2020 Kombi Bakım Fiyatları / Ücreti Ne Kadar? 444 95 87

Kombi Bakım Servisi

Kombiyi ilk icat eden hepimizin bildiği gibi Johann Vaillant’dır. İlk olarak şofben yani sıcak su cihazını bulan Johann bu cihazdan esinlenerek kombi icadını gerçekleştirmiştir. Almanya ülkesinde kurduğu firma ile başarılarında her zaman bir üst seviyeye ilerleyerek uzun ve istikrarlı yol kat etmektedir. Ayrıca kurucusunun soy isminden esinlenerek günümüzde kombi satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kombinin ülkemize gelişi 1992 yılları itibari ile Türkiye’de faaliyetlerini hızla ilerletmeye devam eden kombi günümüze kadar halen varlığını sürdürmektedir. Kombi kullanımının başladığı zamanlarda birçok avantajını duyan ve bunun bilincinde olan herkes günümüzde hızla kombi kullanımını tercih etmiştir.

Kombi kullanımı sayesinde yaşam kalitesi artarken kombinin sağladığı rahatlık bakımından pişmanlık yaşayan kimse görülmemiştir. Özellikle kalabalık aileler için tam bir konfor ve kaliteli yaşamın bir parçası haline gelen kombi yaz kış en çok kullanılan tercih sebebi olmaktadır. Kombi sayesinde artık yaz kış sıcak suya ulaşmak ve duş almak sıcak suyun yanı sıra ısınmak için kışın en ısınma aracı olarak petekler ile birlikte güvenli ve konforlu ısınma sağladığı için tercih edilir.

Kombi Bakım Servisimizde her marka model marka garanti süresi dolmuş tüm kombileri bakım ve tamirleri kombi tesisat temizliği için kombi servisi uzman personellerimiz tarafından garantili ve profesyonel şekilde yapılır. Kombi bakım servisimizde bakımı ve tamiri yapılan bazı markalar; (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka tüm kombi bakımı ve tamiri için servisimizi arayabilirsiniz.  Kombi bakım fiyatları 2020 için en hesaplı ve en iyi garantili kombi bakımı için ve diğer tüm işlemleriniz için servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Kombi Bakımları Ne zaman/Nasıl Yapılmalı?

Kombilerin yılın 365 günü aralıksız her an çalışması kombilerin yıpranmasına ve kullanım verimliliği ve kullanım ömürleri kısalmaktadır. Kombi bakımlarının özellikle kış ayına girmeden yapılması çok önemlidir. Kış ayına girildikten sonra kombi petekler ile birlikte çalışacağı için yaz modda çalışan kombinin çalışma potansiyeliyle artış ağırlık göstereceği için kombinin kış için hazır olması sorunsuz çalışması için oldukça önemlidir.

Kombi Bakımı Nasıl olur; Kombi öncelikle ön kapak sökülür. Önde iki civataları ve yukarıdaki bölümlerinde çıkması sağlanır,tabi bu kombiden kombiye bazı farklılıklar gösterebilir. Kombi ön kapak söküldükten sonra yan bölümlerdeki kapaklarda aynı yöntemle çıkarılır. Bundan sonra fan motorunun temizliği yapılır. Fan motorunu sabitleyen 4 civatada çıkarılır. Fan motoru söküldükten sonra pervanelerin temizliği içinde pervane kısmı boya fırçası yada başka yumuşak bir fırça ile pervane içi iyice sprey ile temizlenir.

Fan motoru temizlendikten sonra tüm parçaları yerine dikkatlice takılır. Tüm parçalar yerine takıldıktan sonra kombinizi çalıştıralım bunun amacı kombinin düzenli şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek maksadıyla yapılan bir işlemdir. Bunun ardından Brolür temizliği temizliği nasıl yapılır? Bunun için bir elektrik süpürgenin ince dar kısımlı ucuyla ve bir fırça yardımı ile brolür içinde kir aradaki tüm toz ve kirlerden iyice arınması temizliği yapılmış olur.

