Alanya Arçelik Servisi Telefon Numarası 444 95 87

Arçelik beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 95 87

Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Alanya Arçelik Beyaz eşya teknik tamir servisi

Arçelik şirketi, 1955 de Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafınca kurulan, Türkiye merkezli büyük beyaz eşya ve teknolojik ürünlerin üretildiği şirkettir. 1955 yılında Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafınca Sütlüce’de kurulduğu günden bu  yana bir çok beyaz eşya üretimine imzasını atmış şirekt gurubudur.

Arçelik beyaz eşya tamiri ve bakımı ihtiyacında Arçelik Servisi Telefon numarası olan 444 95 87 numaralı telefon numarasında aramanız ve hizmet için arıza tamir talebinde bulunmanız yeterli olur.

Arçelik, ürettiği ürünler arasında Buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu gibi daha bir çok teknolojiye uygun ve her geçen gün yenilenerek üretimini artıran ve her insanın ihtiyacına cevap veren en iyi beyaz eşya üretimiyle sayılı şirketler arasında yerini alır.

Arçelik ürünleri Türkiye genelinde kullanılan ve yine Türk insanın en çok tercih ettiği ürün markası olarak dikkat çeker. Türkiye nin her kesiminde kullanılan Arçelik beyaz eşya grubu ürünler Alanya da sıkça kullanılan ve her tür ürün çeşidiyle Alanya insanının da gözdesi olan cihazlar grubundadır.

Arçelik yinelenen ve dijital ürün üretimiyle her kesime hitap eden ve kendini kanıtlamış bir firmadır. Alanya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan v e Antalya ilimize bağlı bir turizm ilçesi olarak dikkat çeker. Antalya şehir merkezine 154 km uzaklıkta bulunur. Türkiye’nin güney sahilinde yerini alan  Alanya, 1.598,51 km²’lik alana sahip ve 2015’te nüfusu 291.643 kişi olarak hesap edilmiştir.

Alanya da bulunan kişilerin de Arçelik beyaz eşya kullandığını hesap edersek her evin ihtiyacı beyaz eşyalar her mekanda kullanılmakta ve hiç ara verilmeden kullanılan beyaz eşyalar bu kadar kullanım sonucunda çeşitli arızalar göstermektedir.

Kullanılan beyaz eşyalar her zaman kullanışlı ve uzun süre kullanılabilmesi için cihazların özenle kullanılması ve beyaz eşyaların düzenli aralıkla temizlik ve bakımdan geçirilmesi gereklidir.

Alanya Arçelik Beyaz Eşya Buzdolabı Tamircisi

Alanya Arçelik beyaz eşya buzdolabı tamir servisi

Beyaz eşyaların gözdesi ve Türk insanının tercihi Arçelik ürünler arasında tüm beyaz eşyalar dahil buzdolabı ve derin dondurucu kullanımı da sıklıkla kullanılmakta ve her iş veya ev gibi ortamda kullanılan ve hayatımızın konforunu ve yaşam standardını bir üst seviyeye taşıyan gelişmiş beyaz eşyalar sayesinde hayat kolaylaşır gelişmiş cihazların kullanımı ile rahat ve zamandan tasarruf ederek kullanım sağlanır.

Arçelik beyaz eşya buzdolabı tamiri her tür ve her çeşit beyaz eşya için Arçelik markası başta her markaya ve her çeşit beyaz eşya için en iyi tamir çözümlerini üreterek hiç sorun ve noksan kalmayacak biçimde tamirini gerçekleştirir.

Buzdolabı özellikle her alanda kullanılan ve yediğimiz yiyeceklerin ve hiç bozulmadan uzun süre aynı tazeliğinde saklamamıza yardımcı çok özel cihazdır.

Buzdolabı hiç durmadan kullanılan ve uzun süre kullanımı sonucunda ise türlü arızalar ve problemin oluştuğu hassas bir cihazdır. Bütün beyaz eşyalarda olduğu gibi buzdolabında da kullanım şartlarına uygun ve en  iyi bakım temizliği yapılan cihazlar her zaman daha az arıza oluşturur.

Bilinçsiz ve buzdolabının kullanılmasına aykırı şekilde kullanımı cihazın yeterince düzgün yerleştirilmemesi, buzdolabı kapağındaki açık kalma sorunları, buzdolabının gazının bitmesi sonucu yine buzdolabında özellikle soğutmama arızalarıyla canımıza sıkan sorunlar meydana gelir.

Buzdolabı veya beyaz eşyanız bozulduğunda her önünüze gelen beyaz eşya tamir servisi veya ustası olarak sizi aldatabilecek tamir servisinden tamir için talepte bulunmayınız. 

Beyaz Eşya Buzdolabı Tamir Servisi Beyaz eşya veya buzdolabı için tamir ihtiyacında güvenilir ve kaliteli hizmet veren servisimizi arayarak gereken telefon numarasından servisimiz uzman teknik ekibinden hizmet alabilir ve hiç sorunsuz beyaz eşya tamirini yaptırabilirsiniz.

Buzdolabının Yanlış Kullanımından Kaynaklanan Arıza Nedenleri

Alanya Arçelik buzdolabı tamircisi

Buzdolabının arıza sebepleri arasında buzdolabının kapağının sık aralıkla açılıp örtülmesi veya kapağın açık kalması sonucu gaz boşalması sebebi ile soğutma sorunları oluşabilir. Buzdolabının daha verimli soğutabilmesi için buzdolabında kapağın iyi temas ederek örtülüp örtülmediğini kontrol etmeli ve buzdolabının bakım ve temizliğinin ihmal edilmeden ve aksatılmadan yaptırılmasına özen göstermeniz buzdolabının ilk günkü gibi aynı yüksek performansta yeterli çalışmayı sağlayabilmesi için gerekli ve şarttır.

Alanya da uzun süredir hizmet veren  buzdolabı beyaz eşya tamircisi her tür arızada bir telefon kadar yakınınızda olup, hiç çekinmeden arayarak kaliteli ve garantili hizmetten faydalanabileceğiniz en iyi beyaz eşya buzdolabı tamircisidir.

Beyaz eşya servisi tamircisi Buzdolabı veya derin dondurucu gibi soğutucu sistemlerde genelde soğutma sorunu yine buzdolabındaki düzensiz malzeme yerleştirme sebebiyle buzdolabı içinde hava gözeneklerinin tıkanır. Buzdolabı havayı yeterli alamayacağı gibi buzdolabına yüklüce yiyeceklerin konulmasıyla birlikte buzdolabı çokça yiyeceği bir anda soğutmaya çalıştığı için buzdolabı motoru çalışması gerekenden daha fazla çalışma yapar ve motorun çok çalıştığı için ısınmasına ve bir zaman sonra ise buzdolabı motor arızası buzdolabı motor yanması gibi arızalara neden olur.

Buzdolabının motoru adeta buzdolabının kalbi hükmünde olup ana çalışma ve çalıştırma bölümüdür. Motorda oluşacak her hangi bir aksilik ve yanlış kullanım sonucunda ise bir arıza meydana gelmesi kaçınılmaz son olur. Buzdolabında motor gereğinden çok çalışırsa bu durumda hızlı soğutmaya geçerek motor fazlaca çalışıp yorulacak ve buzdolabında her şey önce buz tutacak ancak motorun ısınmasıyla motor iflas etme noktasına gelmesiyle ise motor hiç çalışamayarak bir çok sorunla karşı karşıya kalınacaktır.

Alanya Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Alanya Arçelik Çamaşır makinesi tamircisi

Arçelik çamaşır makinesinin her türlü sorunda ve her türlü yaşadığınız beyaz eşya arızasında tamir için servisimizi güvenle arayarak hiç eksiksiz hizmet almak için hemen servisimizin 444 95 87 telefon numarasından arayarak tamir ihtiyacında irtibata geçmeniz durumunda size en kısa zamanda profesyonel hizmet veren tamir ekibimiz uzman ustaları tarafından ulaşım yapılır.

