Arçelik Buzdolabı Kart Tamiri 444 28 46

Arçelik Buzdolabı Kart Tamiri hizmeti için hemen arayın

444 28 46

Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi/Tamircisi

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli büyük beyaz eşya ve buzdolabının üretildiği büyük bir şirkettir. 1955 yılında Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafından Sütlüce’de kurulmuş ve kurulduğu günden bu  yıla kadar bir çok beyaz eşya ve buzdolabı ya da ısıtma ve soğutma sistemi için çoğu farklı beyaz eşyanın üretimine imzasını atmış büyük şirket gurubudur.

Arçelik Beyaz eşya tamiri için alanında profesyonel uzman tamirciler ile çalışıyoruz. Arçelik yetkili servisi değiliz ancak Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak her çeşit buzdolabı ve beyaz eşya için en iyi tamir imkanıyla tüm müşterilerin tamiri için hemen koşarak en iyi teknik tamir servisi imkanını sunuyoruz.

Arçelik uzun yıllardan bu yana beyaz eşya ve buzdolabı tamiri için elinden gelen gayreti göstermiş ve bir çok kitle tarafından da yoğun kullanım ve talep gören beyaz eşyalar ve ısıtma ve soğutma sistemleri buzdolabı ve derin dondurucu gibi daha bir çok ürün seçeneği ve en iyi kalitede üretilen ve Türk insanının da tercihi olan özel beyaz eşyaları ve buzdolabı üretimiyle dikkat çekmiştir.

Arçelik marka buzdolabı tamiri için hiç tereddüt etmeden arayabileceğiniz ve buzdolabı ana kart değişimi yaptırabileceğiniz bir servistir. Genel servis imkanı ile buzdolabı ana kart tamiri ana kart değişimini yapmaktayız.

Arçelik ana kart tamiri ve değişimi için yapılan hizmet kapsamında daima orijinal parçalar kullanılmakta ve müşteriye verilen hizmet ve değişim yapılan ana kart içinde yine bir yıl garanti vermekteyiz.  Zonguldak Ereğli Buzdolabı Tamircisi  servisimizde en iyi buzdolabı ve beyaz eşya tamirini en iyi buzdolabı tamircisi ile profesyonel hizmet vermektedir.

Arçelik Buzdolabı Kart Tamircisi Servisi

Arçelik Buzdolabı ana kart

Arçelik beyaz eşya ve buzdolabı çalışma sistemi bilgisayara benzetilebilir. Beyaz eşyaların  tüm fonksiyonu belli komutlara merkezden ayarlanarak yapılır. Buzdolabı kartı diye bildiğimiz sistem parçası cihazın beyni hükmündedir. Aynen kombi ve diğer beyaz eşyalar ve buzdolabında olduğu gibi, cihazın fonksiyonu ana kart merkezi tarafından yönetilir. Buzdolabı kartının bozulması da beyaz eşyanın çalışamaz hale gelmesine neden olur.

Akçelik Buzdolabı ve beyaz eşya ana kart bozulunca ilk olarak soğutma özelliği tamamen ortadan kalkar. Yani buzdolabı soğutma yapar ancak soğutmanın devam etmesine rağmen soğutmanın ölçüsünü ayarlamak mümkün olmaz. Buzdolabı gereğinden fazla soğutma yapabilir, buzlanma yapar veya buzdolabı ısıyı eşit yaymakta zorlanır ve buzların erimesi, tüm yiyeceklerin bozulması ile sonuçlanır. Beyaz Eşya Bakım Ve Onarım buzdolabının soğutmama durumda buzdolabı kartının değişimi ya da tamir edilmesi gerektiğini bildirir.

Arçelik Buzdolabı Kartı Tamir Edilebilir Mi?

Buzdolabı kart tamiri

Arçelik Buzdolabı Teknik Tamir servisleri genelde tamir yerine değişim yapmayı tercih etmektedir. Halbuki buzdolabı kartı yanmış ya da bozulmuş ise, tamir edilse de kısa bir zaman sonra yine soğutmada bozulmalar gösterir. Yani bu durumda buzdolabı kartının değişimi bu durumda daha iyi ve güvenli bir çözüm olur. Ancak buzdolabı kart değişimi maliyetli ve güvenli şekilde değişimi yapılması ve buzdolabının ilk günkü şekilde çalışması sağlanabilir.

Arçelik Buzdolabının kullanıcı kaynaklı sorunlarda güvenli ve işini bilen tecrübeli bir firmadan kart değişimi yaptırmak yararınıza olur. Kart değişimi yapıldıktan sonra eğer buzdolabında hala bir düzelme olmadıysa kart değişimi hiçbir işe yaramaz. Bu işi bilen ve profesyonel şekilde çalışan ustalar en iyi buzdolabı kart değişimini yapar ve hiçbir sorun çıkmaz.

Buzdolabı kart değişimi olacağında binadaki bir elektrik tesisatında oluşan bir sorun söz konusu olduysa, bu durum garanti kapsamına girmez ve buzdolabı kartı arızası için kart tamiri, kart değişimi ve yeni ücret istenir. Arçelik buzdolabı kartının yanması genelde şebeke sorunundan kaynaklanır. Endüstriyel Buzdolabı Tamir servisi en iyi hizmeti garantili ve güvenli şekilde her tür ve çeşit buzdolabına güvenle sunmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Kartı Neden Yanar?

Buzdolabı Tamircisi

Beyaz eşya ve buzdolabında genelde regülasyon sistemi bulunmaktadır. Buzdolabı ve beyaz eşyaya gelen enerji, en az düzeyde en yüksek verimi sağlar ve enerji regüle edilmektedir. Beyaz eşya üreticisi bu nedenle enerji tasarruflu beyaz eşya üretirler. Ancak buzdolabının ve diğer beyaz eşyanın regüle edilebilmesi için enerjinin bir sınırı olmalıdır. Bu sınırın aşılması halinde buzdolabının kartının yanmasıyla sonuçlanır.

Arçelik Buzdolabına kaldırabileceği enerji miktarı üzerinde veya altında bir elektrik akımı ulaşırsa, cihazın beyni olan kart bu enerjiyi tanımakta ve algılamakta zorlanır. Bu durumda kartın yanması kaçınılmaz sondur. Eğer buzdolabı üzerinde dijital ekran mevcutsa, kart yanması için ayrı bir arıza kodu görünür. Eğer böyle bir durum yani kart yanması olduysa hemen Arçelik Buzdolabı Kart Tamircisine Buzdolabı tamircisi nebaşvurmanız gerekir. Kart arızası teknik servisten tamir almandan çözülecek bir sorun değildir.

Buzdolabı kartının yanması ancak elektrik şebekede oluşan ani değişim ve voltaj dalgalanmasının engellenmesi ile mümkün olur. Elektrik voltajını düzenli sağlamanın yolu Trimbox kullanmak olur.

Trimbox ur temel özelliği, aşırı elektrik gerilimini düzenleyen ihtiyaç duyulan seviyenin düşmesini sağlayarak ve buzdolabını yüksek gerilimden korur. Elektrik panosunda Trimbox olması durumunda, yüksek gerilim henüz dairenin elektrik tesisatına ulaşmadan uygun bir seviyeye düşürülür. Yüksek  gerilim bu sayede buzdolabı ve diğer ev eşyalara zarar vermesi engellenmiş olur.

Arçelik Buzdolabı Kart Tamir Fiyatı

Arçelik buzdolabı kart tamir fiyatları cihazın türüne ve cihazın durumuna göre değişim gösteri. Buzdolabı kart değişimi fiyat bilgisi almak için Arçelik Buzdolabı Kart Tamir Fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz teknik tamir servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak  kart tamir fiyatı bilgisi alabilir ve nasıl buzdolabı kart tamiri yapılır gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı kart tamirinin yerine buzdolabı kart değişimi yaptırmak daha akıllıca bir yöntemdir. Buzdolabının kart tamiri sonunda çok fazla iyi sonuç alınmaz ve buzdolabı bir müddet sonra yine aynı soğutmama veya buzdolabında soğutmayı aşırı yaparak tüm yiyeceklerin donması ya da buzdolabının yeterli soğutmayı gerçekleştiremediği için eritme yapması gibi sorunların oluşmasına sebep olunur.

Buzdolabı kart değişimi yaptırmak en güvenli yöntemdir. Buzdolabı kart değişimi yaptırdıktan sonra buzdolabı daha verimli ve sorunsuz çalışmayı daha kolay sağlar. Buzdolabı kartının yanmasına neden olan asıl sebep buzdolabına gelen enerjinin aşırı yüklenmesi ve ya ani elektriğin gidip gelmesi sonucunda ani elektrik voltaj değişimleri sonucunda buzdolabı kartı yanar. Buzdolabı ana kart yandıysa buzdolabında yeterli soğutma olmaz. Buzdolabı gerekli soğutmayı veya yeterli donma işlevini yitirir.

Arçelik Buzdolabı En İyi Tamir Servisi

Acil buzdolabı tamir servisi

Buzdolabının daha düzgün çalışması ve daha az arıza göstermesini istiyorsanız mutlaka buzdolabının takıldığı fişin düzgün olmasına ve buzdolabının yıllık düzenli bakım ve temizliğine özen göstermeli ve buzdolabının bilinçli şekilde kullanmaya dikkat etmelidir.

Buzdolabı çoğu zaman gereğinden fazla aşırı malzeme konulması sunucunda yine soğutmada sorunlar yaşanır. Buzdolabına aşırı yiyecek konulunca buzdolabı motoru tüm yiyecekleri bir anda soğutmaya geçmeye çalışır. Bu durumda buzdolabı motoru yorulur. Çünkü fazlaca yükleme yapılan buzdolabı motoru tüm yiyecekleri hızlıca soğutmaya veya buzluk bölümüne konulan yiyeceklerin hızlıca dondurulması işlemine geçer.

Buzdolabı aşırı motoru çalıştırması ve hiç durmadan çalışan motor çoğu zaman yanar veya motoru hiç çalışmaz hale gelir. Buzdolabının en iyi verimle çalışması için düzgün voltajlı elektrik hattı kullanımı ve buzdolabının en iyi şekilde kullanımı büyük önem taşır.

Buzdobındaki ana kart arızalarında teknik tamir servisimizi güvenle arayarak kart değişim hizmeti alabilir ve buzdolabında hiçbir sorun kalmadan en iyi tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Buzdolabı kart arızası buzdolabının tüm soğutma işlevini yitirmesi ve hiç soğutmama fazla aşırı soğutma veya soğutmadaki dengesizlik yüzünden eritme yapar.

Buzdolabındaki çalışmada her hangi bir anormal çalışma görüldüğünde hiç vakit kaybetmeden teknik tamir desteği almakta fayda vardır. Zaten buzdolabının yeterli soğutma yapmaması veya aşırı karlanma ve buzlanma ya da buzdolabında bulunan tüm donmuş yiyeceklerin bir anda erimesi sonucunda gereken verimli çalışma alınmaz.

Buzdolabı tamir ihtiyacında güvenli ve garantili hizmet veren servislerden hizmet almaya dikkat ediniz. Aksi halde hem yapılan hizmet size tatmin etmeyecek ve gereken tamir olmayacak ve buzdolabı tamir sonunda düzelmediği gibi tamir için harcanan zaman boşa gidecektir.

Buzdolabı tamir hizmeti sonunda servis fişi almanızı tavsiye ederiz. En iyi tamir hizmetinden yararlanmak için hemen Buzdolabı tamircisi servisi ni arayarak en iyi buzdolabı kart değişimi ve buzdolabı tamir hizmeti alabilirsiniz.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler,

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane; Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih; Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar; Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir; Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir; İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe; Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan; Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer; Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü; Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli; Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören; Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu; Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy; Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy; Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece; Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz; Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu; Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy; Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri; Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş; Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde; 
Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; 
Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde;
 Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;
Ayvalık’tır