Simtel Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Simtel Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

İzmir ilimizin tüm ilçeleri dahil öncelikle Konak Bayraklı ilçemiz başta tüm izmir ilçe ve semtlerine beyaz eşya tamiri yapan servisimiz her an aradığınız gün içinde hizmet için her daim hazırdır. Bir önceki yazımız olan Electrolux Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi makalemizi de okuyarak servisimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Beyaz eşyalar sürekli kullandığımız hiç vazgeçemiyeceğimiz cihazlarımızdan olup sürekli kullanılması sonucu da sıklıkla arıza göstermesi muhtemel olmaktadır. Beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanmak durumunda kaldığımız için yine beyaz eşyalarımızın rutin aralıklarla temizlik ve bakımının yapılması önemli bir hususdur. 

Beyaz eşyalar arasında derin dondurucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi,  klima ve ya kombi v.b. birçok cihazı günlük yaşamda kullanırız ve beyaz eşyalarımız her biri ayrı bir yere sahiptir ve beyaz eşyanın her daim sorun göstermesi de gayet doğal bir haldir.

Beyaz eşyaların probleminin çözümü için  hiç zaman kaybetmeden servisimiz arayarak beyaz eşya problemlerine kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Simtel Buzdolabı Servis

Konak-Bayraklı Simtel Buzdolabı Servisi en iyi buzdolabı tamir servisleri arasında en başta yerini almaktadır.

Beyaz eşyalar arasında öncelikle buzdolabı her mevsim çokça ihtiyac duyduğumuz cihazlar arasında yerini almakta ve şayet buzdolabı bozulması durumunda yiyecekler kolayca bozulur ve yapılan yemekler yine çabucak bozulacaktır.

Buzdolabı kapağı sürekli açık bırakılması sonucu gazı boşalmasına sebep olur ve gazı boşalan buzdolabı soğutma işlevini gerçekleştiremez.

Bu nedenle buzdolabı kapağını fazla açık bırakmamaya ve kapak lastiklerinin sağlam olup olmadığına dikkat edilmesi önemli bir husustur. Ayrıca buzdolabının senede bir kere de olsa fişinin çekilerek dinlendirilmesi ve temizliğinin yapılması buzlabı sorunlarının önüne geçecektir.  Balgat Klima Bakım Tamir Servisi Çankaya servisimizin makalesine bakarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  

Konak-Bayraklı Simtel Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Konak Bayraklı Simtel Çamaşır Bulaşık Makinası Servisi Simtel markamız başta olmak üzere her marka bulaşık ve çamaşır makinesi tamirini gerçekleştirir. 

Bulaşık ve çamaşır makinesi arızaları arasında ise sıklıkla bulaşık makinesi suyu almıyor? Bulaşık makinesi neden bulaşıkları iyi yıkamıyor? Bulaşık makinesi ana kart tamir fiyatı ne kadar? Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor? Çamaşır makinesi bilya rulman tamiri ne kadar? Çamaşır makinesi kazanı neden dönmez? Çamaşır makinesi neden çok hareketli çalışıyor? Çamaşır makinesi niçin koku yapıyor? gibi sorularınızın cevabı yine servisimizi arayarak arıza kaydı bırakmaktan geçiyor. Servisimizi 444 2 846 numaralı telefondan arayarak kısa zamanda hizmet alabilirsiniz. Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi sitemizide takip edebilirsiniz. 

İzmir de Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı