Keçiören Klima Bakım/Tamir Servisi Ankara 444 28 46

Keçiören Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisi 

Acil Klima Bakım/Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Keçiören ilçemizin tüm semtlerine ve mahallerinde hizmet veren Klima Bakım ve Tamir Servisi her zaman müşterisine güvenli ve garantili hizmet çerçevesinde hizmet sunar. 

Keçiören Klima Bakım ve Temizlik Servisi her zaman en iyi tamir ustalarıyla en iyi donanımlara sahip ve en iyi malzeme seçimi ile her zaman işini bilen ve deneyimli ustalarıyla klima bakım ve klima temizlik hizmetini verir.

Keçiören Klima Bakım Temizlik servisini 444 28 46 no lu telefon numarasından arayarak en kısa sürede aradığınız aynı gün içinde hizmet alabilir ve uzman teknik ustalarımız tarafından kısa sürede aranarak klima bakım fiyatı hakkında bilgi alabilir ve diğer klima tamir firmaları ile kıyaslama yapma imkanı bulabilirsiniz. 

Klima tamir bakım servisimiz Keçiören ilçemizin tüm semtlerine Dutluk, Aktepe, Ufuktepe, Bağlum, Sanatoryum, Etlik, Aşağı Eğlence, Asfalt, Şose, Bademlik, Esertepe, Atapark ve İncirli ve daha bir çok mahalle ve semte hizmet imkanı sunmaktadır.

Tüm marka klimalar için en uygun temizlik ve bakım hizmetini garantili hizmet imkanı vermektedir. Bir önceki yazımız olan Kavaklıdere Klima Bakım ve Temizlik Servisi adlı yazımızıda ziyaret ederek hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Klima bakımı yaptırmak klimanın daha uzun süreli kullanımı açısından büyük önem arz eder. Klimanın temizliği yapılarak daha verimli ve daha tasarruflu kullanımı sağlanır. Klima eğer uzun süre bakım ve temizliği yapılmazsa sağlığa zarar vermeye başlar. İçinde biriktirdiği bütün tozları çalıştığında bulunduğu ortamı sirkülasyon yaparak temizlemesi gerekirken tam aksine ortama bakteri ve mikrop yayılımı yapacak ve sağlığımızı kötü yönde etkileyecektir. 

Klimanın uygun ve her zaman kullanım şartlarına ve kurallarına uygun şekilde kullanımı da ayrıca büyük önem taşır. Çünkü düzgün kullanılamayan ya da talimatlara uyulmadan klima kullanmak hem klimanın kullanım ömrünü kısaltacak hem de daha fazla enerji harcayacak ayrıca sağlıksız kullanımı beraberinde getirecektir. 

Keçiören Klima Bakım Fiyatları/Ücreti

Keçiören Klima Bakım Fiyatları klimanın yapısına ve klima markasına ve şekline göre değişim göstermektedir. Klima bakım ve temizlik fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen servisimizi 444 28 46 no lu telefondan arayarak servis kaydı oluşturunuz. 

Keçiören Klima Bakım Fiyatları bulunduğunuz adres ve klimanın tür ve çeşidine göre değişim gösterir. Klima bakım ve tamir fiyatları ve klima bakım fiyatları için servisimizi aradıktan kısa bir sonra profesyonel ekibimiz ustaları tarafından aranırsınız ve en kısa zamanda klima bakım ücreti hakkında bilgi sahibi olursunuz. 

Klima temizliğinde kullanılan kimyasal maddeler klima temizliği için gereklidir.  Temizlik için kullanılan kimyasal ilaçlar klimaya asla zarar vermesi söz konusu olmaz. Kimyasal temizleyicinin zehirli gaz yayma gibi korkulacak bir zararı yoktur ve kokusuzdur ayrıca insan sağlığına zarar vermez. İncirli Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızda da yapılan hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Klima temizliği sayesinde bakteri, küflenme mantar ve lejyon gibi hastalıkları ve zararlıları ortadan kaldırmaya ve bu gibi hastalıkların üremesi engellenir. Kullanılan kimyasal madde herhangi bir kalıntı bırakmaz tamamen suda çözünen bir maddedir. 

Keçiören Klima Sök Tak Montaj Servisi

Keçiören Klima Sök Tak Montaj Servisi her daim en iyi klima sök tak, klima montaj işlerini itinayla ve en iyi fiyatlarla yapar.

Klima temizliği için yüksek basınçlı ve sıcak su buharı uygulaması klimaya her noktadan uygulanır bu da hiç bir mikrok kalmayacak şekilde temizlenmesi anlamına gelir.

Bütün mikrop ve bakteri tamamen yok olur. Klima temizliği sayesinde klimanın bütün parçaları mikroptan arınmış hale gelir. Buharla temizleme klimaya zarar vermez. Serpantin her noktaya temas eder ve hiç bir mikrop kalmaz. 

Kimyasal uygulaması sonunda kullanılan buhar sayesinde durulama sonrası üzerine ekstra durulama ve drenaj hattı temizliği yapılarak antibakteriyel klima solüsyonu kullanılır. Klima için kullanılan antibakteriyel dezenfektan maddesi kesinlikle sağlığa zarar vermez ve cihaza herhangi bir zararı da olmaz. Cihaz filtresi ve serpantini uygulanır. 

Keçiören Klima Servisleri / Tamircisi

Keçiören Klima Servisleri temizliği yapılan ve hijyenik hale getirilen klimanızın ilerleyen günlerde mikrop, bakteri ve küf oluşumuna karsı drenaj tableti bırakıyoruz. Drenaj tableti yaklaşık 3 ile 6 ay arasında etkili olmakta ve cihazın daha sonra yapılacak 6 aylık bakım zamanına kadar korur. Drenaj tableti klimada tortu olmamasını sağlar, aksine drenaj tavasını ve hattını temizlenmesi sağlanır. Kokusuz ve tamamen organik bileşenlerden meydana gelir. İnsan sağlığına asla zarar getirmez.

Klima verimli şekilde ısıtma/soğutma işlemi gerçekleştirmiyor veya farklı sorunlar yaşanıyorsa servisimize 444 28 46 numaralı telefondan ulaşım sağlayarak klima arızasını bildirebilir ve kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Keçiören Klima Servisleri tamir servisimizin Çağrı merkezi çalışanlarımız arıza kaydı oluşturmasının hemen ardından en kısa zamanda uzman teknik ekip ustaları belirtilen adrese gelerek klimayla ilgilenecektir.  Kombi bakımının önemi hakkında bilgi için lütfen linke tıklayınız. 

Keçiören Klima Bakım/Tamir Servisi olarak Ankara geneli ilçe ve semtlerine  teknik servis desteği verilir.  

Ankarada Klima Bakım/Tamir konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe