Alanya Bosch Servisi 444 95 87

Bosch beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 95 87

Alanya Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi

Balıkesir Bosch beyaz eşya servisi

Alanya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’ne bağlı  Antalya nın bir turizm ilçesi olarak ilgi çeken bir ilçedir. Antalya şehir merkezine uzaklık mesafesi 154 kilometre olarak bilinir.

Turizmi ile ön planda yerini alan Alanya ilçesi Toros Dağları ve Akdeniz in arasındaki gözde yerleşim alanıdır. Eşsiz güzelliği ve sahil ilçeleri arasında en güzel ilçeler sıralamasında yerini almakta olup tabi ki bu kadar gözde mekan olması nedeniyle de yoğun insan nüfusunun yaşadığı bir ilçedir.  

Bosch şirketler grubu, Almanya nın merkezinde yerini alan ve birçok elektronik ve beyaz eşya üretim firması olarak bilinen ve çeşitli beyaz eşyaların her kesimden ve her alanda kullanılan beyaz eşyaların gelişen teknolojiye uygun gelişmiş cihazlar üretimine devam etmektedir.

Bosch beyaz eşyaların her tür sorununda Alanya Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisini 444 95 87 numaralı telefondan aramanız ve tamir hizmeti için ustalardan gelmesini isteyebilir ve tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.  Uzun yıllardan bu yana beyaz eşya tamirinde kendini kanıtlamış ve cihazlarını her geçen gün geliştirerek her ihtiyaca uygun ürünler kullanıcı kesimin hizmetine sunulmuştur.

Bosch , Robert Bosch adlı kişi tarafınca 1886 yılında Stuttgart ta kurulan ve günümüze kadar geniş beyaz eşya üretimiyle ürünlerde çeşitlilik ve üstün kaliteli üretimini devam ettirmekte ve gelişen teknolojiye uygun en gelişmiş ürünleri piyasaya sürmektedir.

Alanya Bosch Beyaz Eşya Buzdolabı Tamircisi

Alanya Bosch buzdolabı tamir servisi

Buzdolabı Tamir servisi ne gelen şikayetler arasında Buzdolabı sorunlarının başında soğutmama veya buzdolabının hiç çalışmaması gibi sorunlarla ilgili şikayet gelir. Bu durumda buzdolabının fişinin prize tam takılmış olabilir kontrol ederek eğer fiş yerine oturmadıysa fişini takmanız ve çalıştırdığından emin olmanız gerekir.

Fiş takılı olduğu halde buzdolabı hala çalışmıyorsa sorun fişte değildir. Eğer buzdolabı fişi arızası varsa prizin bozulmuş olmasına karşın prizi değiştirebilir veya bağlı bulunduğu ana akımdaki sigortayı kontrol edilerek açık olduğundan emin olmalısınız.

Buzdolabı Tamir Servisi Buzdolabındaki yanlış ve özensiz malzeme ve bir sürü yiyeceğin düzensiz ve buzdolabının alabileceği miktardan fazla yiyecekle tıka basa doldurulması buzdolabının aşırı soğutmaya geçmesine veya buzdolabının motorunun fazla çalışmasına sebebiyet vereceğini belirtir.

Buzdolabının kapağının iyi örtülmesi kapak fitillerinin aşınmış olmasıylada tam kapanma sağlanmaz. Eğer buzdolabı kapak lastiği yani fitilleri aşınmışsa hemen yenisi ile değişim yapılmalı ve buzdolabının dışardan aldığı sıcak hava teması kesilmelidir.

Buzdolabı Çalışıyor Ancak Soğutmuyor?

Alanya Bosch buzdolabı tamircisi

Beyaz eşya servisi buzdolabı kapağı düzgün kapanmamış olacağını belirtir. Bu durumda buzdolabı gaz kaçağı yapar ve gazı boşalabilir. Buzdolabındaki soğutucu ve dondurucu bölmenin soğukluk seviyesi düşüktür. Dolabın su tahliye kanalı tıkalı olabilir. Rezistansta biri bozulmuş olabilir.

Buzdolabı, tüm yiyecekleri günlük taze tutmanın yanında çoğu yiyeceği dondurup aylar sonunda tüketme fırsatı verir. Ancak elektronik cihaz olduğu için hangi marka olursa olsun ara sıra buzdolabı arızası kaçınılmaz sondur. Buzdolabı arızası arasında en çok buzdolabı neden soğutmaz? Sorusu sorulur ve tamir talebinde bulunulur.

Buzdolabının alt bölümü soğutmuyorsa dolabın fişi çekilip kapısı açık şekilde 2 gün bekletilmesi gerekir. Bu işlemi uygulandığında dolap yeniden eski haline döner ancak buzdolabındaki parçalarında aşınma ve arıza meydana geldiyse buzdolabı tekrar aynı yerden arızayı gösterebilir. Bunun sebebi dondurucu kısmın arka bölümünde bulunun rezistans veya fan parçası bozulmuş olma ihtimali yüksektir.

Rezistans bölmesi görevi dondurucu bölümündeki soğuk havayı alt kısma vermesidir. Bu soğuk hava alt bölüme veremediği için alt bölüm soğutmaz. Böyle bir arıza varsa ihmal etmeden tedbir alınmalı ve daha büyük arıza oluşmadan buzdolabı teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşya tamiri servisi Buzdolabı gaz ile soğutma işlemini gerçekleştirmektedir ve bu sebeple buzdolabı kapağının düzgün kapatılması gerekir. Çünkü buzdolabı kapısı açık kaldığında  buzdolabında gaz boşalması olur. Kapısı kapatıldığı halde soğutma yapmıyorsa buzdolabında soğutucu ve dondurucu bölümü sıcaklık ayarı düzgün hale getirilmeli veya rezistansın bozulmuş olma durumu olabilir.

Alanya Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Nedeni ve Çözümleri

Alanya Beko çamaşır makinesi tamir servisi

Çamaşır makinesi arızalarına değinecek olursak, Çamaşır makinesi hiç çalışmıyor,  Çamaşır makinesi suyu almıyor.  Çamaşır makinesi kazanı dönemiyor. Çamaşır makinesi sıkmayı yapmıyor. Çamaşır makinesi su sızdırıyor. Çamaşır makinesi kapağı kapanmıyor. Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor.  Çamaşır makinesi çok sesli çalışıyor. Çamaşır makinesi hareket ediyor.   Çamaşır makinesi elektrik kaçağı yapıyor.  Çamaşır makinesi program atlıyor. Çamaşır makinesi yumuşatıcı almıyor.

Bu gibi arızalarda öncelikle çamaşır makinesi fişinin takılı olup olmadığı kontrolü yapılması gerekir. Çamaşır makinesi çalıştığında kullanılan prizden başka bir cihaz kullanarak  prizin sağlamlığını kontrol ediniz.
Çamaşır makineniz su almıyorsa makinenin bağlı olduğu musluğun açık olup olmadığına bakınız. Hortumu çeşmeden çıkarıp çeşmeye su geliyor mu kontrolü yapılmalıdır. Hortumun giriş ve çıkış kısmındaki ufak filtrenin tıkalı olup olmadığı kontrolü yapılması gerekir. Makinenin kapağının kapalı olduğundan ve  kilitlendi mi bakarak emin olmalısınız.
Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor sa ; yıkama motoru kapasitörü , yıkama motoru , elektronik kart program cihazı sorun verebilecek parçalardır.

Çamaşır makinesinde dengesiz ve düzensiz çamaşırla sıkmaya geçemez , çamaşırları düzenleyerek yeniden çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Makine suyu boşaltamıyorsa sıkmaya geçemez. Yıkama motorunda veya elektronik kartında arızalı parçalar var demektir.  

Çamaşır makinesi kapağı kilitlenmiyor  veya muhtemel kapı tutacağı , kapı kilidi veya elektronik kartı arızalanmış olabilir.
Çamaşır makinesi motor değişimi servisi çamaşır makinesi suyu boşaltamıyorsa ilk bakılması gereken bölüm makinenin altındaki filtre kapağının açılarak filtrede tıkanıklık olup olmadığı kontrolü yapılmalıdır. Bu durumda büyük ihtimal çamaşır makinesi pompası arızalı demektir. Çamaşır makinesi sesli çalışıyor ve özellikle bu sesi sıkma sırasında yapıyorsa büyük ihtimal makinenin ayak ayarları yapılmalıdır.

Alanya Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Alanya Bosch bulaşık makinesi tamircisi

Bulaşık makinesindeki sorunlarda yaklaşık çamaşır makinesi gibi hiç beklenmeyen arızalar gösterebilir. Bulaşık makinesindeki bulaşıkları uygun yıkama programlarında yıkatmaya çalışmalı ve bulaşıkların içindeki fazlaca yiyecek atıklarının giderildikten sonra makineye konulması önerilir. Aksi halde fazla yemek artığıyla birlikte kirli şekilde konulan bulaşıklar bulaşık makinesinin gider süzgecini hatta makinenin giderini tıkar ve bulaşık makinesi suyu tahliye edemez hale gelir.

Bulaşık makinesinde gelen olarak makinenin suyu almaması, bulaşık makinesi su boşaltamıyor, bulaşık makinesi yeterli yıkamayı yapamıyor, bulaşık makinesi çizerek yıkıyor, bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor, bulaşık makinesi durulama yapmıyor, bulaşık makinesi niçin yıkamayı uzatıyor, bulaşık makinesi deterjanı alamıyor, bulaşık makinesi bulaşıkları lekeli ve buğulu çıkarıyor gibi sorunlarla teknik tamir servisimiz aranmakta ve acilen tamir için gelinmesi istenmektedir.

Alanya da beyaz eşya tamiri hizmeti veren Bosch Bulaşık makinesi Tamir Servisini  444 95 87 numaralı telefondan arayarak her tür beyaz eşyanız dahil bulaşık makinesi tamiri için güvenle irtibata geçerek tamir hizmeti isteğinde bulunabilirsiniz.

Bulaşık makinesi arızasında servisimizi arayarak aynı gün servis kaydı açtırarak gereken tamir hizmeti için öncelikle profesyonel uzman teknik ekibimiz ustaları tarafından aranır ve daha sona tamir fiyatı bilgisi ve yapılacak tamir hakkında bilgi aktarımı yapıldıktan sonra makinenin tamir işlemine başlanır.

Bulaşık makinesi için gelen ustalar tamir sonrasında size servis fişi bırakması gerekir. Eğer gelen usta size fiş bırakmadıysa uyarın ve mutlaka servis fişinizi almayı unutmayın. Servis fişi aldığınız hizmet veya değişilen bir parça varsa bunların yapıldığına dair yapılan işin kanıtı olacaktır.

Alanya Bosch Endüstriyel Buzdolabı Teknik Tamir Servisi

 Endüstriyel yani sanati türü buzdolabı arızaları da karşımıza sıkça çıkan arızalardandır. Buzdolabı her alanda kullanılan ve buzdolabı çeşitlerinin hepsine tamir hizmeti verilen cihazlar ise, market tipi sütlük buzdolabı, meze dolabı, cola dolabı, meşrubat veya şarküteri buzdolabı türlerinin her türüne tamir hizmeti ihtiyacında Alanya Bosch Endüstriyel Buzdolabı sanayi tipi buzdolabı tamir servisini aramanız ve hizmet talebinde bulunmanız yeterlidir.

Buzdolabındaki soğutma yapmıyor, buzdolabı motoru gürültülü çalışıyor, buzdolabı motorundan garip sesler geliyor, buzdolabı motoru hiç durmadan çalışıyorsa her tür arızada teknik tamir servisine başvuru yaparak kısa sürede en etkin çözümlerle tamir için profesyonel teknik tamir ekibimizden tamir hizmeti alabilirsiniz. Tamir için talepte bulunduğunuz gün içinde tamir hizmeti alabilir ve en kısa sürede cihazınızın eskisi gibi verimli çalışması sağlanabilir.

Buzdolabı tamir servisi ustaları her işinin bilincinde ve her konuda kendini geliştirmiş en iyi ekipmanıyla tüm arızalara tamir çözümlere üreten gelişmiş ve sürekli gelişmekte olan kaliteli teknik desteğiyle müşteriyi memnun bırakmayı bilir ve asla müşterisini mağdur edecek hizmetten uzak durur.