Kavaklıdere Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya 444 28 46

Kavaklıdere Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

Acil Kombi ve Petek Temizleme Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Kavaklıdere kombi ve bakım servisleri Petek temizleme servisimiz her zaman en iyi kombi ve petek temizleme ve tamir servisini 444 2 846 numaralı iletişim hattından arayarak aradığınız gün içinde en yakın yerden servis imkanı alabilir ve en iyi tamir ustası ile hizmet alabilirsiniz. 

Kavaklıdere de uzun yıllardır hizmet veren kombi ve petek temizleme servisi ustalarımız her zaman her koşulda haftanın her günü ayrıca en iyi tamir ve bakım hizmetini verebilmek için eğitimler alarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına sürekli kendilerini geliştirmekte ve en uygun ve gelişmiş donanımlarla kombi ve petekleriniz için en iyi müdahaleleri gerçekleştirir. 

Kombi ve petek temizliği önemli değil diye düşünen çok fazla insan var. Maalesef bu düşünce çok yanlış olduğu gibi kombi ve petek temizliğine dikkat edilmez ve düzenli temizliği yaptırılmazsa tam aksine daha külfetli ve masraflı arızalarla karşı karşıya kalınır. Hem de petek ya da kombi temizliği bir kombi arızasından çok düşük fiyatlarla temizlik ve bakımı sağlanabilmektedir. 

Ayrıca petek temizliği öyle herkesin evinde kendi yöntemleriyle yapabileceği bir işlem değildir. Çünkü petekleri temizleyeyim derken tam aksine daha fazla havayı içine kaçırarak belki de peteklerin hiç ısıtmaz hale gelmesine neden olunacak ve ayrıca kombi peteklerdeki su ve hava geçişinin tam sağlanamaması nedeniyle yine çalışırken zorlanacak ve hatta bu sebebe bağlı olarak kombi arızaları oluşabilmektedir. Bir önceki makelemiz olan Kırkkonaklar Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi ni de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Kavaklıdere Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır

Kavaklıdere setimiz dahil olmak üzere tüm Çankaya semt ve mahallerine petek temizliği hizmeti sunan teknik tamir servisimiz en iyi petek temizleme fiyatlarıyla ve en iyi tamir ustalarıyla en yakın yerden ulaşım sağlayarak en kısa zamanda petek temizliğinizi gerçekleştirmektedir. 

Petek temizliği kombinin daha verimli çalışması için önemli bir mevzuattır. Petek temizliğinin yılda 1 kez yapılması hem peteklerin daha iyi ısıtmasına hem de kombinin daha az enerji tüketimi yaparak daha iyi randımanda çalışmasına yardımcı olur. 

Petek temizliği özel petek temizleme cihazları ile peteklerin içine ilaç enjekte edilerek petekler vakumlama yöntemi ile son petekten cihaza bağlanarak içindeki tüm pis su dışarıya atılır. Peteklerin temizliğine geçilmeden önce muhakkak kombinin kapatılması ve peteklerin vanalarının kapalı olmasına dikkat edilmelidir. 

Petek temizliği vakumlama yöntemiyle içindeki tüm kireç ve tortuların tamamen içinden alınmasından sonra ise peteklerin korunması için özel koruyucu ilaç salınarak petekler koruma altına alınır. Eskilerin düşündüğü gibi öyle petek temizliği asla peteklere bir zarar vermez aksine içine salınan ilaç sayesinde koruma altında daha uzun süre kullanılması sağlanır.  Regal Beyaz Eşya Servisi  beyaz eşya tamirini en iyi şekilde yapmakta ve her marka cihaza en iyi tamir hizmetini vermektedir. 

Kavaklıdere Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Kavaklıdere de hizmet veren servisimiz Kombi bakımının önemine değinmekte ve kombi bakımının yılda bir kez yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Her kombinin yılda bir kez bakımı yapılmaması halinde kombi verimli çalışamadığı gibi hatta fazla masraflı arızalara dahi neden olunacaktır. 

Kombi bakımı yapılırken nelere dikkat edilmeli ve nasıl yapılmalıdır

  • Kombi bakımı yapılmadan önce, sıcak su ve kalorifer yanması  kontrolü yapılır.
  • Daha sonra kombi su sızdırmazlık durumu kontrolü yapılır
  • Ardından kombinin içi açılarak ve kombide tozlanma durum kontrolü yapılır. Tozlanma çok ise, kombinin tozları alınır.
  • Kombi yanma odasındaki brülör temizliği yapılır.
  • Daha sonra kombi içindeki elektrik bağlantısı ve hat kontrolü sağlanır.
  • Kombi baca fanı kontrol altına alınarak temizliği yapılır.
  • Arkasından, genişleme tankının kontrolü yapılır ve bar basıncı ayarı yapılır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattındaki filtre temizliği yapılır.Kombinin bu aşamalardan geçirildikten sonra sağlıklı ve verimli kullanımı daha rahat sağlanacaktır. Arçelik Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi adlı yazımızı da ziyaret edebilir hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kavaklıdere Petek Temizleme Fiyatları

Kavaklıdere de hizmet veren teknik tamir servisimizde Petek Temizleme Fiyatları petekte kullanılan ve petek içindeki kireç ve oksitlenmeyi gidermek amacıyla kullanılan ilaçların kalitesine göre ya da petek adedine ve petek tesisatının uzunluk ve kısa olan mesafeye göre fiyat değişikliği oluşur. 

Peteklerin temizleme fiyatları en iyi firmalar arasında hem ekonomik temizleme fiyatının yanı sıra profesyonel ekibimiz sayesinde en kısa sürede deneyimli ustalarımıza petek ve kombinin temizliğini güvenle emanet edebilirsiniz. 

Ankara da kombi ve petek temizliği hizmeti verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe