Altus Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Altus Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Konak Bayraklı ilçemizde sürekli uzun yıllardır hizmet veren servisimiz her marka cihazın tamirini yapmakta olup garantili ve güvenli hizmet çizgisinden şaşmadan ve en iyi beyaz eşya tamir servisi olarak her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterinin hiç tereddüt etmeden beyaz eşya tamir firmamızı tercih etmesi sağlanır. 

Beyaz eşya tamir servisimizin çağrı merkezine 444 2 846 numaralı iletişim numarasından arayarak servis kaydı bıraktığınız taktirde profesyonel ve işinin ehli ustalarına anında geri dönüş yaptırılarak müşteri fiyat noktasında bilgilendirilir. Eğer müşteri fiyatı ve yapılacak beyaz eşya tamirini uygun gördüyse servisimiz ustaları müşterinin açık adresini alarak yerinde tamir için müşteri adresine kısa sürede ulaşım sağlar. 

Beyaz eşya tamiri herkesin yapabileceği bir iş değildir. Uzmanlık gerektiren ve yaşamımızın bir parçası haline gelmiş beyaz eşyalarımızın her tür arızası için en iyi teknik çözümleri üretebilen ve kesin sonuçlarla beyaz eşyalardan her hangi bir eksik kalmadan tamirini yapabilecek ehil kişilerce yapılması uygundur. Regal Beyaz Eşya Servisi  beyaz eşya tamirini en iyi şekilde devam ettirmektedir. 

Kendisini beyaz eşya tamircisi gibi tanıtıp cihaza müdahale eden bu işten anlamayan kişilere itibar etmeyin. Aksi halde tamir edilmek yerine beyaz eşyanız daha kötü duruma gelecek belki de hiç kullanılamaz hale gelecektir. 

Konak-Bayraklı Altus Buzdolabı Servis

Konak-Bayraklı Altus Buzdolabı Servisindeki bütün ustalar gerek buzdolabı gerekse tüm beyaz eşyalar için en doğru şekilde müdahaleler yapmakta ve her zaman en iyi donanımlar ve sağlam ekip ve uzman ekibi sayesinde buzdolabına gerekli tamiri eksiksiz şekilde garanti kapsamında tamir eder. Profilo Beyaz eşya servisi Ustalarımız her zaman Çamaşır ve bulaşık makineleri için en doğru müdahaleleri yapar.

Buzdolabında maksimum çalışma verimi ve maksimum tasarruflu kullanım ile ancak buzdolabının doğru kullanılması ve uygun bir bakım ve onarım periyodu yapılarak sağlanabilir. 

Konak-Bayraklı Altus Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Konak-Bayraklı ilçelerimiz başta olmak üzere İzmir ilimizin bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet sunan Altus Çamaşır/Bulaşık Makinası Servisi her marka ve her çeşit bulaşık ve çamaşır makinesine uygun en iyi tamir ustaları ile geniş servis ağı sayesinde gezici 5 adet servis aracımızla aradığınız gün içinde en kısa zamanda adresinize ulaşım yapılarak Altus marka başta olmak üzere her marka çamaşır ve bulaşık makinesi tamirini özenle tamir etmektedir. Beyaz eşya servisi Buzdolabı servisimizde buzdolabı ve derin dondurucu arızaları için en iyi tamir için hizmetinizdedir. 

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı