Zonguldak ve Ereğli Ferroli Servisi

Ferroli Servisi Zonguldak/Ereğli

Kombi bakımı ve petek temizliğinde % 100 müşteri memnuniyeti ve  garantili hizmet ile her zaman en iyi güvenilir hizmet için 444 28 46 numaradan  bizi arayın.

444 28 46 

Zonguldak Ferroli kombi bakım servisi

Ferroli İtalyan markasıdır. Yalnız şirketin %60 hissesi Portekiz merkezli bir fon tarafından satın alındığı için Portekiz ülkesine aittir. Avrupa’nın ısıtma ve iklimlendirme sektöründe lider firmalar arasında gelmektedir.
İtalya’da bulunan fabrikaların yanı sıra Polonya, İspanya, Çin ve Almanya’da geniş çaplı üretim tesisleri bulunmaktadır.

Türkiye’deki şirket 1991 tarihinin Ekim ayında kurulmuştur. Farklı ülkelerde 12 üretim 19 satış firması bulunmaktadır.
2006 yılında Düzce’de temeli atılmış olan fabrika 2008 tarihinden bu yana üretime geçmiştir. Merkezi İstanbul Ümraniye’dedir.
Konya, İzmir, Kayseri, Ankara gibi illerde bölge müdürlüğü vardır. Genel anlamda satışların %66 sı ısıtma, %16 sı kalorifer, %8 i soğutma ve %9 u diğer ürünlerdir.

Zonguldak bilindiği gibi maden şehridir. Kısa bir zamanda şehir merkezi haline gelen Zonguldak’ın tarihi, yörenin tarihinden çok çok yenidir. Şehrin oluşumu, bu havalideki kömür madeninin işletilmesiyle başlamıştır.

Madenlerin faaliyete geçmesiyle havzaya yerli ve yabancı sermaye girişi başlamıştır. Bu suretle kömür ocakları, birbiri ardına açıldıkça baş gösteren ekonomik ve sosyal koşullar, maden ocaklarının açıldığı bu sahada yeni bir yerleşim birimi meydana getirmiştir. 1896 yılına kadar yapılan yazışmalarda Zonguldak, Ereğli livasına bağlı “Zonguldak nam mevki” olarak anılmıştır.

Zonguldak 1920 yılına kadar kaza teşkilatı olarak yönetilmiştir. Ancak maden cevherinin üretimi ve satışı arttıkça, daha doğrusu ekonomik koşullara şartlara paralel olarak şehirde nüfus ve yapı adedi de arttığından, Zonguldak, 1 Haziran 1920 tarihinde kaza sınıfından çıkarılarak mutasarrıflık (ilçe) sınıfına alınmıştır.

Kombilerin dayanıklı  sağlam ve yok denilecek kadar sessiz çalışması herkes için rahat ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Kombi alınırken kullanılacak olan yerle uyumu mali değerinde ki bütçeye uyumu ve uzun ömürlü kaliteli dayanıklı olması için markasının durumu kullanıcıları tarafından en önemli tercih sebepleri arasındadır. Kombi bakımı ve petek temizliği ne kadar düzenli uzman servislerce tarafından yapılırsa kombi kullanımı ve petek kullanımından kullanıcısı bir o kadar memnun kalacaktır. Protherm kombi servisi olarak da bizleri her zaman arayabilirsiniz. 

Ferroli Kombi Bakım Servisi Zonguldak Ereğli 

Ereğli ferroli kombi bakım sewrvisi

Evrende her şey dönüşüm içerisindedir. Siz ne verirseniz hayat ta size onu geri verir. Tıpkı iyi bir dilek veya iyi bir eylem karşılıksız kalmayacağı gibi tersi durumlarda da doğaya hayvana insana verilen iyi kötü her şey illa ki karşılığını bulmaktadır.

Kullandığımız eşyalar özellikle elektronik cihazlar düzenli kullanımları sayesinde verimli çalışmaya devam ederken bakımı ve kullanım talimatlarına uyumlu biçimde devam edildiği sürece kullanım ömürleri ve performanslarında katlanacaktır.

