Çayyolu Arçelik Servisi Yenimahalle/Ankara 444 28 46 Çağrı Merkezi

Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi Çayyolu  

Acil Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Arçelik beyaz eşya tamir servisi Çankaya ilçemizin Çayyolu semtinde hizmetini sürdürmektedir. Çayyolu semtimiz Çayyolu ya da diğer eski adıyla Kutuğun Köyü olarak anılan , Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semtidir. Çok eskiden yaklaşık 400 yıllık bir köy olarak anılır iken, Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyerek yeni bir semt olmuş ve sürekli gelişme göstererek Ankara nın çok beğenilen ve gözde semtleri arasına girmiştir. 

Çayyolu semtimiz Çankaya ilçemize 14 km mesafe uzaklıkta olup yine Çankaya nın gözde semtleri arasında yerini almaktadır. Çayyolu semtinin Ankara merkezi uzaklığı ise 17 km uzaklıkta bulunur. 

Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisimizi her zaman hiç kesintisiz hizmet veren ve her zaman müşterisinin imdadına koşan profesyonel ustalarımız ile güvenli hizmet almak için 444 28 46 nolu iletişim telefondan her an her zaman arayabilir ve her daim en yakın yerden servis imkanı ile gezici 4 adet servis aracı ile aradığınız gün içinde hizmet imkanı bulabilirsiniz. 

Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi öncelikle Arçelik marka tüm beyaz eşyalar için hizmetinin yanında yine diğer bir çok markanın tamirini de hassasiyetle gerçekleştirir. Beyaz eşyalarımız her an arıza vermesi olasıdır. Çünkü sürekli kullanılan cihazlarımız hayatımızda büyük yer etmiş ve olmaz olmaz cihazlarımız arasındadır. 

Arçelik beyaz eşyalarımız her zaman kullandığımız ve her zaman arıza vermesi söz konusudur. Çayyolu semtimiz oldukça büyük bir çevreye ve insana hitap etmekte tabiki bu kadar insan nüfusunu bünyesinde barındıran kişiye karşılık yine bir o kadar beyaz eşya arızası da söz konusu olacak ve bir o kadar beyaz eşya arızası meydana gelecektir. 

Çayyolu Arçelik Buzdolabı Derin Dondurucu Servisi

Çayyolu Arçelik beyaz eşyalarımız arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima ve kombi v.b. birçok cihazı beraberinde buluşturmakta ve günlük yaşantımızda bütün bu cihazlarımızın ayrı bir yeri bulunmakta ve her an arıza vermesi olası bir durumdur. 

Beyaz eşyalarınızın arızası için hemen her zaman arıza veya bakımını isterseniz hiç tereddüt etmeden servisimiz uzman teknisyen ekibiyle birlikte daima profesyonel yaklaşımlar dahilinde ve her zaman eğitimli ve bilgili uzman ekibi ile en iyi tamir imkanı ile en iyi tamir için donanımlara sahip ekibimiz müşterisinin aradığı gün içinde hizmet imkanı vermektedir. 

Beyaz eşyalarımız arasında özellikle buzdolabı ve özellikle yaz aylarında çokça ihtiyacımız olan cihazlarımız arasında yer almakta ve eğer buzdolabımız bozulması halinde yiyeceklerimizin kolayca bozulması ve yapılan yemeklerin yine kolayca bozulması söz konusu olur. Buzdolabının kapağının sürekli açık kalması sonucu gazı boşalır ve gazı boşalan buzdolabı soğutmamaya başlar. Bu sebeple her zaman buzdolabının kapağı fazla açık bırakmamaya ve kapak lastiklerinin düzgün olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir. 

Arçelik Buzdolabı/Çamaşır Bulaşık Makinası Tamir Servisi 

Arçelik Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi tamiri için hiç çekinmeden servisimiz 444 28 46 nolu telefonu arayarak en kısa süre içinde hizmet alabilir ve tüm beyaz eşyalarınızın tamirini uzman ekibimiz tarafından tamir ettirebilirsiniz. 

Çamaşır makinesindeki kazan dönmemesi sonucu tam olarak çamaşırların yıkanmaması ya da yine bulaşık makinesinin deterjan almaması ve bulaşıkları çizerek yıkaması, rezizstans arızaları, çamaşır makinesi bilya ve rulman arızaları, bulaşık makinesinin su kaçırması gibi bütün sorunlarında bizleri arayarak çözüm bulabilir ve kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Çamaşır makinesi iyi sıkmıyor? Çamaşır makinesi su sızdırıyor? bütün arızalarda servisimizi arayarak kısa sürede tamir hizmeti alabilirsiniz.

Yenimahalle Arçelik Beyaz Eşya Servisleri/Tamircileri 

Yenimahalle de hizmet veren  Arçelik Beyaz Eşya Servisleri/Tamircileri Yenimahalle ilçemizin Çayyolu semtinde hizmetini devam ettirmekte ve her zaman garantili hizmet kapsamında yaptığı işin arkasında durmaktadır. Beyaz eşyalarımız hassas cihazlardır ve her zaman arıza vermesi olası bir durumdur. 

Beyaz eşyalarınızı asla bilmediğiniz tanımadığınız dolandırıcı ve fason firmalara tamir için teslim etmeyin. Bu gibi beyaz eşya ustasıyım diyerek sizi kandıran kişilere itibar etmeyin ve her zaman uzman ve profesyonel çalışan kişilere tamir hizmeti almaya dikkat ve özen gösteriniz. Aksi takdirde beyaz eşyanız tamir edilmeyeceği gibi hiç çalışamaz hale gelir ve daha büyük arızalara sebep olunabilir. 

Ankarada Arçelik beyaz eşya tamiri ve bakımı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa 
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe