Zonguldak ve Ereğli İndesit Servis

Ereğli Zonguldak İndesit Beyaz Eşya Tamir Servisi

444 28 46

Zonguldak Ereğli Beyaz eşya tamircisi

Ereğli Zonguldak beyaz eşya tamir servisi İndesit beyaz eşyalar için tamir hizmeti verdiği cihazlar arasında, çamaşır ve bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, market dolabı, dipfriz ve soğutuculara hizmet verilmektedir. Karadeniz de bulunan Ereğli ilçesi, Zonguldak ili sınırı içerisinde yerini alan önemli bir ilçedir.

Türkiye’nin kuzeyinde bulunan, Karadeniz Bölgesi’nde yerini almaktadır. Yüzölçümü 782 km² alana sahip bir ilçedir. Karadeniz in Ereğli ilçesinde yaşayan nüfus gün geçtikçe ilerlemektedir. Haliyle yaşayan nüfusun bir çoğunun da beyaz eşya kullamakta olup her tür beyaz eşyasında bazı sorunlar ve arızalar zaman içinde sürekli kullanım sonrası meydana gelebilmektedir. 

 İndesit Company S.p.A. , markası ise İtalya merkezli olup beyaz eşya üretiminde farklı alanlarda üretim yapan bir firmadır. 1975’te Fabriano da kurulmuş ve 1987’den itibaren Milan borsasında işlem görmektedir. İndesit Company S.p.A. Grubunun ana markası İndesit, Hotpoint, Ariston Thermo ve Scholtèsdir gibi markalar eşliğinde üretimini değişik beyaz eşya üreterek sürdürmektedir. 

Beyaz eşyaların daha uzun vadeli kullanımı için ve sorunsuz kullanabilmek için cihazların düzenli bakımlarına yaptırmak işe yarayacaktır. Beyaz eşyalarımız günlük yaşantımızda her alanda kullandığımız ve işlerimizi kolaylaştıran ve işlerimizi daha hızlı yaparak zamandan da tasarruf etmemize yardımcı olan vazgeçilmez cihazlardır. 

Zonguldak ve Ereğli İndesit Teknik Tamir Servisi

Beyaz eşya tamirinde uzun zamandır uzman teknik ustalarıyla hizmet veren Zonguldak ve Ereğli İndesit Teknik Tamir Servisi ustaları servisimiz 444 28 46 numaralı iletişim numarasından aradıktan sonra profesyonel ustalar size geri dönüş sağlayarak beyaz eşya tamir ücreti hakkında bilgi verir. Bu şekilde diğer firmalarla aramızdaki beyaz eşya tamir fiyatı hakkında kıyaslama yapma imkanı bulursunuz. Eğer tamir hizmetini uygun görürseniz servisimiz ustası adresinize gelerek cihazdaki arızanın tespiti yapar ve şayet sizden onay alırsa tamir yapmak için harekete geçer. 

Beyaz eşyalarda genel olarak sorunlar cihazların yanlış kullanım sonrası cihazlarda arızalar meydana gelmektedir. Önemli olan cihazın nereden arıza verdiğini anlayabilmek ve eğer tamire ihtiyacı varsa en iyi teknik tamir servisi seçimiyle garantili şekilde tamir ettirebilmektir. İşini bilen garantili hizmet veren firmadan hizmet almak yararınıza olur. 

Zonguldak ve Ereğli İndesit Teknik Tamir Servisi ustaları tamir için adresinize gelip cihazdaki tamiri bitirdikten sonra servis fişinizi almayı ihmal etmeyiniz. Servis fişi almak tamir edilen cihazda tamir sonrası yeniden aynı yerden bir arıza devam ederse yeniden bir tamir ücreti talebi olmadan hizmetin tekrarında gereklidir.

Servis fişinizi 1 yıl süreyle saklayınız. Zonguldak ve Ereğli İndesit Teknik Tamir Servisi nde yapılan hizmet sonrası eğer parça değişimi olduysa 1 parça garantisi ve yapılan hizmet için yine bir yıl süreyle hizmet garantisi verilir. Zonguldak ve Ereğli Arçelik Teknik Servisi / Tamircisi  adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Zonguldak ve Ereğli İndesit Buzdolabı Tamir Servisi

İndesit Buzdolabı arızaları arasında buzdolabının alt bölümü soğutmuyor, buzdolabı buzluk kısmı çalışmıyor, buzdolabı gazı bitti, buzdolabı motorundan yüksek ses geliyor, buzdolabı motoru hiç durmadan çalışıyor, buzdolabı gereğinden fazla çalışıyor yiyecekler buz tutuyor, buzdolabı eritme yapıyor gibi arızalarla her kullanıcı karşı karşıya kalmaktadır. 

Buzdolabının yılda bir defa fişinin çekilerek dinlendirilmesi ve temizlik bakımının yapılması , buzdolabına malzeme yerleşiminde düzgün ve buzdolabı hava gözlerini tıkamadan yerleşim yapılması, buzdolabı kapak fitillerinin eskidiyse değiştirilmesi, buzdolabı kapağının uzun süre açık bırakılmaması, cihazın dışarıdaki havayla temasının kesilmesi, buzdolabının fazlaca yiyecekle doldurulup motorun fazla çalıştırılmaması gibi hususlara dikkat ederseniz cihazda daha az sorun oluşur.

Aksi halde buzdolabı soğutmayı keser veya buzdolabı fazlaca motoru çalıştırması sonucunda yine buzdolabı motoru zarar görür. Buzdolabının mümkün olduğunda kapağını açık bırakmayarak  ve buzdolabının kapağı tam örtülmüyor ise kapak fitillerinin değiştirilmesi gerekir. Kapağın dışarıdan gelen sıcak hava alması buzdolabının soğutma derecesini düşürdüğü gibi gaz boşalmasına sebep olur. 

Buzdolabı gereğinden fazla malzemeyle doldurulmalı ve özellikle buzdolabının ana çalışma bölgesi olan buzluk bölümünün de yine tıka basa doldurulmadan çalıştırılması uygun olur. Buzluk bölümüne gereğinden fazla yiyecek koymak buzdolabı motorunun hiç durmadan çalıştırır ve sonuç olarak fazla çalışan motor bir zaman sonra ise yorularak çalışmayı keser veya buzdolabının motor yandı şikayetleriyle karşı karşıya kalınır. Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmeti ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zonguldak ve Ereğli İndesit Çamaşır Makinesi Tamircisi

Zonguldak çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makinesinde uzun süre kullanım sonrası gerek parçalardaki aşınma ve gerekse kullanım yanlışlıkları sebebiyle hatalar ve arızalar oluşur. Çamaşır makinesi arızası arasında Çamaşır makinesi çalışmıyor, Çamaşır makinesi suyu almıyor, Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, Çamaşır makinesi elektrik kaçırıyor, Çamaşır makinesi programı takılıyor, Çamaşır makinesi yumuşatıcı almıyor, Çamaşır makinesi sigortayı attırıyor, Çamaşır makinesi sıkmayı yapmıyor,  Çamaşır makinesi su sızdırıyor,  Çamaşır makinesi kapağı kapanmıyor, Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor, Çamaşır makinesi çok sesli çalışıyor, Çamaşır makinesi yürüme yaparak hareket ediyor gibi şikayetler gelmektedir. 

Çamaşır makinesinin arızalanma nedenleri arasında makinenin yanlış kullanımı veya kapasitesinin üstünde kirli çamaşırla yüklenmesi veya bakım yaptırmadan kullanıp bazı arızalara neden olunmaktadır. Çamaşır makinesindeki hareketli ve elektronik parçaların belli bir dayanma ömrü bulunur ancak dikkatsiz kullanım yapılması bu kullanım ömrünü kısaltarak makineye zarar vermektedir. 

Kirli çamaşırın makine içine konulduktan sonra makine kapağının tam kapanmaması halinde makine kendini korumaya alır çalışmaz. Çamaşır makinesi bu durumda çalışmaya başlarsa evinize suların dolması olağan bir durumdur. Bu tür durumun yaşanmaması bakımından kapı kapanmamış ise kapalı devre oluşmayacağı için  makine çalışmaz. Bir diğer çalışmama sebebi ise makinenin içindeki sigortanın atmış olabilir. Çok zorlama sonucunda makine fazla akım çeker ve bu durum devam ederse sonuç olarak makine motoru arıza göstermesi kaçınılmaz sondur. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamircisi ihtiyacınızda beyaz eşya tamirini hiç kesintisiz hizmet verir.

Zonguldak ve Ereğli İndesit Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesi nde bazen bazen program düğmeleri çalışma, bulaşık makinesi pervaneleri dönmez, bulaşık makinesi suyu tahliye edemez, bulaşık makinesi suyu almaz, bulaşık makinesi bulaşıkları çizerek yıkar, bulaşıklar lekeli ve buğulu çıkabilir, bulaşık makinesi tablet deterjanı parçalayamaz, bulaşık makine duruma yapmıyor ise hemen Zonguldak ve Ereğli İndesit Bulaşık Makinesi Tamircisi ni arayarak teknik destek alabilirsiniz. 

Bulaşık makinesinde bazen hiç beklenmeyen yıkama sorunları veya bulaşıkların istenildiği kadar hijyenik yıkaması sağlanmaz. Bazı zamanlarda rezizstans ta bir arıza olduğunda bulaşık makinesi suyu ısıtamadığı için bulaşıklar yeterince temizlenmez lekeli ve puslu kalabilir yine bulaşık makinesi tableti çözemez çünkü sıcak su sayesinde bulaşık deterjanı çözünür. İzmir beyaz eşya Servisi servisi için 

Bulaşık makinesi bazı zamanlarda suyu alamaz bu durumda ilk yapılması gereken makine su vanasının kontrolü ve suyun tazyikinin kontrolüdür bunu da ana vanadan yapabiliriz. Bunların kontrolü yapıldığı halde hale sorun düzelmiyorsa teknik servis desteği almanız gerekir çünkü makinede su pompasında bir sorun olabilir.

Bulaşık makinesinin bazen su pervaneleri tam dönemez bunun sonucunda ise bulaşıklar iyi durulama yapmaz veya iyi yıkama olmadığı için bulaşıklar lekeli çıkabilir. Bu sorun içinde öncelikle bulaşık makinesine bulaşıkları düzenleme yaparken özenle ve pervanelere takılmayacak şekilde yerleştirilmesi önemlidir. Aksi halde bulaşıklar düzensiz konması pervanenin dönmesini engeller ve yeterli su bulaşıklara ulaşmadığı için gerekli temizlik sağlanamaz.  Arçelik Beko Servisi Tamiri için hemen servisimizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. 

Zonguldak ve Ereğli İndesit İşyeri Sütlük Buzdolabı Tamircisi

Zonguldak İş yeri dolap tamiri servsi

İşyeri sanayi tipi ve sütlük buzdolabı, market buzdolabı, kasap buzdolabı, pasta buzdolabı, cola dolabı, meşrubat dolabı, meze buzdolabı her tür sanayi tipi iş yeri buzdolabı için hizmet veren Zonguldak ve Ereğli İndesit İş yeri Sütlük Buzdolabı Tamircisi teknik tamir servisi her marka ve her tür buzdolabı, soğutucu ve derin dondurucu cihazların tamirine bakmaktadır. 

İşyeri buzdolabı veya sütlük buzdolabı tüm marketlerin ihtiyacı haline gelmiş ve genelde soğutma sorunu veya motor arızası ile müşteri servisimizi aramaktadır. Buzdolabı gaz dolumu, motor değişimi, soğutmada yardımcı soğutma motor arızaları için hemen servisimizle irtibata geçip hizmet alabilir ve hiç bir sorun arıza kalmayacak biçimde tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sanayi Tipi / İşyeri – Market / Sütlük Dolap Tamir Servisimizi haftanın 7 günü arayarak ulaşabilir.

Zonguldak ve Ereğli İndesit beyaz eşya klima servis hizmeti verdiğimiz bölgeler;

• Beycuma(Kasımlar)• Çatalağzı
• Gelik
• Göbü
• Karaman
• Kilimli
• Kozlu
• Merkez Köyler
• Muslu
• Rüzgarlı
• Site
• Sivriler
• Yeniçarşı

ASMA MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAŞTARLA MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALCA MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇAYDAMAR MAHALLESİ
ÇINARTEPE MAHALLESİ
DİLAVER MAHALLESİ
ELVAN MAHALLESİ
HAYAT MAHALLESİ
İNAĞZI MAHALLESİ
İNCİVEZ MAHALLESİ
KADI MAHALLESİ
KARAELMAS MAHALLESİ
KARAMANLAR MAHALLESİ
KASIMLAR MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
MİTHATPAŞA MAHALLESİ
MURATLI MAHALLESİ
ON TEMMUZ MAHALLESİ
SATIKLI MAHALLESİ
TASMACI MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
TERAKKİ MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YEŞİL MAHALLESİ

Eregli Mahalleri

Çaylıoğlu
• Gökçeler
• Gülüç
• Kandilli
• Karadenizereğli
• Merkez Köyler
• Ormanlı

AKARCA MAHALLESİ
ARMUTÇUK MAHALLESİ
BAĞLIK MAHALLESİ
BALI MAHALLESİ
BEKYERİ MAHALLESİ
BELEN MAHALLESİ
BELENYENİ MAHALLESİ
BÖLÜCEK MAHALLESİ
ÇENGEL MAHALLESİ
DAĞLAR MAHALLESİ
ELMA TEPE MAHALLESİ
GEYİKBELİ MAHALLESİ
GÖKÇELER MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜLDERE MAHALLESİ
HAMZAFAKILI MAHALLESİ
KAVAKLIK MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KESTANECİ MAHALLESİ
KIRMACI MAHALLESİ
KIŞLA MAHALLESİ
KIYICAK MAHALLESİ
KİRMANLI MAHALLESİ
KOCAALİ MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KÖSELER MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MURTAZA MAHALLESİ
MÜFTÜ MAHALLESİ
ORHANLAR MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
ÖREN MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
SARIKAYA MAHALLESİ
SARIKOKMAZ MAHALLESİ
SEYİT AHMETLİ MAHALLESİ
SİNİTLİ MAHALLESİ
SÜLEYMANLAR MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
TOPÇALI MAHALLESİ
UZUNÇAYIR MAHALLESİ
UZUNMEHMET MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