Dikmen Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Acil Kombi Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Dikmen Kombi Bakımı servisimizin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hiç vakit geçirmeden servisimizi arayın hemen gelelim. Kombi bakımı ve temizliğini daha kış gelmeden yaptırmanız daha uygun fiyatlarla ve kampanyalardan faydalanarak yaptırmanıza yardımcı olur. Kombi ve petek temizliği için en uygun zaman yaz ve sonbahar ayları olması gerekir. K

Kombi bakımı yaptırılmazsa kombiniz hiç beklenmedik bir anda arıza gösterebilir. Arızaları daha aza indirmek ve tasarruflu kombi kullanımı sağlayabilmek ve kombinin daha uzun ömürlü kullanımı için kombi bakımı ve temizliği gerekli ve şarttır. Kombinin temizliğinden sonra görürsünüz ki daha az yakıt tüketildiği halde yeterli ısınma gerçekleşir. Kombi daha rahat çalışır ve daha az doğalgaz tüketerek aynı sonu sürpriz faturalarla karşı karşıya kalmazsınız. 

Kombi bakımı denilince hemen temizlik ve tozlarının giderilmesi gelir. Ancak aslen kombi temizliği sadece tozlanma ve pasların temizliği değildir. Kombi bakımı sırasında can ve mal güvenliği için kombi gaz çıkışları, gaz kaçağı, kombinin su sızdırmazlığı, kombinin yanma odalarının kontrolü kısacası kombinin düzgün çalışıp çalışmadığının kontrolü sağlanır. 

Kombi bakımında yapılması gerekenler, kombinin brülör temizliğinin yapılması ve kontrolü, eşanjörün temizliği, emniyet donanımı kontrolü, gaz ayarı kontrolü ile devre elemanı kontrolü ve kombinin filtre temizliğinin yapılması gibi en önemli noktaları kapsamakta olan kombi kampanyası, bunların yanında kombi ayarlarını da kapsamaktadır. Mamak Kombi Bakım Servisleri için hemen tıklayarak bilgi alma imkanı bulabilirsiniz. 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombinin alındığı gün gibi verimli ve güvenli biçimde uzun yıllar çalışması, çalışma performansı yükseltilip, enerjide tasarruf sağlayabilmek için periyodik bakım yapılması şarttır.

Ayrıca kombi bakımı insan sağlığı ve güvenliği bakımdan ön planda olduğu kombide, üreticinin tavsiye ettiği periyodik bakım işlemi mesleki yeterliliğini sağlayan servis ustalarınca yapılması, ileride karşılaşılabilecek muhtemel arızanın bakım esnasında tespit edilip, giderilmesini sağlar.

Kombinin uzun yıllar verimli ve güvenli  şekilde çalışması, bunun yanı sıra onarım ve işletme maliyeti düşürülür ve kışa girilmeden periyodik bakım yapılması tavsiye edilir.

Kombi bakımıyla gaz ve hava karışım oranı kontrol edilerek gaz tüketim sorunu çözülür, fan fonksiyonu kontrolü ve temizliği yapılır. Yapılan ayarlar elektrik sarfiyatını azaltır ve enerji tasarrufunu sağlar. Burada en önemli nokta ise can güvenliğini sağlamak için bütün emniyet sistemi, faaliyetleri ve sağlamlık testi ile kontrolün yapılmasıdır.

Bunların yanı sıra verimli yanmayla uygun değerde atmosfere salınan egzoz gazı azaltılır, çevre ve topluma duyarlılık adına fayda sağlar. Uzman teknik ustaları kombi bakımı sayesinde kombinin çevreye verdiği zararı minimuma indiriyor. Kombi bakım ve tamir servisimiz her marka kombiye hizmet vermekte ve garantili ve güvenli hizmetiyle müşteri memnuniyetini kazanır.   Electrolux Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi adlı yazımıza da bakarak tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve teknik tamir servisimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Kombi Bakımı Fiyatı ve Ücreti

Kombi bakımı ve fiyat ve ücreti kombinin markasına ve kombinin türüne göre değişim gösterir. Teknik tamir bakım servisimiz her tür kombiye ve her marka kombiye gerekli bakım ve temizliği en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır. Teknik tamir servisi ustalarımız en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaktadır. 

Dikmen de uzun yıllardır hizmet veren kombi bakımı ve tamir servisimiz Dikmen in tüm mahalle ve semtlere hizmet vermektedir. Servis ağımız geniş ve müşteri servisimizi aramasının kısa bir süre sonrasında hemen tecrübeli ustalarımız müşteriye dönüş yaparak fiyat bilgisi vermektedir. Servisimizi arayarak fiyat bilgisi alabilir ve diğer firmalarla aramızdaki farkı görebilirsiniz. 

Kombi Bakım ve Teknik Servisinde çalışan ustalar her zaman eğitimler alarak her tür kombiye en uygun müdahaleyi gerçekleştirir. Teknoloji ilerledikçe kombi çeşitleri artmakta ve her geçen gün değişik ve dijital ürünler piyasaya sürülmektedir.

Kombilerin her biri farklı arıza gösterebilir ve hepsinin özenle işini bilen ehil ustaların yapması gerekir. En iyi ekipmanlarla hizmet veren servisimiz bütün marka kombilere en uygun bakım ve tamiri uygular. Müşterinin adresine gidilir ve cihaza nasıl bir işlem uygulanacağı hakkında müşteriye bilgi verilir ve müşteriden eğer yapılması hususunda onay alınırsa gereken müdahale gerçekleştirilir.  Kurtuluş Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Ankara’da Kombi Bakımı Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle