Organik Doğal Yumurta 0532 066 47 18

Ankara Organik Doğal Yumurta Firması

Organik Yumurta Siparişi İçin:

0532 066 47 18

Teslimat Ankara içi Aynı gün içinde.

Şehirler Arası Siparişlerinizi Ertesi Gün Aras Kargo ile Kapınıza Ulaştırıyoruz.

Tek yapmanız gereken Siparişlerinizi en geç saat 10.00’a kadar bize iletmeniz.

Organik doğal yumurta fabrikamız tüm tavuklarının doğada serbestçe gezen ve sürekli olarak doğal besinlerle beslenen tavuklardan doğal organik yumurta elde etmektedir. Organik doğal yumurtanın en büyük özelliği diğer yumurtalara nazaran besin değeri daha yüksek ve Omega 3 yönünden yine oldukça yüksek besinli ve her zaman dışarıda gezerek börtü böcek ve yine dışarıdaki solucan gibi besinleri doğal olarak alan gezen tavuklardan elde edilen yumurta çeşididir.

Ankara Gezen Tavuk Yumurta Fiyatları Organik doğal yumurta ile diğer kümes tavuğu yumurtasına bakıldığında görürsünüz ki organik doğal yumurta gerek şekil bakımından gerekse besin değerinin yüksek olması nedeniyle kesinlikle çok farklı olan yumurtalardır.

Organik doğal yumurta ile beslenen çocukların gerçek Omega 3 yönünden zengin besin değeri oldukça yüksek organik doğal yumurtalar gerçek anlamda gelişime katkısının olduğu ve düzenli olarak haftada 6 adet organik doğal yumurta yiyen çocuklarda ve yetişkinlerde sağlıklı bir yaşam sürdüğü ve çocukların gelişim sürecini hızlandırdığı gözlenmiştir.

Kümeste beslenen tavuklara gelince maalesef kümes hayvanlarına bakıldığında kümes hayvanları yapay yemlerle beslenmekte ve sürekli olarak oturarak hiç kümesinden çıkarılmadan sürekli olarak fazlaca yumurta üretmesi sağlanmaktadır. Tabi ki bu durum kümes tavuğunun daha sağlıksız yumurta üretmesine ayrıca zavallı kümes tavuğunun ise ömrünün kısalmasına sebep olmaktadır.

Kümes tavukları yapay yemlerler beslenmesi, kümeste sürekli olarak oturarak hiç gezdirilmeden ve haddinden fazla yumurta üretmesi ve hatta antibiyotik ilavesi ile tavuğun yumurta üretmesinin hızlanması sonucu yaşama ömürleri iki yıla kadar düşmektedir. Halbuki normalde gezen tavuklara bakıldığında yaşama ömürlerinin 5-6 yıla kadar yaşadıkları görülür.

Kümeste sürekli olarak sadece yapay ve organik olmayan yemlerle beslenen tavuklar sürekli oturmaktan hiç gezememekten ve fazlaca bir robot misali yumurta üretmesi sonucu hem sağlıksız yumurta vermekte hem de kümes hayvanının yaşama ömrü kısalmaktadır.

Organik yumurta üreten doğal besinlerle çevredeki böcek, kum ve sinek ya da solucan çer, çöp yiyerek daha yumurta üretir ve üretilen yumurtalar daima besin değeri ve Omega 3 miktarı yüksek yumurtalar oluşur.

Yumurtanın doğal olması ve her zaman organik doğal yumurta üretimi için tavuğun muhakkak ama muhakkak gezmesi şarttır. Aksi halde tavuk düzgün ve doğal yumurta üretimini sağlayamaz.

Sizlerde sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığınızı düşünüyorsanız muhakkak organik doğal yumurta tüketimine özen göstermelisiniz. Aksi halde protein aldığımızı zannederken hem besin değeri düşük hem de belki sağlığa zararı bile olan yumurtalar bir işe yaramayacağı gibi sağlığımızı tehlikeye bile atabilmektedir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin her daim ne zaman isterseniz her an bize ulaşabilmeniz için haftanın her günü organik doğal yumurta üretimi yapan fabrikamızdaki doğal organik yumurta tüketmenizi tavsiye ederiz.

Köy Yumurtası Fiyatı 2019 için Müşterimizin her an bize ulaşabilmesi için haftanın her günü aradığınız gün içinde ne kadar yumurta isterseniz Aras Kargo aracılığı ile hemen adresinize teslim edilmek üzere organik doğal yumurtalarımızı göndermekteyiz. Bizim organik doğal yumurta fabrikamızı aradığınız gün içinde yumurtalar yola çıkmakta ve size güvenle aynı gün içinde teslimatı sağlanmaktadır.

Organik doğal yumurta üreten tavuklar nasıl beslenir

Ankara Köy Yumurtası Satan Yerler/Firmalar Organik doğal yumurta üreten tavuklarımız hiçbir şekilde katkı maddesi olan ve hiçbir şekilde yapay yemlerle ya da antibiyotikli yemlerle beslenmez.

Tavuklarımız her zaman gezen tavuklardan oluşur ve her zaman doğal ortamlarda gezerek ve doğal yollarla yumurta üretmesi sağlanır. Daima tavuklar besinini gezerek ve doğal ortamdaki yiyeceklerden ve besinlerden yiyerek en doğal şekilde yumurta üretimi sağlar.

Yumurtanın ayrıca kolesterolü artırdığı ve hiçbir besin değerinin olmadığı sanılır. Halbuki demir yönünden zengin yumurta hem mağnezyum, potasyum ve yüksek oranda Omega 3 kaynağı sağlayarak vücudun daha zinde olmasına ve gelişimin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Yumurta tüketimi anne sütünden sonra ikinci sırada yerini alan ve çocukların kesinlikle tüketmesi gereken besinler arasında yerini alır. Çünkü gerçekten de vücudun alması gereken bütün demir ve omega 3 besin değerini fazlaca bulunduran yumurta sayesinde vücut normal gelişimini sağlayacaktır. Ayrıca yumurtanın bilinenin aksine şişmanlatma yapmadığı gibi tokluk hissi veren yiyecektir.

Bu sebeple de özellikle diyet programları arasında muhakkak haşlanmış yumurta diyeti uygulanır. Kişinin fazlaca besin ihtiyacı ve açlık hissini kısa sürede kapatır ve uzun süre bir şey yemese de tok tutabilir ve tokluk hissi vermesinin yanında vücut az yiyecek alsada bitkin düşmez ve kesinlikle daha zinde kalır ve bütün vücuda gerekli besin değerlerini de beraberinde alarak sağlıklı bir vücuda sahip olmamızı sağlar.

Organik Doğal yumurta neden tüketilmelidir

Organik doğal yumurta sayesinde ayrıca kas gelişimi de sağlanır. Çünkü yumurtanın sarısında yeteri kadar demir, potasyum ve mağnezyum bulunurken beyaz kısmı vücudun kas sisteminin gelişmesini de sağlamaktadır. Ayrıca yumurtanın asla kilo yapmadığı aksine yumurta tokluk hissi verdiği için insan vücudu hem sağlıklı beslenmekte hem de sağlıklı bir vücut için gerekli tüm besinleri organik doğal yumurta sayesinde almaktadır.

Yumurtanın ayrıca saç, tırnak ve kemik sistemine de çok faydaları vardır. Kısacası yumurta tüketimi insan sağlığı ve doğru beslenmeyi sağlamak için şarttır ve her kişinin haftada en az 6 yumurtayı tüketmesi gerekir. Yumurta A, D vitamini ve B 12 yönünden oldukça yüksek besin değerlerini barındıran çok sağlıklı bir besin kaynağıdır. Sizlerde çocuklarınızın ve tüm sevdiklerinizin sağlığı için yumurta tüketimi ihmal etmeyin. Tabi ki yumurta tüketirken yumurtanın organik ve doğal gezen tavuklardan üretilmesine dikkat ediniz.

Kısaca belirtilmesi gerekirse yumurta bazı zihniyetlerin düşünüldüğünün aksine vücuda hiçbir zararı olmadığı gibi sağlıklı gelişim için gerekli ve eğer fazlaca tüketilmediyse ve vücudun günlük alması gereken tüm besinleri içinde barındıran değerli besin kaynakları arasında yerini alır. Yeter ki yumurtayı fazla tüketmeden ve sağlık için günlük ne kadar alınmasını gerektiğini bilerek düzgün oranda tüketilmesine dikkat edilmesi yeterlidir.

Organik doğal yumurta üreten fabrikamız haftanın her günü hiç kesintiye uğramadan hizmetini sürdürmekte ve siz değerli müşterilerimizin yumurta ihtiyacına cevap verebilmek için günün her saati ve sipariş edildiği gün içinde güvenli olarak müşteriye ulaşımı sağlanmaktadır.

Organik yumurta üretimi yapan firmamız her zaman tavukların doğal ortamda yetişmesine, organik ve doğal yollarla beslenmesine ve tavukların daima çiftlik içinde gezinmesine olanak sağlayarak sağlıklı ve doğal organik yumurtalar üretmesi sağlanmaktadır.

Organik doğal yumurta fabrikamıza ulaşım sağlayabilmek için 0532 0664718 no lu iletişim numarasından günün her saati arayarak sipariş verebilir ve doğal organik yumurtaların güvenli olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

Organik Doğal Yumurtayı Diğer Yumurtalardan Nasıl  Ayırt Ederiz

Organik doğal yumurta diğer yumurtalara nazaran yukarıda da bahsettiğimiz gibi her zaman doğal ortamlarda böcek, kurt, solucan, ot gibi doğal ürünlerle beslenir ve her zaman kendi kendine gezerek doğal ortamında günlük üretmesi gerektiği kadar yumurta üreten gezen tavuklardan elde edilir.

Gezerek dolaşarak doğal yumurta üreten tavuğun ürettiği yumurtanın sarısı kolayca patlamaz ve ayrıca doğal organik gezen tavuğun ürettiği yumurta kısa sürede pişerken diğer organik olmayan kümes tavuğunun ürettiği yumurta ise uzun süre pişirildiği halde yumurta pişmez. Ayrıca yumurta gerek şekli ve görünüşü ile gerekse yenildiği zaman lezzeti ile de size doğal organik yumurta olduğunu kanıtlayacaktır.

Sizlerde organik doğal yumurtaları tüketebilmek ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için doğal organik yumurta üretimi yapan firmamızı arayarak kısa sürede adresinize yumurtaların gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yumurta üretimi yapan firmamız daima hijyen kurallarına riayet eden ve daima tavuklarının her zaman en doğal yaşamını sürdüren ve sürekli olarak doğal ve dışarıdan besin almasına olanak sağlayan ve güvenli olarak tüketebileceğiniz huzur içinde yumurta tüketimi sağlayabilmek ve en doğru şekilde beslenebilmek için hemen yumurta fabrikamızı 0532 066 47 18 no lu telefonumuzdan bizi arayarak sipariş verebilir ve yumurtaların hiçbir zarara uğramadan sağlıklı şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz.

Fabrikamızdaki doğal süreçlerde beslenen ve daima gezen tavuklardan üretilen organik doğal yumurta ihtiyacını sağlıklı şekilde karşılayabilmek ve daima güvenle tüketebileceğiniz organik doğal besin gıdası yumurtayı tüketebilmek ve sağlıklı bir yaşam için fabrikamızla irtibata geçip sipariş vermeniz yeterlidir.

Müşterinin sipariş verdiği gün içinde kargo ile yumurtaların yola çıkması kolayca sağlanır. Yumurtaların güvenle ve sağlıklı biçimde müşterinin ele geçmesi ile birlikte siz ve sevdikleriniz hem daha sağlıklı beslenir ve hem de sizler de huzurla sağlıklı yaşamın ve doğal beslenmenin keyfini yaşarsınız.