Elektronik eşyalarda ki her gelişme diğer bir beyaz eşya markasına da ışık tutmuştur. Kombiler kış aylarımızın daha çok kullanıldığı yıl boyu 365 gün boyunca aralıksız kullanılan  vazgeçilmezi olan cihazların başında gelir.

Elektrik doğalgaz su ile senkronize çalışan kombi bakımlarının doğru zaman da uzman servislere yaptırılması kombinin uzun süre sağlıklı ortamda çalışmasına sebep olur. Özellikle kış aylarında kombi bakımı yapılmazsa kombiler sürekli olarak arıza verir ve istediğiniz ısı verimini alamazsınız. Kışın soğuk havada istemediğiniz durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımlarını doğru zamanda doğru uzman servislere kombi bakımını ihmal etmeden yaptırın.

Kombi bakımı ya da arızası için aradığınız servisinin usta ekip tarafından yapılacak olunmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yeni kombi almak zorunda kalabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz bu soğuk kış günlerinde maruz kalmayın diye biz Esenyurt Protherm kombi servisi olarak elimizden gelen hizmeti sağlamaktayız.

Zonguldak Ereğli ECA Kombi Bakım Servisi

İşimizi temiz ve titiz bir şekilde yaparak sizlerin memnuniyetini kazanmak bizim için çok büyük bir gururdur. Sizlerin sayesinde ve size vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bunca zaman piyasanın tüm zorlu koşullarına rağmen hizmet sektöründeki varlığımız sürdürüyoruz. Dayanıklı uzun ömürlü kullanım özellikleri olan kombiler kullanıcısının kullanış şekline göre de kullanım ömrü uzanır yada kısalabilir. 

Zonguldak Ereğli ECA Kombi Bakım Servisi olarak sadece kombi ile sınırlı kalmayıp kombi genel bakımı kombi tesisat temizliği için uzman kadromuz ile yapılan tüm hizmete garanti ve güvence veriyoruz. Kombinin kış ortasında yada banyoda iken arızaya geçtiğini düşünün. Ne kadar zor ve sıkıcı bir durumda kaldığınızı tahmin edebiliyoruz. 

Böyle sorunlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı zamanında yaptırmanız kombi ve kullanıcısı için her durumda artı avantaj sağlayacaktır. Zonguldak Ereğli ECA Teknik Servisi olarak ECA kombi bakımları arıza durumları kombi tesisat temizliği için uzman servisimizi her zaman arayabilir bakım ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. servisi sizlerin onayını almadan işlem yapmamaktayız.

Kombi deki yaşanabilecek arızalardan bahsedecek olursak şu şekildedir: kombi su kaçırıyor, kombi gürültülü çalışıyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi ısıtmıyor, kombi kırmızı ışık yanıyor gibi durumlardır.

Kombilerin su kaçırmasının bir kaç nedeni mevcuttur emniyet ventilden su kaçağı mevcut ise kombinin bar basıncının 2.5 üstünde olmasından kaynaklıdır. Bosch beyaz eşya klima kombi servisi ile de sizlere hizmet vermekteyiz. 

Ereğli Zonguldak Eca Kombi Bakım Fiyatları

Kombilerin genel bakımları ne zaman olmalı, kombi bakım detayları nedir? Kombi bakımı nasıl olmalı? Kombi bakım fiyatları, ECA kombi bakım ücretleri için güncel fiyatlarımız ve kampanyalı kombi bakımı kombi tesisat temizliği için Ereğli Zonguldak ECA Kombi Bakım Servisimizi 444 28 46  numaradan haftanın 7 günü her zaman ulaşabilirsiniz. 

Eca kombi vanaları nasıl olmalı, Eca kombi yoğuşmalı kombi bakımları bakım fiyatı tamiri, Eca kombi zwe 24-1 tamiri, Eca kombi yarı yoğuşmalı kombi tamiri, Eca kombi yoğuşmasız ve yoğuşmalı arasında ki fark nedir? Eca kombi servisi Zonguldak servisimiz de kombi hakkında tüm sorunlarınız için uzman tecrübeli ustalarımız ile kombi bakım ve tamirlerini güven esasına dayalı gerçekleştiriyoruz. 

Piyasada kombi bakımı yaptığını iddia eden firmaların işletme belgelerini ve ruhsatlarını çalışan teknikerlerin uzmanlık sertifika ve belgelerini görmeyi isteyin. Kombi bakımı için gelen servisin yapılan işleme ait servis fişi fatura dekont verilmesini isteyin. Bu konuda ısrarcı olun. Kombide servisten sonra sorun çıkması durumunda hak talep etmeniz açısından oldukça önemli bir konudur. 

Piyasada kombi bakımı için çeşitli kampanyalara da kulak asmayın. Bu tür tuzak kampanyalı kombi bakım fiyatları ile bir çok kişiyi maddi ve manevi yönden kandırmakta ve zaman ve para kaybına sebep olmaktadır. En hesaplı kombi bakım fiyatları ve garantili kombi bakımı için  Ereğli Zonguldak ECA Kombi Bakım Servisimize bekliyoruz.  Arçelik klima bakım ücreti içinde servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Ereğli Zonguldak ECA Klima Bakım Servisi

Klimalar ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarımızı  karşılayan her yere uyumlu çalışması rahat kullanımları sayesinde  yaz ve kış sıklıkla kullanılmaktadır. Mevsim geçişlerinde düzenli olarak yapılan klima bakımları yıllık bakım olarak adlandırılabilir. Bu bakıma kadar olan bakımlar, kullanıcılar tarafından rahatlıkla yapılabilecek bakımlardır. Ancak bu bakım, mutlaka klima yetkili servisleri tarafından yapılması gereken bakımlardır. Klima bakımda yapılabilecekler ise şunlardır :  İç ünite fitre temizliği. İç ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. İç ünite kablo bağlantıları, fan balans kontrolü, akım, güç ölçümleri  detaylı olarak uzman teknisyenler tarafından aşamalı olarak yapılmalıdır. 

Dış ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. Kompresör ve fan motoru akım ve güç ölçümleri. Elektronik kart testi. Gaz basıncı kontrol edilmeli eksikse gaz takviyesi yapılması. Bakır boru tesisatında ezilme veya kaçak var mı kontrollerinin yapılması ile dış ünite temizliği tamamlanır. 

Kapasitör ölçümü yapılmalıdır. Son olarak klimanızın çalışması test edilir ve müşteriye çalışır şekilde teslim edilir. Klima bakım fiyatları 80 tl ile 250 tl arasında değişmektedir. ( Model ve klima türü fiyatları değişiklik göstermektedir.)  Ankara klima gaz dolumu ve bakım montajı içinde servisimizi arayarak destek alabilirsiniz.

ECA Kombi Arıza Kodları 

Kombilerin sağlıklı çalışması bazen aksaklıklar yaşanmaktadır. 24 Hata Kodu. Hava basınç anahtarı arızası, 01 Hata Kodu. Aşırı sıcaklık kilitlemesi arızası, 06 Hata Kodu. Aşırı sıcaklık ikazı, 12 Hata Kodu. Kalorifer devresi gidiş suyu sensör arızası, 14 Hata Kodu. Sıcak su sensör problemi, 04 Hata Kodu. Ateşleme arızası, 05 Hata Kodu. Alev kaybı yaşanıyor, 11 Hata Kodu, ve diğer arıza kodları gördüğünüzde kombiyi daha fazla  kullanmadan uzman yetili kombi servislerinden arayarak yardım alabilirsiniz. 

Elektrik su ve doğalgaz ile çalışan kombiler can ve mal güvenliğini tehlikeye sokar. Bunun için kombi ve klimaların genel bakım periyotlarının aksatılmadan yapılması kombi ve kullanıcı için güvence oluşturur. Kombi de sıra dışı gördüğünüz her şey kullanıcı için ikaz çağrısıdır. Arıza durumları için çok geçmeden kısa sürede uzman yetkili kombi servisinden destek alınız.  Esenyurt Klima kombi bakım fiyatları içinde servisimizi arayarak fiyat ve detay alabilirsiniz. 

Kombi Bakımının Faydaları/ Yararları

Doğalgaz ve elektrik hayatımızda en çok kullandığımız aynı zaman da en çok iş ve ev kazası olarak tehlikeli olarak gördüğümüz maddeler arasında yer alıyor. Düzensiz Riskli bir çalışmama konusunda kombilerin ciddi büyük sorunlara sebep olmasını önlemek için bakımlarının belirli periyotlarda yapılması şarttır. Tüm kış bitene kadar çalışan kombiler içerisinde çamurlaşma kireçlenme su taşı balçıklanma gibi dediğimiz pisliklerin filtrenizi tıkaması sonucunda kombinin kendini zorlayarak ömrünün kısalmasına neden olurken  daha fazla gereksiz gaz harcamasına sebep olur. Gereksiz harcanan gaz sizlere daha fazla yüksek faturalar ödemenize neden olur.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır;

Kombi bakımı kış gelmeden yılda bir defa yapılması gerekli görülen bir işlemdir. Neden kış gelmeden yapılmasını uygun görüyoruz, Kışın sürekli çalışan kombilerin içerisinin sıcaklığından dolayı daha fazla zorlanmaktadır. Daha sağlıklı kombi çalışması herkes tarafından beklenen bir durumdur.  Özellikle soğuk havalardan korunmak istiyorsanız kombi bakımlarını ertelemeyin.

Kombi bakımı gerektiğinde tamirinde % 100 müşteri güvenilirliği ile hizmet sunan servisimiz ECA Kombi Servisi Zonguldak servisimize bekliyoruz. Servisimizde ECA dışında bakılan bazı kombi bakımları;  (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka tüm kombi bakımı ve tamiri için servisimizi arayabilirsiniz.  Kombi bakım fiyatı için ve diğer tüm işlemleriniz için servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Kombi yıl boyunca durmaksızın çalışması gerektiğinden hayatımızın güvenli ve sorunsuz geçmesi için kullanılan ürünlerin kullanım özellikleri ve bakımlarının uygun bir biçimde uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Kombi sadece bize sıcak su vermek için çalışmaz. Kışın soğuk havalardan en iyi koruyucu olan kombiler petekler ile birlikte çalıştığından bulunduğu ortamı dakikalar içerisinde ısıtmaya yarar. 

Peteklerin içerisinde ki tesisat da su akışı normal düzeyde olması için petek temizliğinin de yılda en az bir kere yapılması gereklidir. Şebeke suyu zaman içerisinde petek içerisinde çamur tortu kireçleme su taşı balçıklanmaya sebep olan maddelerle dolar.Petek tesisatı içinde ki tesisat düzenli çalışması için petek temizliğinin uzman  ellere yaptırılmasında fayda vardır. 

Zonguldak  Ereğli ECA Servisi İlçeleri
• Alaplı
• Çaycuma
• Devrek
. Ereğli
• Gökçebey
• Karadenizereğli
• Merkez