Filtre temizliği nasıl olur; bu işlem için şebeke hattının vanası kapatılır. Daha sonra banyo tarafından bir musluk açarak şebeke içinde biriken suyun kombi ve petek tesisatını boşaltmaya yarayan tesisatın tamamen boşalmasını sağlayacağız. Banyodaki vananın tesisattaki suyun kirli ve çamurlu olacağı için bir boru yardımı ile banyo pislenip kirlenmesin diye borunun bir ağzı vanaya takılırken diğer ucu gider bölümüne tutulur tesisat içindeki tüm kir pislik tamamen temizlenmiş olur.

Kombi Bakımının Önemi Nedir?

Kombiler bizler ve çevremizde bulunan insanlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kombiler sayesinde kışın dondurucu soğuklardan en iyi şekilde sorunsuz olarak ısınma konforu sağlanırken yaz ve kış dört mevsim boyunca bizlere sıcak su ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayan cihazdır. Bakımı düzenli olarak yapılmayan kombiler sık sık arızalanabilir.

Ve sizleri ansızın mağdur edebilmektedirler. Bu durum kombi için zarar verirken sizinde gereksiz yere maddi bakımdan bütçenizi zorlamaya zaman kaybı ve stres yaşamanıza sebep olmaktadır. Bunun için kombinin yazlık ve kışlık bakımlarının uzman yetkili servis yada kişiler tarafından yapılmasına özen gösteriniz.

Kombi bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz zamanlar da kombinin ömrü en az 10 yıl artış gösterecektir. Bunun yanında daha iyi bir performans göstereceğinden kombilerin daha fazla verim alacaksınız. Bunun haricin de ani arızaların önüne geçerek sizleri zor durumda bırakmayacaktır. Kombi bakımı ve tamiri yapıldığında ayrıca petekler daha verimli ( yüksek ısınma) sağlayacağı için daha fazla ısınacaksınız. Tüm bunlar için kombi bakımınızı ihmal etmemeniz gerekecektir.

Durmaksızın çalışan kombilerin kullanım süreleri ve çalışma performansları açısından bakımlarının yılda en az iki kere kesinlikle yaptırılmalıdır. Ayrıca kombi bakımları için işinde uzman ustalar da şarttır. Kombiler hassas makineler olduğu için güvenmediğiniz ve kombiler hakkında bilgi sahibi olmayan insanlara kombi bakımınızı sakın yaptırmayın. Önemli Not: Kombi elektrik su ve doğalgaz üçlüsü ile çalıştığı için bakımlarının sadece kombi için yararı yoktur. Can ve mal güvenliği için kombi bakımını aksatmayın ertelemeyin.

Kombi Bakım Faydaları

Kombi yaşam alanlarımızın istediğimiz derecelerde ısınmayı ve akabinde sıcak su ihtiyacı ile aynı zaman da ocak da yemek pişirmek için en sıklıkla ihtiyaçlarımızı karşılayan önemli cihazlarımız arasında yer almaktadır.

Kombi Bakımlarının düzenli bir şekilde yapılmadığı takdirde cihazlarımızdan hiçbir şekilde verim alamayacağımız için bu durum bizleri maddi ve manevi yönden zor durumda bırakacaktır. Kombi Bakım oldukça önemli olan konular arasında yer aldığı için bu konunun düzenli olarak önemine varmalı ve bu konu hakkında titizlik ile hareket edilmeli gerekli periyotların aksatılmadan atlanmadan yapılması önemlidir.

Kombi bakım servisimizde; DemirDöküm,ECA, Baxi, Baymak, Beko, Ariston, Airfel, Auer,Ferroli, Buderus, Alarko, Baykan, Viessmann, Protherm, Vestel, Vaillant, Bosch, Arçelik,Süsler ve daha bir çok marka   kombilerin genel bakımları ve tamirleri için güvenilir garantili kombi bakımı ve kombi tamiri servisler veriyoruz. Eğer kombi bakımınızı işinde uzman servislere yaptırmak isterseniz 444 95 87 numara üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak kayıt bırakabilirsiniz.

