Keçiören Klima Servisi Firması Z Teknik 444 9 587

Klima Tamiri Bakımı için hemen arayın gelelim

444 9 587

Keçiören Klima Teknik Tamircisi Z Teknik Firması

Keçiören ilçemiz dahil tüm Ankara genelinde ilçe ve semtlere hizmet veren klima bakım tamir servisi ustası aynı gün ve en kısa zamanda müşteriye ulaşım sağlayarak ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisiyle en iyi tamir ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

Klima bakımı her altı ayda bir yapılması gereken bir işlemdir. Klima her mevsim iklimsel şartları daha iyi sağlayan ve ısıtma ve soğutma ihtiyacına cevap veren cihazdır.

Klimanın en verimli ve tasarruflu çalışması için genel bakımının yapılması ve klima filtresinin ise en az ayda bir defa değişimi veya temizliğinin yapılması gerekir. Klima yapısı gereği bulunduğu mekanın havasını temizleyen ve sirkülasyonu yaparak içerideki pis havanın dışarı atılarak dışarıdan temiz havanın içeriye alınmasını sağlar.

Klimanın bakımının yaptırılmaması durumunda ise klima içindeki biriken tozlar etrafa yayılır ve uzun zaman klima içinde biriken tozlar klima her çalışma yaptığında ise etrafa tozlar içinde biriken bakterilerin havayla solunmasına ve sağlığı tehdit ederek kötü çalışmaya neden olur.

Klima filtresinin temizliği yapılmadan çalışması sağlığı olumsuz yönde etkiler. Klima temizliği yapıldıktan sonra daha az enerji tüketilir ve klima daha iyi ısıtma ve soğutmayı gerçekleştirir.