Polatlı Beyaz Eşya Tamircisi/Servisi 444 2 846 Zeki Teknik

Acil Kombi Bakımı Petek Temizliği Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Polatlı beyaz eşya tamir servisi her marka beyaz eşya ürünlerinizi tamir etmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima, derin dondurucu her tür beyaz eşya için en uygun fiyatlarla hizmet verilir. 

Beyaz eşyalarımız günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız ve her bir cihazımız  hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayan vazgeçemediğimiz ürünlerdir. 

Beyaz eşyalarımız devamlı kullanıldığı için haliyle fazla arızalarının da olması kaçınılmaz son olur. Beyaz eşyalarımızın rutin temizlik ve bakımlarını yaptırmak bu arızaların daha az görülmesini sağlar. Beyaz eşyaların kullanım klavuzuna uygun şekilde kullanılması ve uzun süre kullanılan cihazların bakım ve temizliğine özen göstermemiz her zaman beyaz eşyanın daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar. 

Beyaz eşyalarımız sayesinde günlük işlerimizde zamandan tasarruf edebilir hızlı ve temiz şekilde işlerimizi kolaylaştırır ve gün boyu koşuşturmanın ardından ailemizle de zaman geçirebilme imkanımız olur. Beyaz eşyalar sayesinde günlük yaşamımız daha konforlu hale gelir ve yaşam standardımız yükselmiş olur ve rahat bir yaşama kavuşmuş oluruz. 

Beyaz eşyalar hayatımızda büyük yer etmiş ve olmazsa olmaz cihazlardır. Beyaz eşyalar uzun dönem kullanılmalarının yanında sürekli kullanım sonrası eski çalışma performansı zamanla düşmekte ve aksamalar görülmektedir. Beyaz eşyalar arıza verebilir ancak önemli olan beyaz eşyalara kimin müdahale edeceği doğru bir beyaz eşya tamir servis seçimi olacaktır. 

Beyaz eşya tamirini yapacak ustanın güvenilir ve işinin ehli usta olmasına profesyonel hizmet vermesine dikkat ediniz. Beyaz eşya teknik tamir servisi ustalarımız tecrübeli ve her zaman uzman ustalardan oluşur ve her marka ve her tür beyaz eşyayı en kaliteli biçimde yapma yetkisine sahiptir. Bir önceki makalemiz olan Kombi Bakımı Petek Temizliği Polatlı Servisi teknik servisimizin linkine tıklayarak hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi Tamircisi

Beyaz eşyalarımız arasında özellikle yaz kış demeden sürekli kullanıldığımız buzdolabı arızaları arasında, buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabı buzluk bölümü soğutmuyor, buzdolabı motoru çalışmıyor, buzdolabı çok sesli çalışıyor, buzdolabı alarm veriyor, buzdolabı eritme yapıyor gibi birçok arıza ile karşı karşıya kalırız. 

Buzdolabının arıza göstermesinin ana nedenleri arasında buzdolabı kapağının sürekli açık kalmasıyla buzdolabının gazı boşalır ve buzdolabı zaman içinde soğutmamaya başlar. Buzdolabının kapak lastiklerinin eskimesiyle kapağın açık kalması da yine buzdolabı gazının boşalmasına ve soğutmamaya neden olur. Ayrıca buzdolabının fişini yılda bir defa çekerek buzdolabının dinlendirilerek ve temizliği yapılarak daha uzun ömürlü kullanımı sağlanabilir. 

Çamaşır makinesi de günlük yaşamımıza sürekli kullanılan ve devamlı kullanımı sonrasında birçok arızayla karşılaşılan bir cihazdır. Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi çok ses çıkarıyor, çamaşır makinesi sallanıyor, çamaşır makinesi su sızdırıyor, çamaşır makinesi bilya dağıldı, çamaşır makinesi rezizstans arızaları için servisimizi arayarak teknik tamir hizmeti alabilirsiniz. 

Çamaşır makinesinin fazlaca arıza vermesini istemiyorsanız çamaşır makinesini fazlaca doldurarak yıkama yapmak hem kazanın düşmesine ve zorlanarak dönmesine neden olabilir hem de çamaşır makinesi sıkmada zorlanır ve makinenin körük lastiği aşınabilir.  Electrolux Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi adlı yazımıza da bakarak tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve teknik tamir servisimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Polatlı Kombi Klima Tamir Servisi

Polatlı Kombi Klima Tamir Servisimiz uzun yıllardır her marka kombi ve klimaya tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Kombi ve klimaların belirli aralıklarla temizlik ve bakımının yapılması oluşabilecek arızaları ortadan kaldırır. Ayrıca bakım yaptırmak sadece tozların alınması olarak algılanmamalıdır. Kombi ve klimalardaki gaz kaçağı kontrolleri ve yanma testleriyle can ve mal güvenliği sağlanmış olur. 

Kombiler devamlı çalıştığı için tıkanmalara maruz kalır. Tesisatdaki tıkanıklıklar ısı geçişini engeller ve yeterli ısıyı yaymasında sorun yaşanır. Kombinin gaz ve baca çıkışlarının kontrolleri ve tüm parçalarında oluşan tozlanma ve kirlerden arındırılması gerekir. 

Klimalarda yine zamanla kullanıldıkça filtreleri dolar ve filtresinin temizlenip yenilenmesi gerekir. Klimada gaz boşalması sebebiyle yeterli ısıtma veya soğutma işlevi tam gerçekleşemez. Gaz dolumu yapılması gerekir. Klimalar zamanla tozlarının temizlenmemesi halinde çalıştığında etrafı sirkülasyon yaparak temizlemesi gerekirken etrafa toz yayabilir. Etrafa dağılan tozlar bakterilere ve solunum yolu rahatsızlıklarına neden olur.   Mamak Kombi Bakım Servisleri için hemen tıklayarak bilgi alma imkanı bulabilirsiniz.