Kombi Bakım önemini her defasında önemini vurguluyor ve cihaz bakımları ile alakalı sizlere her daim kaliteli şekilde Kombi bakım hizmeti vererek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kombi bakım kampanyası fiyat bilgisi için ve diğer tüm sorularınız için servisimizi arayabilirsiniz. Bu konu ile alakalı sizleri sürekli bilgilendirme yapan firmamız bu konunun hassasiyetini yerine getirmekte ve cihazlarınızın bakım işlemlerini en uygun ve kaliteli şekilde yerine getirmekteyiz.

Kombi Bakımının Öneminden daha sizlere pek çok şekilde bahsetmek gerekir ise; en önemlisi ise Kombileri uzun süreli kullanmanız açısından oldukça önemlidir. Bir kombinin ortalama kullanım yılı 10 -15 yıl arasındadır. Fakat sizlerin düzenli bir şekilde yaptırmış olduğu Kombi Bakımları sayesinde bu süre daha da uzayacağı için sizi büyük masraftan da kurtaracaktır.

Kombi Bakımı Petek Temizliği Fiyatları 2020

Kombi ve petek bakımlarının zamanında düzenli yapılmasının gerektiğini her bilinçli tüketici bakım ve tamir takvimine uyum göstermesi gerekildiğini bilir.Ki bu durum ertelendiği yada ihmale bırakıldığında maddi manevi riskler doğurmasın. Kombi bakımlarının yılda en az  iki kere ve petek temizliğinin yılda düzenli olarak bir kere uzman servislerden yardım alınarak yapılması oldukça önemlidir.

Petek radyatör temizliği nasıl yapılır?  Radyatör petek temizleme nasıl yapılır?  Kalorifer petek temizleme nasıl yapılır?

Türkiye de bir çok il ve ilçede hizmet sağlayan kombi ve petek temizleme servisimizde kurulduğumuz günden bu güne olan tek değişmez ilkemiz müşteri memnuniyet odaklı çalışma ilkemizi prensip haline getirmiş ve her zaman daha güvenli ve garantili hizmetler sunmak için geliştirme için gerekli tüm emek ve çaba gösterilmiştir.

Kombi bakımı Petek Temizleme servisi firmalar olarak tüm petek bakım ve temizleme işlerini TSE belgeli ilaçlar ile son model petek temizleme makinesi yardımı ile tecrübeli uzman kişiler tarafından detaylı olarak temizlenmektedir. Sizlere en kısa zaman içerisin de ve en hızlı şekil de gerçekleştiren her daim hizmetiniz de olmaktan mutluluk duyarız.

Kombi Petek Temizleme servisi olarak ev, iş yeri, okul, hastane, bina ve buna benzer yerler de bulunan tüm petek radyatör kalorifer temizliklerini yaparak sizin ısı yönünden daha çok verim sağlarken ısı yönünden %30-40 oranında tasarruf kazancınız olu.

Sizler de bizleri gün içerisin de [telefon] numaralarımız dan arayarak kayıt oluşturduktan sonra petek temizleme üzerine servis imkanlarımız dan yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları 2020

Eğer sizlerde kombi bakımınızı zamanında yaptırmak istiyor aniden çıkan sorunlar yaşamak istemiyorsanız doğru zaman da doğru uzman yetkili kişilerden kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı için sıradan herkesin yapacağı işlem yada uygulama kombiye bulunduğu durumdan daha fazla zarar verebilir. Bu durum maddi bakımdan bütçenizi zorlarken diğer yönde zaman kaybı ve stres yaşanmasına sebep olmaktadır.

Kombi bakımı için ayrılan bütçe uzun süre kombiler verimli ve sağlıklı çalışma olasılığı artacaktır. Kombi bakım fiyatlarımızı ve kaliteli servisimizi ve işçilik kalitemizi görmek için bizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden 444 95 87 numaradan arayarak servisimizden kombi bakım fiyatları petek temizleme detayları ve fiyatları için uzman kadromuzla birlikte hizmetinizdeyiz.

Bizden aldığınız kombi bakım fiyatlarını ve kalitesini piyasada diğer kombi bakımı ve petek temizleme firmalarıyla karşılaştırabilir. hizmet aldıktan sonra kıyaslama yaparsanız arada ki farkı bizzat göreceksiniz.