Isıtma sistemleri olarak kullanılan kombi sadece kışın yada yazın kullanılmaz. Yılın her günü 365 gün boyunca sıcak suyu bize istediğimiz her zaman veren kombi elektrik gaz ve su ile senkronize çalıştığı için kombilerin düzenli çalışması hem mal hemde can güvenliğimiz açısından önemlidir. 

Kombiler yaşamımızda ki konfor  kalite ve rahat yaşam daha güzel olması için tasarlanmış ve üretilmiştir. Günümüzde sıcak suya ulaşım yada ısınmak için sıcak ortama kavuşmak önemli bir gereksinim olmuş, bunun akabinde çeşitli elektronik ve gaz ile çalışan cihazlar üretilmeye başlanmıştır. bunlardan en iyilerinden biri olan kombiler ev ve iş yerlerinde en sık kullanılan eşyalar arasındadır. 

Kombi uzun ömürlü dayanıklı cihaz olarak bilinse de kombilerin kullanım periyotları ve bakımlarının zamanında yapılması kombinin uzun süre sağlıklı çalışmasına vesile olmaktadır. Her türlü kombi bakımları için sizleri Ferroli Kombi Bakım Servisi Zonguldak Ereğli servisimize bekliyoruz. Esenyurt Kombi  Servisi İstanbul olarak da servisimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ereğli zonguldak kombi tamircisi

Kombilerin yıl boyu durmadan çalışması gereken cihazlar olduklarından dolayı zaman içinde deforme olur.  Kombide ki rutin çalışma düzeni sağlıklı boyutlarda olması için bakımlarının uzman yetkili kombi servislerinden yapılmasının önemi büyüktür. Kombiler kullanım sırasında kullanıcıya baz sinyaller verir. Arıza kodları kombide bir takım işlerin yolunda gitmediğinde dair kullanıcısına uyarı mesajı vermektedir.  Ferroli kombi arıza kodları

A 01 – Arıza Kodu Yanıyorsa : Cihazda Alev Yok Demektir. A 02 – Arıza Kodu: Cihazda Düzensiz Alev Var Anlamı Taşır. A 03 – Arıza Kodu: Eşanjör Koruması Manasındadır. A 06 – Arıza Kodu: 4 Dakikada 5 Defa Alev Eksikliği Olduğunu Gösterir. F 04 – Arıza Kodu: Kombinizde Baca Termostadı Arızası Var Demektir. F 05 – Arıza Kodu: Hava Presastatı Arızası İşaretidir. F 08 – Arıza Kodu: Eşanjör Aşırı Isınma Uyarısı vermektedir. F10 – Arıza Kodu: Kaloifer Ntc Sensör Arızası İkazı.  F 11 – Arıza Kodu: Sıcak Su Ntc arızası İkazı demektir. 

F 14 – Arıza Kodu: Ntc Emniyet Sensörü Arızası İşareti F 34 – Arıza Kodu: Düşük Voltaj Arızası Uyarısı, F 35 – Arıza Kodu :Frekans Arızası Demektir. F 37 – Arıza Kodu: Kombi Tesisat Su Basıncının Yetersizliği Anlamı Taşır. F 39 – Arıza Kodu: Harici Ntc Sensörü Bozuk Demektir. F 40 – Arıza Kodu: Tesisat Su Basıncı Yüksek Uyarısıdır. F 41 – Arıza Kodu: Cihazınızın Sensör Koruması Bağlı Değil Uyarısıdır. F 42 – Arıza Kodu: Kombide İkili Sensör Okuma Farkı Nedeniyle Koruma Durumu Demektir.

F 43 – Arıza Kodu: Kombi Eşanjör Koruması Uyarısı, F 47 – Arıza Kodu: Kombinizin Basınç Sensörü Koruması Bağlı Değil Demektir. F 50 – Arıza Kodu: Moduleg Bağlı Değil İşaretidir. Kombideki tüm arıza kodları için kullanım klavuzundan yardım alarak arıza kodunun dijital ekrandan giderilmesini sağlayan. Buna rağmen arıza kodu ekrandan silinmedi ise yada hala aynı yada başka arıza veriyor ise mutlaka çok geçmeden uzman kombi bakım servislerinden yardım alınız. Klima gaz dolumu bakımı montajı içinde servisimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Ereğli  Zonguldak  Ferroli Kombi Bakım Petek Temizleme Servisi

Ereğli Ferroli kombi bakımı petek temizliği

Kombiler sıcak su ve petekler ile birlikte bulunduğu ortamı ısıtmaya yarayan cihazlardır.  Her kullanılan eşya zamanla deforme yıpranma veya arıza durumu görülmektedir.  Elektrik su ve doğalgaz üçlüsü ile çalışan kombiler bakımlarının düzenli olarak yapılması can ve mal güvenliğimizi korumaya almaktadır. 

Bir diğer Ferroli kombide yaşanan olası sorun ise kombi su akıtıyor, ve musluktan kirli veya isli su akıyorsa; bunun birçok nedeni vardır. Kombinin hava tankı bitmiş olabilir veya Eşanjör arızalı olabilir. 

Ereğli Zonguldak  Ferroli Kombi Bakım Petek Temizleme Servisimiz de  kombide aklınıza gelecek her türlü soru ve yaşadığınız tüm probleminizde alanında uzman sertifikalı üstün donanımlı servis personellerimiz ile  sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Servisimize hafta sonu ve hafta içi günün her saati  ulaşabilmeniz mümkündür. Her marka kombi bakımı petek bakımı içinde servisimizi arayarak fiyat ve detay alabilirsiniz. 

Zonguldak Ereğli Kombi Bakımı Petek Temizleme Fiyatları 

Petek temizliği Zonguldak ereğli

Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla Ferroli  petek temizliği petek  kapatma nedir? Ferroli petek havası nasıl alınır?  Ferroli kombi petekler ısınmıyor, Ferroli kombi petekleri ısıtmıyor,  Ferroli kombi peteklere sıcak su vermiyor vb. tüm kombi bakımı petek temizliği hakkında bizlere her türlü soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. 

Peteklerin sorunsuz ve sağlıklı çalışması için peteklerin  yılda en az bir kere temizlenmesi  peteklerin düzenli çalışmasına önemli etken oluşturmaktadır. Peteklerin şebeke suyundan gelen su taşı kireçleme çamurlaşma balçıklanmaya sebep olmaktadır. bunlarda zaman içinde petek tesisatını tıkanmasına yol açarak kombilerin zorlanmasına peteklerin istenilen ısıda çalışmamasına sebep olmaktadır. 

Kombi bakım fiyatlarımız ve petek temizleme fiyat listemiz için bizler günsel fiyat ve bilgi için 444 28 46 numaradan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Petekler kombiler gibi düzenli bakımları zamanında doğru metotlarla yapılırsa peteklerin ısı verimi yükselirken doğalgaz faturası otomatik olarak düşecektir.

Zonguldak Ereğli Klima Bakım Servisi

Zorundak Ereğli Klima tamircisi

Hem ısınma hemde serinleme ihtiyaçlarımızı sorunsuz en iyi şekilde karşılayan klimalar günümüzde her ev ve iş yerlerinde en az bir adet olmak üzere kullanılmaktadır. Soğuk veya sıcak hava üfleyerek bir yerin havasını değiştiren klimaların, gaz ayarlarının yapılması, kontrollerinin sağlanması ve verimliliğinin arttırılması çok önemlidir

Klima bakımları yaz aylarına girmeden sene de bir defa yapılması uygun olabilir, klimalar yaz aylarında sık kullanım yaptığı için yaz aylarına girmeden yaptırılması önemlidir. Bakımlı bir klima her zaman daha fazla verim sağlar.

Klima bakımları yapılırken en önemli olan işlem filtre temizliğidir. Hava çekip üflemek ile görevli olan filtreler, hava sirkülasyonu sağlayan klimalar da filtreler bulunduğumuz ortamda temiz hava dolaşmasını sağlar. Uzun süre değiştirilmeden kullanılan klima filtreleri ise ortamda solunan hava kalitesini düşürür, sağlık sorunlarına yol açar, verimli olarak ısıtma/soğutma yapmasını engeller.

Klima Bakımının Önemi Faydaları Klimalar uygun aralıklar ile bakım işlemleri yapılmadığı süre zarfında ne gibi sorunlar meydana gelir?

Kötü Koku Yayabilir, Sıcak Yaz Günlerinde Arıza Meydana Getirebilir, İstenilen Verim Elde Edilmeyebilir, Verimli Çalışma Sağlanmaz, Sağlık Sorunları Artabilir, Temiz Hava Dolaşılması Engellenir klimanın sağlıklı ve düzenli çalışması için bakım temizlik vc işlemlerinin doğru zamanda doğru metotlar uygulanarak yapılması gerekir. Zonguldak Ereğli Klima Bakım Servisimize her model her tip marka klima bakım ve tamir işlemleriniz için bekliyoruz. Kombi klima beyaz eşya tamir servisi  içinde kombi klima beyaz eşya cihazların bakım ve tamirleri için garantili hizmet sunuyoruz. 

 

Zonguldak ve Ereğli Ferroli Servisi hizmeti verdiğimiz bölgeler;

• Beycuma(Kasımlar)• Çatalağzı
• Gelik
• Göbü
• Karaman
• Kilimli
• Kozlu
• Merkez Köyler
• Muslu
• Rüzgarlı
• Site
• Sivriler
• Yeniçarşı

 

ASMA MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAŞTARLA MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALCA MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇAYDAMAR MAHALLESİ
ÇINARTEPE MAHALLESİ
DİLAVER MAHALLESİ
ELVAN MAHALLESİ
HAYAT MAHALLESİ
İNAĞZI MAHALLESİ
İNCİVEZ MAHALLESİ
KADI MAHALLESİ
KARAELMAS MAHALLESİ
KARAMANLAR MAHALLESİ
KASIMLAR MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
MİTHATPAŞA MAHALLESİ
MURATLI MAHALLESİ
ON TEMMUZ MAHALLESİ
SATIKLI MAHALLESİ
TASMACI MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
TERAKKİ MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YEŞİL MAHALLESİ

Eregli Mahalleri

Çaylıoğlu
• Gökçeler
• Gülüç
• Kandilli
• Karadenizereğli
• Merkez Köyler
• Ormanlı

AKARCA MAHALLESİ
ARMUTÇUK MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BALI MAHALLESİ
BEKYERİ MAHALLESİ
BELEN MAHALLESİ
BELENYENİ MAHALLESİ
BÖLÜCEK MAHALLESİ
ÇENGEL MAHALLESİ
DAĞLAR MAHALLESİ
ELMA TEPE MAHALLESİ
GEYİKBELİ MAHALLESİ
GÖKÇELER MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜLDERE MAHALLESİ
HAMZAFAKILI MAHALLESİ
KAVAKLIK MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KESTANECİ MAHALLESİ
KIRMACI MAHALLESİ
KIŞLA MAHALLESİ
KIYICAK MAHALLESİ
KİRMANLI MAHALLESİ
KOCAALİ MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KÖSELER MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MURTAZA MAHALLESİ
MÜFTÜ MAHALLESİ
ORHANLAR MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
ÖREN MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
SARIKAYA MAHALLESİ
SARIKOKMAZ MAHALLESİ
SEYİT AHMETLİ MAHALLESİ
SİNİTLİ MAHALLESİ
SÜLEYMANLAR MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
TOPÇALI MAHALLESİ
UZUNÇAYIR MAHALLESİ
UZUNMEHMET MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