Çamaşır makinesinde genelde çamaşır makinesindeki bilya veya rulmanların dağılması sonucunda kazan düşmesi, kazanın dönmemesi, çamaşır makinesinin suyu boşaltmaması, makinenin suyu almaması veya çamaşırları sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi deterjan almıyor makine yıkamaya devam etmiyor, çamaşır makinesi durulamaya geçmiyor gibi daha birçok arıza meydana gelmekte ve tamir ihtiyacı duyulmaktadır.

Çamaşır makinesi servisi çamaşır makinesi gerekli yıkama programlarında ve sıkma ayarları veya uygun deterjan kullanımı yapılmasıyla ve çamaşır makinesinin alabileceğinden fazla giysiyle tıka basa yıkama yapılmaması gibi bazı kurallara uyulmasıyla makinede daha az sorun meydana geleceğini belirtir. Ayrıca makineye haddinden fazla çamaşırla doldurup yıkama yaptırmak makinenin kazanının rahat dönmemesi ve hatta kazanın düşmesi gibi sorunlara davetiye çıkarır.

Alanya Arçelik Bulaşık Makinesi Tamirci Ustası

Arçelik bulaşık makinesi tamircisi Alanya

Alanya da uzun süredir beyaz eşya ve bulaşık makinesi tamirinde hizmet veren teknik servisimiz tamircisi ve uzman ustası ile her türlü bulaşık makinesinin sorununda arayıp yardım alabileceğiniz en iyi hizmet sunan tamircidir.

Arçelik bulaşık makinesindeki suyu almıyor, bulaşık makinesi durulamayı yapmıyor, bulaşık makinesi yeterli temizliği sağlamıyor, bulaşık makinesi suyu neden tahliye edemiyor, bulaşık makinesi niçin bulaşıkları puslu ve kirli yıkama yapıyor gibi kafanıza takılan ve bulaşık makinesinin tamiri için arayarak hiç sorunsuz şekilde tamir hizmetinden faydalanabilmek için hemen uzman teknik servis ustasıyla irtibata geçin.

Bulaşık Makinesi Tamir servisi bulaşık makinesini programlarken bulaşıkların kirlilik durumuna göre yıkama ayarlarını gerektiğini en uygun program seçimiyle yıkama yaptırılması gerektiğini belirtir. Bulaşık makinesinin suyu düzgün alıp almadığının kontrolünü sağlamalı ve bulaşıkları yerleştirirken muntazam şekilde dizmeye ve bulaşıkların her hangi bir şekilde pervanelerin dönmesine engel olacak şekilde gelişi güzel bulaşık dizimine dikkat ediniz.

Arçelik sütlük ve sanayi tipi buzdolabı çeşitleri için de her tür sanayi tipi endüstriyel kullanım amaçlı buzdolabı için tamir ihtiyacında da arayarak aynı gün hizmet alabileceğiniz kaliteli hizmet sunan servisimizden yararlanabilirsiniz.

Alanya Arçelik Sanayi Tipi Endüstriyel Buzdolabı Teknik Tamir Servisi

Alanya Arçelik İş yeri dolap tamiri

Buzdolabı Tamircisi sanayi tipi sütlük ve işyeri buzdolabı, meze ve meşrubat buzdolabı, cola ve market buzdolabı çeşitlerinin hepsine en uygun müdahale ve tamir hizmeti verilerek işyeri buzdolabınızdaki tüm sorunlara tamir çözümleri sunulmakta ve en kısa sürede arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Bakkal, market ve büyük AVM lerdeki tüm alışveriş merkezlerinde kullanılan her tür soğutucu ve derin dondurucu buzdolabı türleri için tamir için hizmet verilir. Bu tür sanayi tipi buzdolabındaki soğutmada azalma veya hiç soğutma yapmama gibi sorunlarınızda güvenle servisimizi arayarak en kaliteli hizmetten faydalanarak tüm arızalara çözüm yolu bulabilirsiniz.

Servisimiz uzman ekibinden ustaları size kısa sürede ulaşım sağlayarak tamir fiyatları hakkında bilgi vermekte ve onayınız doğrultusunda kısa sürede gelerek tamir ihtiyacını karşılamaktadır.